XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 45 utakmica za dan
Subota, 15 Jun 2019


Fudbal

Banat
Čenta
2 : 2
Radnički
Baranda
15.06.2019 17:30
Banat
2 : 2
Radnički
Železničar
Inđija
0 : 1
TSK
Temerin
15.06.2019 17:30
Železničar
0 : 1
TSK
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
15.06.2019 17:30
Proleter (RS)
1 : 2
Krila Krajine
Senjak
Pirot
1 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
15.06.2019 17:30
Senjak
1 : 3
Rajko Mitić
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 4
Dragoš
Pirot
15.06.2019 15:00
Sloga
2 : 4
Dragoš
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Lužnica
Babušnica
15.06.2019 17:30
Zadrugar
2 : 2
Lužnica
Padež
Petrovac
1 : 6
Spartak
Pirot
15.06.2019 17:30
Padež
1 : 6
Spartak
Mladost
Poljska Ržana
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
15.06.2019 17:30
Mladost
1 : 3
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
15.06.2019 17:30
Borac
0 : 3
Vladimir Durković
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 2
Borac
Rakovac
15.06.2019 18:30
Jedinstvo
4 : 2
Borac
Moskva
Budisava
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
15.06.2019 18:30
Moskva
1 : 1
Vinogradar
Hajduk
Gardinovci
0 : 0
Železničar
Novi Sad
15.06.2019 18:30
Hajduk
0 : 0
Železničar
Obilić
Vilovo
0 : 2
Veternik
Veternik
15.06.2019 18:30
Obilić
0 : 2
Veternik
Bačka
Begeč
0 : 5
OFK Futog
Futog
15.06.2019 18:30
Bačka
0 : 5
OFK Futog
Dinamo
Budisava
0 : 6
Susek
Susek
15.06.2019 18:30
Dinamo
0 : 6
Susek
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
1 : 4
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
15.06.2019 17:30
Omladinac-Šumadinac
1 : 4
Karađorđe 2013 (Viš)
Sloga (Z)
Zabojnica
7 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
15.06.2019 17:30
Sloga (Z)
7 : 2
Karađorđe (V)
Mladi radnik
Dragušica
3 : 2
Mladost (R)
Rašković
15.06.2019 17:30
Mladi radnik
3 : 2
Mladost (R)
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
15.06.2019 17:30
Sloga (M)
6 : 0
Partizan
Udarnik Trska 1947
Trska
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
15.06.2019 17:30
Udarnik Trska 1947
3 : 0
Badnjevac
Kopljari
Kopljari
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
15.06.2019 17:30
Kopljari
3 : 0
B 2000
Ranilović
Ranilović
1 : 3
Kralj Petar I
Topola
15.06.2019 17:30
Ranilović
1 : 3
Kralj Petar I
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
15.06.2019 17:30
Šamot
2 : 2
Radoje Domanović
Borac
Kloka
3 : 1
Mladost (J)
Jelenac
15.06.2019 17:30
Borac
3 : 1
Mladost (J)
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 2
Sloga
Zagorica
15.06.2019 17:30
Šumadinac (S)
6 : 2
Sloga
Vrbica
Aranđelovac
3 : 0
Jasenica
Božurnja
15.06.2019 17:30
Vrbica
3 : 0
Jasenica
Brezovac
Brezovac
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
15.06.2019 17:30
Brezovac
2 : 1
Trešnjevica
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
15.06.2019 17:00
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Zvezda
Blato
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
15.06.2019
Zvezda
2 : 0
Mladost
Polet
Jabukovac
0 : 1
Mladost
Karbulovo
15.06.2019 17:30
Polet
0 : 1
Mladost
Vrelo
Šarkamen
2 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
15.06.2019 17:30
Vrelo
2 : 3
OFK Tamnič
Slatina
Slatina
1 : 2
Urovica
Urovica
15.06.2019 17:30
Slatina
1 : 2
Urovica
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 5
Petrovac 74
Kujavica
15.06.2019 18:00
Mladost 2013
2 : 5
Petrovac 74
Sparta
Kaona
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
15.06.2019 18:00
Sparta
3 : 0
Dragojevac
Radnik
Davidovac
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
15.06.2019 17:30
Radnik
2 : 3
OFK Juhor 2016
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
15.06.2019 18:00
POFK Letnjikovac
0 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Sloga
Duvanište
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
15.06.2019 18:00
Sloga
3 : 0
Pocerina
Borac
Šabac
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
15.06.2019 18:00
Borac
3 : 0
Metaloplastika
Partizan
Drenovac
7 : 1
Dumača
Pocerski Metković
15.06.2019 18:00
Partizan
7 : 1
Dumača
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Petlovača
Petlovača
15.06.2019 18:00
Lipolist
2 : 1
Petlovača
Napredak
Ševarice
0 : 5
Culjković
Culjković
15.06.2019 18:00
Napredak
0 : 5
Culjković
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
2 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
15.06.2019
Kotlenik (L)
2 : 1
Kruševica 1980
Borac
Ljuljaci
3 : 0
Kotlenik (G)
Guncati
15.06.2019
Borac
3 : 0
Kotlenik (G)
Grivac
Grivac
0 : 2
Jedinstvo
Oplanić
15.06.2019
Grivac
0 : 2
Jedinstvo

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
96 : 90
Partizan NIS
Beograd
15.06.2019 18:00
Crvena zvezda MTS
96 : 90
Partizan NIS
2:1