XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 361 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2020

Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
05.04.2020
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
05.04.2020
15:30
Jedinstvo
Ub
Sušica
Kragujevac
05.04.2020
15:30
Mačva 1929
Bogatić
Dunav
Stari Banovci
05.04.2020
16:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
05.04.2020
16:00
Železničar
Pančevo
SFS Borac
Paraćin
05.04.2020
11:00
Radan
Lebane
Vlasina
Vlasotince
05.04.2020
16:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Temnić 1924
Varvarin
05.04.2020
16:00
GFK Jagodina
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
05.04.2020
16:00
GFK Dubočica
Leskovac
Zvezdara
Beograd
05.04.2020
16:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Jedinstvo
Surčin
05.04.2020
16:00
Sremčica
Sremčica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
05.04.2020
15:30
Zvižd
Kučevo
Borac 1932
Ralja
05.04.2020
15:30
Polet
Trnovče
Petar Dobrnjac
Dobrnje
05.04.2020
15:30
VGSK
Veliko Gradište
OFK Napredak
Markovac
05.04.2020
15:30
Karađorđe
Topola
Pomoravlje
Vlaški Do
05.04.2020
15:30
Udarnik
Lozovik
Morava
Velika Plana
05.04.2020
15:30
Partizan 1945
Darosava
Drina
Ljubovija
05.04.2020
15:30
Rađevac
Krupanj
Brezovica
Brezovica
05.04.2020
15:30
Borac
Lešnica
Mladost (D)
Dračić
05.04.2020
15:30
OFK Divci
Divci
Vrelo Sport
Vrelo
05.04.2020
15:30
Spartak
Ljig
Bane 1931
Raška
05.04.2020
15:30
Polet
Ratina
Zvečan
Zvečan
05.04.2020
15:30
Budućnost
Resnik
Apolon 2018
Kovači
05.04.2020
15:30
Omladinac
Novo Selo
Korićani
Korićani
05.04.2020
15:30
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadija
Toponica
05.04.2020
15:30
Goč
Vrnjačka Banja
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
05.04.2020
15:30
Vodojaža
Grošnica
Jedinstvo Putevi
Užice
05.04.2020
11:00
FAP
Priboj
Prijevor
Prijevor
05.04.2020
15:30
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (S)
Sjenica
05.04.2020
15:30
Polet (T)
Trbušani
Polet (Lj)
Ljubić
05.04.2020
11:00
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
05.04.2020
15:30
GFK Sloboda
Užice
Bačka
Pačir
05.04.2020
16:00
Tisa
Adorjan
Mladost (BP)
Bački Petrovac
05.04.2020
16:00
Mladost (T)
Turija
Vojvodina
Bačko Gradište
05.04.2020
16:00
Bajša
Bajša
Jugović
Kać
05.04.2020
15:30
Jadran
Golubinci
Hajduk (D)
Divoš
05.04.2020
15:30
Sremac
Vojka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.04.2020
15:30
Podunavac
Belegiš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
05.04.2020
15:30
Cement
Beočin
Sloboda
Donji Tovarnik
05.04.2020
15:30
Mladost (NS)
Novi Sad
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
05.04.2020
16:00
Borac (St)
Starčevo
ŽAK
Kikinda
05.04.2020
16:00
Naftagas
Elemir
Banat (Č)
Čenta
05.04.2020
16:00
Sloga
Plandište
Mladost (O)
Omoljica
05.04.2020
16:00
Begej
Žitište
Žitorađa
Žitorađa
05.04.2020
16:00
Akademija 10
Prokuplje
Bobište
Bobište
05.04.2020
16:00
Jablanica
Medveđa
Čekmin
Čekmin
05.04.2020
16:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
05.04.2020
11:00
Kablovi
Zaječar
Lužnica
Babušnica
05.04.2020
16:00
Hajduk Veljko
Negotin
OFK 019
Zaječar
05.04.2020
16:00
Majdanpek
Majdanpek
Meševo
Meševo
05.04.2020
