XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 371 utakmica za dan
Nedelja, 29 Mart 2020

Fudbal

Kabel
Novi Sad
29.03.2020
15:00
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički (P)
Pirot
29.03.2020
15:00
Dinamo
Vranje
Zemun
Zemun
29.03.2020
15:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
29.03.2020
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
RFK Grafičar
Beograd
29.03.2020
15:00
Metalac
Gornji Milanovac
Budućnost
Dobanovci
29.03.2020
15:00
Sinđelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
29.03.2020
15:00
Zlatibor
Čajetina
Trayal
Kruševac
29.03.2020
15:00
OFK Žarkovo
Beograd
RSK
Rabrovo
29.03.2020
15:30
Jošanica
Novi Pazar
Železničar
Pančevo
29.03.2020
15:30
Bečej 1918
Bečej
Borac
Sakule
29.03.2020
15:30
Dunav
Stari Banovci
Rembas
Resavica
29.03.2020
16:00
Moravac Orion
Mrštane
Budućnost
Popovac
29.03.2020
16:00
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
29.03.2020
16:00
Jedinstvo
Bošnjace
Car Konstantin
Niš
29.03.2020
11:00
SFS Borac
Paraćin
Sremčica
Sremčica
29.03.2020
15:30
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
29.03.2020
15:30
Jedinstvo
Surčin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
29.03.2020
15:30
Lokomotiva
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
29.03.2020
15:30
Zvezdara
Beograd
Zvižd
Kučevo
29.03.2020
15:30
Sloboda
Lipe
Partizan 1945
Darosava
29.03.2020
15:30
Sloga 1924
Batočina
Udarnik
Lozovik
29.03.2020
15:30
Morava
Velika Plana
Rudar
Stamnica
29.03.2020
15:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Polet
Trnovče
29.03.2020
15:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
29.03.2020
15:30
Borac 1932
Ralja
Železničar
Lajkovac
29.03.2020
15:30
Spartak
Ljig
Sloga
Bogosavac
29.03.2020
15:30
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Divci
Divci
29.03.2020
15:30
Ribnica
Mionica
Rađevac
Krupanj
29.03.2020
15:30
Brezovica
Brezovica
Radnički Stobeks
Klupci
29.03.2020
15:30
Drina
Ljubovija
Polet
Ratina
29.03.2020
15:30
Vodojaža
Grošnica
OFK Ras
Novi Pazar
29.03.2020
15:30
Šumadija
Toponica
Real
Podunavci
29.03.2020
15:30
Korićani
Korićani
Radnik
Ušće
29.03.2020
15:30
Apolon 2018
Kovači
Budućnost
Resnik
29.03.2020
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane 1931
Raška
29.03.2020
15:30
Zvečan
Zvečan
Zlatar
Nova Varoš
29.03.2020
15:30
Polimlje
Prijepolje
Polet (T)
Trbušani
29.03.2020
15:30
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
29.03.2020
15:30
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Lunjevica
Lunjevica
29.03.2020
15:30
Prijevor
Prijevor
Jasen
Brodarevo
29.03.2020
15:30
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
29.03.2020
11:00
Budućnost
Arilje
Tavankut
Tavankut
29.03.2020
15:30
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost (T)
Turija
29.03.2020
15:30
OFK Vrbas
Vrbas
Tisa
Adorjan
29.03.2020
15:30
OFK Mladost APA
Apatin
Podunavac
Belegiš
29.03.2020
15:00
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac
Šajkaš
29.03.2020
15:00
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sremac
Vojka
29.03.2020
15:00
Sloga (T)
Temerin
Jadran
Golubinci
29.03.2020
15:00
Sloga (E)
Erdevik
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
29.03.2020
15:30
Banat (Č)
Čenta
Borac (St)
Starčevo
29.03.2020
15:30
ŽAK
Kikinda
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
29.03.2020
11:00
Sloga
