XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 332 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2020

Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.04.2020
15:30
RSK
Rabrovo
Jošanica
Novi Pazar
12.04.2020
15:30
Mačva 1929
Bogatić
Sušica
Kragujevac
12.04.2020
15:30
Sloga (K)
Kraljevo
Dunav
Stari Banovci
12.04.2020
16:00
Železničar
Pančevo
Vojvodina 1928
Perlez
12.04.2020
16:00
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Car Konstantin
Niš
12.04.2020
11:00
Dunav
Prahovo
SFS Borac
Paraćin
12.04.2020
11:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Vlasina
Vlasotince
12.04.2020
16:30
GFK Dubočica
Leskovac
Temnić 1924
Varvarin
12.04.2020
16:30
Budućnost
Popovac
Timočanin
Knjaževac
12.04.2020
16:30
Rembas
Resavica
Zvezdara
Beograd
12.04.2020
16:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Zvižd
Kučevo
12.04.2020
15:30
Sloga 1924
Batočina
Sloboda
Lipe
12.04.2020
15:30
Morava
Velika Plana
Partizan 1945
Darosava
12.04.2020
15:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Lozovik
12.04.2020
15:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Rudar
Stamnica
12.04.2020
15:30
OFK Napredak
Markovac
Polet
Trnovče
12.04.2020
15:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
12.04.2020
15:30
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga
Bogosavac
12.04.2020
15:30
Mladost (D)
Dračić
OFK Divci
Divci
12.04.2020
15:30
Brezovica
Brezovica
Rađevac
Krupanj
12.04.2020
15:30
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobeks
Klupci
12.04.2020
15:30
Mladost (P)
Prnjavor
Polet
Ratina
12.04.2020
15:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Vodojaža
Grošnica
12.04.2020
15:30
Šumadija
Toponica
OFK Ras
Novi Pazar
12.04.2020
15:30
Gruža
Gruža
Real
Podunavci
12.04.2020
15:30
Apolon 2018
Kovači
Radnik
Ušće
12.04.2020
15:30
Zvečan
Zvečan
Budućnost
Resnik
12.04.2020
15:30
Bane 1931
Raška
Zlatar
Nova Varoš
12.04.2020
15:30
Sloga (S)
Sjenica
Polet (T)
Trbušani
12.04.2020
15:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda (Č)
Čačak
12.04.2020
15:30
Sevojno
Sevojno
Lunjevica
Lunjevica
12.04.2020
15:30
Budućnost
Arilje
Jasen
Brodarevo
12.04.2020
15:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Tavankut
Tavankut
12.04.2020
16:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (T)
Turija
12.04.2020
16:00
OFK Mladost APA
Apatin
Sloboda
Donji Tovarnik
12.04.2020
15:30
Jugović
Kać
Podunavac
Belegiš
12.04.2020
15:30
Radnički (NP)
Nova Pazova
Borac
Šajkaš
12.04.2020
15:30
Hajduk (D)
Divoš
Mladost (O)
Omoljica
12.04.2020
16:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
12.04.2020
16:00
Radnički (S)
Sutjeska
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
12.04.2020
16:00
Nebeski Andjeli
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
12.04.2020
16:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Bobište
Bobište
12.04.2020
16:00
Polet 1980
Laplje Selo
Čekmin
Čekmin
12.04.2020
16:00
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Jedinstvo (P)
Pirot
12.04.2020
11:00
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
12.04.2020
16:00
Hajduk Veljko
Negotin
Lužnica
Babušnica
12.04.2020
16:00
OFK Slatina
Bor
Meševo
Meševo
12.04.2020
16:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
Juhor
Obrež
12.04.2020
16:00
Morava 1918
Ćuprija
Kušiljevo
Kušiljevo
12.04.2020
16:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
12.04.2020
16:00
OFK Lugomir
Rakitovo
Levač
Rekovac
12.04.2020