16:00
Juhor
Obrež
Kušiljevo
Kušiljevo
05.04.2020
16:00
Morava 1918
Ćuprija
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
05.04.2020
16:00
Župa
Aleksandrovac
Levač
Rekovac
05.04.2020
16:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Mačkovac
Mačkovac
05.04.2020
16:00
OFK Lugomir
Rakitovo
Rudar
Jelašnica
05.04.2020
16:00
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
05.04.2020
16:00
OFK Niš
Niš
Malošište
Malošište
05.04.2020
16:00
Orljane
Orljane
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
05.04.2020
16:00
Naša krila 1936
Belotinac
Pukovac
Pukovac
05.04.2020
16:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Moravica
Subotinac
05.04.2020
16:00
Vrtište
Vrtište
Dunav
Veliko Selo
05.04.2020
16:00
Šumadija
Šopić
Budućnost
Zvečka
05.04.2020
16:00
Leštane
Leštane
BSK Batajnica
Batajnica
05.04.2020
16:00
BASK
Beograd
Prva Iskra
Barič
05.04.2020
11:00
Torlak
Beograd
Vrčin
Vrčin
05.04.2020
16:00
BSK 1926
Baćevac
Mladost
Cvetovac
05.04.2020
16:00
Studenski Grad
Novi Beograd
Borac (Ž)
Žabari
05.04.2020
15:30
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (B)
Burovac
05.04.2020
15:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga (L)
Lučica
05.04.2020
15:30
Železničar
Požarevac
Mlava (ML)
Malo Laole
05.04.2020
15:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Budućnost (V)
Vezičevo
05.04.2020
15:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak Simićevo
Simićevo
05.04.2020
15:30
Borac (K)
Klenovnik
OFK Jabučje
Jabučje
05.04.2020
15:30
ZSK
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
05.04.2020
15:30
OFK Osečina
Osečina
Kolubara 2
Valjevo
05.04.2020
15:30
Rubribreza
Rubribreza
Banjani
Banjani
05.04.2020
15:30
Radnik (Ub)
Ub
OFK Brđanac
Valjevo
05.04.2020
15:30
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
05.04.2020
15:30
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Iskra
Donja Bukovica
05.04.2020
15:30
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
05.04.2020
16:00
Sloga
Lipnički Šor
Podrinje
Lozničko Polje
05.04.2020
16:00
Duško
Klenje
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
05.04.2020
16:00
Vidojevica
Lešnica
Karađorđe
Mišar
05.04.2020
16:00
Mladi borac
Dublje
Hajduk Stanko
Crna Bara
05.04.2020
16:00
Majur
Majur
Drina
Badovinci
05.04.2020
16:00
Cer
Jadranska Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
05.04.2020
16:00
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Granit
Jošanička banja
05.04.2020
16:00
Borac (V)
Vraneši
Tavnik
Tavnik
05.04.2020
16:00
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
05.04.2020
16:00
Proleter
Pečenog
Mataruge
Mataruge
05.04.2020
16:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Gruža
Vitanovac
05.04.2020
16:00
Napredak
Gračac
Ribnica
Jovac
05.04.2020
16:00
Karađorđe
Ribnica
Budućnost (M)
Mladenovo
05.04.2020
16:00
Radnički 1918
Ratkovo
Slavija
Pivnice
05.04.2020
16:00
Omladinac
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
05.04.2020
16:00
Kordun
Kljajićevo
Hercegovac
Gajdobra
05.04.2020
16:00
Maglić
Bački Maglić
Budućnost (P)
Parage
05.04.2020
16:00
Tvrđava
Bač
Borac 46
Obrovac
05.04.2020
16:00
Kulpin
Kulpin
Senta
Senta
05.04.2020
16:30
Preporod
Novi Žednik
Obilić (Z)
Zmajevo
