XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 213 utakmica za dan
Subota, 4 April 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
04.04.2020
15:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Borac 1926
Čačak
04.04.2020
15:30
Tutin
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
04.04.2020
15:30
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
04.04.2020
15:30
RSK
Rabrovo
Trepča
Kosovska Mitrovica
04.04.2020
15:30
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
04.04.2020
15:30
Sloga (P)
Požega
Omladinac
Novi Banovci
04.04.2020
16:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
04.04.2020
16:00
Radnički 1912
Sombor
Hajduk 1912
Kula
04.04.2020
16:00
Borac
Sakule
OFK Vršac
Vršac
04.04.2020
16:00
1. Maj Ruma
Ruma
Bečej 1918
Bečej
04.04.2020
16:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
Dinamo 1945
Pančevo
04.04.2020
16:00
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Moravac Orion
Mrštane
04.04.2020
16:00
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo
Bošnjace
04.04.2020
16:00
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
04.04.2020
16:00
Budućnost
Popovac
Trstenik PPT
Trstenik
04.04.2020
16:00
Rembas
Resavica
Radnički (O)
Obrenovac
04.04.2020
16:00
IMT
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
04.04.2020
16:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva
Beograd
04.04.2020
16:00
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.04.2020
16:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
04.04.2020
16:00
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
04.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Mladi borac
Veliko Orašje
04.04.2020
15:30
Rudar
Stamnica
Sloga 1924
Batočina
04.04.2020
15:30
Sloboda
Lipe
Radnički (V)
Valjevo
04.04.2020
15:30
Železničar
Lajkovac
Zadrugar
Lajkovac
04.04.2020
15:30
Radnički Stobeks
Klupci
Ribnica
Mionica
04.04.2020
15:30
Sloga
Bogosavac
Šumadija 1903
Kragujevac
04.04.2020
15:30
Radnik
Ušće
Gruža
Gruža
04.04.2020
15:30
Real
Podunavci
Budućnost
Arilje
04.04.2020
15:30
Jasen
Brodarevo
Sevojno
Sevojno
04.04.2020
15:30
Lunjevica
Lunjevica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
04.04.2020
15:30
Crnokosa
Kosjerić
OFK Mladost APA
Apatin
04.04.2020
16:00
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Vrbas
Vrbas
04.04.2020
16:00
Tavankut
Tavankut
Sloga
Čonoplja
04.04.2020
16:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički
Sombor
04.04.2020
16:00
Tekstilac
Odžaci
Crvenka
Crvenka
04.04.2020
16:00
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Sloga (E)
Erdevik
04.04.2020
15:30
Crvena zvezda
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
04.04.2020
15:30
Borac
Šajkaš
Radnički (NP)
Nova Pazova
04.04.2020
15:30
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
04.04.2020
16:00
Kikinda 1909
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
04.04.2020
16:00
Krajina
Krajišnik
Radnički (S)
Sutjeska
04.04.2020
16:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloboda
Novi Kozarci
04.04.2020
16:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Leskovac
04.04.2020
16:00
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Pčinja
