XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 195 utakmica za dan
Subota, 17 Avgust 2019


Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
17.08.2019 17:00
Šumadija (A)
2 : 1
Sloga 33
Tutin
Tutin
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
17.08.2019 17:00
Tutin
0 : 0
Jošanica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
17.08.2019 17:00
Mokra Gora
0 : 0
Trepča
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
17.08.2019 17:00
Takovo
0 : 1
Sušica
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Sloga (P)
Požega
17.08.2019 17:00
Jedinstvo
1 : 1
Sloga (P)
Loznica
Loznica
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
17.08.2019 17:00
Loznica
1 : 1
Mačva 1929
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
17.08.2019 17:00
Hajduk 1912
2 : 1
Omladinac
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
17.08.2019 17:00
Bačka 1901
1 : 0
Dunav
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
17.08.2019 17:00
Radnički (SM)
0 : 1
OFK Vršac
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
17.08.2019 17:00
Radnički 1912
2 : 0
Vojvodina 1928
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
17.08.2019 17:00
Radnički (Zr)
2 : 0
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
17.08.2019 17:00
1. Maj Ruma
1 : 2
Kozara
Jedinstvo
Bošnjace
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
17.08.2019 17:00
Jedinstvo
0 : 1
Moravac Orion
Dunav
Prahovo
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
17.08.2019 17:00
Dunav
2 : 0
OFK Sinđelić
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
17.08.2019 17:00
OFK Topličanin
3 : 0
Trstenik PPT
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 0
Rembas
Resavica
17.08.2019 17:00
GFK Jagodina
4 : 0
Rembas
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 3
Budućnost
Popovac
17.08.2019 17:00
GFK Dubočica
0 : 3
Budućnost
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
17.08.2019 17:00
Brodarac
2 : 1
Lokomotiva
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
17.08.2019 17:00
IMT
1 : 0
Radnički (NB)
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
17.08.2019 10:00
Teleoptik
1 : 0
Jedinstvo
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Sremčica
Sremčica
17.08.2019 11:00
GSP Polet Dorćol
1 : 2
Sremčica
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
17.08.2019 17:00
OFK Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Sloga 1924
Batočina
3 : 0
Rudar
Stamnica
17.08.2019 17:00
Sloga 1924
3 : 0
Rudar
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Polet
Trnovče
17.08.2019 17:00
Mladi borac
1 : 1
Polet
Spartak
Ljig
2 : 1
OFK Divci
Divci
17.08.2019 17:00
Spartak
2 : 1
OFK Divci
Ribnica
Mionica
1 : 0
Rađevac
Krupanj
17.08.2019 17:00
Ribnica
1 : 0
Rađevac
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
17.08.2019 17:00
Zadrugar
3 : 0
Mladost (P)
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Polet
Ratina
17.08.2019 17:00
Goč
1 : 1
Polet
Gruža
Gruža
4 : 1
Budućnost
Resnik
17.08.2019 17:00
Gruža
4 : 1
Budućnost
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Zvečan
Zvečan
17.08.2019 17:00
Šumadija 1903
2 : 0
Zvečan
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
17.08.2019 19:30
GFK Sloboda
1 : 0
Polet (T)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Jasen
Brodarevo
17.08.2019 17:00
Sloga (BB)
4 : 1
Jasen
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Budućnost
Arilje
17.08.2019 17:00
Sevojno
0 : 1
Budućnost
Mladost APA
Apatin
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
17.08.2019 17:00
Mladost APA
3 : 0
OFK Vrbas
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Sloga
Čonoplja
17.08.2019 17:00
ČSK Pivara
2 : 2
Sloga
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
17.08.2019 17:00
Krila Krajine
0 : 1
Tekstilac
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
17.08.2019 17:00
Sloga (E)
1 : 0
Sloga (T)
Crvena zvezda
Novi Sad