05.04.2020
16:30
Radnički 1905
Bajmok
Đurđin
Đurđin
05.04.2020
16:30
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter (Nj)
Njegoševo
05.04.2020
16:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mitros
Sremska Mitrovica
05.04.2020
16:00
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
05.04.2020
16:00
Donji Srem 2015
Pećinci
Železničar
Inđija
05.04.2020
16:00
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac (K)
Klenak
05.04.2020
16:00
Napredak
Popinci
Borac (M)
Martinci
05.04.2020
16:00
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK Laćarak
Laćarak
05.04.2020
16:00
PSK Putinci
Putinci
Index
Novi Sad
05.04.2020
10:00
Jedinstvo
Rumenka
OFK Sirig
Sirig
05.04.2020
16:30
TSK
Temerin
Bačka (Đ)
Đurđevo
05.04.2020
16:30
OFK Futog
Futog
Bačka (B)
Begeč
05.04.2020
16:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
05.04.2020
16:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Veternik
Veternik
05.04.2020
16:30
Hajduk
Čurug
ŽSK
Žabalj
05.04.2020
16:30
Slavija
Novi Sad
Vojvodina
Novo Miloševo
05.04.2020
16:00
Jedinstvo
Bočar
Tamiš
Farkaždin
05.04.2020
16:00
Rusanda
Melenci
2. Oktobar
Kumane
05.04.2020
16:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Omladinac FAM
Botoš
05.04.2020
16:00
Radnički 1911
Jaša Tomić
Potisje
Knićanin
05.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
05.04.2020
16:00
Mladost (L)
Lukićevo
Polet
Nakovo
05.04.2020
16:00
Borac
Aleksandrovo
Dolina
Padina
05.04.2020
16:00
Jugoslavija
Jabuka
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
05.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Pavliš
Potporanj
Potporanj
05.04.2020
16:00
Partizan (G)
Gaj
Polet (Id)
Idvor
05.04.2020
16:00
Radnički (B)
Baranda
Spartak 1911
Debeljača
05.04.2020
16:00
Budućnost (A)
Alibunar
Strela
Ivanovo
05.04.2020
16:00
Hajdučica
Hajdučica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
05.04.2020
16:00
Radnički (K)
Kovin
Polom
Leskovo
05.04.2020
Ključ
Podvrška
Urovica
Urovica
05.04.2020
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
05.04.2020
11:00
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
05.04.2020
Brestovac
Borski Brestovac
Blizna
Blizna
05.04.2020
Nemetali
Donja Bela Reka
Osnić
Osnić
05.04.2020
16:00
Hajduk
Rujevica
Kosovo
Zvezdan
05.04.2020
16:00
Graničar
Veliki Izvor
Velika Jasikova
Velika Jasikova
05.04.2020
16:00
OFK Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
05.04.2020
16:00
PRO Rudar
Podvis
Sloga (Ć)
Ćićevac
05.04.2020
16:00
Sebečevac
Sebečevac
Mladost
Donji Katun
05.04.2020
16:00
FUD
Brus
Vinogradar
Zleginje
05.04.2020
16:00
Trudbenik
Stalać
Gradina
Pejovac
05.04.2020
16:00
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga (M)
Majdevo
05.04.2020
16:00
Donji Kopaonik
Razbojna
13. April
Lomnica
05.04.2020
16:00
Varvarin
Varvarin
Kupci
Kupci
05.04.2020
16:00
Šanac
Šanac
Čitluk
Čitluk
05.04.2020
16:00
Žabare
Žabare
Bratstvo
Međureč
05.04.2020
16:00
Orlovi
Jasenovo
Napredak (D)
Drenovac
05.04.2020
16:00
Mladost (D)
Dublje
Resavac
Subotica
05.04.2020
16:00
OFK Batinac
Batinac
Morava (R)
Ribare
05.04.2020
16:00
Kolare
Kolare
Moravac 2015
Krušar
05.04.2020
16:00
Mladost (K)
Koncarevo
Morava (KS)
Kočino Selo
05.04.2020
16:00
Dragocvet