16:00
Radnički (S)
Svilajnac
Mačkovac
Mačkovac
12.04.2020
16:00
Bošnjane
Bošnjane
Rudar
Jelašnica
12.04.2020
16:00
OFK Niš
Niš
Bukovik
Razanj
12.04.2020
16:00
Zemljoradnik
Balajnac
Malošište
Malošište
12.04.2020
16:00
Naša krila 1936
Belotinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
12.04.2020
16:00
Vrtište
Vrtište
Pukovac
Pukovac
12.04.2020
16:00
Mladost (M)
Medoševac
Moravica
Subotinac
12.04.2020
16:00
Svrljig
Svrljig
Mladost
Cvetovac
12.04.2020
16:00
Dunav
Veliko Selo
Komgrap
Beograd
12.04.2020
16:00
Vrčin
Vrčin
BSK 1926
Baćevac
12.04.2020
16:00
Prva Iskra
Barič
Torlak
Beograd
12.04.2020
10:00
Milutinac
Zemun
Leštane
Leštane
12.04.2020
16:00
Šumadija
Šopić
Omladinac (Š)
Šetonje
12.04.2020
15:30
Sirakovo
Sirakovo
Borac (Ž)
Žabari
12.04.2020
15:30
Obilić
Živica
Sloga (B)
Burovac
12.04.2020
15:30
Železničar
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
12.04.2020
15:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
12.04.2020
15:30
Integral
Batuša
Budućnost (V)
Vezičevo
12.04.2020
15:30
Borac (K)
Klenovnik
Dimitrije Tucović
Ćelije
12.04.2020
15:30
Iskra
Donja Bukovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
12.04.2020
15:30
Trlić
Trlić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
12.04.2020
15:30
OFK Brđanac
Valjevo
Tulari
Tulari
12.04.2020
15:30
Banjani
Banjani
OFK Osečina
Osečina
12.04.2020
15:30
OFK Jabučje
Jabučje
Milan Orlić
Novo Selo
12.04.2020
16:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Mladost (DD)
Donji Dobrić
12.04.2020
16:00
Drina
Badovinci
Cer
Jadranska Lešnica
12.04.2020
16:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Majur
Majur
12.04.2020
16:00
Karađorđe
Mišar
Mladi borac
Dublje
12.04.2020
16:00
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Vidojevica
Lešnica
12.04.2020
11:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Duško
Klenje
12.04.2020
16:00
Sloga
Lipnički Šor
Borac (V)
Vraneši
12.04.2020
16:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
12.04.2020
16:00
Ibar
Mataruška Banja
Tavnik
Tavnik
12.04.2020
16:00
Proleter
Pečenog
Budućnost
Konarevo
12.04.2020
16:00
Napredak
Gračac
Mataruge
Mataruge
12.04.2020
16:00
Karađorđe
Ribnica
Gruža
Vitanovac
12.04.2020
16:00
Ribnica
Jovac
Borac 46
Obrovac
12.04.2020
16:00
Budućnost (M)
Mladenovo
Kulpin
Kulpin
12.04.2020
16:00
Budućnost (P)
Parage
ŽAK
Sombor
12.04.2020
16:00
Hercegovac
Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
12.04.2020
16:00
Vojvodina
Tovariševo
Rusin
Ruski Krstur
12.04.2020
16:00
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
12.04.2020
16:00
Slavija
Pivnice
Omladinac
Bukovac
12.04.2020
16:00
Radnički 1918
Ratkovo
Preporod
Novi Žednik
12.04.2020
16:30
Proleter (Nj)
Njegoševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
12.04.2020
16:30
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
12.04.2020
16:30
Njegoš
Lovćenac
Iskra
Kucura
12.04.2020
16:30
Đurđin
Đurđin
Hajduk (B)
Beška
12.04.2020
16:00
LSK Laćarak
Laćarak
PSK Putinci
Putinci
12.04.2020
16:00
Borac (M)
Martinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
12.04.2020
16:00
Borac (K)
Klenak
Napredak
Popinci
12.04.2020
16:00
Železničar
Inđija
Budućnost
Salaš Noćajski
12.04.2020
16:00
Radnički
Šid
Donji Petrovci
Donji Petrovci
12.04.2020
16:00
Ljukovo
Ljukovo
Donji Srem 2015
Pećinci
12.04.2020
16:00
Partizan
Vitojevci
Šajkaš 1908
Kovilj
12.04.2020
16:30
ŽSK
Žabalj
Hajduk
Čurug
12.04.2020
16:30
Tatra