3 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
17.08.2019 17:00
Crvena zvezda
3 : 3
Jedinstvo (SP)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
17.08.2019 17:00
Mladost (BJ)
0 : 2
Mladost (NS)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
17.08.2019 17:00
Proleter (BK)
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Naftagas
Elemir
2 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
17.08.2019 17:00
Naftagas
2 : 2
Sloboda
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 3
Banat (Č)
Čenta
17.08.2019 17:00
Kikinda 1909
2 : 3
Banat (Č)
Krajina
Krajišnik
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
17.08.2019 17:00
Krajina
2 : 2
Mladost (O)
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Begej
Žitište
17.08.2019 17:00
Jedinstvo (NB)
3 : 1
Begej
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Sloga
Leskovac
17.08.2019 17:00
OFK Kosanica
0 : 0
Sloga
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Budućnost
Orašje
17.08.2019 17:00
Pčinja
3 : 1
Budućnost
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 0
Čekmin
Čekmin
17.08.2019 17:00
Nebeski Andjeli
0 : 0
Čekmin
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
17.08.2019 17:00
Timok 1919
2 : 1
Rajko Mitić
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Bor 1919
Bor
17.08.2019 17:00
Đerdap
2 : 0
Bor 1919
BSK
Bogovina
2 : 0
OFK 019
Zaječar
17.08.2019 17:00
BSK
2 : 0
OFK 019
Sloga
Despotovac
0 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
17.08.2019 17:00
Sloga
0 : 1
Jastrebac
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
17.08.2019 17:00
Jedinstvo (P)
3 : 0
Mačkovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
17.08.2019 17:00
Morava 1918
2 : 0
Jedinstvo 1936
Šumadija
Šopić
4 : 0
Prva Iskra
Barič
17.08.2019 17:00
Šumadija
4 : 0
Prva Iskra
BASK
Beograd
0 : 2
Napredak
Medoševac
17.08.2019 10:00
BASK
0 : 2
Napredak
Turbina
Vreoci
4 : 1
Mladost
Cvetovac
17.08.2019 17:00
Turbina
4 : 1
Mladost
Đerdap
Golubac
1 : 1
Železničar
Požarevac
17.08.2019 17:30
Đerdap
1 : 1
Železničar
Rudar 2001
Kostolac
6 : 0
Sloga (B)
Burovac
17.08.2019 17:30
Rudar 2001
6 : 0
Sloga (B)
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
17.08.2019 17:00
OFK Brđanac
1 : 0
OFK Osečina
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
17.08.2019 17:30
Jedinstvo 1924 (VL)
1 : 0
Mladost (PP)
Sinđelić
Lipnica
4 : 1
Drina
Badovinci
17.08.2019 17:30
Sinđelić
4 : 1
Drina
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 3
Mladost
Vrdila
17.08.2019 17:30
Mladi radnik 1925
1 : 3
Mladost
Ovčar
Markovica
5 : 2
Napredak
Svračkovci
17.08.2019 17:30
Ovčar
5 : 2
Napredak
Parmenac
Parmenac
4 : 0
Dedinje Junajted
Guča
17.08.2019 17:30
Parmenac
4 : 0
Dedinje Junajted
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Budućnost (P)
Parage
17.08.2019 17:00
Kordun
3 : 1
Budućnost (P)
ŽAK
Sombor
2 : 7
Tvrđava
Bač
17.08.2019 17:00
ŽAK
2 : 7
Tvrđava
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
17.08.2019 17:00
Radnički 1905
2 : 1
Njegoš
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Obilić (NK)
Novi Kneževac
17.08.2019 17:00
Sloga
1 : 2
Obilić (NK)
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
17.08.2019 17:00
Panonija IM Topola
2 : 0
Proleter (Nj)
Napredak
Nadalj
1 : 3
Jadran
Feketić
17.08.2019 17:00
Napredak
1 : 3
Jadran
Radnički
Šid
5 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
17.08.2019 17:30
Radnički
5 : 1
Mitros
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Borac (K)
Klenak
17.08.2019 17:30
Partizan
4 : 0
Borac (K)
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Potporanj
Potporanj
17.08.2019 17:00
Partizan (U)
1 : 3
Potporanj
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Spartak 1911
Debeljača
17.08.2019 17:00
BAK
1 : 2
Spartak 1911
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
17.08.2019 17:00
Budućnost (A)
3 : 0
Hajdučica
Zlot
Zlot
2 : 1
Ključ
Podvrška
17.08.2019 17:00
Zlot
2 : 1
Ključ
Šarbanovac
