28.04
16:30
Bratstvo 1946
Dunav
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Bratstvo 1946 | 0 : 2 | Dunav |
28.04
16:30
Radnički (NB)
Radnički (O)
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
28.04
16:30
Stepojevac Vaga
GSP Polet Dorćol
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
28.04
11:00
Prva Iskra
Lokomotiva
2
4
|
28.04.2019 11:00 | Prva Iskra | 2 : 4 | Lokomotiva |
28.04
16:00
ŽAK
Begej
3
1
|
28.04.2019 16:00 | ŽAK | 3 : 1 | Begej | |||||
28.04
16:00
Vojvodina 1928
Mladost (O)
0
0
|
28.04.2019 16:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | Mladost (O) |
28.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Tatra
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Tatra | |||||
28.04
16:00
Sremac Vojka
Jugović
1
1
|
28.04.2019 16:00 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Jugović | |||||
28.04
16:00
Hajduk (B)
Podrinje
1
4
|
28.04.2019 16:00 | Hajduk (B) | 1 : 4 | Podrinje |
28.04
16:00
Budućnost
Tavankut
3
2
|
28.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Tavankut | |||||
28.04
16:00
Mladost (BP)
Bajša
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Mladost (BP) | 2 : 0 | Bajša |
28.04
16:00
Polet
Sušica
1
2
|
28.04.2019 16:00 | Polet | 1 : 2 | Sušica | |||||
28.04
16:00
Real
Sloga
0
2
|
28.04.2019 16:00 | Real | 0 : 2 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Novi Pazar 1928
Šumadija (T)
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Šumadija (T) |
28.04
16:00
OFK Napredak
Borac 1932
1
0
|
28.04.2019 16:00 | OFK Napredak | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
28.04
16:00
Partizan 1945
RSK
1
1
|
28.04.2019 16:00 | Partizan 1945 | 1 : 1 | RSK | |||||
28.04
16:00
Zvižd
Karađorđe
0
3
|
28.04.2019 16:00 | Zvižd | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
28.04
16:00
Homoljac
Morava
0
4
|
28.04.2019 16:00 | Homoljac | 0 : 4 | Morava | |||||
28.04
16:00
Petar Dobrnjac
OFK Aranđelovac 1979
5
1
|
28.04.2019 16:00 | Petar Dobrnjac | 5 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
28.04
16:00
Brezovica
Radnički Šabački
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Brezovica | 1 : 0 | Radnički Šabački | |||||
28.04
16:00
Vrelo Sport
Mačva 2005
0
3
|
28.04.2019 16:00 | Vrelo Sport | 0 : 3 | Mačva 2005 | |||||
28.04
16:00
Borac
OFK Divci
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
28.04
16:00
Radnički Stobeks
Radjevac
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Radnički Stobeks | 2 : 0 | Radjevac |
28.04
16:00
Sloboda
Orlovac
3
1
|
28.04.2019 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Orlovac | |||||
28.04
16:00
Sloga (S)
Polet (T)
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
28.04
16:00
Zlatar
LFK Mladost
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Zlatar | 1 : 0 | LFK Mladost | |||||
28.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
2
|
28.04.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Sevojno | |||||
28.04
16:00
Polimlje
Prijevor
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Polimlje | 2 : 1 | Prijevor |
28.04
10:00
Torlak
Sopot
0
1
|
28.04.2019 10:00 | Torlak | 0 : 1 | Sopot | |||||
28.04
16:30
Leštane
Komgrap
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Leštane | 3 : 0 | Komgrap |
28.04
16:30
Vojvodina
2. Oktobar
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | 2. Oktobar | |||||
28.04
16:30
Banat
Crvena zvezda (VS)
1
3
|
28.04.2019 16:30 | Banat | 1 : 3 | Crvena zvezda (VS) | |||||
28.04
16:30
Rusanda
Mladost (L)
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Rusanda | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
28.04
16:30
Lehel
Borac
2
1
|
28.04.2019 16:30 | Lehel | 2 : 1 | Borac | |||||
28.04
16:30
Omladinac FAM
Radnički 1911
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 1 | Radnički 1911 | |||||
28.04
16:30
Naftagas
Polet
4
1
|
28.04.2019 16:30 | Naftagas | 4 : 1 | Polet |
28.04
16:30
Hercegovac
Polet (S)
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Hercegovac | 3 : 1 | Polet (S) | |||||