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
29.03.2020
16:00
Pusta Reka
Bojnik
Jablanica
Medveđa
29.03.2020
16:00
Čekmin
Čekmin
Akademija 10
Prokuplje
29.03.2020
16:00
Bobište
Bobište
Jastrebac
Blace
29.03.2020
16:00
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
29.03.2020
16:00
Pčinja
Trgovište
Majdanpek
Majdanpek
29.03.2020
16:00
Jedinstvo (P)
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
29.03.2020
11:00
Brodoremont
Kladovo
OFK Slatina
Bor
29.03.2020
16:00
Bor 1919
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
29.03.2020
16:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Kablovi
Zaječar
29.03.2020
16:00
Timok 1919
Zaječar
Bošnjane
Bošnjane
29.03.2020
16:00
Meševo
Meševo
Radnički (S)
Svilajnac
29.03.2020
11:00
Blagotin
Poljna
OFK Lugomir
Rakitovo
29.03.2020
16:00
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
29.03.2020
16:00
Mačkovac
Mačkovac
Župa
Aleksandrovac
29.03.2020
16:00
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
29.03.2020
16:00
Sloga
Despotovac
Mladost (M)
Medoševac
29.03.2020
16:00
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
29.03.2020
16:00
Svrljig
Svrljig
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
29.03.2020
16:00
Moravica
Subotinac
Naša krila 1936
Belotinac
29.03.2020
16:00
Pukovac
Pukovac
Zemljoradnik
Balajnac
29.03.2020
16:00
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Orljane
Orljane
29.03.2020
16:00
OFK Napredak 1929
Aleksinac
OFK Niš
Niš
29.03.2020
16:00
Malošište
Malošište
Komgrap
Beograd
29.03.2020
15:30
Mladost
Cvetovac
BSK 1926
Baćevac
29.03.2020
15:30
Napredak
Medoševac
Torlak
Beograd
29.03.2020
10:00
Vrčin
Vrčin
Leštane
Leštane
29.03.2020
15:30
BSK Batajnica
Batajnica
Sirakovo
Sirakovo
29.03.2020
15:30
Borac (K)
Klenovnik
Integral
Batuša
29.03.2020
15:30
Napredak Simićevo
Simićevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
29.03.2020
15:30
Budućnost (V)
Vezičevo
Železničar
Požarevac
29.03.2020
15:30
Mlava (ML)
Malo Laole
Obilić
Živica
29.03.2020
15:30
Sloga (L)
Lučica
Omladinac (Š)
Šetonje
29.03.2020
15:30
Rudar 2001
Kostolac
Borac (Ž)
Žabari
29.03.2020
15:30
Sloga (B)
Burovac
ZSK
Valjevo
29.03.2020
15:30
Dimitrije Tucović
Ćelije
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
29.03.2020
15:30
Iskra
Donja Bukovica
Tulari
Tulari
29.03.2020
15:30
Trlić
Trlić
OFK Osečina
Osečina
29.03.2020
15:30
Kolubara 2
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
29.03.2020
15:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
29.03.2020
15:30
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Cer
Jadranska Lešnica
29.03.2020
15:30
Milan Orlić
Novo Selo
Majur
Majur
29.03.2020
15:30
Drina
Badovinci
Mladi borac
Dublje
29.03.2020
15:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vidojevica
Lešnica
29.03.2020
11:00
Karađorđe
Mišar
Duško
Klenje
29.03.2020
15:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Sloga
Lipnički Šor
29.03.2020
15:30
Podrinje
Lozničko Polje
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
29.03.2020
15:30
Karađorđe
Ribnica
Napredak
Gračac
29.03.2020
15:30
Ribnica
Jovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
29.03.2020
15:30
Gruža
Vitanovac
Proleter
Pečenog
29.03.2020
11:00
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
29.03.2020
15:30
Budućnost
Konarevo
Borac (V)
Vraneši
29.03.2020
15:30
Tavnik
Tavnik
Kulpin
