XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 246 utakmica za dan
Subota, 21 Mart 2020

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.03.2020
14:30
Borac 1926
Čačak
Mladi radnik 1926
Požarevac
21.03.2020
14:30
Tutin
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
21.03.2020
14:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Trepča
Kosovska Mitrovica
21.03.2020
14:30
RSK
Rabrovo
Sloga (K)
Kraljevo
21.03.2020
14:30
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
21.03.2020
14:30
Mačva 1929
Bogatić
Omladinac
Novi Banovci
21.03.2020
15:00
Bačka 1901
Subotica
Hajduk 1912
Kula
21.03.2020
15:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Vršac
Vršac
21.03.2020
15:00
Borac
Sakule
Bečej 1918
Bečej
21.03.2020
15:00
1. Maj Ruma
Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
21.03.2020
15:00
Železničar
Pančevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
21.03.2020
15:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
Moravac Orion
Mrštane
21.03.2020
16:00
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Bošnjace
21.03.2020
16:00
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
21.03.2020
16:00
GFK Jagodina
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
21.03.2020
16:00
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (O)
Obrenovac
21.03.2020
15:00
Brodarac
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
21.03.2020
15:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.03.2020
15:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Mladenovac
Mladenovac
21.03.2020
15:00
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
21.03.2020
15:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Mladi borac
Veliko Orašje
21.03.2020
14:30
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 1924
Batočina
21.03.2020
14:30
Udarnik
Lozovik
Zadrugar
Lajkovac
21.03.2020
14:30
Radnički (V)
Valjevo
Ribnica
Mionica
21.03.2020
14:30
Borac
Lešnica
Spartak
Ljig
21.03.2020
14:30
Sloga
Bogosavac
Šumadija 1903
Kragujevac
21.03.2020
14:30
Bane 1931
Raška
Gruža
Gruža
21.03.2020
14:30
Radnik
Ušće
Budućnost
Arilje
21.03.2020
14:30
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
21.03.2020
14:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
21.03.2020
14:30
Lunjevica
Lunjevica
GFK Sloboda
Užice
21.03.2020
14:30
Zlatar
Nova Varoš
OFK Vrbas
Vrbas
21.03.2020
15:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Čonoplja
21.03.2020
15:00
Tavankut
Tavankut
Radnički
Sombor
21.03.2020
15:00
Bajša
Bajša
Crvenka
Crvenka
21.03.2020
15:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
21.03.2020
15:00
Tekstilac
Odžaci
Sloga (T)
Temerin
21.03.2020
15:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
21.03.2020
15:00
Sremac
Vojka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
21.03.2020
15:00
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Mladost (NS)
Novi Sad
21.03.2020
15:00
Cement
Beočin
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
21.03.2020
15:00
Borac (St)
Starčevo
Budućnost
Srpska Crnja
21.03.2020
15:00
Naftagas
Elemir
Radnički (S)
Sutjeska
21.03.2020
15:00
Kikinda 1909
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
21.03.2020
15:00
Krajina
Krajišnik
Begej
Žitište
21.03.2020
15:00
Sloga
Plandište
Sloga
Leskovac
21.03.2020
15:30
Pčinja
Trgovište
OFK Kosanica
Kuršumlija
21.03.2020
15:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
21.03.2020
15:30
Jastrebac
Blace
Pusta Reka
Bojnik
21.03.2020
15:30
Jablanica
Medveđa
Morava
Vladičin Han
21.03.2020
15:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Rajko Mitić
Bela Palanka
21.03.2020
16:00
Đerdap
Kladovo
Rtanj
Boljevac
21.03.2020
16:00
Hajduk Veljko
Negotin
Bor 1919
Bor
21.03.2020
16:00
BSK
Bogovina
Brodoremont
Kladovo
21.03.2020
16:00
OFK Slatina
Bor
Jedinstvo 1936
Kruševac
21.03.2020
15:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Blagotin
Poljna
21.03.2020
15:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Milutinac
Zemun
21.03.2020
11:00
Leštane
Leštane
Napredak
Medoševac
21.03.2020
15:00
Torlak
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
21.03.2020
15:00
Komgrap
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
21.03.2020
14:30
Borac (Ž)
Žabari
Đerdap
Golubac
21.03.2020
14:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
21.03.2020
14:30
Sloga
Lipnički Šor
Mladi radnik 1925
Grdica
21.03.2020
15:00
Borac (V)
Vraneši
Karađorđe
Ribnica
21.03.2020
15:00
Napredak
Gračac
Parmenac
Parmenac
21.03.2020
15:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Slatina
Slatina
21.03.2020
15:00
Zadrugar
Donja Trepča
Vojvodina
Tovariševo
21.03.2020
15:00
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
21.03.2020
15:00
Rusin
Ruski Krstur
Srbobran
Srbobran
21.03.2020
15:30
Senta
Senta
Proleter (RS)
Ravno Selo
21.03.2020
15:30
Sloga
Ostojićevo
Njegoš
Lovćenac
21.03.2020
15:30
Panonija IM Topola
