XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 609 utakmica za dan
Nedelja, 17 Novembar 2019

Fudbal

RSK
Rabrovo
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Borac
Sakule
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Car Konstantin
Niš
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Radan
Lebane
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Zvezdara
Beograd
2 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 5
Jedinstvo
Surčin
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 4
Sremčica
Sremčica
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Partizan 1945
Darosava
1 : 5
Rudar
Stamnica
Sloboda
Lipe
1 : 2
Karađorđe
Topola
Morava
Velika Plana
5 : 0
Polet
Trnovče
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Napredak
Markovac
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Lajkovac
1 : 0
OFK Divci
Divci
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Borac
Lešnica
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mladost (D)
Dračić
0 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Drina
Ljubovija
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Polet
Ratina
3 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Real
Podunavci
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Radnik
Ušće
Šumadija
Toponica
1 : 0
Budućnost
Resnik
Korićani
Korićani
4 : 3
Bane 1931
Raška
Apolon 2018
Kovači
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Polimlje
Prijepolje
5 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Prijevor
Prijevor
5 : 1
Sevojno
Sevojno
Bačka
Pačir
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Tisa
Adorjan
2 : 0
Radnički
Sombor
Mladost (T)
Turija
0 : 4
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Tavankut
Tavankut
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
Bajša
Bajša
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Jugović
Kać
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Hajduk (D)
Divoš
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jadran
Golubinci
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac
Vojka
1 : 5
Mladost (NS)
Novi Sad
Borac
Šajkaš
1 : 3
Cement
Beočin
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Borac (St)
Starčevo
4 : 0
Banat (Č)
Čenta
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Čekmin
Čekmin
Jastrebac
Blace
5 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Jablanica
Medveđa
2 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Lužnica
Babušnica
2 : 2
Rtanj
Boljevac
Kablovi
Zaječar
5 : 2
Brodoremont
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
OFK Slatina
Bor
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Meševo
Meševo
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Rudar
Jelašnica
4 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Malošište
Malošište
3 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Bukovik
Razanj
2 : 3
Pukovac
Pukovac
Morava
Žitkovac
0 : 0
Moravica
Subotinac
OFK Niš
Niš
6 : 2
Svrljig
Svrljig
Orljane
Orljane
0 : 5
Mladost (M)
Medoševac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Milutinac
Zemun
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Zvečka
3 : 2
Vrčin
Vrčin
Leštane
Leštane
3 : 0
Mladost
Cvetovac
Torlak
Beograd
4 : 2
BSK 1926
Baćevac
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
Obilić
Živica
2 : 4
Đerdap
Golubac
Železničar
Požarevac
2 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
SASK
Saraorci
0 : 2
Cerovac 2013
Cerovac
Obilić
Staro Selo
0 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Podunavac
Udovice
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 2
Omladinac
Seone
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Pobeda
Golobok
ZSK
Valjevo
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
Tulari
Tulari
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 3
Radnik (Ub)
Ub
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Trlić
Trlić
3 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Banjani
Banjani
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 5
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga
Lipnički Šor
2 : 1
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Mladi borac
Dublje
4 : 2
Majur
Majur
Tavnik
Tavnik
6 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Borac (V)
Vraneši
1 : 3
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Ribnica
Jovac
Proleter
Pečenog
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 2
Napredak
Gračac
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 1
Ozrem
Ozrem
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Slatina
Slatina
0 : 0
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Mladost (A)
Atenica
2 : 12
Parmenac
Parmenac
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
3 : 0
Polet
Karavukovo
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Omladinac
Bukovac
1 : 1
Borac 46
Obrovac
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Tvrđava
Bač
Maglić
Bački Maglić
6 : 1
ŽAK
Sombor
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Đurđin
Đurđin
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 3
Njegoš
Lovćenac
Senta
Senta
0 : 3
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Iskra
Kucura
1 : 0
Napredak
Nadalj
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Železničar
Inđija
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Napredak
Popinci
1 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Bačka (B)
Begeč
Index
Novi Sad
4 : 1
Tatra