Dragocvet
Javor
Sladaja
05.04.2020
16:00
Mladost (J)
Jovac
Juhor
Glavinci
05.04.2020
16:00
Partizan (M)
Majur
Borac (P)
Progar
05.04.2020
16:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Heroj Polet
Jajinci
05.04.2020
16:00
Rakovica
Beogra
011
Beograd
05.04.2020
16:00
Posavac Tišma
Boljevci
PKB Kovilovo
Kovilovo
05.04.2020
16:00
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
05.04.2020
16:00
Borac (O)
Ostružnica
Srem
Jakovo
05.04.2020
16:00
Poštar Zvezdara
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
05.04.2020
16:00
Hajduk
Beograd
Rojkovac
Obrenovac
05.04.2020
16:00
Posavina
Stubline
Omladinac
Veliko Polje
05.04.2020
16:00
OFK Borac
Arnajevo
Budućnost
Dudovica
05.04.2020
16:00
Borac (L)
Lazarevac
Duboko
Mala Moštanica
05.04.2020
16:00
Zvezda
Konatice
Barajevo
Barajevo
05.04.2020
16:00
Radnički
Rudovci
Lisović
Lisović
05.04.2020
16:00
OFK Zabrežje
Zabrežje
Dunavac
Grocka
05.04.2020
16:00
Boleč
Grocka
Kosmajac
Koraćica
05.04.2020
16:00
Zaklopača
Zaklopača
Šumadija 1962
Jagnjilo
05.04.2020
16:00
Šepšin
Šepšin
Kosmaj
Ralja
05.04.2020
16:00
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
05.04.2020
16:00
Zuce 2019
Zuce
Rasovača
Rasovača
05.04.2020
16:00
Sloga
Korman
Moravac (Č)
Čečina
05.04.2020
16:00
Radnički 1947
Čapljinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
05.04.2020
16:00
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Zaplanjac
Gadžin Han
05.04.2020
16:00
Radnički 1924
Kočane
Elid
Donji Dušnik
05.04.2020
16:00
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
05.04.2020
16:00
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Naisus 1977
Rožina
05.04.2020
16:00
Pobeda
Rusna
Vinča
Vinča (Topola)
05.04.2020
15:30
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijevići
05.04.2020
15:30
Lokomotiva
Lapovo
Plaskovac
Plaskovac
05.04.2020
15:30
Banja
Banja
Marjan
Knić
05.04.2020
15:30
Omladinac (DR)
Donja Rača
Šumadinac (S)
Stojnik
05.04.2020
15:30
BSK
Belosavci
Mladost MG
Saranovo
05.04.2020
15:30
Jasenica
Božurnja
Prvi srpski ustanak
Orašac
05.04.2020
15:30
Trnava
Donja Trnava
Šumadinac (N)
Natalinci
05.04.2020
15:30
Sloga
Milatovac
Jedinstvo (P)
Petrovac
05.04.2020
16:00
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (P)
Pajazitovo
05.04.2020
16:00
Šumadija 1934
Drača
Sloboda (G)
Grbice
05.04.2020
16:00
Pobeda 1926
Beloševac
Borac (D)
Drenovac
05.04.2020
16:00
Zastava
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
05.04.2020
16:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
05.04.2020
16:00
Kutlovo
Kutlovo
Maršić
Maršić
05.04.2020
16:00
Srbija
Ilićevo
Jug Bogdan
Đakus
05.04.2020
16:00
Dobrič
Pejkovac
Dundjerski
Voljčinac
05.04.2020
16:00
Jastreb
Blace
OFK Paljuvi
Paljuvi
05.04.2020
15:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Mladost (V)
Vračević
05.04.2020
15:30
Polet (T)
Takovo
Šarbane
Šarbane
05.04.2020
15:30
Zvizdar 2012
Zvizdar
Polet (DL)
Donji Lajkovac
05.04.2020
15:30
Pambukovica
Pambukovica
Joševa
Joševa
05.04.2020
15:30
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
05.04.2020
15:30
Kolubara (J)
Jabučje
Lazac
Lazac
05.04.2020
16:00
Mineral 2015
Rudno
Borac (A)
Adrani
05.04.2020
16:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Jedinstvo (G)