Kisač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
12.04.2020
16:30
Bačka (Đ)
Đurđevo
TSK
Temerin
12.04.2020
16:30
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
12.04.2020
16:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Polet
Nakovo
12.04.2020
16:00
Delija
Mokrin
Borac
Aleksandrovo
12.04.2020
16:00
OFK Klek
Klek
Mladost (L)
Lukićevo
12.04.2020
16:00
Potisje
Knićanin
Crvena zvezda
Rusko Selo
12.04.2020
16:00
Omladinac FAM
Botoš
Radnički 1911
Jaša Tomić
12.04.2020
16:00
2. Oktobar
Kumane
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
12.04.2020
16:00
Tamiš
Farkaždin
Rusanda
Melenci
12.04.2020
16:00
Vojvodina
Novo Miloševo
Jedinstvo
Bočar
12.04.2020
16:00
Lehel
Mužlja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
12.04.2020
16:30
Dolina
Padina
Hajdučica
Hajdučica
12.04.2020
16:30
Spartak 1911
Debeljača
Budućnost (A)
Alibunar
12.04.2020
16:30
Polet (Id)
Idvor
Radnički (B)
Baranda
12.04.2020
16:30
Potporanj
Potporanj
Partizan (G)
Gaj
12.04.2020
16:30
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
12.04.2020
16:30
Partizan (U)
Uljma
Ključ
Podvrška
12.04.2020
11:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Polet
Jabukovac
12.04.2020
BSK
Bukovče
Nemetali
Donja Bela Reka
12.04.2020
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
12.04.2020
Sloga
Kobišnica
Trebič
Sokobanja
12.04.2020
16:00
Osnić
Osnić
PRO Rudar
Podvis
12.04.2020
16:00
Radnički 1946
Lubnica
Sloga (M)
Minićevo
12.04.2020
16:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Graničar
Veliki Izvor
12.04.2020
16:00
Ozren
Sokobanja
Omladinac
Grezna
12.04.2020
16:00
Hajduk
Rujevica
Čitluk
Čitluk
12.04.2020
16:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žabare
Žabare
12.04.2020
16:00
Kupci
Kupci
Šanac
Šanac
12.04.2020
16:00
13. April
Lomnica
Donji Kopaonik
Razbojna
12.04.2020
16:00
Gradina
Pejovac
Ribnik
Gornji Ribnik
12.04.2020
16:00
Vinogradar
Zleginje
Trudbenik
Stalać
12.04.2020
16:00
Mladost
Donji Katun
FUD
Brus
12.04.2020
16:00
Sebečevac
Sebečevac
Bratstvo
Međureč
12.04.2020
16:30
Mladost (D)
Dublje
Orlovi
Jasenovo
12.04.2020
11:00
OFK Batinac
Batinac
Napredak (D)
Drenovac
12.04.2020
16:30
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
12.04.2020
16:30
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava (R)
Ribare
12.04.2020
16:30
Mladost (K)
Koncarevo
Moravac 2015
Krušar
12.04.2020
16:30
Mladost (J)
Jovac
Javor
Sladaja
12.04.2020
16:30
Juhor
Glavinci
Sinđelić 2012
Ugrinovci
12.04.2020
16:00
Balkan Mirijevo
Beograd
Hajduk
Beograd
12.04.2020
11:00
Srem
Jakovo
Poštar Zvezdara
Beograd
12.04.2020
16:00
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
12.04.2020
16:00
011
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
12.04.2020
16:00
Heroj Polet
Jajinci
Posavina
Stubline
12.04.2020
16:00
Lisović
Lisović
OFK Zabrežje
Zabrežje
12.04.2020
16:00
Barajevo
Barajevo
Radnički
Rudovci
12.04.2020
10:00
Duboko
Mala Moštanica
Zvezda
Konatice
12.04.2020
16:00
Budućnost
Dudovica
Borac (L)
Lazarevac
12.04.2020
10:00
Mladost
Čibutkovica
Strelac
Mislođin
12.04.2020
16:00
Omladinac
Veliko Polje
OFK Borac
Arnajevo
12.04.2020
16:00
Rojkovac
Obrenovac
Zuce 2019
Zuce
12.04.2020
16:00
Kosmaj
Ralja
Velika Krsna
Velika Krsna
12.04.2020
16:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
Šepšin
Šepšin
12.04.2020
16:00
Vinča
Vinča (Grocka)
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
12.04.2020
16:00
Kosmajac
Koraćica
Zaklopača
Zaklopača
12.04.2020
16:00
Dunavac
Grocka
