XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 214 utakmica za dan
Subota, 18 April 2020

Fudbal

Sloga (K)
Kraljevo
18.04.2020
16:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga (P)
Požega
18.04.2020
16:00
Jošanica
Novi Pazar
Mačva 1929
Bogatić
18.04.2020
16:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
18.04.2020
16:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jedinstvo
Ub
18.04.2020
16:00
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Takovo
Gornji Milanovac
18.04.2020
16:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mokra Gora
Zubin Potok
18.04.2020
16:00
Tutin
Tutin
Bečej 1918
Bečej
18.04.2020
16:00
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
18.04.2020
16:00
Vojvodina 1928
Perlez
Kozara
Banatsko Veliko Selo
18.04.2020
16:00
OFK Vršac
Vršac
Bratstvo 1946
Prigrevica
18.04.2020
16:00
Dunav
Stari Banovci
1. Maj Ruma
Ruma
18.04.2020
16:00
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
18.04.2020
16:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Sinđelić
Niš
18.04.2020
16:30
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
18.04.2020
16:30
Timočanin
Knjaževac
GFK Dubočica
Leskovac
18.04.2020
16:30
Jedinstvo
Bošnjace
GFK Jagodina
Jagodina
18.04.2020
16:30
SFS Borac
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
18.04.2020
16:30
Car Konstantin
Niš
Dunav
Prahovo
18.04.2020
16:30
Radan
Lebane
BSK Borča
Borča
18.04.2020
16:00
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
18.04.2020
16:00
Zvezdara
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
18.04.2020
11:00
Brodarac
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
18.04.2020
10:00
IMT
Beograd
Polet
Trnovče
18.04.2020
16:00
Zvižd
Kučevo
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
18.04.2020
16:00
VGSK
Veliko Gradište
Borac 1932
Ralja
18.04.2020
16:00
Karađorđe
Topola
Petar Dobrnjac
Dobrnje
18.04.2020
16:00
Rudar
Stamnica
OFK Napredak
Markovac
18.04.2020
16:00
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
18.04.2020
16:00
Partizan 1945
Darosava
Pomoravlje
Vlaški Do
18.04.2020
16:00
Sloboda
Lipe
Morava
Velika Plana
18.04.2020
16:00
Sloga 1924
Batočina
Radnički (V)
Valjevo
18.04.2020
16:00
Radnički Stobeks
Klupci
Mladost (P)
Prnjavor
18.04.2020
16:00
Rađevac
Krupanj
Zadrugar
Lajkovac
18.04.2020
16:00
Borac
Lešnica
Drina
Ljubovija
18.04.2020
16:00
OFK Divci
Divci
Brezovica
Brezovica
18.04.2020
16:00
Sloga
Bogosavac
Mladost (D)
Dračić
18.04.2020
16:00
Spartak
Ljig
Ribnica
Mionica
18.04.2020
16:00
Vrelo Sport
Vrelo
Budućnost
Resnik
18.04.2020
16:00
Polet
Ratina
Bane 1931
Raška
18.04.2020
16:00
Radnik
Ušće
Zvečan
Zvečan
18.04.2020
16:00
Omladinac
Novo Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
18.04.2020
16:00
Real
Podunavci
Apolon 2018
Kovači
18.04.2020
16:00
OFK Ras
Novi Pazar
Gruža
Gruža
18.04.2020
16:00
Goč
Vrnjačka Banja
Korićani
Korićani
18.04.2020
16:00
Vodojaža
Grošnica
Šumadija
Toponica
18.04.2020
16:00
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Jasen
Brodarevo
18.04.2020
16:00
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
18.04.2020
11:00
Lunjevica
Lunjevica
Budućnost
Arilje
18.04.2020
16:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sevojno
Sevojno
18.04.2020
16:00
Crnokosa
Kosjerić
Prijevor
Prijevor
18.04.2020
16:00
Polet (T)
Trbušani
Sloga (BB)
Bajina Bašta
18.04.2020
16:00
