XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 77 utakmica za dan
Sreda, 29 Maj 2019


Fudbal

SFS Borac
Paraćin
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2019 17:30
SFS Borac
1 : 1
GFK Dubočica
Pukovac
Pukovac
5 : 6
Zaplanjac
Gadžin Han
29.05.2019 17:30
Pukovac
5 : 6
Zaplanjac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Car Konstantin
Niš
29.05.2019 17:30
Jedinstvo (P)
1 : 0
Car Konstantin
Budućnost
Popovac
10 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
29.05.2019 17:30
Budućnost
10 : 0
Radnički (S)
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
29.05.2019 17:30
Radnički (P)
5 : 0
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
Radan
Lebane
29.05.2019 17:30
Moravac Orion
2 : 2
Radan
Dunav
Prahovo
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
29.05.2019 17:30
Dunav
1 : 0
OFK Sinđelić
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
29.05.2019 17:30
Temnić 1924
1 : 0
Trstenik PPT
Jagodina Tabane
Jagodina
1 : 0
Rtanj
Boljevac
29.05.2019 17:30
Jagodina Tabane
1 : 0
Rtanj
Bratstvo
Međureč
3 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
29.05.2019 17:30
Bratstvo
3 : 3
OFK Bratstvo
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Ozrem
Ozrem
29.05.2019 17:30
Parmenac
2 : 1
Ozrem
Omladinac
Zablaće
1 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
29.05.2019 17:30
Omladinac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
29.05.2019 17:30
Jedinstvo (GG)
3 : 2
Zadrugar
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 3
Rakova
Rakova
29.05.2019 17:30
Jedinstvo (K)
5 : 3
Rakova
Slatina
Slatina
4 : 1
Spartak
Trnava
29.05.2019 17:30
Slatina
4 : 1
Spartak
Ovčar
Markovica
5 : 1
Mladost
Preljina
29.05.2019 17:30
Ovčar
5 : 1
Mladost
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Rudar
Bresnica
29.05.2019 17:30
Lunjevica
2 : 0
Rudar
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
29.05.2019 17:30
Jedinstvo (V)
2 : 3
Partizan (U)
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
29.05.2019 17:30
Jugoslavija
3 : 1
Dunav
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
29.05.2019 17:30
Jedinstvo Stević
0 : 2
Radnički (B)
Borac (St)
Starčevo
1 : 1
Strela
Ivanovo
29.05.2019 17:30
Borac (St)
1 : 1
Strela
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Vulturul
Grebenac
29.05.2019 17:30
Potporanj
2 : 1
Vulturul
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Dolina
Padina
29.05.2019 17:30
Spartak 1911
1 : 2
Dolina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
7 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
29.05.2019 17:30
Sloga (BNS)
7 : 2
Vojvodina (S)
Polet
Izbište
1 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
29.05.2019 17:30
Polet
1 : 2
Crvena zvezda
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
2 : 2
OFK Bagremar
Srbija
Ilićevo
5 : 2
Šumadija 1934
Drača
29.05.2019 17:00
Srbija
5 : 2
Šumadija 1934
Budućnost
Resnik
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Budućnost
3 : 1
21. oktobar
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
29.05.2019 17:00
Slavija
2 : 3
Kutlovo
Sloboda
Grbice
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
29.05.2019 17:00
Sloboda
3 : 1
Jedinstvo
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
29.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 1
Sloga (D)
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Jadran
1 : 3
Šumadinac (KG)
Korićani
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
29.05.2019 17:00
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 4
Vihor
Žbevac
29.05.2019
FSU Južna pruga
1 : 4
Vihor
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Čučuge
Čučuge
29.05.2019 17:00
Šarbane
1 : 1
Čučuge
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 3
B 2000
Aranđelovac
29.05.2019 17:00
Šumadinac (S)
1 : 3
B 2000
Radnički
Pertate
2 : 2
Real
Donja Jajina
29.05.2019 17:30
Radnički
2 : 2
Real
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
