19.01
15:00
Burnley
Leicester City
2
1
|
19.01.2020 15:00 | Burnley | 2 : 1 | Leicester City | |||||
19.01
17:30
Liverpool
Manchester United
2
0
|
19.01.2020 17:30 | Liverpool | 2 : 0 | Manchester United |
19.01
18:30
Athletic Club
Celta de Vigo
1
1
|
19.01.2020 18:30 | Athletic Club | 1 : 1 | Celta de Vigo | |||||
19.01
21:00
Barcelona
Granada
1
0
|
19.01.2020 21:00 | Barcelona | 1 : 0 | Granada | |||||
19.01
14:00
Real Betis
Real Sociedad
3
0
|
19.01.2020 14:00 | Real Betis | 3 : 0 | Real Sociedad | |||||
19.01
12:00
Mallorca
Valencia
4
1
|
19.01.2020 12:00 | Mallorca | 4 : 1 | Valencia | |||||
19.01
16:00
Villarreal
Espanyol
1
2
|
19.01.2020 16:00 | Villarreal | 1 : 2 | Espanyol |
19.01
15:30
Hertha BSC
Bayern München
0
4
|
19.01.2020 15:30 | Hertha BSC | 0 : 4 | Bayern München | |||||
19.01
18:00
Paderborn
Bayer Leverkusen
1
4
|
19.01.2020 18:00 | Paderborn | 1 : 4 | Bayer Leverkusen |
19.01
15:00
Brescia
Cagliari
2
2
|
19.01.2020 15:00 | Brescia | 2 : 2 | Cagliari | |||||
19.01
15:00
Bologna
Verona
1
1
|
19.01.2020 15:00 | Bologna | 1 : 1 | Verona | |||||
19.01
15:00
Lecce
Internazionale
1
1
|
19.01.2020 15:00 | Lecce | 1 : 1 | Internazionale | |||||
19.01
20:45
Juventus
Parma
2
1
|
19.01.2020 20:45 | Juventus | 2 : 1 | Parma | |||||
19.01
18:00
Genoa
Roma
1
3
|
19.01.2020 18:00 | Genoa | 1 : 3 | Roma | |||||
19.01
12:30
Milan
Udinese
3
2
|
19.01.2020 12:30 | Milan | 3 : 2 | Udinese |
19.01
12:30
Vital'O
Bumamuru
2
0
|
19.01.2020 12:30 | Vital'O | 2 : 0 | Bumamuru | |||||
19.01
14:00
Musongati
Olympic Star
0
2
|
19.01.2020 14:00 | Musongati | 0 : 2 | Olympic Star | |||||
19.01
14:00
Le Messager Ngozi
Kayanza United
1
1
|
19.01.2020 14:00 | Le Messager Ngozi | 1 : 1 | Kayanza United | |||||
19.01
14:00
Lydia Ludic
Aigle Noir
1
2
|
19.01.2020 14:00 | Lydia Ludic | 1 : 2 | Aigle Noir | |||||
19.01
15:00
Rukinzo
Inter Star
1
0
|
19.01.2020 15:00 | Rukinzo | 1 : 0 | Inter Star |
19.01
19:00
Koper Primorska
Krka
67
63
|
19.01.2020 19:00 | Koper Primorska | 67 : 63 | Krka | |||||
19.01
17:00
Zadar
Igokea
81
88
|
19.01.2020 17:00 | Zadar | 81 : 88 | Igokea |
19.01
13:00
Sloga Elite
Bane
93
55
|
19.01.2020 13:00 | Sloga Elite | 93 : 55 | Bane |
19.01
14:20
Kruševac
Šumadija 2017
96
49
|
19.01.2020 14:20 | Kruševac | 96 : 49 | Šumadija 2017 | |||||
19.01
17:00
Sloga (PM)
Paraćin
63
73
|
19.01.2020 17:00 | Sloga (PM) | 63 : 73 | Paraćin |
19.01
12:20
Viva
Umka Džez
81
64
|
19.01.2020 12:20 | Viva | 81 : 64 | Umka Džez |
19.01
18:00
Sloboda
Borac
77
89
|
19.01.2020 18:00 | Sloboda | 77 : 89 | Borac | |||||
19.01
19:00
Dynamic
Dunav
99
70
|
19.01.2020 19:00 | Dynamic | 99 : 70 | Dunav | |||||
19.01
18:00
OKK Novi Pazar
Vršac
88
78
|
19.01.2020 18:00 | OKK Novi Pazar | 88 : 78 | Vršac |
19.01
15:00
Zeta
Jedinstvo 1950
58
95
|
19.01.2020 15:00 | Zeta | 58 : 95 | Jedinstvo 1950 |
19.01
12:00
Duga
Ljubovija
83
46
|
19.01.2020 12:00 | Duga | 83 : 46 | Ljubovija | |||||
19.01
14:30
Radnički (B)
Art Basket
54
66
|
19.01.2020 14:30 | Radnički (B) | 54 : 66 | Art Basket |
19.01
19:00
Jedinstvo (SP)
Ribnica
3
2
|
19.01.2020 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Ribnica |
19.01
17:00
Vizura
Ub
1
3
|
19.01.2020 17:00 | Vizura | 1 : 3 | Ub |
19.01
16:15
Slovenija
Mađarska
28
29
|
19.01.2020 16:15 | Slovenija | 28 : 29 | Mađarska | |||||
19.01
20:30
Norveška
Švedska
23
20
|
19.01.2020 20:30 | Norveška | 23 : 20 | Švedska | |||||
19.01
14:00
Portugalija
Island
25
28
|
19.01.2020 14:00 | Portugalija | 25 : 28 | Island |
19.01
17:00
Zaječar 1949
ZRK Kumanovo
20
49
|
19.01.2020 17:00 | Zaječar 1949 | 20 : 49 | ZRK Kumanovo |