Kulpin
29.03.2020
15:30
Budućnost (M)
Mladenovo
ŽAK
Sombor
29.03.2020
15:30
Budućnost (P)
Parage
Maglić
Bački Maglić
29.03.2020
15:30
Polet
Karavukovo
Rusin
Ruski Krstur
29.03.2020
15:30
Hercegovac
Gajdobra
Kordun
Kljajićevo
29.03.2020
15:30
Vojvodina
Tovariševo
Omladinac
Bukovac
29.03.2020
15:30
BSK
Bački Brestovac
Radnički 1918
Ratkovo
29.03.2020
15:30
Slavija
Pivnice
Preporod
Novi Žednik
29.03.2020
16:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Feketić
29.03.2020
16:30
Proleter (Nj)
Njegoševo
Iskra
Kucura
29.03.2020
16:30
Njegoš
Lovćenac
Senta
Senta
29.03.2020
16:30
Obilić (Z)
Zmajevo
Hajduk (B)
Beška
29.03.2020
15:30
Mitros
Sremska Mitrovica
PSK Putinci
Putinci
29.03.2020
15:30
Rudar
Vrdnik
Hajduk (V)
Višnjićevo
29.03.2020
15:30
LSK Laćarak
Laćarak
Napredak
Popinci
29.03.2020
15:30
Borac (M)
Martinci
Budućnost
Salaš Noćajski
29.03.2020
15:30
Borac (K)
Klenak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
29.03.2020
15:30
Železničar
Inđija
Donji Srem 2015
Pećinci
29.03.2020
15:30
Radnički
Šid
Šajkaš 1908
Kovilj
29.03.2020
16:30
Omladinac
Stepanovićevo
Hajduk
Čurug
29.03.2020
16:30
ŽSK
Žabalj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
29.03.2020
16:30
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
29.03.2020
16:30
Bačka (Đ)
Đurđevo
Jedinstvo
Rumenka
29.03.2020
16:30
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
29.03.2020
16:30
Index
Novi Sad
Borac
Aleksandrovo
29.03.2020
15:30
Delija
Mokrin
Mladost (L)
Lukićevo
29.03.2020
15:30
Polet
Nakovo
Crvena zvezda
Rusko Selo
29.03.2020
15:30
OFK Klek
Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
29.03.2020
15:30
Potisje
Knićanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
29.03.2020
15:30
Omladinac FAM
Botoš
Rusanda
Melenci
29.03.2020
15:30
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo
Bočar
29.03.2020
15:30
Tamiš
Farkaždin
Lehel
Mužlja
29.03.2020
15:30
Vojvodina
Novo Miloševo
Hajdučica
Hajdučica
29.03.2020
16:00
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Budućnost (A)
Alibunar
29.03.2020
16:00
Strela
Ivanovo
Radnički (B)
Baranda
29.03.2020
16:00
Spartak 1911
Debeljača
Partizan (G)
Gaj
29.03.2020
16:00
Polet (Id)
Idvor
Crvena zvezda
Pavliš
29.03.2020
16:00
Potporanj
Potporanj
Jugoslavija
Jabuka
29.03.2020
16:00
Partizan (U)
Uljma
Ključ
Podvrška
29.03.2020
11:00
Polet
Jabukovac
Nemetali
Donja Bela Reka
29.03.2020
BSK
Bukovče
Radnički
Klokočevac
29.03.2020
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
29.03.2020
Urovica
Urovica
PRO Rudar
Podvis
29.03.2020
16:00
Osnić
Osnić
Sloga (M)
Minićevo
29.03.2020
16:00
Radnički 1946
Lubnica
OFK Rtanj
Boljevac
29.03.2020
16:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Omladinac
Grezna
29.03.2020
16:00
Kosovo
Zvezdan
Žabare
Žabare
29.03.2020
16:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šanac
Šanac
29.03.2020
16:00
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
29.03.2020
16:00
13. April
Lomnica
Ribnik
Gornji Ribnik
29.03.2020
16:00
Sloga (M)
Majdevo
Trudbenik
Stalać
29.03.2020
16:00
Gradina
Pejovac
FUD
Brus
29.03.2020
16:00
Vinogradar
Zleginje
Sebečevac
Sebečevac
29.03.2020
16:00
Mladost
Donji Katun
Partizan (M)
Majur
29.03.2020
16:00
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
29.03.2020
16:00
Juhor
Glavinci
Dragocvet
Dragocvet
29.03.2020
16:00
Javor
Sladaja
Mladost (K)
Koncarevo
29.03.2020