Trgovište
04.04.2020
16:00
Jastrebac
Blace
OFK Kosanica
Kuršumlija
04.04.2020
16:00
Nebeski Andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
04.04.2020
16:00
Polet 1980
Laplje Selo
Morava
Vladičin Han
04.04.2020
16:00
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Timok 1919
Zaječar
04.04.2020
16:00
Đerdap
Kladovo
Rajko Mitić
Bela Palanka
04.04.2020
16:00
BSK
Bogovina
Rtanj
Boljevac
04.04.2020
16:00
OFK Slatina
Bor
Bor 1919
Bor
04.04.2020
16:00
Tanasko Rajić
Pirot
Brodoremont
Kladovo
04.04.2020
16:00
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Despotovac
04.04.2020
16:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo 1936
Kruševac
04.04.2020
16:00
Radnički (S)
Svilajnac
Blagotin
Poljna
04.04.2020
16:00
Bošnjane
Bošnjane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
04.04.2020
16:00
Zemljoradnik
Balajnac
Svrljig
Svrljig
04.04.2020
16:00
Mladost (M)
Medoševac
Milutinac
Zemun
04.04.2020
11:00
Turbina
Vreoci
Napredak
Medoševac
04.04.2020
16:00
Komgrap
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
04.04.2020
15:30
Obilić
Živica
Đerdap
Golubac
04.04.2020
15:30
Integral
Batuša
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
04.04.2020
16:00
Sinđelić
Lipnica
Mladost
Vrdila
04.04.2020
16:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladi radnik 1925
Grdica
04.04.2020
16:00
Ibar
Mataruška Banja
Vojvodina
Tovariševo
04.04.2020
16:00
Rusin
Ruski Krstur
Polet
Karavukovo
04.04.2020
16:00
ŽAK
Sombor
Srbobran
Srbobran
04.04.2020
16:30
Sloga
Ostojićevo
Proleter (RS)
Ravno Selo
04.04.2020
16:30
Iskra
Kucura
Njegoš
Lovćenac
04.04.2020
16:30
Napredak
Nadalj
Obilić (NK)
Novi Kneževac
04.04.2020
16:30
Jadran
Feketić
Radnički
Šid
04.04.2020
16:00
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Rudar
Vrdnik
04.04.2020
16:00
Hajduk (B)
Beška
Omladinac
Stepanovićevo
04.04.2020
16:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
Bukovac
04.04.2020
16:30
Šajkaš 1908
Kovilj
Delija
Mokrin
04.04.2020
16:00
Lehel
Mužlja
Partizan (U)
Uljma
04.04.2020
16:00
BAK
Bela Crkva
Krivelj
Krivelj
04.04.2020
Radnički
Klokočevac
BSK
Bukovče
04.04.2020
Zlot
Zlot
Šarbanovac
Šarbanovac
04.04.2020
Polet
Jabukovac
Ozren
Sokobanja
04.04.2020
16:00
Omladinac
Grezna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
04.04.2020
16:00
Sloga (M)
Minićevo
Radnički 1946
Lubnica
04.04.2020
16:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Mladost
Čibutkovica
04.04.2020
16:00
Strelac
Mislođin
Vinča
Vinča (Grocka)
04.04.2020
16:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Mladost (B)
Batušinac
04.04.2020
16:00
Padina
Padina
Napredak 2012
Krušje
04.04.2020
16:00
Palilula
Aleksinac
Trbunje
Trbunje
04.04.2020
16:00
Kaćuša
Kuršumlija
Crvena Jabuka
Ub
04.04.2020
15:30
Rudar 1945
Radljevo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
04.04.2020
16:00
Miločajac
Miločaj
Jednota
Šid
04.04.2020
16:00
Fruška Gora
Ruma
14. Oktobar
Izbenica
04.04.2020
16:00
Sloga (D)
Dašnica
Kopaonik
Brus
04.04.2020
16:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Kupinovac
Kupinovac
04.04.2020
16:00
Vinorača
Vinorača
Partizan
Glogovac
04.04.2020
16:00
Budućnost
Đurinac
Šumadinac
Dragovo
04.04.2020
16:00