Šarbanovac
7 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
17.08.2019 17:00
Šarbanovac
7 : 1
Brestovac
BSK
Bukovče
1 : 3
Radnički
Klokočevac
17.08.2019 17:00
BSK
1 : 3
Radnički
Krivelj
Krivelj
0 : 6
Polom
Leskovo
17.08.2019 17:00
Krivelj
0 : 6
Polom
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Osnić
Osnić
17.08.2019 17:30
Ozren
3 : 1
Osnić
Midžor
Kalna
4 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
17.08.2019 17:30
Midžor
4 : 0
Rudar Vrška Čuka
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 0
PRO Rudar
Podvis
17.08.2019 17:30
OFK Knjaz
4 : 0
PRO Rudar
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Šanac
Šanac
17.08.2019 17:00
Varvarin
4 : 0
Šanac
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
17.08.2019 17:00
Kalenić
0 : 4
Strmovo 1968
Crvena Jabuka
Ub
2 : 2
Mladost (V)
Vračević
17.08.2019 17:00
Crvena Jabuka
2 : 2
Mladost (V)
Progorelica
Progorelica
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
17.08.2019 17:30
Progorelica
2 : 0
Zvezda
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
17.08.2019 17:30
Mlada krila
1 : 2
Jedinstvo 2017
Kula
Kula
3 : 0
Mladost
Kruščić
17.08.2019 17:00
Kula
3 : 0
Mladost
Polet
Sivac
2 : 1
Partizan
Kupusina
17.08.2019 17:00
Polet
2 : 1
Partizan
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
17.08.2019 17:00
Zadrugar
3 : 0
Terekveš
Lipar
Lipar
6 : 0
SU Stanišić 1920
Stanišić
17.08.2019 17:00
Lipar
6 : 0
SU Stanišić 1920
Borac
Bački Gračac
2 : 2
Hajduk
Stapar
17.08.2019 17:00
Borac
2 : 2
Hajduk
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Omladinac
Deronje
17.08.2019 17:00
Aleksa Šantić
1 : 1
Omladinac
Lider
Odžaci
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
17.08.2019 17:00
Lider
3 : 0
Jedinstvo
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Dunav
Bački Monoštor
17.08.2019 17:00
OFK Odžaci
0 : 3
Dunav
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Radnički (P)
Pertate
17.08.2019 17:00
Jedinstvo (Š)
3 : 2
Radnički (P)
Kopaonik
Brus
3 : 2
Vinogradar
Riljac
17.08.2019 17:00
Kopaonik
3 : 2
Vinogradar
Sloga (D)
Dašnica
7 : 1
Garevina
Garevina
17.08.2019 17:00
Sloga (D)
7 : 1
Garevina
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Mladost
Toljevac
17.08.2019 17:00
Stari Trstenik
2 : 2
Mladost
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
17.08.2019 17:00
Mladost (GM)
2 : 0
Napredak (Sv)
Radnički
Tekija
9 : 0
Mladost (S)
Sikirica
17.08.2019 17:00
Radnički
9 : 0
Mladost (S)
Istok 63
Plana
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
17.08.2019 17:00
Istok 63
2 : 1
Pomoravlje
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Mladost
Tečić
17.08.2019 17:00
Kupinovac
1 : 1
Mladost
Sinđelić 1934
Vojska
4 : 0
Zenit
Oparić
17.08.2019 17:00
Sinđelić 1934
4 : 0
Zenit
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Padej
17.08.2019 17:00
Tornjoš
3 : 0
Tisa
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
17.08.2019 17:00
Potisje
4 : 0
Jedinstvo
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Naupare
Naupare
17.08.2019 17:30
Bukovica
0 : 2
Naupare
Makrešane
Makrešane
2 : 0
Globoder
Globoder
17.08.2019 17:30
Makrešane
2 : 0
Globoder
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Parunovac
Parunovac
17.08.2019 17:30
Gornji Stepoš
2 : 1
Parunovac
Velež
Mostar
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
17.08.2019 17:30
Velež
1 : 0
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
2 : 2
Sloboda
Tuzla
17.08.2019 20:30
Željezničar
2 : 2
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Čelik
Zenica
17.08.2019 17:30
Zvijezda 09
2 : 2
Čelik
Borac
Banja Luka
0 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
17.08.2019 20:30
Borac
0 : 0
Mladost
Kozara
Gradiška
0 : 0
Tekstilac
Derventa
17.08.2019 17:30
Kozara
0 : 0
Tekstilac
Jedinstvo
Brčko
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.08.2019 17:30
Jedinstvo
1 : 2
Krupa
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