Panonija
Obilić (NK)
Novi Kneževac
21.03.2020
15:30
Iskra
Kucura
Radnički
Šid
21.03.2020
15:00
Partizan
Vitojevci
Rudar
Vrdnik
21.03.2020
15:00
Hajduk (V)
Višnjićevo
Omladinac
Stepanovićevo
21.03.2020
15:30
Index
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
21.03.2020
15:30
Hajduk
Čurug
Delija
Mokrin
21.03.2020
15:00
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički (K)
Kovin
21.03.2020
15:00
Hajdučica
Hajdučica
Krivelj
Krivelj
21.03.2020
15:30
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bukovče
21.03.2020
15:30
Brestovac
Borski Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
21.03.2020
15:30
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudar Vrška Čuka
Grljan
21.03.2020
16:00
Midžor
Kalna
Radnički 1946
Lubnica
21.03.2020
16:00
OFK Rtanj
Boljevac
Morava (KS)
Kočino Selo
21.03.2020
16:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost
Čibutkovica
21.03.2020
15:00
Rojkovac
Obrenovac
Vinča
Vinča (Grocka)
21.03.2020
15:00
Dunavac
Grocka
Sloga
Milatovac
21.03.2020
15:00
Trnava
Donja Trnava
Crvena Jabuka
Ub
21.03.2020
14:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
Bogutovačka Banja
Bogutovac
21.03.2020
15:00
Lazac
Lazac
Jedinstvo 2017
Tutin
21.03.2020
15:00
Mlada krila
Metikoši
Lider
Odžaci
21.03.2020
15:00
Omladinac
Deronje
Borac
Bački Gračac
21.03.2020
15:00
Stanišić 1920
Stanišić
Slanobarac
Novi Sad
21.03.2020
Hajduk
Gardinovci
Polet 57
Milutovac
21.03.2020
16:00
Sloga (D)
Dašnica
Vinogradar
Riljac
21.03.2020
16:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Tečić
21.03.2020
16:00
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
21.03.2020
16:00
Budućnost
Đurinac
Osaonica
Bagrdan
21.03.2020
16:00
Mladost
Gložane
Sparta Železnik
Beograd
21.03.2020
15:00
Umka
Umka
Potisje
Kanjiža
21.03.2020
15:30
Čoka
Čoka
Milicionar
Bogatić
21.03.2020
14:30
Omladinac (BO)
Bogatic
Cer
Petkovica
21.03.2020
14:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Studenac
Gornja Koviljača
21.03.2020
14:30
Jezero
Amajić
Gučevo 1929
Banja Koviljača
21.03.2020
14:30
Hajduk
Ribarica
Jasenovac
Krepoljin
21.03.2020
14:30
Rade Milošević
Dubočka
Bata Bulić
Bistrica
21.03.2020
14:30
Manastirica
Manastirica
Žitkovica 2017
Žitkovica
21.03.2020
14:30
Baštovan 2015
Carevac
Globoder
Globoder
21.03.2020
16:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Zeppelin 026
Smederevo
21.03.2020
14:30
Vrbovac
Vrbovac
Brgule
Brgule
21.03.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
Vrelo
Vrelo
21.03.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Sparta
Kaona
21.03.2020
16:00
Sloga 1949
Matijevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
21.03.2020
16:00
Radnik 2013
Šišince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
21.03.2020
16:00
Rudar 1973
Rudare
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
21.03.2020
16:00
Mladost
Donja Lokošnica
Kruševica
Kruševica
21.03.2020
16:00
Polet
Kobilje
Zmajevac
Belasica
21.03.2020
16:00
Dedina
Dedina
Lomnica
Velika Lomnica
21.03.2020
16:00
Vratare
Vratare
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
21.03.2020
16:00
Grkljane
Grkljane
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
21.03.2020
14:30
Vukovac 98
Vukovac
Vrelo 1971
Milanovac
21.03.2020
14:30
Sloga (J)
Jošanica
Selište
Selište
21.03.2020
14:30
Homoljac
Žagubica
Mladost (K)
Krupaja
21.03.2020
14:30
Zvezda
Izvarica
Bujumbura City
Bujumbura
2 : 1
Kayanza United
Kayanza
Olympic Star
Muyinga
0 : 1
Dynamik
Bujumbura
Lydia Ludic
Bujumbura
0 : 1
Ngozi City
Ngozi
Rukinzo
Bujumbura
2 : 0
Les Lierres
Bujumbura
Radnički 2012
Niš
21.03.2020
TSC
Kanjiža
Mačva
Šabac
21.03.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
Majdanpek
Majdanpek
21.03.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Rad
Beograd
21.03.2020
Spartak DOO
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
21.03.2020
10:00
Radnički 1912
Sombor
Voja Gačić
Pančevo
21.03.2020
OFK Vršac
Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
21.03.2020
Coerver junior FA
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
21.03.2020
Kikinda 1909
Kikinda
Bečkerek 023
Zrenjanin
21.03.2020
Železničar
Pančevo
ŽAK
Kikinda
21.03.2020
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
21.03.2020
Dinamo 1945
Pančevo
Index
Novi sad
21.03.2020
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
21.03.2020
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.03.2020
Petrika
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
21.03.2020
Radnički (Š)
Šid
Petar Puača
Novi Sad
21.03.2020
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
21.03.2020
Kabel
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
21.03.2020
OFK Bačka
Bačka Palanka
Arena Su
Subotica
21.03.2020
Crvenka
Crvenka
Radnički 1912
Sombor
21.03.2020
Radnički (S)
Sombor
GDM 021
Novi Sad
21.03.2020
Spartak ŽK
Subotica
CFK
Vrbas
21.03.2020
ODR
Petrovaradin

