XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 63 utakmica za dan
Sreda, 30 Oktobar 2019


Fudbal

Zvezda
Konatice
4 : 1
Strelac
Mislođin
30.10.2019 15:00
Zvezda
4 : 1
Strelac
Rasovača
Rasovača
3 : 1
Elid
Donji Dušnik
30.10.2019 13:30
Rasovača
3 : 1
Elid
Mladost (B)
Batušinac
5 : 1
Napredak 2012
Krušje
30.10.2019 13:30
Mladost (B)
5 : 1
Napredak 2012
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Doljevac
Doljevac
30.10.2019 13:30
Zaplanjac
1 : 1
Doljevac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Naisus 1977
Rožina
30.10.2019 13:30
Rudar Alpos
1 : 2
Naisus 1977
Moravac (Č)
Čečina
2 : 0
Pobeda
Rusna
30.10.2019 13:30
Moravac (Č)
2 : 0
Pobeda
Kopaonik
Lešak
4 : 0
Trepča B
Kosovska Mitrovica
30.10.2019 14:30
Kopaonik
4 : 0
Trepča B
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
5 : 1
Skobalj
Skobalj
30.10.2019 13:30
Hajduk Veljko 1934
5 : 1
Skobalj
Sloga
Donje Vidovo
2 : 0
Razvitak
Mirilovac
30.10.2019 13:30
Sloga
2 : 0
Razvitak
Athletic Club
Bilbao
3 : 0
Espanyol
Barcelona
30.10.2019 20:00
Athletic Club
3 : 0
Espanyol
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Celta de Vigo
Vigo
30.10.2019 21:00
Real Betis
2 : 1
Celta de Vigo
Real Madrid
Madrid
5 : 0
Leganés
Leganés
30.10.2019 21:15
Real Madrid
5 : 0
Leganés
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Levante
Valencia
30.10.2019 19:00
Real Sociedad
1 : 2
Levante
Valencia
Valencia
1 : 1
Sevilla
Sevilla
30.10.2019 19:00
Valencia
1 : 1
Sevilla
Cagliari
Cagliari
3 : 2
Bologna
Bologna
30.10.2019 21:00
Cagliari
3 : 2
Bologna
Juventus
Torino
2 : 1
Genoa
Genova
30.10.2019 21:00
Juventus
2 : 1
Genoa
Lazio
Roma
4 : 0
Torino
Torino
30.10.2019 21:00
Lazio
4 : 0
Torino
Napoli
Napoli
2 : 2
Atalanta
Bergamo
30.10.2019 19:00
Napoli
2 : 2
Atalanta
Sampdoria
Genova
1 : 1
Lecce
Lecce
30.10.2019 21:00
Sampdoria
1 : 1
Lecce
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Fiorentina
Firenze
30.10.2019 21:00
Sassuolo
1 : 2
Fiorentina
Udinese
Udine
0 : 4
Roma
Roma
30.10.2019 21:00
Udinese
0 : 4
Roma
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Proleter
Novi Sad
30.10.2019 18:00
Javor Matis
1 : 0
Proleter
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
TSC
Bačka Topola
30.10.2019 18:00
Crvena zvezda
3 : 1
TSC
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Radnik
Surdulica
30.10.2019 15:30
Radnički (N)
0 : 2
Radnik
Voždovac
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
30.10.2019 18:00
Voždovac
2 : 1
Rad
Mladost
Lučani
0 : 1
Napredak
Kruševac
30.10.2019 18:00
Mladost
0 : 1
Napredak
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Mačva
Šabac
30.10.2019 18:00
Spartak ŽK
3 : 1
Mačva
Čukarički
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
30.10.2019 15:30
Čukarički
2 : 1
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
30.10.2019 18:00
Vojvodina
1 : 0
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Brodarac
Novi Beograd
30.10.2019 11:00
Crvena zvezda
4 : 1
Brodarac
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
OLE
Zemun
30.10.2019 12:30
Lokomotiva
3 : 1
OLE
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
30.10.2019 14:30
Bačka 1901
5 : 1
Preporod
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 5
Rudar
Kosovska Mitrovica
30.10.2019 13:00
Jedinstvo 2017
4 : 5
Rudar
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
30.10.2019 10:00
Vrčin
3 : 1
Heroj Polet
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
30.10.2019 13:00
Jedinstvo 2017
4 : 3
Rudar (KM)