Kisač
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
4 : 0
ŽSK
Žabalj
TSK
Temerin
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Tamiš
Farkaždin
1 : 5
Omladinac FAM
Botoš
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 0
Potisje
Knićanin
Lehel
Mužlja
1 : 1
OFK Klek
Klek
Jedinstvo
Bočar
4 : 4
Polet
Nakovo
Rusanda
Melenci
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 6
Crvena zvezda
Rusko Selo
Dolina
Padina
4 : 0
Potporanj
Potporanj
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 2
Polet (Id)
Idvor
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Strela
Ivanovo
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Vučje
Vučje
4 : 0
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Real
Donja Jajina
2 : 0
Umac
Miroševce
Jedinstvo
Grdelica
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladost 1959
Vinarce
0 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Morava
Leskovac
0 : 3
Železničar
Brestovac
BSK
Belanovce
0 : 1
Polet
Stajkovce
Mladi borac
Živkovo
3 : 2
Moravac
Pečenjevce
Ključ
Podvrška
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Polet
Jabukovac
4 : 2
Radnički
Klokočevac
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Blizna
Blizna
1 : 2
Polom
Leskovo
Branik
Štubik
6 : 1
Urovica
Urovica
Osnić
Osnić
4 : 1
Kosovo
Zvezdan
Omladinac
Grezna
3 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Graničar
Veliki Izvor
2 : 1
Radnički 1946
Lubnica
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 0
PRO Rudar
Podvis
Sloga (M)
Minićevo
0 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 3
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Zleginje
0 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Mladost
Donji Katun
5 : 1
13. April
Lomnica
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Kupci
Kupci
FUD
Brus
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Žabare
Žabare
Ribnik
Gornji Ribnik
4 : 2
Šanac
Šanac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Varvarin
Varvarin
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 4
Bratstvo
Međureč
Dragocvet
Dragocvet
4 : 2
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
4 : 2
Kolare
Kolare
Partizan (M)
Majur
0 : 0
OFK Batinac
Batinac
Juhor
Glavinci
7 : 1
Mladost (D)
Dublje
Javor
Sladaja
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Resavac
Subotica
Hajduk
Čepure
4 : 0
Morava (R)
Ribare
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Budućnost
Dudovica
Rojkovac
Obrenovac
2 : 2
Duboko
Mala Moštanica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 1
Barajevo
Barajevo
Strelac
Mislođin
1 : 1
Lisović
Lisović
Borac (L)
Lazarevac
0 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Kosmajac
Koraćica
1 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Dunavac
Grocka
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Zaklopača
Zaklopača
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
8 : 2
OFK Student
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Zuce 2019
Zuce
Baličevac
Baličevac
2 : 4
Rasovača
Rasovača
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Padina
Padina
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Naisus 1977
Rožina
6 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Doljevac
Doljevac
1 : 1
Sloga
Korman
Elid
Donji Dušnik
0 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Jasenica
Božurnja
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
BSK
Belosavci
Sloga
Milatovac
2 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 4
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 2
Borac
Pajsijevići
Marjan
Knić
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (P)
Progar
0 : 2
Institut
Zemun Polje
Rakovica
Beogra
4 : 1
Srem
Jakovo
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 3
Hajduk
Beograd
Sloboda (G)
Grbice
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Borac (D)
Drenovac
Jedinstvo (P)
Petrovac
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Maršić
Maršić
Zastava
Kragujevac
2 : 2
Srbija
Ilićevo
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Proleter
Donja Vrežina
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Morava
Krušce
5 : 3
Crvena zastava
Hum
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Palilulac
Niš
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Omladinac
Gornji Komren
2 : 1
Radnički 1936
Trupale
Vulkan 1963
Brenica
3 : 8
Mladost (L)
Lalinac
Levosoje
Levosoje
17.11.2019
13:00
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
2 : 8
Ternoci
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
17.11.2019
13:00
Mladost (B)
Bosilegrad
Radnik
Prilužje
1 : 2
Kopaonik
Lešak
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Trepča B
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Podina
3 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Dundjerski
Voljčinac
2 : 4
Dobrič
Pejkovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 1
Lukavac
Lukavac
Popadić
Popadić
6 : 2
Ribnikar
Pecka
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Rajac
Kadina Luka
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Mladost
Latković
1 : 1
Polet
Popučke
Joks Junajted
Mionica
3 : 1
Komanice
Komanice
Dračić 2018
Dračić
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Stubal
Stubal
2 : 1
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 1
Miločajac
Miločaj
Borac (A)
Adrani
0 : 1
Lazac
Lazac
Mladost
Kruščić
3 : 1
Partizan
Kupusina
Kula
Kula
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Polet
