XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 27 utakmica za dan
Petak, 13 Mart 2020


Fudbal

OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
13.03.2020 15:00
OFK Bačka
2 : 1
Budućnost
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
13.03.2020 14:30
TEK Sloga
2 : 1
OFK Mladenovac
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
13.03.2020 13:00
TSC
0 : 2
Spartak ŽK

Košarka

Milano
Milan
13.03.2020
21:45
Olympiacos
Piraeus
13.03.2020 21:45
Milano
:
Olympiacos
Khimki
Moscow Region
13.03.2020
19:00
Bayern
Munich
13.03.2020 19:00
Khimki
:
Bayern
Fenerbahce
Istanbul
13.03.2020
19:30
Panathinaikos
Athens
13.03.2020 19:30
Fenerbahce
:
Panathinaikos
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
13.03.2020
21:45
Zenit Petersburg
Saint Petersburg
13.03.2020 21:45
Lyon-Villeurbanne
:
Zenit Petersburg
Barcelona
Barcelona
13.03.2020
22:00
Žalgiris Kaunas
Kaunas
13.03.2020 22:00
Barcelona
:
Žalgiris Kaunas
Crnokosa
Kosjerić
80 : 76
Zlatar
Nova Varoš
13.03.2020 20:00
Crnokosa
80 : 76
Zlatar
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
66 : 85
Hajduk
Kula
13.03.2020 19:00
Jedinstvo (NB)
66 : 85
Hajduk
Morava
Vladičin Han
103 : 59
Jastrebac
Aleksinac
13.03.2020 20:00
Morava
103 : 59
Jastrebac
Prva Petoletka
Trstenik
94 : 92
Sloga
Batočina
13.03.2020 19:30
Prva Petoletka
94 : 92
Sloga
Srbobran
Srbobran
67 : 86
Joker
Sombor
13.03.2020 19:30
Srbobran
67 : 86
Joker

Odbojka

Spartak (Su)
Subotica
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
13.03.2020 17:00
Spartak (Su)
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
13.03.2020 20:00
Novi Pazar
3 : 0
Ribnica
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Karađorđe
Topola
13.03.2020 18:30
Topličanin
1 : 3
Karađorđe
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
13.03.2020 18:30
Crvena zvezda
1 : 3
Jedinstvo
Spartak
Subotica
1 : 3
Partizan
Beograd
13.03.2020 19:00
Spartak
1 : 3
Partizan
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Dinamo
Pančevo
13.03.2020 19:00
Smederevo
3 : 0
Dinamo

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 25
Radnički
Šid
13.03.2020 20:00
Nova Pazova
29 : 25
Radnički
Metalac
Valjevo
37 : 23
Crvena zvezda 2
Beograd
13.03.2020 19:30
Metalac
37 : 23
Crvena zvezda 2
Mokra Gora
Zubin Potok
29 : 21
Priboj
Priboj
13.03.2020 19:00
Mokra Gora
29 : 21
Priboj
Bekament BB
Aranđelovac
27 : 20
Vojvodina
Novi Sad
13.03.2020 19:00
Bekament BB
27 : 20
Vojvodina
Temerin
Temerin
19 : 30
Sloven
Ruma
13.03.2020 20:00
Temerin
19 : 30
Sloven

Futsal

SAS
Zrenjanin
7 : 7
Bečej
Bečej
13.03.2020 19:30
SAS
7 : 7
Bečej
Aleksinac 2015
Aleksinac
9 : 2
Bele crkve
Kuršumlija
13.03.2020 21:00
Aleksinac 2015
9 : 2
Bele crkve
Pirot
Pirot
3 : 1
Leskovac
Leskovac
13.03.2020 20:15
Pirot
3 : 1
Leskovac