XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 11 April 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.04.2020
15:30
Tutin
Tutin
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.04.2020
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Borac 1926
Čačak
11.04.2020
15:30
Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.04.2020
15:30
Jedinstvo
Ub
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
11.04.2020
15:30
Loznica
Loznica
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.04.2020
15:30
Sloga (P)
Požega
Omladinac
Novi Banovci
11.04.2020
16:00
Radnički 1912
Sombor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.04.2020
16:00
Borac
Sakule
Bačka 1901
Subotica
11.04.2020
16:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
11.04.2020
16:00
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Vršac
Vršac
11.04.2020
16:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bečej 1918
Bečej
11.04.2020
16:00
Dinamo 1945
Pančevo
Moravac Orion
Mrštane
11.04.2020
16:30
Radan
Lebane
Jedinstvo
Bošnjace
11.04.2020
16:30
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
11.04.2020
16:30
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (O)
Obrenovac
11.04.2020
16:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
IMT
Beograd
11.04.2020
16:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Brodarac
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
11.04.2020
16:00
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
OFK Mladenovac
Mladenovac
11.04.2020
16:00
Sremčica
Sremčica
BSK Borča
Borča
11.04.2020
16:00
Jedinstvo
Surčin
Karađorđe
Topola
11.04.2020
15:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
VGSK
Veliko Gradište
11.04.2020
15:30
Borac 1932
Ralja
Spartak
Ljig
11.04.2020
15:30
Ribnica
Mionica
Borac
Lešnica
11.04.2020
15:30
Drina
Ljubovija
Goč
Vrnjačka Banja
11.04.2020
15:30
Korićani
Korićani
Omladinac
Novo Selo
11.04.2020
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
11.04.2020
15:30
Polimlje
Prijepolje
GFK Sloboda
Užice
11.04.2020
15:30
Polet (Lj)
Ljubić
Crnokosa
Kosjerić
11.04.2020
15:30
Prijevor
Prijevor
Crvenka
Crvenka
11.04.2020
16:00
Bačka
Pačir
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
11.04.2020
16:00
Radnički
Sombor
Tekstilac
Odžaci
11.04.2020
16:00
Sloga
Čonoplja
Krila Krajine
Bačka Palanka
11.04.2020
16:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Bajša
Bajša
11.04.2020
16:00
OFK Vrbas
Vrbas
ČSK Pivara
Čelarevo
11.04.2020
16:00
Tisa
Adorjan
Mladost (NS)
Novi Sad
11.04.2020
15:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Cement
Beočin
11.04.2020
15:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
11.04.2020
15:30
Sloga (T)
Temerin
Sremac
Vojka
11.04.2020
15:30
Sloga (E)
Erdevik
Crvena zvezda
Novi Sad
11.04.2020
15:30
Jadran
Golubinci
Begej
Žitište
11.04.2020
16:00
Banat (Č)
Čenta
Sloga
Plandište
11.04.2020
16:00
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.04.2020
16:00
Budućnost
Srpska Crnja
Krajina
Krajišnik
11.04.2020
16:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Kikinda 1909
Kikinda
11.04.2020
16:00
ŽAK
Kikinda
Naftagas
Elemir
11.04.2020
16:00
Borac (St)
Starčevo
Sloga
Leskovac
11.04.2020
16:00
Jastrebac
Blace
OFK Kosanica
Kuršumlija
11.04.2020
16:00
Akademija 10
Prokuplje
Budućnost
Orašje
11.04.2020
16:00
Jablanica
Medveđa
Pusta Reka
Bojnik
11.04.2020
16:00
Morava
Vladičin Han
Timok 1919
Zaječar
11.04.2020
16:00
BSK
Bogovina
Rajko Mitić
Bela Palanka
11.04.2020
16:00
Tanasko Rajić
Pirot
Rtanj
Boljevac
11.04.2020
16:00
Balkanski
Dimitrovgrad
Bor 1919
Bor
11.04.2020
16:00
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
11.04.2020
16:00
OFK 019
Zaječar
Sloga
Despotovac
11.04.2020
16:00
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
11.04.2020
16:00
Blagotin
Poljna
Morava
Žitkovac
11.04.2020
16:00
Orljane
Orljane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
11.04.2020
16:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Studenski Grad
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Napredak
Medoševac
Turbina
Vreoci
11.04.2020
16:00
BSK Batajnica
Batajnica
BASK
Beograd
11.04.2020
10:00
Budućnost
Zvečka
Rudar 2001
Kostolac
11.04.2020
15:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Đerdap
Golubac
11.04.2020
15:30
Napredak Simićevo
Simićevo
Radnik (Ub)
Ub
11.04.2020
15:30
Kolubara 2
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
11.04.2020
15:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sinđelić
Lipnica
11.04.2020
16:00
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Vrdila
11.04.2020
16:00
Rudar
Baljevac
Mladi radnik 1925
Grdica
11.04.2020
16:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Tvrđava
Bač
11.04.2020
16:00
Polet
Karavukovo
Napredak
Nadalj
11.04.2020
16:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Panonija IM Topola
Panonija
11.04.2020
16:30
Srbobran
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
11.04.2020
16:30
Obilić (Z)