16:00
Morava (KS)
Kočino Selo
OFK Bratstvo
Medveđa
29.03.2020
16:00
Moravac 2015
Krušar
OFK Batinac
Batinac
29.03.2020
16:00
Morava (R)
Ribare
Mladost (D)
Dublje
29.03.2020
16:00
Resavac
Subotica
Orlovi
Jasenovo
29.03.2020
11:00
Napredak (D)
Drenovac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
29.03.2020
15:30
Hajduk
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
29.03.2020
15:30
Balkan Mirijevo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
29.03.2020
15:30
Institut
Zemun Polje
Posavac Tišma
Boljevci
29.03.2020
15:30
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (P)
Progar
29.03.2020
15:30
Heroj Polet
Jajinci
Posavina
Stubline
29.03.2020
15:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
29.03.2020
10:00
Lisović
Lisović
Zvezda
Konatice
29.03.2020
15:30
Barajevo
Barajevo
Borac (L)
Lazarevac
29.03.2020
10:00
Duboko
Mala Moštanica
Strelac
Mislođin
29.03.2020
15:30
Budućnost
Dudovica
OFK Borac
Arnajevo
29.03.2020
15:30
Mladost
Čibutkovica
Rojkovac
Obrenovac
29.03.2020
15:30
Omladinac
Veliko Polje
Velika Krsna
Velika Krsna
29.03.2020
15:30
Rabrovac
Rabrovac
Šepšin
Šepšin
29.03.2020
15:30
Kosmaj
Ralja
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
29.03.2020
15:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
29.03.2020
15:30
Vinča
Vinča (Grocka)
Dunavac
Grocka
29.03.2020
15:30
Kosmajac
Koraćica
Pobeda
Rusna
29.03.2020
16:00
Rasovača
Rasovača
OFK Rutevac 1908
Rutevac
29.03.2020
16:00
Naisus 1977
Rožina
Palilula
Aleksinac
29.03.2020
11:00
Doljevac
Doljevac
Padina
Padina
29.03.2020
11:00
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1924
Kočane
29.03.2020
16:00
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
29.03.2020
16:00
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloga
Korman
29.03.2020
16:00
Moravac (Č)
Čečina
ŽSK
Žirovnica
29.03.2020
15:30
Sloga
Milatovac
Trnava
Donja Trnava
29.03.2020
15:30
Šumadinac (N)
Natalinci
Jasenica
Božurnja
29.03.2020
15:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
29.03.2020
15:30
Mladost MG
Saranovo
Omladinac (DR)
Donja Rača
29.03.2020
15:30
Šumadinac (S)
Stojnik
Banja
Banja
29.03.2020
15:30
Marjan
Knić
Lokomotiva
Lapovo
29.03.2020
15:30
Plaskovac
Plaskovac
Vinča
Vinča (Topola)
29.03.2020
15:30
Borac
Pajsijevići
Kutlovo
Kutlovo
29.03.2020
15:00
Maršić
Maršić
OFK Bagremar
Kragujevac
29.03.2020
15:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
29.03.2020
15:00
Kolonija
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
29.03.2020
15:00
Borac (D)
Drenovac
Šumadija 1934
Drača
29.03.2020
15:00
Sloboda (G)
Grbice
Jedinstvo (P)
Petrovac
29.03.2020
15:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Polet
Popučke
29.03.2020
11:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
Komanice
Komanice
29.03.2020
15:30
Tešnjar
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
29.03.2020
11:00
Rajac
Kadina Luka
Dračić 2018
Dračić
29.03.2020
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Joks Junajted
Mionica
29.03.2020
11:00
Ribnikar
Pecka
Mladost
Latković
29.03.2020
11:00
Lukavac
Lukavac
Stari drugari
Kadina Luka
29.03.2020
11:00
Popadić
Popadić
OFK Senjak
Valjevo
29.03.2020
15:30
Rakac Stave
Stave
Kalenić
Kalenić
29.03.2020
15:30
Čučuge
Čučuge
Pambukovica
Pambukovica
29.03.2020
15:30
Joševa
Joševa
Zvizdar 2012
Zvizdar
29.03.2020
15:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