Rasovača
Rasovača
12.04.2020
16:00
Radnički 1947
Čapljinac
Sloga
Korman
12.04.2020
16:00
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Moravac (Č)
Čečina
12.04.2020
16:00
Radnički 1924
Kočane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
12.04.2020
16:00
Padina
Padina
Zaplanjac
Gadžin Han
12.04.2020
16:00
Baličevac
Baličevac
Mladost (B)
Batušinac
12.04.2020
16:00
Palilula
Aleksinac
Elid
Donji Dušnik
12.04.2020
16:00
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Lokomotiva
Lapovo
12.04.2020
16:00
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča (Topola)
12.04.2020
16:00
Banja
Banja
Borac
Pajsijevići
12.04.2020
16:00
Omladinac (DR)
Donja Rača
Plaskovac
Plaskovac
12.04.2020
16:00
BSK
Belosavci
Marjan
Knić
12.04.2020
16:00
Jasenica
Božurnja
Šumadinac (S)
Stojnik
12.04.2020
16:00
Trnava
Donja Trnava
Mladost MG
Saranovo
12.04.2020
16:00
Sloga
Milatovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
12.04.2020
16:00
Šumadinac (N)
Natalinci
Srbija
Ilićevo
12.04.2020
16:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
12.04.2020
16:00
Kolonija
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
12.04.2020
16:00
Borac (D)
Drenovac
Zastava
Kragujevac
12.04.2020
16:00
Sloboda (G)
Grbice
Pobeda 1926
Beloševac
12.04.2020
16:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Šumadija 1934
Drača
12.04.2020
16:00
Jedinstvo (P)
Petrovac
Kaćuša
Kuršumlija
12.04.2020
16:00
Dundjerski
Voljčinac
Jastreb
Blace
12.04.2020
16:00
Dobrič
Pejkovac
Kolubara (J)
Jabučje
12.04.2020
15:30
Joševa
Joševa
Kalenić
Kalenić
12.04.2020
15:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pambukovica
Pambukovica
12.04.2020
15:30
Šarbane
Šarbane
Zvizdar 2012
Zvizdar
12.04.2020
15:30
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
12.04.2020
15:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
Miločajac
Miločaj
12.04.2020
11:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
12.04.2020
16:00
Jovo Kursula
Cvetke
Borac (A)
Adrani
12.04.2020
16:00
Mladost 1981
Štulac
Jedinstvo (G)
Godačica
12.04.2020
16:00
Progorelica
Progorelica
Stubal
Stubal
12.04.2020
16:00
Mlada krila
Metikoši
Braća Vuković
Lađevci
12.04.2020
16:00
Zvezda
Čukojevac
Omladinac
Deronje
12.04.2020
16:00
Mladost
Kruščić
Jedinstvo
Ribarevo
12.04.2020
16:00
Hajduk
Stapar
Dunav
Bački Monoštor
12.04.2020
16:00
Stanišić 1920
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
12.04.2020
16:00
Terekveš
Svilojevo
Lider
Odžaci
12.04.2020
16:00
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
12.04.2020
16:00
Kula
Kula
Lipar
Lipar
12.04.2020
16:00
Zadrugar
Srpski Miletić
Fruška Gora
Ruma
12.04.2020
10:00
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sremac
Berkasovo
12.04.2020
16:00
Sloga (V)
Voganj
OFK Bikić
Bikić Do
12.04.2020
16:00
Sloboda
Šašinci
Graničar 1924
Adaševci
12.04.2020
16:00
Trgovački
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđelos
12.04.2020
16:00
Obilić 1993
Kukujevci
Sloga (Č)
Čalma
12.04.2020
16:00
Jednota
Šid
Borac (VG)
Vračev Gaj
12.04.2020
16:30
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (D)
Dupljaja
12.04.2020
16:30
Vulturul
Grebenac
Karaš (J)
Jasenovo
12.04.2020
16:30
Karaš (K)
Kuštilj
Banat (I)
Ilandža
12.04.2020
16:30
Polet
Izbište
Ševac
Kusić
12.04.2020
16:30
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Kamenorezac 76
Dublje
12.04.2020
16:00
Rubin
Donji Stupanj
Sloga (L)
Lozna
12.04.2020
16:00
Mladost
Toljevac
Velika Drenova