28.04
16:30
Kula
Kulpin
2
2
|
28.04.2019 16:30 | Kula | 2 : 2 | Kulpin | |||||
28.04
16:30
OFK Odžaci
Rusin
0
1
|
28.04.2019 16:30 | OFK Odžaci | 0 : 1 | Rusin | |||||
28.04
19:00
Stari Grad
Krila Krajine
3
0
|
28.04.2019 19:00 | Stari Grad | 3 : 0 | Krila Krajine | |||||
28.04
16:30
Borac 46
Radnički 1918
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Borac 46 | 0 : 2 | Radnički 1918 | |||||
28.04
16:30
Slavija
Lipar
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Slavija | 2 : 0 | Lipar |
28.04
16:00
Lokomotiva
Šumadinac (N)
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
28.04
16:00
Junkovac
Mladost MG
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Junkovac | 3 : 0 | Mladost MG | |||||
28.04
16:00
BSK
Mladi rudar 1954
3
0
|
28.04.2019 16:00 | BSK | 3 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
28.04
16:00
Omladinac
ŽSK
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | ŽSK | |||||
28.04
16:00
Banja
Prvi srpski ustanak
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Banja | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
28.04
16:00
Borac
Sloga Bat 1924
0
2
|
28.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 2 | Sloga Bat 1924 | |||||
28.04
16:00
Trnava
Plaskovac
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Trnava | 3 : 0 | Plaskovac |
28.04
17:00
Jadran
Panonija IM Topola
6
1
|
28.04.2019 17:00 | Jadran | 6 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
28.04
17:00
Đurđin
Sloga
3
1
|
28.04.2019 17:00 | Đurđin | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Preporod
Senta
1
4
|
28.04.2019 17:00 | Preporod | 1 : 4 | Senta |
28.04
16:30
Srem
Dunav
2
4
|
28.04.2019 16:30 | Srem | 2 : 4 | Dunav | |||||
28.04
16:30
PKB Kovilovo
Poštar Zvezdara
1
5
|
28.04.2019 16:30 | PKB Kovilovo | 1 : 5 | Poštar Zvezdara | |||||
28.04
16:30
Šumadinac
Zmaj
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Zmaj | |||||
28.04
16:30
Crvenka
Institut
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Crvenka | 1 : 2 | Institut |
28.04
16:30
Lisović
Šumadija
0
4
|
28.04.2019 16:30 | Lisović | 0 : 4 | Šumadija | |||||
28.04
16:30
Mladost (B)
Rušanj
5
3
|
28.04.2019 16:30 | Mladost (B) | 5 : 3 | Rušanj | |||||
28.04
16:30
Mladost (C)
Duboko
5
0
|
28.04.2019 16:30 | Mladost (C) | 5 : 0 | Duboko | |||||
28.04
16:30
Budućnost
Borac
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Borac |
28.04
16:30
Kosmaj
Šumadija
2
3
|
28.04.2019 16:30 | Kosmaj | 2 : 3 | Šumadija | |||||
28.04
16:30
Vrčin
Dunavac
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Vrčin | 3 : 0 | Dunavac | |||||
28.04
11:00
Ropočevo
Pudarci
2
1
|
28.04.2019 11:00 | Ropočevo | 2 : 1 | Pudarci | |||||
28.04
16:30
Rabrovac
Kosmajac
5
3
|
28.04.2019 16:30 | Rabrovac | 5 : 3 | Kosmajac | |||||
28.04
16:30
Velika Krsna
Kovačevac
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Velika Krsna | 1 : 1 | Kovačevac |
28.04
16:00
Jedinstvo (K)
Omladinac
3
2
|
28.04.2019 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Slatina
Parmenac
1
0
|
28.04.2019 16:00 | Slatina | 1 : 0 | Parmenac | |||||
28.04
16:00
Lunjevica
Ozrem
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Lunjevica | 2 : 0 | Ozrem | |||||
28.04
16:00
Rudar
Jedinstvo (P)
3
3
|
28.04.2019 16:00 | Rudar | 3 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
28.04
16:00
Mladost
Zadrugar
0
1
|
28.04.2019 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Zadrugar |
28.04
16:30
Mataruge
Radnik
4
3
|
28.04.2019 16:30 | Mataruge | 4 : 3 | Radnik | |||||
28.04
16:30
Kraljevo Hajduk
OFK Ras
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | OFK Ras | |||||
28.04
16:30
Napredak
Stubal
4
2
|
28.04.2019 16:30 | Napredak | 4 : 2 | Stubal |
28.04
17:00
Karađorđe
Jedinstvo (ŠT)
0
0
|
28.04.2019 17:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
28.04
17:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (MZ)
5
1
|
28.04.2019 17:00 | Hajduk Stanko | 5 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