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (S)
Sjenica
18.04.2020
16:00
GFK Sloboda
Užice
Polet (Lj)
Ljubić
18.04.2020
11:00
Polimlje
Prijepolje
Radnički
Sombor
18.04.2020
16:00
Bačka
Pačir
Crvenka
Crvenka
18.04.2020
16:00
Sloga
Čonoplja
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
18.04.2020
16:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Tekstilac
Odžaci
18.04.2020
16:00
OFK Vrbas
Vrbas
Krila Krajine
Bačka Palanka
18.04.2020
16:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bajša
Bajša
18.04.2020
16:00
OFK Mladost APA
Apatin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
18.04.2020
16:00
Jugović
Kać
Mladost (NS)
Novi Sad
18.04.2020
16:00
Radnički (NP)
Nova Pazova
Cement
Beočin
18.04.2020
16:00
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
18.04.2020
16:00
Sloga (E)
Erdevik
Begej
Žitište
18.04.2020
16:00
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga
Plandište
18.04.2020
16:00
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
18.04.2020
16:00
ŽAK
Kikinda
Krajina
Krajišnik
18.04.2020
16:00
Borac (St)
Starčevo
Kikinda 1909
Kikinda
18.04.2020
16:00
Naftagas
Elemir
Pusta Reka
Bojnik
18.04.2020
16:30
Sloga
Leskovac
Morava
Vladičin Han
18.04.2020
16:30
Čekmin
Čekmin
Polet 1980
Laplje Selo
18.04.2020
16:30
Žitorađa
Žitorađa
Nebeski Andjeli
Vranje
18.04.2020
16:30
Jastrebac
Blace
Brodoremont
Kladovo
18.04.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
18.04.2020
16:30
Rajko Mitić
Bela Palanka
BSK
Bogovina
18.04.2020
16:30
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo 1936
Kruševac
18.04.2020
16:30
Meševo
Meševo
Blagotin
Poljna
18.04.2020
16:30
Mačkovac
Mačkovac
Morava 1918
Ćuprija
18.04.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
Svrljig
Svrljig
18.04.2020
16:30
Pukovac
Pukovac
Šumadija
Šopić
18.04.2020
16:00
BASK
Beograd
Milutinac
Zemun
18.04.2020
11:00
BSK 1926
Baćevac
Napredak
Medoševac
18.04.2020
16:00
Mladost
Cvetovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
18.04.2020
16:00
Rudar 2001
Kostolac
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
18.04.2020
16:30
Mladi borac
Dublje
Karađorđe
Ribnica
18.04.2020
16:30
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
18.04.2020
16:30
Borac (V)
Vraneši
Vojvodina
Tovariševo
18.04.2020
16:00
ŽAK
Sombor
Polet
Karavukovo
18.04.2020
16:00
Kulpin
Kulpin
Radnički 1905
Bajmok
18.04.2020
17:00
Preporod
Novi Žednik
Srbobran
Srbobran
18.04.2020
17:00
Iskra
Kucura
Proleter (RS)
Ravno Selo
18.04.2020
17:00
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
18.04.2020
17:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Obilić (NK)
Novi Kneževac
18.04.2020
17:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
LSK Laćarak
Laćarak
18.04.2020
16:00
Mitros
Sremska Mitrovica
Rudar
Vrdnik
18.04.2020
16:00
Borac (M)
Martinci
Hajduk (B)
Beška
18.04.2020
16:00
Borac (K)
Klenak
PSK Putinci
Putinci
18.04.2020
16:00
Železničar
Inđija
Hajduk (V)
Višnjićevo
18.04.2020
16:00
Radnički
Šid
Napredak
Popinci
18.04.2020
16:00
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
18.04.2020
16:00
Partizan
Vitojevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
18.04.2020
16:00
Donji Srem 2015
Pećinci
Omladinac
Stepanovićevo
18.04.2020
17:00
Jedinstvo
Rumenka
Delija
Mokrin
18.04.2020
16:00
Jedinstvo
Bočar
Partizan (U)
Uljma
18.04.2020
16:30
Partizan (G)
Gaj
Hajduk
Rujevica
18.04.2020
16:30