Moravac
Pečenjevce
29.05.2019 17:30
Sloboda
1 : 1
Moravac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
7 : 0
Todorovce
Todorovce
29.05.2019 17:30
Veliko Trnjane
7 : 0
Todorovce
Radnik Sušica
Kukulovce
0 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
29.05.2019 17:30
Radnik Sušica
0 : 1
Bratstvo
Milanovo
Milanovo
1 : 4
BSK
Belanovce
29.05.2019 17:30
Milanovo
1 : 4
BSK
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 4
Mladost (B)
Batulovce
29.05.2019 17:30
Plantaža
3 : 4
Mladost (B)
Gradac
Konopnica
8 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
29.05.2019 17:30
Gradac
8 : 1
Marjan MB
Jedinstvo (Š)
Šišava
4 : 1
Lemind 1953
Leskovac
29.05.2019 17:30
Jedinstvo (Š)
4 : 1
Lemind 1953
Borac
Vizić
3 : 0
Mladost
Mali Bač
29.05.2019 18:00
Borac
3 : 0
Mladost
Konjuh
Konjuh
8 : 2
Rasina
Vitanovac
29.05.2019
Konjuh
8 : 2
Rasina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
29.05.2019
Gornji Stepoš
3 : 0
Zdravinje
Globoder
Globoder
2 : 0
Bukovica
Bukovica
29.05.2019
Globoder
2 : 0
Bukovica
Sebečevac
Sebečevac
7 : 2
Čarapan
Kruševac
29.05.2019
Sebečevac
7 : 2
Čarapan
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 1
Kapidžija
Kapidžija
29.05.2019
Mudrakovac
0 : 1
Kapidžija
Modrica
Modrica
1 : 2
Naupare
Naupare
29.05.2019
Modrica
1 : 2
Naupare
Žabare
Žabare
4 : 0
Mladost VPD
Kruševac
29.05.2019
Žabare
4 : 0
Mladost VPD
Parunovac
Parunovac
6 : 0
Borac
Bivolje
29.05.2019
Parunovac
6 : 0
Borac
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Slatina
Slatina
29.05.2019 17:00
Mladost
1 : 2
Slatina
Podunavac
Ritopek
0 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
29.05.2019 17:00
Podunavac
0 : 5
Kaluđerica 1969
Mladost Slatina
Slatina
2 : 3
Rudar
Donje Crniljevo
29.05.2019 17:30
Mladost Slatina
2 : 3
Rudar
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
29.05.2019 10:00
OFK Bačka (BP)
2 : 1
Petar Puača
RFK N.S. 1921
Novi Sad
5 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.05.2019 10:00
RFK N.S. 1921
5 : 3
Radnički (SM)
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
29.05.2019 10:00
OFK Vršac
1 : 0
Radnički (Z)
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
29.05.2019 10:00
Vojvodina
0 : 2
Proleter (NS)
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
29.05.2019 15:00
Bačka 1901
1 : 3
Hajduk 1912
OFK Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 2
Petar Puača
Novi Sad
29.05.2019 12:00
OFK Bačka (BP)
5 : 2
Petar Puača
Inđija
Inđija
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
29.05.2019 12:00
Inđija
0 : 3
Dinamo 1945
RFK N.S. 1921
Novi Sad
1 : 4
Spartak
Subotica
29.05.2019 12:00
RFK N.S. 1921
1 : 4
Spartak
OFK Vršac
Vršac
4 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
29.05.2019 12:00
OFK Vršac
4 : 2
Proleter 2006
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
29.05.2019 12:00
Vojvodina
8 : 0
Bečkerek 023
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Hajduk 1912
Kula
29.05.2019 15:00
Bačka 1901
5 : 1
Hajduk 1912
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
29.05.2019 17:30
Preporod
0 : 3
Bačka 1901
Radnički 1905
Bajmok
4 : 0
Đurđin
Đurđin
29.05.2019 17:30
Radnički 1905
4 : 0
Đurđin
Tavankut
Tavankut
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
29.05.2019 18:00
Tavankut
3 : 3
Vinogradar

Košarka

FMP
Železnik
97 : 87
OKK Beograd
Beograd
29.05.2019 16:00
FMP
97 : 87
OKK Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
86 : 58
Borac
Čačak
29.05.2019 18:00
Crvena zvezda MTS
86 : 58
Borac
Dunav
Stari Banovci
89 : 106
Zlatibor
Čajetina
29.05.2019 20:00
Dunav
89 : 106
Zlatibor

Rukomet

Heba
Bujanovac
32 : 27
Jastrebac
Blace
29.05.2019 19:00
Heba
32 : 27
Jastrebac
Senta
Senta
36 : 35
Potisje Pleteks
Ada
29.05.2019 20:00
Senta
36 : 35
Potisje Pleteks
Jagodina 2
Jagodina
38 : 16
Vlasotince
Vlasotince
29.05.2019 19:00
Jagodina 2
38 : 16
Vlasotince

Vaterpolo

Šabac
Šabac
8 : 5
BVK Crvena zvezda
Beograd
29.05.2019 20:30
Šabac
8 : 5
BVK Crvena zvezda
1:0