XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 235 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
24.08.2019
20:00
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
24.08.2019
20:00
Mačva
Šabac
Proleter
Novi Sad
24.08.2019
20:00
Vojvodina
Novi Sad
Voždovac
Beograd
24.08.2019
20:00
Mladost
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
24.08.2019
17:00
Smederevo 1924
Smederevo
Metalac
Gornji Milanovac
24.08.2019
20:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Sinđelić
Beograd
24.08.2019
17:00
Dinamo
Vranje
Trayal
Kruševac
24.08.2019
20:00
Zemun
Zemun
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
24.08.2019
16:30
Mačva 1929
Bogatić
Sloga (P)
Požega
24.08.2019
16:30
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
24.08.2019
16:30
Jedinstvo
Ub
Trepča
Kosovska Mitrovica
24.08.2019
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.08.2019
16:30
Tutin
Tutin
Mladi radnik 1926
Požarevac
24.08.2019
16:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Omladinac
Novi Banovci
24.08.2019
17:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
24.08.2019
17:00
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
24.08.2019
17:00
1. Maj Ruma
Ruma
Bečej 1918
Bečej
24.08.2019
17:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
24.08.2019
17:00
Radnički 1912
Sombor
Hajduk 1912
Kula
24.08.2019
17:00
Bačka 1901
Subotica
Moravac Orion
Mrštane
24.08.2019
16:30
Budućnost
Popovac
Trstenik PPT
Trstenik
24.08.2019
16:30
Jagodina Tabane
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
24.08.2019
16:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo
Bošnjace
24.08.2019
16:30
SFS Borac
Paraćin
Radnički (O)
Obrenovac
24.08.2019
16:30
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
BSK Borča
Borča
24.08.2019
16:30
Teleoptik
Zemun
OFK Mladenovac
Mladenovac
24.08.2019
16:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Radnički (NB)
Novi Beograd
24.08.2019
16:30
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Lokomotiva
Beograd
24.08.2019
16:30
IMT
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
24.08.2019
16:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Karađorđe
Topola
24.08.2019
16:30
Pomoravlje
Vlaški Do
Radnički (V)
Valjevo
24.08.2019
16:30
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Šabački
Šabac
24.08.2019
16:30
Drina
Ljubovija
Omladinac
Novo Selo
24.08.2019
16:30
Korićani
Korićani
Goč
Vrnjačka Banja
24.08.2019
16:30
Vodojaža
Grošnica
FAP
Priboj
24.08.2019
16:30
Budućnost
Arilje
Crnokosa
Kosjerić
24.08.2019
16:30
Polet (Lj)
Ljubić
Crvenka
Crvenka
24.08.2019
17:00
Bajša
Bajša
Radnički
Sombor
24.08.2019
17:00
Tavankut
Tavankut
Sloga
Čonoplja
24.08.2019
17:00
Mladost (T)
Turija
OFK Vrbas
Vrbas
24.08.2019
17:00
Tisa
Adorjan
Mladost (NS)
Novi Sad
24.08.2019
17:00
Podunavac
Belegiš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
24.08.2019
17:00
Borac
Šajkaš
Radnički (NP)
Nova Pazova
24.08.2019
17:00
Crvena zvezda
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
24.08.2019
17:00
Jadran
Golubinci
Begej
Žitište
24.08.2019
17:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda
Novi Kozarci
24.08.2019
17:00
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (S)
Sutjeska
24.08.2019
17:00
Naftagas
Elemir
Budućnost
Srpska Crnja
24.08.2019
17:00
Borac (St)
Starčevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
24.08.2019
17:00
ŽAK
Kikinda
Sloga
Leskovac
24.08.2019
16:30
Polet 1980
Laplje Selo
Morava
Vladičin Han
24.08.2019
16:30
Jablanica
Medveđa
Pusta Reka
Bojnik
24.08.2019
16:30
Akademija 10
Prokuplje
Budućnost
Orašje
24.08.2019
16:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Kosanica
Kuršumlija
24.08.2019
16:30
Pčinja
Trgovište
Brodoremont
Kladovo
24.08.2019
16:30
BSK
Bogovina
Bor 1919
Bor
24.08.2019
16:30
Hajduk Veljko
Negotin
Rtanj
Boljevac
24.08.2019
16:30
Đerdap
Kladovo
Rajko Mitić
Bela Palanka
24.08.2019
16:30
Kablovi
Zaječar
Blagotin
Poljna
24.08.2019
16:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
24.08.2019
16:30
Župa
Aleksandrovac
Svrljig
Svrljig
24.08.2019
16:30
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
24.08.2019
16:30
Morava
Žitkovac
Studenski Grad
Novi Beograd
24.08.2019
17:00
BSK 1926
Baćevac
Napredak
Medoševac
24.08.2019
16:30
Turbina
Vreoci
Milutinac
Zemun
24.08.2019
11:00
Šumadija
Šopić
Trgovački
Petrovac na Mlavi
24.08.2019
17:00
Napredak Simićevo
Simićevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
24.08.2019
16:30
Crvena zvezda
Suvodol
Rubribreza
Rubribreza
24.08.2019
16:30
OFK Brđanac
Valjevo
Radnik (Ub)
Ub
24.08.2019
16:30
Trlić
Trlić
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
24.08.2019
17:00
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Vrdila
24.08.2019
17:00
Tavnik
Tavnik
Rudar
Baljevac
24.08.2019
17:00
Budućnost
Konarevo
Ovčar
Markovica
24.08.2019
17:00
Omladinac (Z)
Zablaće
Polet
Karavukovo
24.08.2019
17:00
Kordun
Kljajićevo
Vojvodina
Tovariševo
24.08.2019
17:00
Radnički 1918
Ratkovo
Obilić (NK)
Novi Kneževac
24.08.2019
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
Njegoš
Lovćenac
24.08.2019
17:00
Sloga
Ostojićevo
Proleter (RS)
Ravno Selo
24.08.2019
17:00
Radnički 1905
Bajmok
Srbobran
Srbobran
24.08.2019
17:00
Obilić (Z)
Zmajevo
Rudar
Vrdnik
24.08.2019
17:30
Napredak
Popinci
Radnički
Šid
24.08.2019
17:30
Ljukovo
Ljukovo
OFK Futog
Futog
24.08.2019
17:00
ŽSK
Žabalj
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
24.08.2019
17:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Delija
Mokrin
24.08.2019
17:30
Mladost L
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
24.08.2019
17:30
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Polet
Nakovo
24.08.2019
17:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Klek
Klek
24.08.2019
17:30
Mladost BD
Banatski Despotovac
Potisje
Knićanin
24.08.2019
17:30
Rusanda
Melenci
Omladinac FAM
Botoš
24.08.2019
17:30
Jedinstvo
Bocar
2. Oktobar
Kumane
24.08.2019
17:30
Lehel
Mužlja
Tamiš
Farkaždin
24.08.2019
17:30
Vojvodina
Novo Miloševo
Radnički (K)
Kovin
24.08.2019
17:00
Budućnost (A)
Alibunar
Poreč
Donji milanovac
24.08.2019
17:00
Krivelj
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
24.08.2019
17:00
Branik
Štubik
Brestovac
Borski Brestovac
24.08.2019
17:00
BSK
Bukovče
Zlot
Zlot
24.08.2019
17:00
Polet
Jabukovac
Radnički 1946
Lubnica
24.08.2019
17:00
Sloga (M)
Minićevo
Rudar Vrška Čuka
Grljan
24.08.2019
17:00
OFK Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
24.08.2019
17:00
Hajduk
Rujevica
Čitluk
Čitluk
24.08.2019
16:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Hajduk
Čepure
24.08.2019
17:00
Mladost (D)
Dublje
Mladost
Čibutkovica
24.08.2019
16:30