Godačica
05.04.2020
16:00
Jovo Kursula
Cvetke
Stubal
Stubal
05.04.2020
16:00
Mladost 1981
Štulac
Braća Vuković
Lađevci
05.04.2020
16:00
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
05.04.2020
16:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Mladost
Kruščić
05.04.2020
Zadrugar
Srpski Miletić
Polet
Sivac
05.04.2020
Lipar
Lipar
Kula
Kula
05.04.2020
Borac
Bački Gračac
Terekveš
Svilojevo
05.04.2020
Lider
Odžaci
Stanišić 1920
Stanišić
05.04.2020
OFK Odžaci
Odžaci
Hajduk
Stapar
05.04.2020
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac
Deronje
05.04.2020
Jedinstvo
Ribarevo
Obilić 1993
Kukujevci
05.04.2020
16:00
Sloga (Č)
Čalma
BSK
Bešenovo
05.04.2020
16:00
Fruškogorac
Manđelos
Trgovački
Sremska Mitrovica
05.04.2020
16:00
Sloven
Ruma
Sloboda
Šašinci
05.04.2020
16:00
Graničar 1924
Adaševci
Sloga (V)
Voganj
05.04.2020
16:00
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
05.04.2020
16:00
Sremac
Berkasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
05.04.2020
16:00
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Partizan (K)
Kajtasovo
05.04.2020
16:00
Ševac
Kusić
Polet
Izbište
05.04.2020
16:00
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
05.04.2020
16:00
Banat (I)
Ilandža
Vulturul
Grebenac
05.04.2020
16:00
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
05.04.2020
16:00
Banat (D)
Dupljaja
Polet 57
Milutovac
05.04.2020
16:00
Borac
Gornji Katun
Garevina
Garevina
05.04.2020
16:00
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost
Toljevac
05.04.2020
16:00
Velika Drenova
Velika Drenova
Rubin
Donji Stupanj
05.04.2020
16:00
Sloga (L)
Lozna
Omladinac
Pojate
05.04.2020
16:00
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Tečić
05.04.2020
16:00
Sloga
Voljavče
Sloboda
Šuljkovac
05.04.2020
16:00
Ursule
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
05.04.2020
16:00
Mladost
Gložane
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
05.04.2020
16:00
Sinđelić 1934
Vojska
Osaonica
Bagrdan
05.04.2020
16:00
Zenit
Oparić
Zmaj 1953
Zemun
05.04.2020
16:00
Bežanija
Novi Beograd
BUSK
Novi Beograd
05.04.2020
16:00
Rekreativo 011
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
05.04.2020
16:00
Sparta Železnik
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
05.04.2020
16:00
13. maj
Zemun
DIF
Beograd
05.04.2020
16:00
Umka
Umka
Šećeranac Ada
Beograd
05.04.2020
10:00
Mladi proleter
Beograd
Busije
Busije
05.04.2020
16:00
Dedinje
Beograd
Jadran
Sanad
05.04.2020
16:30
Tisa
Padej
Graničar
Đala
05.04.2020
16:30
Jedinstvo
Srpski Krstur
Bačka
Mol
05.04.2020
16:30
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
05.04.2020
16:30
Horgoš 1911
Horgoš
Šampion
Orom
05.04.2020
16:30
Tornjoš
Tornjoš
Tromedja
Majdan
05.04.2020
16:30
Hajduk
Podlokanj
Omladinac (BO)
Bogatic
05.04.2020
16:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Gorki
Glušci
05.04.2020
16:00
OFK Šabac
Šabac
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
05.04.2020
16:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
05.04.2020
16:00
Napredak
Mačvanski Belotić
Torpedo 1924
Tabanović
05.04.2020
16:00
Lipolist
Lipolist
7. Juli
Bela Crkva
05.04.2020
16:00
Velika Reka
Velika Reka
Rudar
Brasina
05.04.2020