GFK Tabane
Jagodina
Potisje
Kanjiža
04.04.2020
16:30
AFK
Ada
Milicionar
Bogatić
04.04.2020
16:00
Premijer
Badovinci
Cer
Petkovica
04.04.2020
16:00
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Studenac
Gornja Koviljača
04.04.2020
16:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Gučevo 1929
Banja Koviljača
04.04.2020
16:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jasenovac
Krepoljin
04.04.2020
15:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Bata Bulić
Bistrica
04.04.2020
15:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
04.04.2020
15:30
Desine
Desine
OFK Žeželj
Donja Sabanta
04.04.2020
16:00
Jadran
Kragujevac
Sloboda
Stara Moravica
04.04.2020
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Petlić SD 026
Smederevo
04.04.2020
13:00
Petrijevac
Petrijevo
Šumadija
Šumarice
04.04.2020
16:00
BSK 2014
Bukovica
Budućnost (S)
Samaila
04.04.2020
Omladinac
Drakčići
Milakovac 2018
Milakovac
04.04.2020
Zgodačica
Godačica
Brgule
Brgule
04.04.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Sparta
Kaona
04.04.2020
16:30
Belpos
Belotić
Kruševica
Kruševica
04.04.2020
16:00
Mladost VPD
Kruševac
Zmajevac
Belasica
04.04.2020
16:00
Grkljane
Grkljane
Lomnica
Velika Lomnica
04.04.2020
16:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Laznica
Laznica
04.04.2020
15:30
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Vital'O
Bujumbura
0 : 0
Le Messager Ngozi
Bujumbura
Kayanza United
Kayanza
1 : 1
Flambeau du Centre
Gitega
Les Lierres
Bujumbura
1 : 3
Athlético Olympic
Bujumbura
Napredak Junior 2018
Kruševac
04.04.2020
TSC
Kanjiža
Radnički 2012
Niš
04.04.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Mačva
Šabac
04.04.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Majdanpek
Majdanpek
04.04.2020
Spartak DOO
Subotica
Kolubara
Lazarevac
04.04.2020
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
04.04.2020
00:04
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
04.04.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
04.04.2020
00:04
Internacional
Beograd
Mladost (L)
Lučani
04.04.2020
00:04
Trajal
Kruševac
Radnički (N)
Niš
04.04.2020
00:04
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
04.04.2020
00:04
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
04.04.2020
00:04
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
04.04.2020
00:04
TSC
Bačka Topola
Zemun
Zemun
04.04.2020
00:03
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
04.04.2020
00:03
Brodarac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
04.04.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
Mačva
Šabac
04.04.2020
00:03
OFK Vršac
Vršac
Radnički (N)
Niš
04.04.2020
00:03
Real Niš
Niš
Kiker
Kraljevo
04.04.2020
00:03
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
04.04.2020
00:03
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
04.04.2020
00:03
Teleoptik
Zemun
Bačka 1901
Subotica
04.04.2020
10:00
Bečej 1918
Bečej
Srbobran
Srbobran
04.04.2020
11:00
Obilić
Novi Kneževac
Preporod
Novi Žednik
04.04.2020
10:30
Bajša
Bajša
Bačka
Pačir
04.04.2020
10:00
TSC
Bačka Topola
Bajša
Bajša
04.04.2020
14:00
Arena SU
Subotica
Subotica '08
Subotica
04.04.2020
10:00
Subotica '07
Subotica