17.08.2019 17:30
Slavija
0 : 0
Rudar Prijedor
Alfa Modriča
Modriča
3 : 1
Podrinje
Janja
17.08.2019 20:30
Alfa Modriča
3 : 1
Podrinje
Arsenal
London
2 : 1
Burnley
Burnley
17.08.2019 13:30
Arsenal
2 : 1
Burnley
Aston Villa
Birmingem
1 : 2
Bournemouth
Bournemouth
17.08.2019 16:00
Aston Villa
1 : 2
Bournemouth
Brighton
Brighton, East Sussex
1 : 1
West Ham
London
17.08.2019 16:00
Brighton
1 : 1
West Ham
Everton
Liverpool
1 : 0
Watford
Watford
17.08.2019 16:00
Everton
1 : 0
Watford
Norwich City
Norwich
3 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
17.08.2019 16:00
Norwich City
3 : 1
Newcastle United
Southampton
Southampton
1 : 2
Liverpool
Liverpool
17.08.2019 16:00
Southampton
1 : 2
Liverpool
Manchester City
Manchester
2 : 2
Tottenham
London
17.08.2019 18:30
Manchester City
2 : 2
Tottenham
Celta de Vigo
Vigo
1 : 3
Real Madrid
Madrid
17.08.2019 17:00
Celta de Vigo
1 : 3
Real Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
17.08.2019 19:00
Valencia
1 : 1
Real Sociedad
Leganés
Leganés
0 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
17.08.2019 20:00
Leganés
0 : 1
Osasuna
Villarreal
Villarreal
4 : 4
Granada
Granada
17.08.2019 21:00
Villarreal
4 : 4
Granada
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Levante
Valencia
17.08.2019 21:00
Deportivo Alavés
1 : 0
Levante
Borussia Dortmund
Dortmund
5 : 1
Augsburg
Augsburg
17.08.2019 15:30
Borussia Dortmund
5 : 1
Augsburg
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 2
Paderborn
Paderborn
17.08.2019 15:30
Bayer Leverkusen
3 : 2
Paderborn
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 1
Köln
Köln
17.08.2019 15:30
Wolfsburg
2 : 1
Köln
Werder Bremen
Bremen
1 : 3
Fortuna
Düsseldorf
17.08.2019 15:30
Werder Bremen
1 : 3
Fortuna
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 0
Mainz 05
Mainz
17.08.2019 15:30
Freiburg
3 : 0
Mainz 05
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
17.08.2019 18:30
Borussia M'gladbach
0 : 0
Schalke 04
Nantes
Nantes
0 : 0
Olympique Marseille
Marseille
17.08.2019 17:30
Nantes
0 : 0
Olympique Marseille
Metz
Longeville-lès-Metz
3 : 0
Monaco
Monaco
17.08.2019 20:00
Metz
3 : 0
Monaco
Toulouse
Toulouse
1 : 0
Dijon
Dijon
17.08.2019 20:00
Toulouse
1 : 0
Dijon
Nîmes
Nîmes
1 : 2
Nice
Nice
17.08.2019 20:00
Nîmes
1 : 2
Nice
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
17.08.2019 20:00
Amiens SC
1 : 0
Lille
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Montpellier
Montpellier
17.08.2019 20:00
Bordeaux
1 : 1
Montpellier
Ngozi City
Ngozi
0 : 1
Dynamik
Bujumbura
17.08.2019 13:00
Ngozi City
0 : 1
Dynamik
Bumamuru
Cibitoke
2 : 0
Flambeau du Centre
Gitega
17.08.2019 13:30
Bumamuru
2 : 0
Flambeau du Centre
Bujumbura City
Bujumbura
3 : 2
Athlético Olympic
Bujumbura
17.08.2019 16:00
Bujumbura City
3 : 2
Athlético Olympic
Mladost
Lučani
1 : 1
Radnički (N)
Niš
17.08.2019 20:00
Mladost
1 : 1
Radnički (N)
Spartak ŽK
Subotica
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
17.08.2019 20:00
Spartak ŽK
2 : 3
Crvena zvezda
Čukarički
Beograd
2 : 1
Proleter
Novi Sad
17.08.2019 20:00
Čukarički
2 : 1
Proleter
Inđija
Inđija
2 : 1
Radnik
Surdulica
17.08.2019 17:00
Inđija
2 : 1
Radnik
Zemun
Zemun
0 : 1
Sloga
Zemun
17.08.2019 17:00
Zemun
0 : 1
Sloga
Mašinac Trejs PZP
Niš
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
17.08.2019 17:30
Mašinac Trejs PZP
2 : 0
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
17.08.2019 11:00
Crvena zvezda
2 : 0
Vojvodina
Mačva
Šabac
11 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
17.08.2019 13:30
Mačva
11 : 0
Šumadija 1903
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
17.08.2019 13:30
Šumadija (A)
1 : 0
Smederevo 1924
Sloboda (U)
Užice
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
17.08.2019 13:30
Sloboda (U)
0 : 0
Sloboda (Č)
Borac 1926
Čačak
6 : 2
Karađorđe
Topola
17.08.2019 13:30
Borac 1926
6 : 2
Karađorđe
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Sloga (P)
Požega