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča (Grocka)
24.08.2019
16:30
Kosmajac
Koraćica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
24.08.2019
16:30
Napredak 2012
Krušje
Radnički 1924
Kočane
24.08.2019
17:00
Doljevac
Doljevac
Padina
Padina
24.08.2019
17:00
Naisus 1977
Rožina
Rajac
Kadina Luka
24.08.2019
16:30
Joks Junajted
Mionica
Lukavac
Lukavac
24.08.2019
16:30
OFK Senjak
Valjevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
24.08.2019
16:30
Mladost (V)
Vračević
Rudar 1945
Radljevo
24.08.2019
16:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Zvizdar 2012
Zvizdar
24.08.2019
16:30
Joševa
Joševa
Kalenić
Kalenić
24.08.2019
16:30
Kolubara (J)
Jabučje
Bogutovačka Banja
Bogutovac
24.08.2019
17:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Mladost
Kruščić
24.08.2019
17:00
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
24.08.2019
17:00
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Deronje
24.08.2019
17:00
Lider
Odžaci
Hajduk
Stapar
24.08.2019
17:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Stanišić 1920
Stanišić
24.08.2019
17:00
Borac
Bački Gračac
Terekveš
Svilojevo
24.08.2019
17:00
Lipar
Lipar
Partizan
Kupusina
24.08.2019
17:00
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
24.08.2019
17:00
Polet
Sivac
Železničar
Novi Sad
24.08.2019
17:00
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
24.08.2019
17:00
Proleter
Banoštor
Mladost
Belo Blato
24.08.2019
17:30
Zlatica
Zlatica
MSK
Mihajlovo
24.08.2019
17:30
Jedinstvo 2014
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
24.08.2019
17:30
Bilećanin
Sečanj
Naftagas
Boka
24.08.2019
17:30
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
24.08.2019
17:30
Tisa 1933
Taraš
Dunav
Banatska Palanka
24.08.2019
17:00
Vojvodina (S)
Seleuš
OFK Brza
Brza
24.08.2019
16:30
Mladost (B)
Batulovce
14. Oktobar
Izbenica
24.08.2019
16:30
Sloga (L)
Lozna
Kamenorezac 76
Dublje
24.08.2019
16:30
Velika Drenova
Velika Drenova
Polet 57
Milutovac
24.08.2019
16:30
Kopaonik
Brus
Beljanica
Strmosten
24.08.2019
17:00
OFK Juhor 2016
Potočac
Napredak (St)
Stubica
24.08.2019
17:00
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Šumadija
Trešnjevica
24.08.2019
17:00
Borac 1805
Paljane/Ivankovac
Osaonica
Bagrdan
24.08.2019
17:00
Budućnost
Đurinac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
24.08.2019
17:00
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
24.08.2019
17:00
Ursule
Ursule
Trstenica
Trstenica
24.08.2019
17:00
Jedinstvo
Dren
Radnički
Irig
24.08.2019
17:30
Napredak
Žarkovac
Graničar
Obrež
24.08.2019
17:30
Mladost
Buđanovci
Hrtkovci
Hrtkovci
24.08.2019
17:30
Krušedol
Krušedol
ČSK
Čortanovci
24.08.2019
17:30
Šumar
Ogar
OFK Brestač
Brestač
24.08.2019
17:30
Polet
Novi Karlovci
Sremac (Dob)
Dobrinci
24.08.2019
17:30
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac Deč
Deč
24.08.2019
17:30
Dunav
Novi Slankamen
AFK
Ada
24.08.2019
17:00
Tromedja
Majdan
Tornjoš
Tornjoš
24.08.2019
17:00
Hajduk
Podlokanj
Torpedo 1924
Tabanović
24.08.2019
17:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Cer
Petkovica
24.08.2019
17:00
Premijer
Badovinci
Milicionar
Bogatić
24.08.2019
17:00
Gorki
Glušci
Gučevo 1929
Banja Koviljača
24.08.2019
17:00
Jezero
Amajić
Studenac
Gornja Koviljača
24.08.2019
17:00
Prva Iskra
Runjani
Rade Milošević
Dubočka
24.08.2019
17:00
Jasenovac
Krepoljin
Polet S.D.