28.04
17:00
Cer
Jevremovac
7
0
|
28.04.2019 17:00 | Cer | 7 : 0 | Jevremovac | |||||
28.04
17:00
Sloga (LŠ)
Jedinstvo 1945 (VL)
2
1
|
28.04.2019 17:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
28.04
17:00
Podrinje
Duško
5
0
|
28.04.2019 17:00 | Podrinje | 5 : 0 | Duško | |||||
28.04
17:00
Mladost (PR)
Dušan Silni
4
1
|
28.04.2019 17:00 | Mladost (PR) | 4 : 1 | Dušan Silni |
28.04
16:30
Partizan (G)
Jedinstvo Stević
4
3
|
28.04.2019 16:30 | Partizan (G) | 4 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
28.04
16:30
Potporanj
Jugoslavija
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Potporanj | 0 : 0 | Jugoslavija | |||||
28.04
16:30
Spartak 1911
Partizan (U)
5
1
|
28.04.2019 16:30 | Spartak 1911 | 5 : 1 | Partizan (U) | |||||
28.04
16:30
Sloga (BNS)
Dunav
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Sloga (BNS) | 3 : 0 | Dunav | |||||
28.04
16:30
Polet
Radnički (B)
1
3
|
28.04.2019 16:30 | Polet | 1 : 3 | Radnički (B) | |||||
28.04
16:30
Crvena zvezda
Strela
3
2
|
28.04.2019 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Strela | |||||
28.04
16:30
Dolina
Vulturul
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Dolina | 1 : 1 | Vulturul |
28.04
16:00
Sloga (B)
Rudar (K)
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Rudar (K) | |||||
28.04
16:00
Obilić
Omladinac (Š)
0
0
|
28.04.2019 16:00 | Obilić | 0 : 0 | Omladinac (Š) |
28.04
16:30
Sloga
Rasovača
1
3
|
28.04.2019 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Rasovača | |||||
28.04
16:30
Radnički 1924
Moravac
4
0
|
28.04.2019 16:30 | Radnički 1924 | 4 : 0 | Moravac | |||||
28.04
16:30
Radnički 1947
Napredak 2012
4
3
|
28.04.2019 16:30 | Radnički 1947 | 4 : 3 | Napredak 2012 | |||||
28.04
16:30
Padina
Mladost (B)
0
1
|
28.04.2019 16:30 | Padina | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.04
16:30
Elid
Zemljoradnik
0
6
|
28.04.2019 16:30 | Elid | 0 : 6 | Zemljoradnik |
28.04
Osipaonica
Cerovac
2
1
|
28.04.2019 | Osipaonica | 2 : 1 | Cerovac | |||||
28.04
Sloboda
SASK
2
0
|
28.04.2019 | Sloboda | 2 : 0 | SASK | |||||
28.04
Crvena zvezda
Sloga (M)
4
0
|
28.04.2019 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Sloga (M) | |||||
28.04
Bresje Superior
Pobeda
0
2
|
28.04.2019 | Bresje Superior | 0 : 2 | Pobeda | |||||
28.04
Polet
Železničar Kusadak
2
1
|
28.04.2019 | Polet | 2 : 1 | Železničar Kusadak | |||||
28.04
Podunavac
Proleter 1947
2
1
|
28.04.2019 | Podunavac | 2 : 1 | Proleter 1947 |
28.04
16:30
Sloga
Blizna
6
1
|
28.04.2019 16:30 | Sloga | 6 : 1 | Blizna | |||||
28.04
16:30
Branik
BSK
6
0
|
28.04.2019 16:30 | Branik | 6 : 0 | BSK | |||||
28.04
16:30
Radnički (K)
Ključ
4
1
|
28.04.2019 16:30 | Radnički (K) | 4 : 1 | Ključ |
28.04
17:00
Tvrdojevac
OFK Brđanac
3
0
|
28.04.2019 17:00 | Tvrdojevac | 3 : 0 | OFK Brđanac | |||||
28.04
17:00
Tulari
Sovljak
1
0
|
28.04.2019 17:00 | Tulari | 1 : 0 | Sovljak | |||||
28.04
17:00
Tešnjar
Iskra
1
1
|
28.04.2019 17:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Iskra | |||||
28.04
17:00
Kolubara 2
Trlić
2
0
|
28.04.2019 17:00 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Trlić | |||||
28.04
17:00
Ribnikar
Radnik
0
2
|
28.04.2019 17:00 | Ribnikar | 0 : 2 | Radnik |
28.04
16:30
Slavija
Srbija
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Slavija | 1 : 2 | Srbija | |||||
28.04
16:30
Sloboda
Erdoglija 1931
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
28.04
16:30
Jadran
OFK Bagremar
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Jadran | 1 : 2 | OFK Bagremar | |||||
28.04
16:30
Korićani
Šumadija 1934
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Korićani | 1 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
28.04
16:30
Pobeda 1926
21. oktobar
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | 21. oktobar | |||||
28.04
16:30
Šumadinac (KG)
Kutlovo
2
2
|
28.04.2019 16:30 | Šumadinac (KG) | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
28.04
16:30
Sloga (D)