Sivac
1 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Hajduk
Stapar
Lipar
Lipar
1 : 1
Omladinac
Deronje
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
BSK
Bešenovo
4 : 2
Fruška Gora
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloga (Č)
Čalma
3 : 0
Sloga (V)
Voganj
Fruškogorac
Manđelos
0 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Čenej
Čenej
0 : 3
Hajduk
Gardinovci
Proleter
Banoštor
9 : 2
Sloga
Lok
Miletić
Mošorin
1 : 0
Borac
Rakovac
Jedinstvo (G)
Gospođinci
4 : 1
Železničar
Novi Sad
Susek
Susek
6 : 1
Dinamo
Budisava
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (D)
Dupljaja
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 1
Banat (I)
Ilandža
Vulturul
Grebenac
1 : 5
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Polet
Izbište
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Todorovce
Todorovce
0 : 5
Plantaža
Donje Stopanje
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
2 : 0
Badince
Badince
Mladost (B)
Batulovce
0 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 0
Radnički (P)
Pertate
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Vinogradar
Riljac
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Garevina
Garevina
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Mladi radnik
Bačina
0 : 7
Sloga (L)
Lozna
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Napredak (Sv)
Svojnovo
5 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Budućnost
Miliva
3 : 1
Rudar (P)
Plazane
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 1
Beljanica
Strmosten
Istok 63
Plana
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Mladost
Tečić
2 : 0
Partizan
Glogovac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 2
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Sloga
Voljavče
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Ursule
Ursule
3 : 4
Šumadinac
Dragovo
Vinorača
Vinorača
3 : 2
GFK Tabane
Jagodina
Busije
Busije
1 : 6
Bežanija
Novi Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
BUSK
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
13. maj
Zemun
2 : 4
DIF
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Sparta Železnik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
1 : 4
Umka
Umka
Sremac Deč
Deč
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Dunav
Novi Slankamen
4 : 1
Sremac (Dob)
Dobrinci
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
Polet
Novi Karlovci
2 : 3
ČSK
Čortanovci
Šumar
Ogar
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Graničar
Obrež
Mladost
Buđanovci
0 : 0
Radnički
Irig
Gorki
Glušci
4 : 1
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Omladinac (BO)
Bogatic
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Djurinci
Đurinci
0 : 4
OFK Rogača
Rogača
Popović
Popovići
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Stojnik
Stojnik
1 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
Vis
Parcani
1 : 1
Mladost M.I.
Mala Ivanča
Mladost G.
Guberevac
5 : 1
Rudar 2012
Babe
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Rudar
Brasina
3 : 1
Sloga
Straža
7. Juli
Bela Crkva
5 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Prva Iskra
Runjani
0 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jezero
Amajić
1 : 2
Antimon
Zajača
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Borac
Kozjak
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Šipurske livade
Šabac
6 : 0
Rankovac
Nakučani
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Cerić
Miokus
Trešnjevka
Trbusac
1 : 0
Sloga
Krnić
PSK
Provo
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 0
Boka Seniors
Beograd
OFK Crvenka
Borča
3 : 0
Pinosava
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Minel
Ripanj
2 : 4
Poštar 1930
Beograd
Pionir
Besni Fok
4 : 1
Palilulac
Krnjača
Bačka
Despotovo
9 : 0
Proleter
Karađorđevo
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Krivanj
Selenča
Mladost
Mali Bač
7 : 2
Orlovi
Bačka Palanka
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Borac
Vizić
Sloga
Plavna
0 : 3
Budućnost
Gložan
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 0
BSK
Borač
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
0 : 3
Jedinstvo (O)
Oplanić
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Napredak (MK)
Malo Krčmare
3 : 4
Mladost (R)
Rašković
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 3
Manastirica
Manastirica
Mladost (R)
Ranovac
0 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Omladinac (B)
Busur
5 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Radnički (K)
Knežica
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Žika Marković Uča
Miljević
6 : 1
Desine
Desine
Sloga (M)
Mustapić
4 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Baštovan 2015
Carevac
B 2000
Aranđelovac
0 : 0
Sloga
Zagorica
Kopljari
Kopljari
0 : 1
Mladost
Jelenac
Brezovac
Brezovac
6 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 4
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
7 : 2
Budućnost
Blaznava
Rakova
Rakova
2 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Orlovac 1932
Mrčajevci
2 : 2
Vujan
Prislonica
Prijatelji
Čačak
1 : 0
Planinac
Vujetinci
Morava
Katrga
3 : 0
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
0 : 7
Mršinci
Mršinci
Malba
Žaočani
0 : 3
Kej
Čačak
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Palić
Palić
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Naupare
Naupare
5 : 0
Globoder
Globoder
