XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 134 utakmica za dan
Nedelja, 8 Decembar 2019


Fudbal

Dedinje Junajted
Guča
2 : 1
Napredak
Svračkovci
08.12.2019 13:00
Dedinje Junajted
2 : 1
Napredak
Parmenac
Parmenac
4 : 0
Mladost (P)
Preljina
08.12.2019 13:00
Parmenac
4 : 0
Mladost (P)
Mladost (A)
Atenica
0 : 2
Rudar
Bresnica
08.12.2019 13:00
Mladost (A)
0 : 2
Rudar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
08.12.2019 13:00
Jedinstvo (GG)
4 : 0
Donja Vrbava
Slatina
Slatina
2 : 2
Ozrem
Ozrem
08.12.2019 13:00
Slatina
2 : 2
Ozrem
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
08.12.2019 13:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Zadrugar
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 1
Ovčar
Markovica
08.12.2019 13:00
Omladinac (Z)
1 : 1
Ovčar
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloboda
Tuzla
08.12.2019 15:00
Borac
2 : 1
Sloboda
Aston Villa
Birmingem
1 : 4
Leicester City
Leicester
08.12.2019 15:00
Aston Villa
1 : 4
Leicester City
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Southampton
Southampton
08.12.2019 15:00
Newcastle United
2 : 1
Southampton
Norwich City
Norwich
1 : 2
Sheffield United
Sheffield
08.12.2019 15:00
Norwich City
1 : 2
Sheffield United
Real Betis
Sevilla
3 : 2
Athletic Club
Bilbao
08.12.2019 14:00
Real Betis
3 : 2
Athletic Club
Eibar
Eibar
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
08.12.2019 12:00
Eibar
0 : 1
Getafe
Leganés
Leganés
3 : 2
Celta de Vigo
Vigo
08.12.2019 18:30
Leganés
3 : 2
Celta de Vigo
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 1
Sevilla
Sevilla
08.12.2019 21:00
Osasuna
1 : 1
Sevilla
Real Valladolid
Valladolid
0 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
08.12.2019 16:00
Real Valladolid
0 : 0
Real Sociedad
Werder Bremen
Bremen
0 : 1
Paderborn
Paderborn
08.12.2019 18:00
Werder Bremen
0 : 1
Paderborn
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Köln
Köln
08.12.2019 15:30
Union Berlin
2 : 0
Köln
Bologna
Bologna
2 : 3
Milan
Milano
08.12.2019 20:45
Bologna
2 : 3
Milan
Lecce
Lecce
2 : 2
Genoa
Genova
08.12.2019 12:30
Lecce
2 : 2
Genoa
Sampdoria
Genova
0 : 1
Parma
Parma
08.12.2019 18:00
Sampdoria
0 : 1
Parma
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Cagliari
Cagliari
08.12.2019 15:00
Sassuolo
2 : 2
Cagliari
SPAL
Ferrara
0 : 1
Brescia
Brescia
08.12.2019 15:00
SPAL
0 : 1
Brescia
Torino
Torino
2 : 1
Fiorentina
Firenze
08.12.2019 15:00
Torino
2 : 1
Fiorentina
Reims
Reims
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
08.12.2019 15:00
Reims
3 : 1
Saint-Étienne
Nantes
Nantes
1 : 0
Dijon
Dijon
08.12.2019 17:00
Nantes
1 : 0
Dijon
Olympique Marseille
Marseille
3 : 1
Bordeaux
Bordeaux
08.12.2019 21:00
Olympique Marseille
3 : 1
Bordeaux
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Voždovac
Beograd
08.12.2019 15:00
Javor Matis
1 : 2
Voždovac
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Mladost
Lučani
08.12.2019 15:00
Radnički (N)
3 : 0
Mladost
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Čukarički
Beograd
08.12.2019 15:00
Proleter
2 : 1
Čukarički
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
08.12.2019 15:00
TSC
2 : 0
Vojvodina
Radnik
Surdulica
2 : 0
Inđija
Inđija
08.12.2019 15:00
Radnik
2 : 0
Inđija
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
08.12.2019 13:30
Rad
1 : 2
Partizan
Napredak
Kruševac
2 : 1
Mačva
Šabac
08.12.2019 15:00
Napredak
2 : 1
Mačva
Sočanica
Sočanica
2 : 9
Rudar
Kosovska Mitrovica
08.12.2019 14:30
Sočanica
2 : 9
Rudar

