07.02
21:00
Deportivo Alavés
Eibar
2
1
|
07.02.2020 21:00 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Eibar |
07.02
20:45
Roma
Bologna
2
3
|
07.02.2020 20:45 | Roma | 2 : 3 | Bologna |
07.02
20:45
Angers
Lille
0
2
|
07.02.2020 20:45 | Angers | 0 : 2 | Lille |
07.02
20:00
Cibona
Mega Bemax
76
87
|
07.02.2020 20:00 | Cibona | 76 : 87 | Mega Bemax |
07.02
19:30
Nova Pazova
Star Beočin
76
67
|
07.02.2020 19:30 | Nova Pazova | 76 : 67 | Star Beočin | |||||
07.02
19:30
Jedinstvo (NB)
Sloboda (NS)
78
85
|
07.02.2020 19:30 | Jedinstvo (NB) | 78 : 85 | Sloboda (NS) |
07.02
17:30
Mladost Vesna
Niš
63
73
|
07.02.2020 17:30 | Mladost Vesna | 63 : 73 | Niš |
07.02
19:30
Stari Ras
Šumadija 2017
99
37
|
07.02.2020 19:30 | Stari Ras | 99 : 37 | Šumadija 2017 |
07.02
19:20
Cerak
Rivers BM
51
71
|
07.02.2020 19:20 | Cerak | 51 : 71 | Rivers BM |
07.02
18:00
Khimki
Crvena zvezda
78
72
|
07.02.2020 18:00 | Khimki | 78 : 72 | Crvena zvezda | |||||
07.02
18:45
Fenerbahce
Maccabi Tel Aviv
77
78
|
07.02.2020 18:45 | Fenerbahce | 77 : 78 | Maccabi Tel Aviv | |||||
07.02
20:30
Bayern
Valencia
59
66
|
07.02.2020 20:30 | Bayern | 59 : 66 | Valencia | |||||
07.02
20:30
Panathinaikos
Zenit Petersburg
96
81
|
07.02.2020 20:30 | Panathinaikos | 96 : 81 | Zenit Petersburg | |||||
07.02
21:00
Barcelona
Milano
84
80
|
07.02.2020 21:00 | Barcelona | 84 : 80 | Milano |
07.02
19:30
Kolubara LA 2003
Metalac
87
79
|
07.02.2020 19:30 | Kolubara LA 2003 | 87 : 79 | Metalac | |||||
07.02
18:00
Vršac
Dynamic
82
100
|
07.02.2020 18:00 | Vršac | 82 : 100 | Dynamic | |||||
07.02
19:00
Napredak
Sloboda
80
84
|
07.02.2020 19:00 | Napredak | 80 : 84 | Sloboda | |||||
07.02
16:00
Mladost
Zlatibor
75
67
|
07.02.2020 16:00 | Mladost | 75 : 67 | Zlatibor | |||||
07.02
19:00
Dunav
Borac
74
76
|
07.02.2020 19:00 | Dunav | 74 : 76 | Borac |
07.02
20:00
Roda
Sloga 2015
1
3
|
07.02.2020 20:00 | Roda | 1 : 3 | Sloga 2015 |
07.02
20:00
Mladost 1973
Stražilovo
0
3
|
07.02.2020 20:00 | Mladost 1973 | 0 : 3 | Stražilovo |
07.02
19:00
Spartak (Su)
Radnički
3
1
|
07.02.2020 19:00 | Spartak (Su) | 3 : 1 | Radnički |
07.02
19:00
Klek Srbijašume
Spartak (Lj)
1
3
|
07.02.2020 19:00 | Klek Srbijašume | 1 : 3 | Spartak (Lj) |
07.02
18:30
Crvena zvezda
Klek-Zrenjanin
3
1
|
07.02.2020 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Klek-Zrenjanin |
07.02
19:00
Jedinstvo (Ue)
Ivanjica
3
0
|
07.02.2020 19:00 | Jedinstvo (Ue) | 3 : 0 | Ivanjica |
07.02
20:30
Železničar
Medicinar
28
28
|
07.02.2020 20:30 | Železničar | 28 : 28 | Medicinar | |||||
07.02
19:00
Jagodina
Zaječar 1949
39
21
|
07.02.2020 19:00 | Jagodina | 39 : 21 | Zaječar 1949 |
07.02
19:00
Jadran Carine HN
Jadran ST
12
10
|
07.02.2020 19:00 | Jadran Carine HN | 12 : 10 | Jadran ST |
07.02
Senteš
Olympia
12
11
|
07.02.2020 | Senteš | 12 : 11 | Olympia | |||||
07.02
Palilula
Vojvodina
9
5
|
07.02.2020 | Palilula | 9 : 5 | Vojvodina | |||||
07.02
Eger
Crvena zvezda
26
3
|
07.02.2020 | Eger | 26 : 3 | Crvena zvezda | |||||
07.02
Rapid
Steaua
11
12
|
07.02.2020 | Rapid | 11 : 12 | Steaua |
07.02
19:00
Ekonomac
Vranje
2
2
|
07.02.2020 19:00 | Ekonomac | 2 : 2 | Vranje |
07.02
18:00
RB
Zufo
1
2
|
07.02.2020 18:00 | RB | 1 : 2 | Zufo |