Velika Drenova
12.04.2020
16:00
Garevina
Garevina
Poljoprivrednik
Počekovina
12.04.2020
16:00
Vinogradar
Riljac
Borac
Gornji Katun
12.04.2020
16:00
Kopaonik
Brus
GFK Tabane
Jagodina
12.04.2020
16:30
Osaonica
Bagrdan
Mladost
Gložane
12.04.2020
16:30
Partizan
Glogovac
Budućnost
Đurinac
12.04.2020
16:30
Kupinovac
Kupinovac
Vinorača
Vinorača
12.04.2020
16:30
Sloboda
Šuljkovac
Ursule
Ursule
12.04.2020
16:30
Sloga
Voljavče
Rušanj
Rušanj
12.04.2020
16:00
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
12.04.2020
16:00
Vranić
Vranić
Rekreativo 011
Beograd
12.04.2020
10:00
Busije
Busije
13. maj
Zemun
12.04.2020
11:00
Zmaj 1953
Zemun
Mladi proleter
Beograd
12.04.2020
11:00
BUSK
Novi Beograd
Umka
Umka
12.04.2020
16:00
Šećeranac Ada
Beograd
Tisa
Padej
12.04.2020
16:30
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
12.04.2020
16:30
Šampion
Orom
Horgoš 1911
Horgoš
12.04.2020
16:30
Bačka
Mol
Čoka
Čoka
12.04.2020
16:30
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
12.04.2020
16:30
Jadran
Sanad
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
12.04.2020
16:00
Torpedo 1924
Tabanović
Lipolist
Lipolist
12.04.2020
16:00
Cer
Petkovica
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
12.04.2020
16:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak
Mačvanski Belotić
12.04.2020
16:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
12.04.2020
16:00
Milicionar
Bogatić
Premijer
Badovinci
12.04.2020
16:00
Gorki
Glušci
Velika Reka
Velika Reka
12.04.2020
16:00
Antimon
Zajača
Borac
Kozjak
12.04.2020
16:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
12.04.2020
16:00
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
12.04.2020
16:00
Sloga
Straža
Hajduk
Ribarica
12.04.2020
16:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jezero
Amajić
12.04.2020
16:00
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
12.04.2020
16:00
7. Juli
Bela Crkva
Pričinović
Pocerski Pričinović
12.04.2020
16:00
Sloga
Krnić
OFK Jelen
Jelenča
12.04.2020
16:00
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
12.04.2020
16:00
Rankovac
Nakučani
PSK
Provo
12.04.2020
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Trešnjevka
Trbusac
12.04.2020
16:00
Šipurske livade
Šabac
PKB (PS)
Padinska skela
12.04.2020
16:00
Poštar 1930
Beograd
Resnik
Resnik
12.04.2020
16:00
Sveti Stefan
Slanci
Palilulac
Krnjača
12.04.2020
16:00
Pinosava
Pinosava
Minel
Ripanj
12.04.2020
16:00
Siti Sport Klub
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
12.04.2020
16:00
OFK Crvenka
Borča
Sloga 1952
Veliki Popovac
12.04.2020
15:30
Mladost (R)
Ranovac
Zadrugar 1947
Tabanovac
12.04.2020
15:30
Omladinac (B)
Busur
Manastirica
Manastirica
12.04.2020
15:30
Radnički (K)
Knežica
Borac (V)
Vukovac
12.04.2020
15:30
Jasenovac
Krepoljin
Napredak 1936
Veliko Crniće
12.04.2020
15:30
Krilaš
Ćovdin
Stig 1955
Beranje
12.04.2020
15:30
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
12.04.2020
15:30
Žika Marković Uča
Miljević
Mlava (B)
Bratinac
12.04.2020
15:30
Sloga (M)
Mustapić
Vihor
Маljurevac
12.04.2020
15:30
Mladost (B)
Biskuplje
Desine
Desine
12.04.2020
15:30
Barič
Barič
Ljubičevo
Ljubičevo
12.04.2020
15:30
Baštovan 2015
Carevac
Budućnost
Blaznava
12.04.2020
16:00
B 2000
Aranđelovac
Borac
Kloka
12.04.2020
16:00
Šamot
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
12.04.2020
16:00
Radoje Domanović
Ovsište
Venčani
Venčani
12.04.2020
16:00
Sloga
Zagorica
Mladi rudar
Bukovik
12.04.2020
16:00
Kopljari