16:00
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
05.04.2020
16:00
Jezero
Amajić
Sloga
Straža
05.04.2020
16:00
Hajduk
Ribarica
Antimon
Zajača
05.04.2020
16:00
Borac
Kozjak
Mrovska
Mrovska
05.04.2020
16:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
Šipurske livade
Šabac
05.04.2020
16:00
Radnički
Koceljeva
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
05.04.2020
16:00
Trešnjevka
Trbusac
Rankovac
Nakučani
05.04.2020
16:00
PSK
Provo
Vlašić
Donje Crniljevo
05.04.2020
16:00
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
05.04.2020
16:00
Jevremovac
Jevremovac
Sloga
Krnić
05.04.2020
16:00
OFK Jelen
Jelenča
OFK Crvenka
Borča
05.04.2020
16:00
PKB (PS)
Padinska skela
Siti Sport Klub
Beograd
05.04.2020
16:00
Lepušnica
Glogonjski rit
Boka Seniors
Beograd
05.04.2020
16:00
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
05.04.2020
16:00
Pionir
Besni Fok
Sveti Stefan
Slanci
05.04.2020
16:00
Palilulac
Krnjača
Poštar 1930
Beograd
05.04.2020
16:00
Resnik
Resnik
Jedinstvo (K)
Kamenovo
05.04.2020
15:30
Rade Milošević
Dubočka
Krilaš
Ćovdin
05.04.2020
15:30
Polet S.D.
Suvi Do
Radnički (K)
Knežica
05.04.2020
15:30
Borac (V)
Vukovac
Omladinac (B)
Busur
05.04.2020
11:00
Manastirica
Manastirica
Mladost (R)
Ranovac
05.04.2020
15:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
Napredak (P)
Poljana
05.04.2020
15:30
Baštovan 2015
Carevac
Barič
Barič
05.04.2020
15:30
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (M)
Mustapić
05.04.2020
15:30
Vihor
Маljurevac
Žika Marković Uča
Miljević
05.04.2020
15:30
Mlava (B)
Bratinac
Stig 1955
Beranje
05.04.2020
15:30
Dizel
Bare
B 2000
Aranđelovac
05.04.2020
15:30
Brezovac
Brezovac
Kopljari
Kopljari
05.04.2020
15:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Sloga
Zagorica
05.04.2020
15:30
Mladi rudar
Bukovik
Mladost
Jelenac
05.04.2020
15:30
Venčani
Venčani
Šamot
Aranđelovac
05.04.2020
15:30
Vrbica
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
05.04.2020
15:30
Borac
Kloka
21. oktobar
Kragujevac
05.04.2020
16:00
Slavija
Kragujevac
Ćava
Grošnica
05.04.2020
16:00
Dobrača
Dobrača
Košutnjak
Kragujevac
05.04.2020
16:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Divostin
Kragujevac
05.04.2020
16:00
Vinogradi DB
Kragujevac
Čantavir
Čantavir
05.04.2020
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Solid
Subotica
05.04.2020
16:30
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
05.04.2020
16:30
Vinogradar
Hajdukovo
Lokomotiva
Subotica
05.04.2020
16:30
Palić
Palić
Elektrovojvodina
Subotica
05.04.2020
16:30
Bikovo
Bikovo
Naupare
Naupare
05.04.2020
11:00
Borac
Bivolje
Makrešane
Makrešane
05.04.2020
16:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bukovica
Bukovica
05.04.2020
16:00
Kapidžija
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
05.04.2020
11:00
Rasina
Vitanovac
Parunovac
Parunovac
05.04.2020
11:00
Modrica
Modrica
Polet
Šavrane
05.04.2020
16:00
Gaglovo
Gaglovo
Konjuh
Konjuh
05.04.2020
16:00
Čarapan
Kruševac
Slavija
Novo Orahovo
05.04.2020
Eđšeg
Mali Iđoš
Budućnost
Savino Selo
05.04.2020
Mladost Radost
Srbobran
Pobeda
Pobeda
05.04.2020
Tomislavci
Tomislavci
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
05.04.2020
15:30
