XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 45 utakmica za dan
Sreda, 23 Oktobar 2019

Fudbal

Partizan
Beograd
23.10.2019
Spartak ŽK
Subotica
Mladost
Lučani
23.10.2019
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
23.10.2019
Sinđelić
Beograd
Radnički (N)
Niš
23.10.2019
OFK Bačka
Bačka Palanka
Teleoptik
Zemun
23.10.2019
Čukarički
Beograd
Inđija
Inđija
23.10.2019
Proleter
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2019
Mačva
Šabac
OFK Beograd
Beograd
23.10.2019
Radnik
Surdulica
Trayal
Kruševac
23.10.2019
18:00
Zlatibor
Čajetina
RFK Grafičar
Beograd
23.10.2019
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga
Leskovac
23.10.2019
15:00
Bobište
Bobište
Žitorađa
Žitorađa
23.10.2019
15:00
Čekmin
Čekmin
Budućnost
Orašje
23.10.2019
15:00
Pusta Reka
Bojnik
OFK Kosanica
Kuršumlija
23.10.2019
15:00
Morava
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
23.10.2019
15:00
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
23.10.2019
15:00
Polet 1980
Laplje Selo
Jastrebac
Blace
23.10.2019
15:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
Vranje
23.10.2019
15:00
Jablanica
Medveđa
Subotica '08
Subotica
23.10.2019
16:00
Spartak
Subotica

Košarka

Teodo
Tivat
23.10.2019
18:05
Zeta
Podgorica
Priboj
Priboj
23.10.2019
19:00
Student BB
Bajina Bašta
Beočin
Beočin
23.10.2019
21:00
Kikinda
Kikinda
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
23.10.2019
18:00
Helios Suns
Domžale
OKK Sloboda
Tuzla
23.10.2019
17:00
Split
Split
Spars
Sarajevo
23.10.2019
18:00
Sutjeska
Nikšić
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
23.10.2019
18:00
Borac
Čačak
Beroe
Stara Zagora
23.10.2019
18:00
Trešnjevka 2009
Zagreb
Orlovi
Banja Luka
23.10.2019
19:00
Budućnost
Podgorica
RMU Banovići
Banovići
23.10.2019
18:00
Celje
Celje
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2019
18:30
Partizan 1953
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
23.10.2019
20:00
Dinamik VIP PAY
Beograd

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
23.10.2019
18:00
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Radnički
Kragujevac
23.10.2019
18:00
VA 014
Valjevo
Partizan
Beograd
23.10.2019
18:00
Ribnica
Kraljevo
1/8 Finala
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
23.10.2019
18:00
Leskovac 98
Leskovac
Vizura
Beograd
23.10.2019
18:00
Beograd
Beograd
Spartak (S)
Subotica
23.10.2019
19:00
Dinamo
Pančevo
Klek-Zrenjanin
Klek
23.10.2019
20:00
Ub
Ub
KI 0230
Kikinda
23.10.2019
21:30
Proleter
Zrenjanin

Rukomet

Munje
Bujanovac
23.10.2019
13:00
Morava
Vladičin Han

Vaterpolo

Partizan
Beograd
23.10.2019
Primorac
Kotor
Jug CO
Dubrovnik
23.10.2019
Jadran ST
Split
HAVK Mladost
Zagreb
23.10.2019
Šabac
Šabac
Mornar BS
Split
23.10.2019
Jadran HN
Herceg Novi
Budva
Budva
23.10.2019
BVK Crvena zvezda
Beograd