29.03.2020
15:30
Crvena Jabuka
Ub
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.03.2020
15:30
Mladost (V)
Vračević
Jovo Kursula
Cvetke
29.03.2020
15:30
Stubal
Stubal
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.03.2020
15:30
Jedinstvo (G)
Godačica
Mineral 2015
Rudno
29.03.2020
15:30
Borac (A)
Adrani
Miločajac
Miločaj
29.03.2020
11:00
Lazac
Lazac
Mladost
Kruščić
29.03.2020
15:30
Polet
Sivac
Kula
Kula
29.03.2020
15:30
Zadrugar
Srpski Miletić
Terekveš
Svilojevo
29.03.2020
15:30
Borac
Bački Gračac
Stanišić 1920
Stanišić
29.03.2020
15:30
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Hajduk
Stapar
29.03.2020
15:30
Lider
Odžaci
Omladinac
Deronje
29.03.2020
15:30
OFK Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
29.03.2020
15:30
Dunav
Bački Monoštor
Fruška Gora
Ruma
29.03.2020
10:00
Sremac
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
29.03.2020
15:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar 1924
Adaševci
29.03.2020
15:30
Sloga (V)
Voganj
Fruškogorac
Manđelos
29.03.2020
15:30
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloga (Č)
Čalma
29.03.2020
15:30
BSK
Bešenovo
Banat (D)
Dupljaja
29.03.2020
16:00
Borac (VS)
Veliko Središte
Ratar
Kruščica
29.03.2020
16:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (J)
Jasenovo
29.03.2020
16:00
Vulturul
Grebenac
Ševac
Kusić
29.03.2020
16:00
Polet
Izbište
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
29.03.2020
16:00
Partizan (K)
Kajtasovo
Lemind 1953
Leskovac
29.03.2020
11:00
Todorovce
Todorovce
Sloboda
Donje Brijanje
29.03.2020
OFK Brza
Brza
Mladost (B)
Batulovce
29.03.2020
12:00
Plantaža
Donje Stopanje
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
29.03.2020
Milanovo
Milanovo
Gradac
Konopnica
29.03.2020
Navalin
Navalin
Kamenorezac 76
Dublje
29.03.2020
16:00
14. Oktobar
Izbenica
Sloga (L)
Lozna
29.03.2020
16:00
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
29.03.2020
16:00
Vinogradar
Riljac
Sloga (D)
Dašnica
29.03.2020
16:00
Kopaonik
Brus
GFK Tabane
Jagodina
29.03.2020
16:00
Mladost
Tečić
Mladost
Gložane
29.03.2020
16:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Budućnost
Đurinac
29.03.2020
16:00
Šantarovac
Šantarovac
Vinorača
Vinorača
29.03.2020
16:00
Partizan
Glogovac
Ursule
Ursule
29.03.2020
16:00
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo
Dren
29.03.2020
16:00
Rvati
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
29.03.2020
11:00
Borac
Ušće
Skela
Skela
29.03.2020
16:00
Proleter
Jasenak
Polet
Grabovac
29.03.2020
11:00
Ljubinić
Ljubinić
Partizan
Draževac
29.03.2020
16:00
Pobednik
Piroman
Mladi proleter
Beograd
29.03.2020
11:00
DIF
Beograd
Umka
Umka
29.03.2020
15:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
29.03.2020
10:00
Šećeranac Ada
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
29.03.2020
15:30
Novi Beograd
Novi Beograd
13. maj
Zemun
29.03.2020
11:00
Busije
Busije
Tisa
Padej
29.03.2020
16:30
Hajduk
Podlokanj
Horgoš 1911
Horgoš
29.03.2020
16:30
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
29.03.2020
16:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo
Srpski Krstur
29.03.2020
16:30
Bačka
Mol
Jadran
Sanad
29.03.2020
16:30
Graničar
Đala
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
29.03.2020
15:30
Lipolist
Lipolist
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
29.03.2020
15:30