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Čarapan
Kruševac
Zdravinje
Zdravinje
0 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Modrica
Modrica
OFK Slavija
Smederevo
0 : 8
Vrbovac
Vrbovac
Proleter 1947
Vranovo
3 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
4 : 0
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Landol
Landol
6 : 1
7. Juli
Vodanj
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
1 : 1
Vučak
Vučak
Borac
Trnjane
2 : 6
Polet (V)
Vitoševac
Tempo
Mozgovo
0 : 13
OFK Sloga
Dobrujevac
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Egeta
Brza Palanka
BSK 2014
Bukovica
0 : 6
Sloga Obrva
Obrva
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Partizan (V)
Vrba
1 : 4
Zgodačica
Godačica
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Omladinac
Drakčići
Morava (M)
Mrsać
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 1
Železničar
Klačevica
Razvitak
Mirilovac
1 : 5
Budućnost
Lebina
Polet
Zabrega
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Heroj
Busilovac
3 : 6
Sloga
Donje Vidovo
Jedinstvo
Ratari
0 : 3
Borac 1950
Bošnjane
Omladinski
Paraćin
2 : 0
Popovac
Popovac
Sloga (V)
Vrhovine
4 : 1
Dokmir
Dokmir
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 0
Vukona
Vukona
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 3
Brgule
Brgule
Murgaš 2012
Murgaš
6 : 1
OFK Takovo
Takovo
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Vrelo
Vrelo
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 0
Sparta
Kaona
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
1 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Verko
Suvo Selo
Šumadinac
Šume
2 : 5
Mladost
Rajkovac
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
1 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Homoljac
Žagubica
17.11.2019
10:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Best Sige
Sige
17.11.2019
10:00
Mlava (R)
Ribare
Sloga (J)
Jošanica
17.11.2019
10:00
Laznica
Laznica
Vukovac 98
Vukovac
17.11.2019
10:00
Pobeda 1953
Osanica
Otrant Olympic
Ulcinj
0 : 4
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
1 : 0
Drezga
Piperi
Jezero
Plav
1 : 2
Dečić
Tuzi
Arsenal
Tivat
1 : 1
Mornar
Bar
Sloga
Zemun
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
3 : 2
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Index
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 1
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnik
Surdulica
17.11.2019
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
17.11.2019
Timok 1919
Zaječar
Bor 1919
Bor
17.11.2019
Jagodina Tabane
Jagodina
Sinđelić
Niš
17.11.2019
Dinamo
Vranje
Moravac Orion
Mrštane
17.11.2019
Topličanin
Prokuplje
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
5 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Bačka 1901
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
AFK
Ada
6 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo selo
Rad
Beograd
1 : 1
Kiker
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 0
Čukarički
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Real Niš
Niš
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 3
OLE
Zemun
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Borac
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
12 : 0
Radnički (S)
Sombor
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
Hajduk 1912
Kula
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 0
Petar Puača
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Index
Novi sad
Inđija
Inđija
2 : 0
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
7 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Kosmet
Leposavić
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Bubamara
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
17.11.2019
13:00
OFK Ras
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
4 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
17.11.2019
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
17.11.2019
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
17.11.2019
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
17.11.2019
Rad
Beograd
Radnički
Valjevo
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Jedinstvo Putevi
Užice
17.11.2019
11:00
Čačak 94
Čačak
GFK Sloboda
Užice
17.11.2019
11:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
OPK Rudar 1933
Kostolac
0 : 1
Železničar
Požarevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Cepelin 026
Smederevo
0 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 7
AF Duljaj
Topola
RSK
Rabrovo
17.11.2019
10:00
Plana
Velika Plana
Radnik
Prilužje
3 : 0
Kolašin
Zubin Potok
PKB
Padinska Skela
17.11.2019
09:30
Karioke
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
17.11.2019
08:30
Heroj Polet
Jajinci
Kosmaj
Ralja
17.11.2019
10:00
Vrčin
Vrčin
Boleč
Grocka
17.11.2019
09:00
Trudbenik
Beograd
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Spartak
Subotica
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 10
Akademija fudbala
Lazarevac
OFK Borac
Arnajevo
3 : 9
Borac (L)
Lazarevac
Sloboda
Stubica
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Senjak 1
Valjevo
17.11.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 1
Valjevo
17.11.2019
10:00
Vojvode
Mionica
Omladinac
Ljig
17.11.2019
10:00
Budućnost Krušik 2
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
17.11.2019
10:00
Senjak 2
Valjevo
Jedinstvo
Ub
17.11.2019
10:00
Tešnjar
Valjevo
Radnik
Prilužje
2 : 4
Trepča
Kosovska Mitrovica