Graničar
Veliki Izvor
Ozren
Sokobanja
18.04.2020
16:30
Midžor
Kalna
Kosovo
Zvezdan
18.04.2020
16:30
OFK Rtanj
Boljevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
18.04.2020
16:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Rudar Vrška Čuka
Grljan
18.04.2020
16:30
PRO Rudar
Podvis
Radnički 1946
Lubnica
18.04.2020
16:30
Trebič
Sokobanja
Sloga (Ć)
Ćićevac
18.04.2020
16:30
FUD
Brus
Sebečevac
Sebečevac
18.04.2020
16:30
Trudbenik
Stalać
Mladost
Donji Katun
18.04.2020
16:30
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Zleginje
18.04.2020
16:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Gradina
Pejovac
18.04.2020
16:30
Varvarin
Varvarin
Sloga (M)
Majdevo
18.04.2020
16:30
Šanac
Šanac
13. April
Lomnica
18.04.2020
16:30
Žabare
Žabare
Kupci
Kupci
18.04.2020
16:30
Čitluk
Čitluk
Javor
Sladaja
18.04.2020
16:30
Bratstvo
Međureč
Rakovica
Beogra
18.04.2020
10:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Mladost
Čibutkovica
18.04.2020
16:00
Zvezda
Konatice
Vinča
Vinča (Grocka)
18.04.2020
16:00
Velika Krsna
Velika Krsna
Doljevac
Doljevac
18.04.2020
16:30
Rasovača
Rasovača
Naisus 1977
Rožina
18.04.2020
16:30
Napredak 2012
Krušje
Pobeda
Rusna
18.04.2020
16:30
Elid
Donji Dušnik
OFK Rutevac 1908
Rutevac
18.04.2020
16:30
Mladost (B)
Batušinac
Palilula
Aleksinac
18.04.2020
11:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Baličevac
Baličevac
18.04.2020
16:30
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Padina
Padina
18.04.2020
11:00
Moravac (Č)
Čečina
Radnički 1924
Kočane
18.04.2020
16:30
Sloga
Korman
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
18.04.2020
16:30
Radnički 1947
Čapljinac
Sloga
Milatovac
18.04.2020
16:00
Šumadinac (S)
Stojnik
Crvena Jabuka
Ub
18.04.2020
16:00
Pambukovica
Pambukovica
Jedinstvo 2017
Tutin
18.04.2020
16:30
Stubal
Stubal
Mlada krila
Metikoši
18.04.2020
16:30
Jedinstvo (G)
Godačica
Progorelica
Progorelica
18.04.2020
16:30
Borac (A)
Adrani
Partizan
Kupusina
18.04.2020
16:00
OFK Odžaci
Odžaci
Sloga (Č)
Čalma
18.04.2020
16:00
Fruška Gora
Ruma
Jednota
Šid
18.04.2020
16:00
Fruškogorac
Manđelos
Obilić 1993
Kukujevci
18.04.2020
16:00
Sloven
Ruma
BSK
Bešenovo
18.04.2020
16:00
Graničar 1924
Adaševci
Trgovački
Sremska Mitrovica
18.04.2020
16:00
OFK Bikić
Bikić Do
Sloboda
Šašinci
18.04.2020
16:00
Sremac
Berkasovo
Sloga (V)
Voganj
18.04.2020
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
14. Oktobar
Izbenica
18.04.2020
16:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Sloga (D)
Dašnica
18.04.2020
16:30
Borac
Gornji Katun
Polet 57
Milutovac
18.04.2020
16:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Vinogradar
Riljac
18.04.2020
16:30
Velika Drenova
Velika Drenova
Garevina
Garevina
18.04.2020
16:30
Sloga (L)
Lozna
Mladost
Toljevac
18.04.2020
16:30
Kamenorezac 76
Dublje
Rubin
Donji Stupanj
18.04.2020
16:30
Omladinac
Pojate
Mladost
Tečić
18.04.2020
16:30
Ursule
Ursule
Sloga
Voljavče
18.04.2020
16:30
Vinorača
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
18.04.2020
16:30
Budućnost
Đurinac
Kupinovac
Kupinovac
18.04.2020
16:30
Mladost
Gložane
Partizan
Glogovac
18.04.2020
16:30
Sinđelić 1934
Vojska
Šantarovac
Šantarovac
18.04.2020
16:30
Zenit
Oparić
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
18.04.2020
16:30
GFK Tabane
Jagodina
Osaonica
Bagrdan
18.04.2020
16:30
Šumadinac
Dragovo
Potisje
Kanjiža
18.04.2020
17:00
Hajduk