Košarka

Zekas 75
Rača
21.03.2020
17:00
Plana
Velika Plana
Loznica
Loznica
21.03.2020
17:00
Klik
Arilje
Svilajnac
Svilajnac
21.03.2020
17:00
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
21.03.2020
17:00
Priboj
Priboj
Napredak Junior
Kruševac
21.03.2020
17:00
Student BB
Bajina Bašta
Radnički 1950
Kragujevac
21.03.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
21.03.2020
17:00
Čačak 94
Čačak
Vrbas
Vrbas
21.03.2020
17:00
Star Beočin
Novi Ledinci
Železničar
Inđija
21.03.2020
17:00
Mladost Veternik
Veternik
Topola
Bačka Topola
21.03.2020
17:00
Sloboda (NS)
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
21.03.2020
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Hajduk
Kula
21.03.2020
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
21.03.2020
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Žarkovo
Beograd
21.03.2020
17:00
LA Basket
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
21.03.2020
17:00
Borča
Beograd
Barajevo
Barajevo
21.03.2020
17:00
Beko
Beograd
Žitko Basket
Beograd
21.03.2020
17:00
Torlak
Beograd
Vizura
Beograd
21.03.2020
17:00
Slodes
Beograd
Eko Sport
Beograd
21.03.2020
17:00
Borac
Zemun
OKK Junior
Niš
21.03.2020
17:00
Topličanin
Prokuplje
Mladost Vesna
Bela Palanka
21.03.2020
17:00
Marinos
Niš
Rtanj
Boljevac
21.03.2020
17:00
Bor RTB
Bor
Jablanica
Medveđa
21.03.2020
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Niš
Niš
21.03.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
Jastrebac
Aleksinac
21.03.2020
17:00
Radnik
Surdulica
Zicer 2014
Gruža
21.03.2020
Sloga Elite
Kraljevo
Kruševac
Kruševac
21.03.2020
Trepča
Kosovska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
21.03.2020
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga
Batočina
21.03.2020
Goč
Vrnjačka Banja
Paraćin
Paraćin
21.03.2020
Stari Ras
Novi Pazar
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
21.03.2020
Okanik
Mataruška Banja
Šumadija 2017
Aranđelovac
21.03.2020
Bane
Raška
Sloga (D)
Despotovac
21.03.2020
Kopaonik
Brus
Sava
Beograd
21.03.2020
Astra
Beograd
Ras
Beograd
21.03.2020
Rivers BM
Beograd
ABBA
Barič
21.03.2020
Viva
Beograd
Pobednik 011
Beograd
21.03.2020
Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
21.03.2020
Umka Džez
Umka
Veba Basket
Beograd
21.03.2020
Mondo Basket
Batajnica
AS Basket
Beograd
21.03.2020
Cerak
Beograd
Zvezdara
Beograd
21.03.2020
Barajevo Bambi
Barajevo
Trijumf
Niš
21.03.2020
Actavis Academy
Leskovac
Zicer
Bor
21.03.2020
Panteri
Vranje
Zone Boys
Blace
21.03.2020
OKK Vlasotince
Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
21.03.2020
Kuršumlija
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
21.03.2020
Pusta Reka
Bojnik
Mladost
Zaječar
21.03.2020
Hisar
Leskovac
Spartak
Subotica
21.03.2020
Duga
Šabac
Radnički (B)
Beograd
21.03.2020
Ljubovija
Ljubovija
Srbobran
Srbobran
21.03.2020
Karaburma
Beograd
Vršac
Vršac
21.03.2020
Art Basket
Beograd
Mileševka
Prijepolje
21.03.2020
Radnički 2016
Kragujevac
Srem
Sremska Mitrovica
21.03.2020
Topolčanka
Bačka Topola
Girl Basket
Beograd
21.03.2020
Čelarevo
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
21.03.2020
Sivac
Sivac
Bagdala
Kruševac
21.03.2020
17:00
Trstenik
Trstenik
Paraćin
Paraćin
21.03.2020
17:00
Bor
Bor
Gimnazijalac
Pirot
21.03.2020
17:00
Hisar
Leskovac
Svrljig
Svrljig
21.03.2020
17:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka