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak
Mačvanski Belotić
29.03.2020
15:30
Cer
Petkovica
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
29.03.2020
15:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
29.03.2020
15:30
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Omladinac (BO)
Bogatic
29.03.2020
15:30
Gorki
Glušci
Velika Reka
Velika Reka
29.03.2020
15:30
Borac
Kozjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
29.03.2020
15:30
Antimon
Zajača
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
29.03.2020
15:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Hajduk
Ribarica
29.03.2020
15:30
Studenac
Gornja Koviljača
Jezero
Amajić
29.03.2020
15:30
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
29.03.2020
15:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
7. Juli
Bela Crkva
29.03.2020
15:30
Rudar
Brasina
Pričinović
Pocerski Pričinović
29.03.2020
15:30
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
29.03.2020
15:30
Cerić
Miokus
PSK
Provo
29.03.2020
15:30
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbusac
29.03.2020
15:30
Rankovac
Nakučani
Mrovska
Mrovska
29.03.2020
15:30
Šipurske livade
Šabac
PKB (PS)
Padinska skela
29.03.2020
15:30
Resnik
Resnik
Palilulac
Krnjača
29.03.2020
15:30
Poštar 1930
Beograd
Pionir
Besni Fok
29.03.2020
15:30
Sveti Stefan
Slanci
Lepušnica
Glogonjski rit
29.03.2020
15:30
Boka Seniors
Beograd
OFK Crvenka
Borča
29.03.2020
15:30
Siti Sport Klub
Beograd
Sloga 1952
Veliki Popovac
29.03.2020
14:30
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Zadrugar 1947
Tabanovac
29.03.2020
14:30
Bata Bulić
Bistrica
Manastirica
Manastirica
29.03.2020
14:30
Mladost (R)
Ranovac
Borac (V)
Vukovac
29.03.2020
14:30
Omladinac (B)
Busur
Napredak 1936
Veliko Crniće
29.03.2020
14:30
Radnički (K)
Knežica
Dizel
Bare
29.03.2020
15:30
Napredak (P)
Poljana
Mlava (B)
Bratinac
29.03.2020
15:30
Stig 1955
Beranje
Vihor
Маljurevac
29.03.2020
15:30
Žika Marković Uča
Miljević
Desine
Desine
29.03.2020
15:30
Mladost (B)
Biskuplje
Ljubičevo
Ljubičevo
29.03.2020
15:30
Žitkovica 2017
Žitkovica
Baštovan 2015
Carevac
29.03.2020
15:30
Barič
Barič
Borac
Kloka
29.03.2020
15:30
B 2000
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
29.03.2020
15:30
Budućnost
Blaznava
Venčani
Venčani
29.03.2020
15:30
Radoje Domanović
Ovsište
Mladi rudar
Bukovik
29.03.2020
15:30
Mladost
Jelenac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
29.03.2020
15:30
Sloga
Zagorica
Brezovac
Brezovac
29.03.2020
15:30
Kopljari
Kopljari
Bratstvo 1975
Erdeč
29.03.2020
15:00
Divostin
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
29.03.2020
15:00
Košutnjak
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
29.03.2020
15:00
Ćava
Grošnica
Slavija
Kragujevac
29.03.2020
15:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
29.03.2020
15:00
21. oktobar
Kragujevac
Palić
Palić
29.03.2020
16:30
Elektrovojvodina
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
29.03.2020
16:30
Lokomotiva
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
29.03.2020
16:30
Hajduk
Bačko Dušanovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
29.03.2020
16:30
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
29.03.2020
16:30
Čantavir
Čantavir
Čarapan
Kruševac
29.03.2020
16:00
Naupare
Naupare
Gaglovo
Gaglovo
29.03.2020
16:00
Konjuh
Konjuh
Modrica
Modrica
29.03.2020