Košarka

Zekas 75
Rača
04.04.2020
17:00
Klik
Arilje
Plana
Velika Plana
04.04.2020
17:00
Crnokosa
Kosjerić
Loznica
Loznica
04.04.2020
17:00
Priboj
Priboj
Svilajnac
Svilajnac
04.04.2020
17:00
Student BB
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
04.04.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
Napredak Junior
Kruševac
04.04.2020
17:00
Čačak 94
Čačak
Radnički 1950
Kragujevac
04.04.2020
17:00
Jagodina
Jagodina
Mladost Veternik
Veternik
04.04.2020
17:00
Star Beočin
Novi Ledinci
Vrbas
Vrbas
04.04.2020
17:00
Sloboda (NS)
Novi Sad
Železničar
Inđija
04.04.2020
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Topola
Bačka Topola
04.04.2020
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Nova Pazova
Nova Pazova
04.04.2020
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Hajduk
Kula
04.04.2020
17:00
Omladinac
Novi Banovci
Borča
Beograd
04.04.2020
17:00
LA Basket
Beograd
Žarkovo
Beograd
04.04.2020
17:00
Beko
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
04.04.2020
17:00
Torlak
Beograd
Barajevo
Barajevo
04.04.2020
17:00
Slodes
Beograd
Žitko Basket
Beograd
04.04.2020
17:00
Borac
Zemun
Vizura
Beograd
04.04.2020
17:00
Eko Sport
Beograd
OKK Junior
Niš
04.04.2020
17:00
Marinos
Niš
Topličanin
Prokuplje
04.04.2020
17:00
Bor RTB
Bor
Mladost Vesna
Bela Palanka
04.04.2020
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Rtanj
Boljevac
04.04.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
Jablanica
Medveđa
04.04.2020
17:00
Radnik
Surdulica
Niš
Niš
04.04.2020
17:00
Jastrebac
Aleksinac
ABBA
Barič
04.04.2020
Astra
Beograd
Pobednik 011
Beograd
04.04.2020
Rivers BM
Beograd
Sava
Beograd
04.04.2020
Viva
Beograd
Ras
Beograd
04.04.2020
Mladenovac
Mladenovac
AS Basket
Beograd
04.04.2020
Umka Džez
Umka
Zvezdara
Beograd
04.04.2020
Mondo Basket
Batajnica
BASK
Beograd
04.04.2020
Cerak
Beograd
Veba Basket
Beograd
04.04.2020
Barajevo Bambi
Barajevo
Girl Basket
Beograd
04.04.2020
Topolčanka
Bačka Topola
Stara Pazova
Stara Pazova
04.04.2020
Čelarevo
Čelarevo
Srem
Sremska Mitrovica
04.04.2020
Sivac
Sivac

Odbojka

Kolubara
Lazarevac
04.04.2020
Dunav
Beograd
Obilić
Beograd
04.04.2020
Crnjanski
Beograd
AS
Beograd
04.04.2020
Blok Aut
Beograd
Avala
Beograd
04.04.2020
Obrenovac
Obrenovac
ŽOK Topličanin
Prokuplje
04.04.2020
Student
Niš
Vlasina
Vlasotince
04.04.2020
Pusta Reka
Bojnik
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
04.04.2020
Carina
Smederevo
Tehničar
Smederevo
04.04.2020
Tvrđava L
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
04.04.2020
Mladi Radnik
Požarevac
Rudar
Kostolac
04.04.2020
Dunav 17
Golubac
Vidovdan
Donja Gušterica
04.04.2020
Brezovica
Štrpce
Leposavić
Leposavić
04.04.2020
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora 2
Zubin Potok
04.04.2020
Sokolica
Zvečan

Rukomet

Vrbas Petrol
Vrbas
04.04.2020
Morava
Velika Plana
Jedinstvo
Novi Bečej
04.04.2020
Kolubara
Lazarevac
Jugović
Kać
04.04.2020
Sivac 69
Sivac
Smederevo
Smederevo
04.04.2020
Mačva (B)
Bogatić
SC Voždovac 2012
Beograd
04.04.2020
Crvenka
Crvenka

Futsal

Aleksinac 2015
Aleksinac
04.04.2020
Miners
Majdanpek
Pirot
Pirot
04.04.2020
Timok 2013
Zaječar
Leskovac
Leskovac
04.04.2020
BSK
Bujanovac
Bele crkve
Kuršumlija
04.04.2020
Pirgos
Pirot
Prokuplje
Prokuplje
04.04.2020
Akademac
Niš
Temnić
Varvarin
04.04.2020
Babušnica 2011
Babušnica
Progres
Paraćin
04.04.2020
Brđanka
Aleksinac
Ozren
Sokobanja
04.04.2020
Bor
Bor
Dolap
Prokuplje
04.04.2020
Lindoret
Preševo
Niš 92
Niš
04.04.2020
Zadrugar 2017
Žitorađa
Radnik
Surdulica
04.04.2020
Rosulja
Vlasotince
As
Bujanovac
04.04.2020
Gvozdeni puk
Niš