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
95 : 89
FMP
Železnik
08.12.2019 18:00
Crvena zvezda MTS
95 : 89
FMP
Radnički 1950
Kragujevac
70 : 82
Čačak 94
Čačak
08.12.2019 17:30
Radnički 1950
70 : 82
Čačak 94
Zlatar
Nova Varoš
84 : 70
Student BB
Bajina Bašta
08.12.2019 17:00
Zlatar
84 : 70
Student BB
Svilajnac
Svilajnac
75 : 88
Priboj
Priboj
08.12.2019 18:00
Svilajnac
75 : 88
Priboj
Star Beočin
Novi Ledinci
20 : 0
Mladost Veternik
Veternik
08.12.2019 16:00
Star Beočin
20 : 0
Mladost Veternik
Sloboda (NS)
Novi Sad
73 : 80
Vrbas
Vrbas
08.12.2019 18:30
Sloboda (NS)
73 : 80
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
84 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
08.12.2019 20:30
Stara Pazova
84 : 74
Nova Pazova
Omladinac
Novi Banovci
85 : 117
Hajduk
Kula
08.12.2019 17:00
Omladinac
85 : 117
Hajduk
Bor RTB
Bor
90 : 70
Topličanin
Prokuplje
08.12.2019 18:00
Bor RTB
90 : 70
Topličanin
Okanik
Mataruška Banja
81 : 87
Goč
Vrnjačka Banja
08.12.2019 13:00
Okanik
81 : 87
Goč
Prva Petoletka
Trstenik
76 : 84
Sloga Elite
Kraljevo
08.12.2019 18:00
Prva Petoletka
76 : 84
Sloga Elite
Kruševac
Kruševac
72 : 96
Smederevo
Smederevo
08.12.2019 13:20
Kruševac
72 : 96
Smederevo
Joker
Sombor
94 : 60
Sivac
Sivac
08.12.2019 18:30
Joker
94 : 60
Sivac
Bagljaš
Zrenjanin
84 : 101
Hercegovac
Gajdobra
08.12.2019 15:30
Bagljaš
84 : 101
Hercegovac
Jadran
Golubinci
74 : 69
Šimanovci
Šimanovci
08.12.2019 19:30
Jadran
74 : 69
Šimanovci
Sloven
Ruma
88 : 67
Partizan
Šid
08.12.2019 19:30
Sloven
88 : 67
Partizan
Barajevo Bambi
Barajevo
60 : 106
Viva
Beograd
08.12.2019 14:30
Barajevo Bambi
60 : 106
Viva
Mondo Basket
Batajnica
82 : 110
Astra
Beograd
08.12.2019 19:20
Mondo Basket
82 : 110
Astra
BASK
Beograd
78 : 81
Zvezdara
Beograd
08.12.2019 17:15
BASK
78 : 81
Zvezdara
ABBA
Barič
70 : 67
AS Basket
Beograd
08.12.2019 20:00
ABBA
70 : 67
AS Basket
Pobednik 011
Beograd
96 : 71
Veba Basket
Beograd
08.12.2019 18:15
Pobednik 011
96 : 71
Veba Basket
Pusta Reka
Bojnik
80 : 91
Actavis Academy
Leskovac
08.12.2019 18:00
Pusta Reka
80 : 91
Actavis Academy
Hisar
Leskovac
43 : 106
Panteri
Vranje
08.12.2019 12:00
Hisar
43 : 106
Panteri
Hajduk Veljko
Negotin
75 : 65
Zicer
Bor
08.12.2019 19:00
Hajduk Veljko
75 : 65
Zicer
Dynamic
Beograd
77 : 74
Vojvodina
Novi Sad
08.12.2019 19:00
Dynamic
77 : 74
Vojvodina
BKK Radnički
Beograd
82 : 85
Sloga
Kraljevo
08.12.2019 18:30
BKK Radnički
82 : 85
Sloga
All Star
Podgorica
73 : 75
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
08.12.2019 18:00
All Star
73 : 75
Jedinstvo 1950
Studentski centar
Podgorica
68 : 76
Ibar
Rozaje
08.12.2019 17:00
Studentski centar
68 : 76
Ibar
Teodo
Tivat
69 : 87
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
08.12.2019 18:00
Teodo
69 : 87
Lovćen 1947 Bemax
Dubočica
Leskovac
47 : 77
Student 2
Niš
08.12.2019 14:15
Dubočica
47 : 77
Student 2
Stara Pazova
Stara Pazova
99 : 53
Kikinda
Kikinda
08.12.2019 17:15
Stara Pazova
99 : 53
Kikinda
Partizan 1953
Beograd
56 : 93
Crvena zvezda Kombank
Beograd
08.12.2019 20:30
Partizan 1953
56 : 93
Crvena zvezda Kombank
Mileševka
Prijepolje
64 : 90
Duga
Šabac
08.12.2019 17:00
Mileševka
64 : 90
Duga
Radnički (B)
Beograd
58 : 56
Karaburma
Beograd
08.12.2019 14:30
Radnički (B)
58 : 56
Karaburma
Borac
Čačak
60 : 68
Crvena zvezda M:TS
Beograd
08.12.2019 18:00
Borac
60 : 68
Crvena zvezda M:TS
Sloboda (U)
Užice
77 : 54
Marinos
Niš
08.12.2019 14:00
Sloboda (U)
77 : 54
Marinos
Vojvodina
Novi Sad
52 : 80
Dinamik VIP PAY
Beograd
08.12.2019 12:00
Vojvodina
52 : 80
Dinamik VIP PAY
Konstantin
Niš
79 : 81
Partizan NIS
Beograd
08.12.2019 16:30
Konstantin
79 : 81
Partizan NIS