OFK Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
05.04.2020
15:30
Jezava
Smederevo
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
05.04.2020
15:30
Vrbovac
Vrbovac
Budućnost
Mala Krsna
05.04.2020
15:30
Zeppelin 026
Smederevo
Landol
Landol
05.04.2020
15:30
Lunjevac
Lunjevac
7. Juli
Vodanj
05.04.2020
15:30
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
05.04.2020
15:30
Vučak
Vučak
Graničar
Riđica
05.04.2020
16:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Bratstvo 2019
Prigrevica
05.04.2020
16:00
Rastina 1918
Rastina
Dinamo 1923
Bački Breg
05.04.2020
16:00
Dinamo
Sonta
Telečka
Telečka
05.04.2020
16:00
Sport
Bezdan
Morava (M)
Mrsać
05.04.2020
Stara Čaršija
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
05.04.2020
Mladost 1925
Oplanići
Partizan (V)
Vrba
05.04.2020
Sloga Obrva
Obrva
Koštam Polje
Delimeđe
05.04.2020
Studen Vitez
Studenica
Sloga (V)
Vrhovine
05.04.2020
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Jedinstvo (M)
Milorci
05.04.2020
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Dokmir
Dokmir
05.04.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Vukona
Vukona
05.04.2020
11:00
Gunjevac
Gunjevac
OFK Takovo
Takovo
05.04.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
Jedinstvo 2014
Beljin
05.04.2020
11:00
Sloga 1949
Matijevac
Polet
Jalovik
05.04.2020
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
Mladost (Z)
Zvezd
05.04.2020
16:30
Verko
Suvo Selo
Skupljen 2013
Skupljen
05.04.2020
16:30
Torpedo
Lojanice
Hajduk 1936
Jovanovac
05.04.2020
16:00
Seljak (C)
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
05.04.2020
16:00
Partizan (C)
Cerovac
Dvorane
Dvorane
05.04.2020
16:00
Polet
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
05.04.2020
16:00
Dedina
Dedina
Padež
Padež
05.04.2020
16:00
Vratare
Vratare
Pobeda 1953
Osanica
05.04.2020
10:00
Vrelo 1971
Milanovac
Vukovac 98
Vukovac
05.04.2020
10:00
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Sloga (J)
Jošanica
05.04.2020
10:00
Selište
Selište
Best Sige
Sige
05.04.2020
10:00
Mladost (K)
Krupaja
Homoljac
Žagubica
05.04.2020
10:00
Zvezda
Izvarica
Deportivo Ocotal
Ocotal
1 : 1
Deportivo Las Sabanas
Madriz
Real Madriz
Somoto
0 : 0
Managua
Managua
Juventus Managua
Managua
3 : 0
Diriangén
Diriamba
Bujumbura City
Bujumbura
3 : 3
Bumamuru
Cibitoke
Olympic Star
Muyinga
6 : 0
Lydia Ludic
Bujumbura
Dynamik
Bujumbura
4 : 1
Aigle Noir
Makamba
TSC
Bačka Topola
05.04.2020
10:00
Spartak ŽK
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
05.04.2020
10:00
Kabel
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
05.04.2020
10:00
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
05.04.2020
10:00
Radnički 1912
Sombor
Bačka 1901
Subotica
05.04.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
05.04.2020
14:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Spartak '06
Subotica
05.04.2020
11:00
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
05.04.2020
10:30
Bajša
Bajša
Tavankut
Tavankut
05.04.2020
10:00
Spartak '07
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
05.04.2020
09:30
Čantavir
Čantavir
Spartak
Subotica
05.04.2020
09:30
Radnički 1905
Bajmok
Bečej 1918
Bečej
05.04.2020
12:00
TSC
Bačka Topola