17.08.2019 13:30
Radnički 1923
3 : 0
Sloga (P)
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 3
Loznica
Loznica
17.08.2019 13:30
Novi Pazar
4 : 3
Loznica
Javor
Ivanjica
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
17.08.2019 13:30
Javor
4 : 1
Sloga (K)
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
17.08.2019 13:30
Metalac (GM)
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.08.2019 13:30
Radnički (V)
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Čukarički
Beograd
10 : 0
OFK Vršac
Vršac
17.08.2019 11:00
Čukarički
10 : 0
OFK Vršac
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
17.08.2019 17:00
Kiker
2 : 0
Apolon 4
Mačva
Šabac
1 : 2
Zemun
Zemun
17.08.2019 11:00
Mačva
1 : 2
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
17.08.2019 13:00
RFK Grafičar
3 : 1
Rad
Savacijum
Šabac
4 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
17.08.2019 11:00
Savacijum
4 : 2
Šumadija 1903
Šumadija (A)
Aranđelovac
5 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
17.08.2019 11:00
Šumadija (A)
5 : 0
Smederevo 1924
Borac 1926
Čačak
5 : 2
Apolon
Kraljevo
17.08.2019 11:00
Borac 1926
5 : 2
Apolon
Radnički 1923
Kragujevac
7 : 0
Sloga (P)
Požega
17.08.2019 11:00
Radnički 1923
7 : 0
Sloga (P)
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Loznica
Loznica
17.08.2019 11:00
Novi Pazar
0 : 0
Loznica
Javor
Ivanjica
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
17.08.2019 11:00
Javor
0 : 3
Mladost (L)
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
17.08.2019 11:00
Metalac (GM)
4 : 2
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
17.08.2019 11:00
Mladi radnik 1926
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Sloga
Bogosavac
1 : 3
Železničar
Lajkovac
17.08.2019 17:30
Sloga
1 : 3
Železničar
Mačva 2
Šabac
2 : 0
Jadar 07
Loznica
17.08.2019 17:30
Mačva 2
2 : 0
Jadar 07
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Radnički (V)
Valjevo
17.08.2019 17:30
Mačva 1929
0 : 4
Radnički (V)
Pčelinjo
Loznica
3 : 0
Drina
Ljubovija
17.08.2019 17:30
Pčelinjo
3 : 0
Drina
Šabac
Šabac
5 : 1
Sunrise
Šabac
17.08.2019 17:30
Šabac
5 : 1
Sunrise
Radnički (K)
Koceljeva
0 : 3
Omladinac 2014
Ljig
17.08.2019 17:30
Radnički (K)
0 : 3
Omladinac 2014
Ribnica
Mionica
3 : 0
Rađevac
Krupanj
17.08.2019 17:30
Ribnica
3 : 0
Rađevac
Kosmet
Leposavić
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
17.08.2019 17:30
Kosmet
4 : 0
Jošanica
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 0
Bane 1931
Raška
17.08.2019 10:00
Pazar Juniors
5 : 0
Bane 1931
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Apolon 2018
Kraljevo
17.08.2019 11:00
Sloga (K)
3 : 2
Apolon 2018
OFK Ras(ODUSTAO)
Novi Pazar
17.08.2019
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
17.08.2019 11:00
OFK Ras(ODUSTAO)
:
Radnički 1923
Jedinstvo
Ub
9 : 1
Železničar
Lajkovac
17.08.2019 10:00
Jedinstvo
9 : 1
Železničar
Savacijum
Šabac
5 : 2
Drina
Ljubovija
17.08.2019 10:00
Savacijum
5 : 2
Drina
Šabac
Šabac
0 : 2
Sun Rise
Šabac
17.08.2019 10:00
Šabac
0 : 2
Sun Rise
Loznica
Loznica
5 : 1
Omladinac 2014
Ljig
17.08.2019 10:00
Loznica
5 : 1
Omladinac 2014
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 8
Gaučosi
Čačak
17.08.2019 12:00
Sloboda (Č)
0 : 8
Gaučosi
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
17.08.2019 10:00
Čačak 94
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Budućnost
Arilje
0 : 8
Javor Matis
Ivanjica
17.08.2019 11:00
Budućnost
0 : 8
Javor Matis
Železničar
Požarevac
1 : 5
OPK Rudar 1933
Kostolac
17.08.2019 10:00
Železničar
1 : 5
OPK Rudar 1933
Soko 2015
Saraoci
0 : 5
Smederevo 1924
Smederevo
17.08.2019 10:00
Soko 2015
0 : 5
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
17.08.2019 10:00
Mladi radnik 1926
4 : 1
Sloga 33
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Cepelin 026
Smederevo
17.08.2019 10:00
VGSK
2 : 3
Cepelin 026
Plana
Velika Plana
4 : 0
RSK
Rabrovo
17.08.2019 11:00
Plana
4 : 0
RSK