Zmajevo
Radnički 1905
Bajmok
11.04.2020
16:30
Senta
Senta
Rudar
Vrdnik
11.04.2020
16:00
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorski partizan
Bukovac
11.04.2020
16:30
Omladinac
Stepanovićevo
Slavija
Novi Sad
11.04.2020
16:30
Veternik
Veternik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.04.2020
16:30
Bačka (B)
Begeč
OFK Futog
Futog
11.04.2020
16:30
OFK Sirig
Sirig
Radnički (K)
Kovin
11.04.2020
16:30
Strela
Ivanovo
BAK
Bela Crkva
11.04.2020
16:30
Jugoslavija
Jabuka
Zlot
Zlot
11.04.2020
Blizna
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
11.04.2020
Krivelj
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
11.04.2020
Urovica
Urovica
Poreč
Donji milanovac
11.04.2020
Polom
Leskovo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
11.04.2020
16:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Midžor
Kalna
11.04.2020
16:00
Kosovo
Zvezdan
Varvarin
Varvarin
11.04.2020
16:00
Sloga (M)
Majdevo
Morava (KS)
Kočino Selo
11.04.2020
16:30
Partizan (M)
Majur
Borac (O)
Ostružnica
11.04.2020
16:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
Rakovica
Beogra
11.04.2020
10:00
Borac (P)
Progar
Napredak 2012
Krušje
11.04.2020
16:00
Pobeda
Rusna
Doljevac
Doljevac
11.04.2020
16:00
Naisus 1977
Rožina
Sloga (D)
Desimirovac
11.04.2020
16:00
Maršić
Maršić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
11.04.2020
15:30
Čučuge
Čučuge
Rudar 1945
Radljevo
11.04.2020
15:30
Mladost (V)
Vračević
Bogutovačka Banja
Bogutovac
11.04.2020
16:00
Mineral 2015
Rudno
Borac
Bački Gračac
11.04.2020
16:00
Polet
Sivac
Sloven
Ruma
11.04.2020
16:00
BSK
Bešenovo
Dunav
Banatska Palanka
11.04.2020
16:30
Partizan (K)
Kajtasovo
Omladinac
Pojate
11.04.2020
16:00
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
11.04.2020
16:00
Sloga (D)
Dašnica
Šumadinac
Dragovo
11.04.2020
16:30
Mladost
Tečić
Zenit
Oparić
11.04.2020
16:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sinđelić 1934
Vojska
11.04.2020
16:30
Šantarovac
Šantarovac
Bežanija
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Dedinje
Beograd
11.04.2020
16:00
Novi Beograd
Novi Beograd
Sparta Železnik
Beograd
11.04.2020
16:00
DIF
Beograd
Tornjoš
Tornjoš
11.04.2020
16:30
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
11.04.2020
16:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
OFK Šabac
Šabac
11.04.2020
16:00
Omladinac (BO)
Bogatic
Jevremovac
Jevremovac
11.04.2020
16:00
Vlašić
Donje Crniljevo
Radnički
Koceljeva
11.04.2020
16:00
Mrovska
Mrovska
Avala 1939
Beli Potok
11.04.2020
16:00
Boka Seniors
Beograd
Bata Bulić
Bistrica
11.04.2020
15:30
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Polet S.D.
Suvi Do
11.04.2020
15:30
Rade Milošević
Dubočka
Bratstvo 1975
Erdeč
11.04.2020
16:00
Ćava
Grošnica
Rasina
Vitanovac
11.04.2020
16:00
Globoder
Globoder
Kapidžija
Kapidžija
11.04.2020
16:00
Makrešane
Makrešane
Petlić SD 026
Smederevo
11.04.2020
13:00
Landol
Landol
Badljevica
Badljevica
11.04.2020
15:30
Lunjevac
Lunjevac
Sport
Bezdan
11.04.2020
16:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Sloga Obrva
Obrva
11.04.2020
16:00
Magnohrom
Kraljevo
Vrelo
Vrelo
11.04.2020
11:00
Brgule
Brgule
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
11.04.2020
16:00
Zmajevac
Belasica
Mladost (K)
Krupaja
11.04.2020
15:30
Sloga (J)
Jošanica
Selište
Selište
11.04.2020
15:30
Vukovac 98
Vukovac
Vrelo 1971
Milanovac
11.04.2020
15:30
Laznica
Laznica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
11.04.2020
15:30
Mlava (R)
Ribare
TSC
Kanjiža
11.04.2020
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
11.04.2020
Majdanpek
Majdanpek
Spartak DOO
Subotica
11.04.2020
Mačva
Šabac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
11.04.2020
Radnički 2012
Niš
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
11.04.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
Partizan
Beograd
11.04.2020
00:04
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
11.04.2020
00:04
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
00:04
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
11.04.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
11.04.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
Trajal
Kruševac
11.04.2020
00:04
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
11.04.2020
00:04
Rad
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
11.04.2020
00:04
Voždovac
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
10:00
Bačka 1901
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
11.04.2020
10:00
Hajduk 1912
Kula
Partizan
Beograd
11.04.2020
00:03
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
11.04.2020
00:03
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
11.04.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
11.04.2020
00:03
Mačva
Šabac
OFK Vršac
Vršac
11.04.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
11.04.2020
00:03
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
11.04.2020
00:03
Zemun
Zemun