Odbojka

Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
As
Beograd
08.12.2019 13:00
Mladi radnik 2
3 : 0
As
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Roda
Beograd
08.12.2019 16:00
Crnjanski
1 : 3
Roda
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Vranje
Vranje
08.12.2019 17:00
Jagodina
3 : 1
Vranje
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Pirot
Pirot
08.12.2019 15:00
Toplički Vitezovi
3 : 0
Pirot
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Bečej
Bečej
08.12.2019 18:00
Kulpin
1 : 3
Bečej
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
08.12.2019 18:00
Mladost (BP)
1 : 3
Mladost (NP)
Jedinstvo 2
Stara Pazova
1 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
08.12.2019 17:00
Jedinstvo 2
1 : 3
Klek Srbijašume 2
Mladost 1973
Omoljica
0 : 3
Vest
Šid
08.12.2019 18:00
Mladost 1973
0 : 3
Vest
Loznica
Loznica
2 : 3
Borac
Paraćin
08.12.2019 17:00
Loznica
2 : 3
Borac
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Banat
Vršac
08.12.2019 20:00
Dubočica
3 : 0
Banat
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Panda
Vranje
08.12.2019 14:00
Zaječar
3 : 0
Panda
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Milenijum
Niš
08.12.2019 15:30
Leskovac 98
3 : 0
Milenijum
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
08.12.2019 17:00
Kuršumlija
3 : 2
Topličanin
Fortuna plus
Aranđelovac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
08.12.2019 19:00
Fortuna plus
1 : 3
Lucky Star
As Batajnica
Batajnica
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
08.12.2019 19:00
As Batajnica
3 : 0
Lazarevac
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 2
Star
Novi Sad
08.12.2019 20:00
Bagljaš 023
3 : 2
Star
Tutin
Tutin
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
08.12.2019 17:00
Tutin
0 : 3
Gimnazijalac
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
Lotus
Čačak
08.12.2019 16:00
Napredak 037
1 : 3
Lotus
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Borac (Ča)
Čačak
08.12.2019 15:00
Novi Pazar
0 : 3
Borac (Ča)
Mladost 1979
Inđija
0 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
08.12.2019 19:00
Mladost 1979
0 : 3
Štrand Volej
Srem 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Dunav
Stari Banovci
08.12.2019 20:00
Srem 2
1 : 3
Dunav
Maks
Šid
0 : 3
Jadran
Golubinci
08.12.2019 15:30
Maks
0 : 3
Jadran
Beočin
Beočin
0 : 3
Blok Aut
Temerin
08.12.2019 19:00
Beočin
0 : 3
Blok Aut
Grbić
Bački Jarak
3 : 2
Elan Volej
Srbobran
08.12.2019 15:00
Grbić
3 : 2
Elan Volej
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
NS Volej Team
Novi Sad
08.12.2019 16:00
Novi Sad 2
3 : 2
NS Volej Team
Subotica
Subotica
0 : 3
Apatin
Apatin
08.12.2019 11:30
Subotica
0 : 3
Apatin
Goks IN
Odžaci
0 : 3
CVS
Sombor
08.12.2019 18:00
Goks IN
0 : 3
CVS
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Merkur
Bačka Palanka
08.12.2019 17:00
Vrbas
2 : 3
Merkur
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Bum Volej
Prigrevica
08.12.2019 12:00
Spartak 2
3 : 0
Bum Volej
Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
08.12.2019 16:00
Spartak (Lj)
0 : 3
Radnički (Bg)
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Smederevo
Smederevo
08.12.2019 19:30
Dinamo
3 : 2
Smederevo
FOK
Novi Sad
0 : 3
Valjevo
Valjevo
08.12.2019 19:00
FOK
0 : 3
Valjevo