Košarka

Široki
Široki Brijeg
81 : 73
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
30.10.2019 19:00
Široki
81 : 73
Lovćen 1947 Bemax
Dynamic VIP PAY
Beograd
87 : 70
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
30.10.2019 19:00
Dynamic VIP PAY
87 : 70
OKK Novi Pazar
Barcelona
Barcelona
83 : 77
Valencia
Valencia
30.10.2019 22:00
Barcelona
83 : 77
Valencia
CSKA Moscow
Moscow
79 : 84
Olympiacos
Piraeus
30.10.2019 19:00
CSKA Moscow
79 : 84
Olympiacos
Žalgiris Kaunas
Kaunas
70 : 82
Zenit Petersburg
Saint Petersburg
30.10.2019 20:00
Žalgiris Kaunas
70 : 82
Zenit Petersburg
Maccabi Tel Aviv
Tel Aviv
67 : 55
Fenerbahce
Istanbul
30.10.2019 21:05
Maccabi Tel Aviv
67 : 55
Fenerbahce
Bayern
Munich
95 : 86
Real Madrid
Madrid
30.10.2019 21:30
Bayern
95 : 86
Real Madrid
Zeta
Podgorica
72 : 75
Teodo
Tivat
30.10.2019 19:15
Zeta
72 : 75
Teodo
Partizan 1953
Beograd
60 : 100
Beroe
Stara Zagora
30.10.2019 15:30
Partizan 1953
60 : 100
Beroe
Montana
Montana
82 : 71
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2019 18:30
Montana
82 : 71
Crvena zvezda
Celje
Celje
71 : 65
Kraljevo
Kraljevo
30.10.2019 18:00
Celje
71 : 65
Kraljevo

Odbojka

Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Lotus
Čačak
30.10.2019 17:30
Ribnica 2
3 : 1
Lotus
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Maglić 1953
Maglić
30.10.2019 20:00
Mladost (T)
3 : 2
Maglić 1953

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
22 : 20
Spartak Vojput
Subotica
30.10.2019 19:30
Proleter
22 : 20
Spartak Vojput
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 27
Obilić
Beograd
30.10.2019 19:00
Šamot 65
29 : 27
Obilić
Dubočica 54
Leskovac
19 : 20
Dinamo
Pančevo
30.10.2019 18:00
Dubočica 54
19 : 20
Dinamo
Novi Pazar
Novi Pazar
33 : 29
Kikinda Grindex
Kikinda
30.10.2019 18:00
Novi Pazar
33 : 29
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
Beograd
23 : 24
Rudar
Kostolac
30.10.2019 20:30
Crvena zvezda
23 : 24
Rudar
Železničar 1949
Niš
36 : 27
Partizan
Beograd
30.10.2019 18:30
Železničar 1949
36 : 27
Partizan
Voždovac 1955
Beograd
33 : 31
Zaječar 1949
Zaječar
30.10.2019 17:00
Voždovac 1955
33 : 31
Zaječar 1949

Vaterpolo

Medveščak
Zagreb
17 : 11
VA Cattaro
Kotor
30.10.2019 20:45
Medveščak
17 : 11
VA Cattaro
Vojvodina
Novi Sad
10 : 9
Stari Grad
Beograd
30.10.2019 19:30
Vojvodina
10 : 9
Stari Grad
Valjevo
Valjevo
8 : 13
Banjica
Beograd
30.10.2019 19:00
Valjevo
8 : 13
Banjica
Nais
Niš
11 : 3
NBG Vukovi
Novi Beograd
30.10.2019 20:00
Nais
11 : 3
NBG Vukovi

Futsal

Olimp
Vrnjačka Banja
6 : 4
Raška
Raška
30.10.2019 20:30
Olimp
6 : 4
Raška
Ekonomac
Kragujevac
4 : 9
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2019 18:30
Ekonomac
4 : 9
Crvena zvezda

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
3 : 4
Mladost
Zagreb
30.10.2019 19:00
Slavija Junior
3 : 4
Mladost
Hidria Jesenice
Jesenice
3 : 6
True Celje
Celje
30.10.2019 18:00
Hidria Jesenice
3 : 6
True Celje