XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 58 utakmica za dan
Petak, 25 Oktobar 2019

Fudbal

Napredak
Kruševac
25.10.2019
18:00
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
25.10.2019
13:30
Metalac
Gornji Milanovac
Čelik
Zenica
25.10.2019
18:00
Velež
Mostar
Southampton
Southampton
25.10.2019
21:00
Leicester City
Leicester
Verona
Verona
25.10.2019
20:45
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Nantes
Nantes
25.10.2019
20:45
Monaco
Monaco

Košarka

Žalgiris Kaunas
Kaunas
25.10.2019
19:00
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
Alba Berlin
Berlin
25.10.2019
20:00
CSKA Moscow
Moscow
Milano
Milan
25.10.2019
20:45
Fenerbahce
Istanbul
Baskonia
Vitoria-Gasteiz
25.10.2019
21:00
Olympiacos
Piraeus
Zdravlje Leskovac
Leskovac
25.10.2019
20:00
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Koper Primorska
Kopar
25.10.2019
Mornar
Bar
Cedevita Olimpija
Ljubljana
25.10.2019
Partizan NIS
Beograd
FMP
Železnik
25.10.2019
Igokea
Aleksandrovac
Zadar
Zadar
25.10.2019
Cibona
Zagreb
Crvena zvezda MTS
Beograd
25.10.2019
Mega Bemax
Beograd
Budućnost VOLI
Podgorica
25.10.2019
Krka
Novo Mesto

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
25.10.2019
Crvena zvezda
Beograd
Spartak (Su)
Subotica
25.10.2019
Mladi radnik
Požarevac
Niš
Niš
25.10.2019
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički
Kragujevac
25.10.2019
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Partizan
Beograd
25.10.2019
Ribnica
Kraljevo
Smederevo Carina
Smederevo
25.10.2019
Klek Srbijašume
Klek
Spartak (Lj)
Ljig
25.10.2019
Mladenovac
Mladenovac
Borac
Starčevo
25.10.2019
VGSK
Veliko Gradište
VA-014 Bauwesen
Valjevo
25.10.2019
Novi Sad Maneks
Novi Sad
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
25.10.2019
Železničar
Beograd
Banat
Vršac
25.10.2019
Užice
Užice
Topličanin
Prokuplje
25.10.2019
Bavanište
Bavanište
Borac
Paraćin
25.10.2019
Futog
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
25.10.2019
Dubočica
Leskovac
Loznica
Loznica
25.10.2019
Karađorđe
Topola
TENT
Obrenovac
25.10.2019
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
25.10.2019
Beograd
Beograd
Železničar
Lajkovac
25.10.2019
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Klek-Zrenjanin
Klek
25.10.2019
Ub
Ub
Vizura
Beograd
25.10.2019
Spartak (Su)
Subotica
Smederevo
Smederevo
25.10.2019
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Radnički (Bg)
Beograd
25.10.2019
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Srbijanka 014
Valjevo
25.10.2019
Roda
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
25.10.2019
Dinamo
Pančevo
Vranje
Vranje
25.10.2019
Spartak (Lj)
Ljig
Novi Sad
Novi Sad
25.10.2019
Ruma
Ruma
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
25.10.2019
Valjevo
Valjevo
Sterija
Beograd
25.10.2019
FOK
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
25.10.2019
Jedinstvo (Ue)
Užice
Inđija
Inđija
25.10.2019
Ivanjica
Ivanjica

Rukomet

Deronje
Deronje
25.10.2019
20:00
Partizan
Iđoš

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
25.10.2019
Bečej
Bečej
Zufo
Bujanovac
25.10.2019
Smederevo
Smederevo
Tisa
Novi Bečej
25.10.2019
Sopot
Sopot
Konjarnik
Beograd
25.10.2019
Banjica
Beograd
RB
Valjevo
25.10.2019
Ivanjica
Ivanjica
SAS
Zrenjanin
25.10.2019
Radnički 2010
Niš
Bor
Bor
25.10.2019
Gurgusovac
Knjaževac
Babušnica 2011
Babušnica
25.10.2019
Progres
Paraćin
Čaršija
Trstenik
25.10.2019
Brđanka
Aleksinac
Temnić
Varvarin
25.10.2019
Ozren
Sokobanja