Odbojka

Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
Obilić
Beograd
AS
Beograd
21.03.2020
Dunav
Beograd
Avala
Beograd
21.03.2020
Crnjanski
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
21.03.2020
Blok Aut
Beograd
Student
Niš
21.03.2020
Pusta Reka
Bojnik
ŽOK Topličanin
Prokuplje
21.03.2020
Vlasina
Vlasotince
Leposavić
Leposavić
21.03.2020
Brezovica
Štrpce
Mokra Gora 2
Zubin Potok
21.03.2020
Vidovdan
Donja Gušterica
Sokolica
Zvečan
21.03.2020
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
21.03.2020
19:00
Dubočica 54
Leskovac
Obilić
Beograd
21.03.2020
19:30
Rudar
Kostolac
Kikinda Grindex
Kikinda
21.03.2020
18:00
Železničar 1949
Niš
Proleter
Zrenjanin
21.03.2020
17:30
Crvena zvezda
Beograd
Crvenka
Crvenka
21.03.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
Mačva (B)
Bogatić
21.03.2020
SC Voždovac 2012
Beograd
Sivac 69
Sivac
21.03.2020
Smederevo
Smederevo
Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
Morava
Velika Plana
21.03.2020
Jedinstvo
Novi Bečej

Vaterpolo

Palilula
Beograd
21.03.2020
Proleter
Zrenjanin
Rasina
Kruševac
21.03.2020
Valis
Valjevo
NBG Vukovi
Novi Beograd
21.03.2020
TENT
Obrenovac
Dorćol
Beograd
21.03.2020
Banja Luka
Banja Luka
Wind Sport
Pančevo
21.03.2020
ŽAK
Kikinda
Singidunum
Beograd
21.03.2020
Mladost
Pančevo

Futsal

Pirot
Pirot
21.03.2020
Miners
Majdanpek
Leskovac
Leskovac
21.03.2020
Aleksinac 2015
Aleksinac
Bele crkve
Kuršumlija
21.03.2020
Timok 2013
Zaječar
Prokuplje
Prokuplje
21.03.2020
BSK
Bujanovac
Akademac
Niš
21.03.2020
Pirgos
Pirot
Čaršija
Trstenik
21.03.2020
Progres
Paraćin
Babušnica 2011
Babušnica
21.03.2020
Bor
Bor
Temnić
Varvarin
21.03.2020
Brđanka
Aleksinac
Dolap
Prokuplje
21.03.2020
Niš 92
Niš
Radnik
Surdulica
21.03.2020
Lindoret
Preševo
As
Bujanovac
21.03.2020
Zadrugar 2017
Žitorađa
Gvozdeni puk
Niš
21.03.2020
Rosulja
Vlasotince