Podlokanj
OFK Šabac
Šabac
18.04.2020
16:30
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Cer
Petkovica
18.04.2020
16:30
Torpedo 1924
Tabanović
Studenac
Gornja Koviljača
18.04.2020
16:30
Borac
Kozjak
Gučevo 1929
Banja Koviljača
18.04.2020
16:30
Antimon
Zajača
Radnički
Koceljeva
18.04.2020
16:30
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rade Milošević
Dubočka
18.04.2020
16:00
Napredak 1936
Veliko Crniće
Jasenovac
Krepoljin
18.04.2020
16:00
Manastirica
Manastirica
Žitkovica 2017
Žitkovica
18.04.2020
16:00
Vihor
Маljurevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
18.04.2020
16:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Šumadija
Šumarice
18.04.2020
16:30
Zgodačica
Godačica
Budućnost (S)
Samaila
18.04.2020
Stara Čaršija
Kraljevo
Milakovac 2018
Milakovac
18.04.2020
Mladost 1925
Oplanići
Brgule
Brgule
18.04.2020
11:00
OFK Takovo
Takovo
Sparta
Kaona
18.04.2020
17:00
Verko
Suvo Selo
Laznica
Laznica
18.04.2020
16:00
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Municipal Jalapa
Jalapa
1 : 2
Real Estelí
Estelí
Managua
Managua
1 : 0
Walter Ferretti
Managua
Diriangén
Diriamba
3 : 1
Real Madriz
Somoto
Deportivo Las Sabanas
Madriz
1 : 1
Juventus Managua
Managua
Chinandega
Chinandega
2 : 3
Deportivo Ocotal
Ocotal
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
18.04.2020
TSC
Kanjiža
Napredak Junior 2018
Kruševac
18.04.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 2012
Niš
18.04.2020
Spartak DOO
Subotica
Mačva
Šabac
18.04.2020
Rad
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
18.04.2020
Kolubara
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
18.04.2020
00:04
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
18.04.2020
00:04
Internacional
Beograd
Rad
Beograd
18.04.2020
00:04
Trajal
Kruševac
Grafičar
Beograd
18.04.2020
00:04
OFK Beograd
Beograd
Mladost (L)
Lučani
18.04.2020
00:04
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
18.04.2020
00:04
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
18.04.2020
00:04
TSC
Bačka Topola
Čukarički
Beograd
18.04.2020
00:04
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Beograd
18.04.2020
00:03
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
18.04.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
Rad
Beograd
18.04.2020
00:03
OFK Vršac
Vršac
RFK Grafičar
Beograd
18.04.2020
00:03
Real Niš
Niš
Mačva
Šabac
18.04.2020
00:03
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
18.04.2020
00:03
Spartak ŽK
Subotica
Kiker
Kraljevo
18.04.2020
00:03
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
18.04.2020
00:03
Vojvodina
Novi Sad
Loznica
Loznica
18.04.2020
11:00
Rađ
Krupanj
Ženski FK
Loznica
18.04.2020
11:00
Jadar 07
Loznica
Podrinje
Lozničko Polje
18.04.2020
11:00
Radnički Stobex
Klupci
Respekt
Loznica
18.04.2020
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik

Košarka

OKK Junior
Niš
18.04.2020
17:00
Bor RTB
Bor
Marinos
Niš
18.04.2020
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Topličanin
Prokuplje
18.04.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
Mladost Vesna
Bela Palanka
18.04.2020
17:00
Radnik
Surdulica
Rtanj
Boljevac
18.04.2020
17:00
Jastrebac
Aleksinac
Jablanica
Medveđa
18.04.2020
17:00
Niš
Niš

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
18.04.2020
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
18.04.2020
BRK Crvena Zvezda
Beograd