11:00
Polet
Šavrane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
29.03.2020
16:00
Bukovica
Bukovica
Borac
Bivolje
29.03.2020
16:00
Makrešane
Makrešane
Vrbovac
Vrbovac
29.03.2020
15:00
Budućnost
Mala Krsna
Jezava
Smederevo
29.03.2020
15:00
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
OFK Slavija
Smederevo
29.03.2020
15:00
Skobalj
Skobalj
Proleter 1947
Vranovo
29.03.2020
15:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Petrijevac
Petrijevo
29.03.2020
15:00
Landol
Landol
Vučak
Vučak
29.03.2020
15:00
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
29.03.2020
15:00
7. Juli
Vodanj
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
29.03.2020
15:00
Sport
Bezdan
Dinamo
Sonta
29.03.2020
15:00
Telečka
Telečka
Panonija
Lalić
29.03.2020
15:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Graničar
Riđica
29.03.2020
15:00
Bratstvo 2019
Prigrevica
BSK 2014
Bukovica
29.03.2020
15:30
Studen Vitez
Studenica
Mladost 1925
Oplanići
29.03.2020
15:30
Partizan (V)
Vrba
Stara Čaršija
Kraljevo
29.03.2020
15:30
Magnohrom
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
29.03.2020
15:30
Morava (M)
Mrsać
Omladinac
Drakčići
29.03.2020
11:00
Milakovac 2018
Milakovac
Budućnost 1995
Slatina
29.03.2020
11:00
OFK Takovo
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
29.03.2020
11:00
Brgule
Brgule
OFK Stublenica
Stublenica
29.03.2020
11:00
Vukona
Vukona
Murgaš 2012
Murgaš
29.03.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
Kolubara (LP)
Liso Polje
29.03.2020
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Omladinac (K)
Kalinovac
29.03.2020
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Verko
Suvo Selo
29.03.2020
11:00
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost 2013
Jazovnik
29.03.2020
16:00
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
29.03.2020
16:00
Sparta
Kaona
Petrovac 74
Kujavica
29.03.2020
11:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Rudar 1973
Rudare
29.03.2020
11:00
Jašunja
Jašunja
Turekovac
Turekovac
29.03.2020
11:00
Veternica
Leskovac
Polet
Kobilje
29.03.2020
11:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Grkljane
Grkljane
29.03.2020
11:00
Lomnica
Velika Lomnica
Vratare
Vratare
29.03.2020
11:00
Zmajevac
Belasica
Dedina
Dedina
29.03.2020
11:00
Padež
Padež
Mladost VPD
Kruševac
29.03.2020
11:00
Mladost 2015
Mala Reka
Dvorane
Dvorane
29.03.2020
16:00
Kruševica
Kruševica
Mlava (R)
Ribare
29.03.2020
10:00
Laznica
Laznica
Mornar
Bar
29.03.2020
00:00
Bokelj
Kotor
Arsenal
Tivat
29.03.2020
00:00
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
29.03.2020
00:00
Drezga
Piperi
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
29.03.2020
00:00
Lovćen
Cetinje
Ibar
Rožaje
29.03.2020
00:00
Otrant Olympic
Ulcinj
Radnički 1912
Sombor
29.03.2020
10:00
Bačka 1901
Subotica
Tekstilac
Odžaci
29.03.2020
10:00
Proleter (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
29.03.2020
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
TSC
Bačka Topola
29.03.2020
10:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bajša
Bajša
29.03.2020
10:00
Radnički 1905
Bajmok
Bečej 1918
Bečej
29.03.2020
12:00
Srbobran
Srbobran
OFK Vrbas
Vrbas
29.03.2020
12:00
Bačka 1901
Subotica
Spartak '07
Subotica
29.03.2020
10:00
Bačka
Pačir
Bajša
Bajša
29.03.2020
12:00
Tavankut
Tavankut

Vaterpolo

Mornar BS
Split
9 : 9
Primorac
Kotor