Košarka

Zlatibor
Čajetina
79 : 80
Borac
Čačak
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
118 : 124
Vojvodina
Novi Sad
Teodo
Tivat
77 : 81
Studentski centar
Podgorica
Zeta
Podgorica
73 : 75
Primorje 1945
Herceg Novi
Student BB
Bajina Bašta
92 : 85
Jagodina
Jagodina
Stara Pazova
Stara Pazova
86 : 84
Star Beočin
Novi Ledinci
Omladinac
Novi Banovci
64 : 80
Srem
Sremska Mitrovica
Železničar
Inđija
56 : 64
Vrbas
Vrbas
LA Basket
Beograd
62 : 67
Radnički (O)
Obrenovac
Beko
Beograd
101 : 59
Vizura
Beograd
Slodes
Beograd
86 : 66
Borac
Zemun
Student 014
Valjevo
84 : 91
Železničar
Lajkovac
Mix
Majur
48 : 59
Mladost 2014
Ub
Užice
Užice
84 : 102
Ivanjica
Ivanjica
Mladost
Čačak
86 : 78
Sloga
Požega
Sloga Elite
Kraljevo
91 : 66
Okanik
Mataruška Banja
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
89 : 95
Sloga (B)
Batočina
Zicer 2014
Gruža
95 : 70
Paraćin
Paraćin
Kruševac
Kruševac
79 : 67
Sloga (D)
Despotovac
Petrovgrad
Zrenjanin
69 : 86
OKK Spartak
Subotica
Kikinda
Kikinda
72 : 83
Srbobran
Srbobran
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
71 : 85
Hercegovac
Gajdobra
Kris Kros
Pančevo
82 : 46
BNS
Banatsko Novo Selo
Sloven
Ruma
57 : 85
Ru koš
Ruma
Pink
Šimanovci
65 : 85
Jadran
Golubinci
Astra
Beograd
86 : 60
Viva
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
68 : 72
Rivers BM
Beograd
Veba Basket
Beograd
75 : 98
Zvezdara
Beograd
Trijumf
Niš
111 : 68
OKK Sokobanja
Sokobanja
Mega Bemax
Beograd
73 : 79
Koper Primorska
Kopar
Partizan NIS
Beograd
75 : 72
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mornar
Bar
95 : 86
Zadar
Zadar
Užice
Užice
34 : 91
Sloga
Požega
Bagdala
Kruševac
65 : 51
Dubočica
Leskovac
Sistem 2000
Smederevska Palanka
81 : 53
Hisar
Leskovac
Svrljig
Svrljig
66 : 45
Bor
Bor
Gimnazijalac
Pirot
60 : 64
Paraćin
Paraćin
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
72 : 74
Kikinda
Kikinda
Srem
Sremska Mitrovica
62 : 54
Girl Basket
Beograd
Sloga
Plandište
17.11.2019
00:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Konstantin
Niš
62 : 42
Borac
Čačak
Sloboda (NS)
Novi Sad
64 : 79
Sloga
Kraljevo
Partizan NIS
Beograd
98 : 69
Sloboda (U)
Užice
Mega Bemax
Beograd
77 : 85
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Dinamik VIP PAY
Beograd
101 : 43
Marinos
Niš