Rukomet

Sivac 69
Sivac
33 : 32
Vrbas Petrol
Vrbas
08.12.2019 18:00
Sivac 69
33 : 32
Vrbas Petrol
Jugović
Kać
40 : 30
Lavovi BP
Bačka Palanka
08.12.2019 18:00
Jugović
40 : 30
Lavovi BP
Zlatar
Nova Varoš
39 : 29
Topličanin
Prokuplje
08.12.2019 20:00
Zlatar
39 : 29
Topličanin
Ub
Ub
34 : 33
Metaloplastika 2
Šabac
08.12.2019 20:00
Ub
34 : 33
Metaloplastika 2
Rekreativo
Beograd
31 : 21
Loznica
Loznica
08.12.2019 17:00
Rekreativo
31 : 21
Loznica
Metalac
Valjevo
26 : 27
Radnički (O)
Obrenovac
08.12.2019 18:00
Metalac
26 : 27
Radnički (O)
Sloga
Kraljevo
48 : 33
Šamot 65 2
Aranđelovac
08.12.2019 14:00
Sloga
48 : 33
Šamot 65 2
Karađorđe
Topola
28 : 30
Trepča
Kosovska Mitrovica
08.12.2019 19:00
Karađorđe
28 : 30
Trepča
Jastrebac
Blace
27 : 26
Aleksinac
Aleksinac
08.12.2019 19:00
Jastrebac
27 : 26
Aleksinac
Knjaz 1957
Knjaževac
29 : 32
Zaječar 1949
Zaječar
08.12.2019 19:00
Knjaz 1957
29 : 32
Zaječar 1949
Proleter
Zrenjanin
26 : 29
Partizan
Beograd
08.12.2019 18:00
Proleter
26 : 29
Partizan
Dubočica 54
Leskovac
26 : 24
Crvena zvezda
Beograd
08.12.2019 18:00
Dubočica 54
26 : 24
Crvena zvezda
Kosmaj
Ralja
22 : 25
SU ŽR Radnički
Beograd
08.12.2019 15:30
Kosmaj
22 : 25
SU ŽR Radnički
Medicinar 2
Šabac
30 : 23
Crvena zvezda
Beograd
08.12.2019 20:00
Medicinar 2
30 : 23
Crvena zvezda
Vranje
Vranje
26 : 34
Remesiana
Bela Palanka
08.12.2019 16:00
Vranje
26 : 34
Remesiana
Bor - RTB 2
Bor
36 : 29
Vlasotince
Vlasotince
08.12.2019 20:00
Bor - RTB 2
36 : 29
Vlasotince
Radan
Lebane
25 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
08.12.2019 20:00
Radan
25 : 30
Hajduk Veljko
Naisa 2
Niš
29 : 21
Rtanj
Boljevac
08.12.2019 20:30
Naisa 2
29 : 21
Rtanj
Jagodina 2
Jagodina
23 : 21
Radnički (S)
Svilajnac
08.12.2019 19:30
Jagodina 2
23 : 21
Radnički (S)
Topličanin
Prokuplje
25 : 25
Pančevo
Pančevo
08.12.2019 16:00
Topličanin
25 : 25
Pančevo
ORK Beograd
Beograd
24 : 27
Radnički 1964
Kragujevac
08.12.2019 19:00
ORK Beograd
24 : 27
Radnički 1964

Futsal

Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
4 : 1
Olimp
Vrnjačka Banja
08.12.2019 20:15
Kragujevac Wild Boars
4 : 1
Olimp
Župski rubin
Prijepolje
5 : 5
Raška
Raška
08.12.2019 20:00
Župski rubin
5 : 5
Raška
Miners
Majdanpek
15 : 3
Aleksinac 2015
Aleksinac
08.12.2019 18:00
Miners
15 : 3
Aleksinac 2015
Pirgos
Pirot
5 : 3
Bele crkve
Kuršumlija
08.12.2019 18:30
Pirgos
5 : 3
Bele crkve
Akademac
Niš
1 : 3
Prokuplje
Prokuplje
08.12.2019 18:30
Akademac
1 : 3
Prokuplje
Karanovac
Kraljevo
11 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
08.12.2019 17:00
Karanovac
11 : 2
Aranđelovac
Sjenica
Sjenica
6 : 2
PP 192
Prijepolje
08.12.2019 16:00
Sjenica
6 : 2
PP 192

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
3 : 5
Crvena zvezda
Beograd
08.12.2019 14:00
Slavija Junior
3 : 5
Crvena zvezda