Kopljari
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
12.04.2020
16:00
Brezovac
Brezovac
Vinogradi DB
Kragujevac
12.04.2020
16:00
Košutnjak
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
12.04.2020
16:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Jadran
Kragujevac
12.04.2020
16:00
21. oktobar
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
12.04.2020
16:00
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Bikovo
Bikovo
12.04.2020
16:30
Lokomotiva
Subotica
Palić
Palić
12.04.2020
16:30
Hajduk
Bačko Dušanovo
Vinogradar
Hajdukovo
12.04.2020
16:30
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
12.04.2020
16:30
Čantavir
Čantavir
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
12.04.2020
16:30
Žednik
Stari Žednik
Konjuh
Konjuh
12.04.2020
16:00
Naupare
Naupare
Čarapan
Kruševac
12.04.2020
16:00
Polet
Šavrane
Gaglovo
Gaglovo
12.04.2020
16:00
Parunovac
Parunovac
Modrica
Modrica
12.04.2020
11:00
Mudrakovac
Mudrakovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
12.04.2020
16:00
Borac
Bivolje
Proleter 1947
Vranovo
12.04.2020
15:30
Jezava
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
12.04.2020
15:30
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
12.04.2020
15:30
Zeppelin 026
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
12.04.2020
15:30
Budućnost
Mala Krsna
Petrijevac
Petrijevo
12.04.2020
15:30
Drugovac
Drugovac
Vučak
Vučak
12.04.2020
15:30
7. Juli
Vodanj
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
12.04.2020
16:00
Telečka
Telečka
Panonija
Lalić
12.04.2020
16:00
Bratstvo 2019
Prigrevica
Rastina 1918
Rastina
12.04.2020
16:00
Graničar
Riđica
BSK 2014
Bukovica
12.04.2020
Koštam Polje
Delimeđe
Studen Vitez
Studenica
12.04.2020
11:00
Partizan (V)
Vrba
Mladost 1925
Oplanići
12.04.2020
Morava (M)
Mrsać
Stara Čaršija
Kraljevo
12.04.2020
Milakovac 2018
Milakovac
Zgodačica
Godačica
12.04.2020
Budućnost (S)
Samaila
Omladinac
Drakčići
12.04.2020
11:00
Šumadija
Šumarice
Budućnost 1995
Slatina
12.04.2020
11:00
Vukona
Vukona
Gunjevac
Gunjevac
12.04.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
OFK Stublenica
Stublenica
12.04.2020
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Murgaš 2012
Murgaš
12.04.2020
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Kolubara (LP)
Liso Polje
12.04.2020
11:00
Omladinac (K)
Kalinovac
Torpedo
Lojanice
12.04.2020
16:30
Mladost (Z)
Zvezd
Verko
Suvo Selo
12.04.2020
16:30
Polet
Jalovik
Mladost 2013
Jazovnik
12.04.2020
11:00
Sparta
Kaona
Hajduk
Debrc
12.04.2020
11:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Sloga 1949
Matijevac
12.04.2020
16:30
Petrovac 74
Kujavica
Bukorovac
Kragujevac
12.04.2020
16:00
Partizan (C)
Cerovac
Seljak (C)
Cvetojevac
12.04.2020
11:00
Kremenac
Rogojevac
Polet
Kobilje
12.04.2020
11:00
Lomnica
Velika Lomnica
Grkljane
Grkljane
12.04.2020
11:00
Padež
Padež
Vratare
Vratare
12.04.2020
11:00
Mladost 2015
Mala Reka
Dedina
Dedina
12.04.2020
11:00
Kruševica
Kruševica
Mladost VPD
Kruševac
12.04.2020
11:00
Dvorane
Dvorane
Zvezda
Izvarica
12.04.2020
10:00
Best Sige
Sige
Chinandega
Chinandega
1 : 3
Real Estelí
Estelí
Municipal Jalapa
Jalapa
0 : 0
Diriangén
Diriamba
Deportivo Las Sabanas
Madriz
0 : 1
Managua
Managua
Juventus Managua
Managua
2 : 0
Real Madriz
Somoto
Radnički 1912
Sombor
12.04.2020
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
12.04.2020
10:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
12.04.2020
10:00
TSC
Bačka Topola