Odbojka

Banat
Vršac
3 : 1
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Borac
Paraćin
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
As
Beograd
Antena
Kruševac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Partizan Lipljan
Lipljan
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Jagodina
Jagodina
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Niš 2
Niš
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Inđija
Inđija
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
Mladost 1973
Omoljica
3 : 0
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 2
Vranje
Vranje
Ruma
Ruma
2 : 3
Jedinstvo (Ue)
Užice
FOK
Novi Sad
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Kuršumlija
Kuršumlija
2 : 3
Zaječar
Zaječar
Milenijum
Niš
3 : 2
Desetka
Niš
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 2
Volleyland
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 2
Futog West
Futog
Star
Novi Sad
1 : 3
Futog
Futog
Sloga 031
Požega
3 : 2
Napredak 037
Kruševac
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Tehničar (Kv)
Kraljevo
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Viner
Bor
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 1
Srem 2
Sremska Mitrovica
SK Volej
Novi Sad
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
Grbić
Bački Jarak
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Vrbas
Vrbas
3 : 2
Goks IN
Odžaci
Dunav 17
Golubac
3 : 0
Carina
Smederevo

Rukomet

Obilić
Beograd
27 : 29
Partizan
Beograd
Potisje Pleteks
Ada
30 : 21
Crvena Zvezda
Mokrin
Nova Pazova
Nova Pazova
28 : 26
Apatin
Apatin
Radnički (O)
Obrenovac
32 : 30
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
25 : 36
Ub
Ub
Lokomotiva
Lapovo
27 : 36
Metalac
Kraljevo
Kruševac
Kruševac
33 : 20
Šamot 65 2
Aranđelovac
Mladost
Vršac
28 : 32
Budućnost
Alibunar
Metalac
Futog
40 : 18
Naftagas
Elemir
Dalmatinac
Riđica
29 : 28
ORK Pančevo
Pančevo
RSU Akademija Lečić
Beograd
40 : 21
Mačva 2
Bogatić
Studentski grad
Beograd
39 : 13
Gučevo
Banja Koviljača
Morava 84
Vladičin Han
27 : 43
Dubočica 54 2
Leskovac
Železničar 1949 - 2
Niš
40 : 19
Bela Palanka 2
Bela Palanka
SU Pazar
Novi Pazar
25 : 27
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Priboj
Priboj
23 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Jagodina
Jagodina
36 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Naisa
Niš
27 : 25
Železničar
Inđija
Kučevo
Kučevo
29 : 39
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
27 : 30
Kikinda
Kikinda
Mladi radnik
Radinac
35 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Jadran
Feketić
40 : 36
Mladost
Srpska Crnja
Mokrin
Mokrin
37 : 23
Radnički
Bajmok
Temerin
Temerin
24 : 26
Petrovaradin
Petrovaradin
Dolovo
Dolovo
16 : 29
Spartak
Debeljača
Crvena zvezda
Beograd
17.11.2019
19:00
ORK Loznica
Loznica
Metalac (K)
Kraljevo
28 : 33
Bekament Bukovička Banja - 2
Aranđelovac
Senta
Senta
16 : 24
Obilić
Novi Kneževac
Prigrevica
Prigrevica
30 : 42
Ravangrad
Sombor
Morava
Vladičin Han
32 : 13
Dubočica
Leskovac

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
9 : 6
Beograd
Beograd
Dorćol
Beograd
9 : 13
Palilula
Beograd
Singidunum
Beograd
8 : 10
Rasina
Kruševac
NBG Vukovi
Novi Beograd
24 : 6
Mladost
Pančevo
Taš 2000
Beograd
19 : 17
Senta
Senta
Palilula
Beograd
13 : 10
Crvena zvezda
Beograd
Palilula
Beograd
18 : 3
Taš 2000
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 12
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

FON
Beograd
4 : 1
Ekonomac
Kragujevac
SFU Leposavić
Leposavić
17.11.2019
17:00
Loznica Grad 2018
Loznica
Leskovac
Leskovac
9 : 0
Pirot
Pirot
Hajduk
Kula
17.11.2019
19:00
Leteći Holandjanin
Vrbas
Viking
Ruma
5 : 7
Dinamo
Pančevo
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 5
Indians
Inđija
Kikinda
Kikinda
3 : 3
Forum
Vršac
Flash
Valjevo
16 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Sjenica
Sjenica
5 : 3
Šljivići
Ivanjica
Lindoret
Preševo
5 : 4
Radnik
Surdulica

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
52 : 24
Partizan
Beograd

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
True Celje
Celje