16.10
15:00
Partizan
OFK Vršac
9
1
|
16.10.2019 15:00 | Partizan | 9 : 1 | OFK Vršac | |||||
16.10
13:00
Real Niš
Apolon 4
2
0
|
16.10.2019 13:00 | Real Niš | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
16.10
13:00
Spartak ŽK
Zemun
4
0
|
16.10.2019 13:00 | Spartak ŽK | 4 : 0 | Zemun | |||||
16.10
11:00
Teleoptik
Rad
0
4
|
16.10.2019 11:00 | Teleoptik | 0 : 4 | Rad | |||||
16.10
11:00
Vojvodina
RFK Grafičar
1
0
|
16.10.2019 11:00 | Vojvodina | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
16.10
11:30
Čukarički
Mačva
6
0
|
16.10.2019 11:30 | Čukarički | 6 : 0 | Mačva | |||||
16.10
13:00
Kiker
Radnički (N)
1
1
|
16.10.2019 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Radnički (N) |
16.10
12:00
Takovo
Sloboda (Č)
2
2
|
16.10.2019 12:00 | Takovo | 2 : 2 | Sloboda (Č) |
16.10
12:00
Prof. Bolesnikov
Index
1
0
|
16.10.2019 12:00 | Prof. Bolesnikov | 1 : 0 | Index |
16.10
15:30
Spartak ŽK
Crvenka
7
0
|
16.10.2019 15:30 | Spartak ŽK | 7 : 0 | Crvenka |
16.10
10:00
OPK Rudar 1933
Šumadija
5
4
|
16.10.2019 10:00 | OPK Rudar 1933 | 5 : 4 | Šumadija |
16.10
18:00
Borac
Spars
96
62
|
16.10.2019 18:00 | Borac | 96 : 62 | Spars | |||||
16.10
19:00
Sutjeska
OKK Sloboda
73
70
|
16.10.2019 19:00 | Sutjeska | 73 : 70 | OKK Sloboda | |||||
16.10
19:00
Split
Lovćen 1947 Bemax
72
63
|
16.10.2019 19:00 | Split | 72 : 63 | Lovćen 1947 Bemax | |||||
16.10
18:00
Helios Suns
OKK Novi Pazar
95
86
|
16.10.2019 18:00 | Helios Suns | 95 : 86 | OKK Novi Pazar | |||||
16.10
19:00
Široki
Dynamic VIP PAY
83
79
|
16.10.2019 19:00 | Široki | 83 : 79 | Dynamic VIP PAY |
16.10
18:30
Loznica
Čačak 94
86
80
|
16.10.2019 18:30 | Loznica | 86 : 80 | Čačak 94 |
16.10
21:00
Viva
Barajevo Bambi
86
49
|
16.10.2019 21:00 | Viva | 86 : 49 | Barajevo Bambi |
16.10
17:30
Radan
Pusta Reka
101
52
|
16.10.2019 17:30 | Radan | 101 : 52 | Pusta Reka | |||||
16.10
21:00
Vlasotince
Hisar
76
64
|
16.10.2019 21:00 | Vlasotince | 76 : 64 | Hisar |
16.10
18:30
Crvena zvezda
Beroe
63
74
|
16.10.2019 18:30 | Crvena zvezda | 63 : 74 | Beroe | |||||
16.10
15:30
Partizan 1953
Kraljevo
77
88
|
16.10.2019 15:30 | Partizan 1953 | 77 : 88 | Kraljevo | |||||
16.10
18:30
Montana
RMU Banovići
86
84
|
16.10.2019 18:30 | Montana | 86 : 84 | RMU Banovići |
16.10
21:00
Novi Sad 2
Vojvodina NS Seme 3
0
3
|
16.10.2019 21:00 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 |
16.10
20:00
Spartak Moscow
Metaloplastika
36
32
|
16.10.2019 20:00 | Spartak Moscow | 36 : 32 | Metaloplastika |
16.10
19:30
Mokra Gora
Topličanin
24
28
|
16.10.2019 19:30 | Mokra Gora | 24 : 28 | Topličanin |
16.10
18:00
Hercegovac
Mladost
38
12
|
16.10.2019 18:00 | Hercegovac | 38 : 12 | Mladost |
16.10
19:30
Proleter
Dinamo
25
22
|
16.10.2019 19:30 | Proleter | 25 : 22 | Dinamo |
16.10
17:00
Vranje
Bor - RTB 2
24
21
|
16.10.2019 17:00 | Vranje | 24 : 21 | Bor - RTB 2 | |||||
16.10
11:30
Naisa 2
Bor - RTB 2
29
18
|
16.10.2019 11:30 | Naisa 2 | 29 : 18 | Bor - RTB 2 |
16.10
19:30
Valis
NBG Vukovi
6
14
|
16.10.2019 19:30 | Valis | 6 : 14 | NBG Vukovi | |||||
16.10
20:30
Proleter
Banjica
12
13
|
16.10.2019 20:30 | Proleter | 12 : 13 | Banjica |
16.10
19:00
Hidria Jesenice
Vojvodina
3
4
|
16.10.2019 19:00 | Hidria Jesenice | 3 : 4 | Vojvodina | |||||
16.10
18:00
Triglav
True Celje
10
1
|
16.10.2019 18:00 | Triglav | 10 : 1 | True Celje |