Suvi Do
24.08.2019
17:00
Radnički (K)
Knežica
Makce
Makce
24.08.2019
17:00
Žika Marković Uča
Miljević
Popovac
Popovac
24.08.2019
17:00
Železničar
Klačevica
Vrelo
Vrelo
24.08.2019
17:00
Gunjevac
Gunjevac
Brgule
Brgule
24.08.2019
17:00
Murgaš 2012
Murgaš
Radnik
Bijeljina
24.08.2019
17:00
Mladost
Doboj-Kakanj
Zrinjski
Mostar
24.08.2019
20:00
Borac
Banja Luka
Čelik
Zenica
24.08.2019
17:00
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
Sloboda
Tuzla
24.08.2019
19:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Široki Brijeg
Široki Brijeg
24.08.2019
20:00
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
24.08.2019
18:00
Velež
Mostar
Podrinje
Janja
24.08.2019
17:30
Kozara
Gradiška
Rudar Prijedor
Prijedor
24.08.2019
17:30
Alfa Modriča
Modriča
Krupa
Krupa na Vrbasu
24.08.2019
17:30
Slavija
Istočno Sarajevo
OFK Sloga
Gornje Crnjelovo
24.08.2019
17:30
Jedinstvo
Brčko
Tekstilac
Derventa
24.08.2019
17:30
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Grbalj
Radanovići
24.08.2019
17:00
OFK Petrovac
Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
24.08.2019
20:30
Kom
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
24.08.2019
18:30
Podgorica
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
24.08.2019
17:00
Rudar
Pljevlja
Norwich City
Norwich
24.08.2019
13:30
Chelsea
London
Brighton
Brighton, East Sussex
24.08.2019
16:00
Southampton
Southampton
Manchester United
Manchester
24.08.2019
16:00
Crystal Palace
London
Sheffield United
Sheffield
24.08.2019
16:00
Leicester City
Leicester
Watford
Watford
24.08.2019
16:00
West Ham
London
Liverpool
Liverpool
24.08.2019
18:30
Arsenal
London
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
24.08.2019
17:00
Eibar
Eibar
Real Madrid
Madrid
24.08.2019
19:00
Real Valladolid
Valladolid
Celta de Vigo
Vigo
24.08.2019
21:00
Valencia
Valencia
Getafe
Getafe (Madrid)
24.08.2019
21:00
Athletic Club
Bilbao
Hoffenheim
Sinsheim
24.08.2019
15:30
Werder Bremen
Bremen
Fortuna
Düsseldorf
24.08.2019
15:30
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Mainz 05
Mainz
24.08.2019
15:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Augsburg
Augsburg
24.08.2019
15:30
Union Berlin
Berlin
Paderborn
Paderborn
24.08.2019
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Schalke 04
Gelsenkirchen
24.08.2019
18:30
Bayern München
München
Parma
Parma
24.08.2019
18:00
Juventus
Torino
Fiorentina
Firenze
24.08.2019
20:45
Napoli
Napoli
Amiens SC
Amiens
24.08.2019
20:00
Nantes
Nantes
Dijon
Dijon
24.08.2019
20:00
Bordeaux
Bordeaux
Angers
Angers
24.08.2019
20:00
Metz
Longeville-lès-Metz
Brest
Brest
24.08.2019
20:00
Reims
Reims
Sloga
Zemun
24.08.2019
17:00
Radnički 1923
Kragujevac
Zemun
Zemun
24.08.2019
10:00
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
24.08.2019
11:00
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Grafičar
Beograd
24.08.2019
10:00
Brodarac
Novi Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.08.2019
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloboda (U)
Užice
24.08.2019
13:30
Mačva
Šabac
Borac 1926
Čačak
24.08.2019
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
24.08.2019
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
24.08.2019
13:30
Karađorđe
Topola
Javor
Ivanjica
24.08.2019
13:30
Sloga (P)
Požega
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
24.08.2019
13:30
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
24.08.2019
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
24.08.2019
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Partizan
Beograd
24.08.2019
10:00
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
24.08.2019
17:30
Grafičar
Beograd
Brodarac
Beograd
24.08.2019
13:00
Mačva
Šabac
Apolon 4
Kragujevac
24.08.2019
11:00
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
24.08.2019
17:00
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
24.08.2019
18:00
Vojvodina
Novi Sad
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
24.08.2019
12:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
24.08.2019
10:00
Napredak
Markovac
Karađorđe
Topola
24.08.2019
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Partizan 1945
Darosava
24.08.2019
11:00
Mladi borac
Veliko Orašje
Radnički 1923
Kragujevac
24.08.2019
11:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sušica
Kragujevac
24.08.2019
10:00
Rudar
Stamnica
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.08.2019
11:00
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloboda (U)
Užice
24.08.2019
11:00
Savacijum
Šabac
Borac 1926
Čačak
24.08.2019
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
Novi Pazar
Novi Pazar
24.08.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Javor
Ivanjica
24.08.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
24.08.2019
11:00
Loznica
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
24.08.2019
11:00
Mladost (L)
Lučani
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
24.08.2019
11:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
Pazar Juniors
Novi Pazar
24.08.2019
10:00
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
24.08.2019
11:00
OFK AS 2003
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
24.08.2019
11:00
Kiker
Kraljevo