Košarka

Zekas 75
Rača
11.04.2020
17:00
Crnokosa
Kosjerić
Klik
Arilje
11.04.2020
17:00
Priboj
Priboj
Plana
Velika Plana
11.04.2020
17:00
Student BB
Bajina Bašta
Loznica
Loznica
11.04.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
Svilajnac
Svilajnac
11.04.2020
17:00
Čačak 94
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
11.04.2020
17:00
Jagodina
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
11.04.2020
17:00
Radnički 1950
Kragujevac
Star Beočin
Novi Ledinci
11.04.2020
17:00
Hajduk
Kula
Omladinac
Novi Banovci
11.04.2020
17:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Stara Pazova
Stara Pazova
11.04.2020
17:00
Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
11.04.2020
17:00
Železničar
Inđija
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.04.2020
17:00
Vrbas
Vrbas
Sloboda (NS)
Novi Sad
11.04.2020
17:00
Mladost Veternik
Veternik
LA Basket
Beograd
11.04.2020
17:00
Vizura
Beograd
Eko Sport
Beograd
11.04.2020
17:00
Žitko Basket
Beograd
Borac
Zemun
11.04.2020
17:00
Barajevo
Barajevo
Slodes
Beograd
11.04.2020
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Torlak
Beograd
11.04.2020
17:00
Žarkovo
Beograd
Beko
Beograd
11.04.2020
17:00
Borča
Beograd
Niš
Niš
11.04.2020
17:00
OKK Junior
Niš
Jastrebac
Aleksinac
11.04.2020
17:00
Jablanica
Medveđa
Radnik
Surdulica
11.04.2020
17:00
Rtanj
Boljevac
Morava
Vladičin Han
11.04.2020
17:00
Mladost Vesna
Bela Palanka
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
11.04.2020
17:00
Topličanin
Prokuplje
Bor RTB
Bor
11.04.2020
17:00
Marinos
Niš
Astra
Beograd
11.04.2020
Ras
Beograd
Rivers BM
Beograd
11.04.2020
ABBA
Barič
Viva
Beograd
11.04.2020
Pobednik 011
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
11.04.2020
Sava
Beograd
Umka Džez
Umka
11.04.2020
Veba Basket
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
11.04.2020
AS Basket
Beograd
Cerak
Beograd
11.04.2020
Zvezdara
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
11.04.2020
BASK
Beograd

Odbojka

Brezovica
Štrpce
11.04.2020
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Sokolica
Zvečan
11.04.2020
Leposavić
Leposavić
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
11.04.2020
Vidovdan
Donja Gušterica

Rukomet

SC Voždovac 2012
Beograd
11.04.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
Crvenka
Crvenka
11.04.2020
Smederevo
Smederevo
Mačva (B)
Bogatić
11.04.2020
Jugović
Kać
Sivac 69
Sivac
11.04.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
Kolubara
Lazarevac
11.04.2020
Morava
Velika Plana

Futsal

Miners
Majdanpek
11.04.2020
Prokuplje
Prokuplje
Akademac
Niš
11.04.2020
Bele crkve
Kuršumlija
Pirgos
Pirot
11.04.2020
Leskovac
Leskovac
BSK
Bujanovac
11.04.2020
Pirot
Pirot
Aleksinac 2015
Aleksinac
11.04.2020
Timok 2013
Zaječar