Jedinstvo
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Jedinstvo |
28.04
11:00
Ariljska rampa
Čajetina
2
1
|
28.04.2019 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | Čajetina | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Lazarica
0
2
|
28.04.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Lazarica | |||||
28.04
16:00
Jasen
Lauš
5
0
|
28.04.2019 16:00 | Jasen | 5 : 0 | Lauš | |||||
28.04
16:00
Višesava
Prvi partizan
5
1
|
28.04.2019 16:00 | Višesava | 5 : 1 | Prvi partizan | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Ježevica
2
4
|
28.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Ježevica |
28.04
Mladost 1959
Mladi borac
1
1
|
28.04.2019 | Mladost 1959 | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
28.04
OFK Brza
Sloga
2
3
|
28.04.2019 | OFK Brza | 2 : 3 | Sloga | |||||
28.04
Progres
Železničar
2
1
|
28.04.2019 | Progres | 2 : 1 | Železničar | |||||
28.04
Čekmin
Šumadija
4
1
|
28.04.2019 | Čekmin | 4 : 1 | Šumadija | |||||
28.04
Bobište
Vučje
1
0
|
28.04.2019 | Bobište | 1 : 0 | Vučje | |||||
28.04
Umac
Polet
2
1
|
28.04.2019 | Umac | 2 : 1 | Polet | |||||
28.04
Kumarevo 65
OFK Morava
0
2
|
28.04.2019 | Kumarevo 65 | 0 : 2 | OFK Morava |
28.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Crvena zastava
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo (GM) | 0 : 0 | Crvena zastava | |||||
28.04
16:30
Sloboda
Mladost (L)
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
28.04
16:30
Stevan Nešticki
Morava
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Stevan Nešticki | 1 : 1 | Morava |
28.04
17:00
Joševa
Crvena Jabuka
0
0
|
28.04.2019 17:00 | Joševa | 0 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
28.04
17:00
OFK Paljuvi
Dimitrije Tucović
1
0
|
28.04.2019 17:00 | OFK Paljuvi | 1 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
28.04
17:00
Polet (T)
Pambukovica
3
2
|
28.04.2019 17:00 | Polet (T) | 3 : 2 | Pambukovica | |||||
28.04
17:00
Šarbane
Kalenić
1
0
|
28.04.2019 17:00 | Šarbane | 1 : 0 | Kalenić | |||||
28.04
17:00
Čučuge
Gunjevac
3
1
|
28.04.2019 17:00 | Čučuge | 3 : 1 | Gunjevac | |||||
28.04
17:00
Polet (DL)
Vrelo
3
1
|
28.04.2019 17:00 | Polet (DL) | 3 : 1 | Vrelo |
28.04
17:00
Belo Polje
Polet
2
1
|
28.04.2019 17:00 | Belo Polje | 2 : 1 | Polet | |||||
28.04
17:00
Krtinska
Pobednik
5
0
|
28.04.2019 17:00 | Krtinska | 5 : 0 | Pobednik | |||||
28.04
11:00
Sloga
Rojkovac
1
6
|
28.04.2019 11:00 | Sloga | 1 : 6 | Rojkovac | |||||
28.04
17:00
Skela
Posavina
0
3
|
28.04.2019 17:00 | Skela | 0 : 3 | Posavina |
28.04
16:30
Karaš (J)
Janošik
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Karaš (J) | 3 : 0 | Janošik | |||||
28.04
16:30
Partizan (K)
Sloga (M)
2
3
|
28.04.2019 16:30 | Partizan (K) | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
28.04
16:30
Dobrica
Karaš (K)
4
1
|
28.04.2019 16:30 | Dobrica | 4 : 1 | Karaš (K) | |||||
28.04
16:30
Borac (VS)
Hajdučica
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Borac (VS) | 0 : 2 | Hajdučica | |||||
28.04
16:30
Borac (VG)
Budućnost (A)
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Borac (VG) | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
28.04
16:30
Vinogradar
Ratar
2
1
|
28.04.2019 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Ratar |
28.04
11:00
Žabari
Lukavac
1
1
|
28.04.2019 11:00 | Žabari | 1 : 1 | Lukavac | |||||
28.04
17:00
Borac
Junior Novo Naselje
0
1
|
28.04.2019 17:00 | Borac | 0 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
28.04
17:00
Mladost (L)
Rajac
1
3
|
28.04.2019 17:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Rajac | |||||
28.04
17:00
Popadić
Rakac Stave
4
0
|
28.04.2019 17:00 | Popadić | 4 : 0 | Rakac Stave | |||||
28.04
17:00
Stari drugari
Komanice
3
0
|
28.04.2019 17:00 | Stari drugari | 3 : 0 | Komanice | |||||
28.04
17:00
Polet
Milenko Pavlović
2
1
|
28.04.2019 17:00 | Polet | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
28.04
17:00
Mladost (VK)
Jadar 2013
6
1
|
28.04.2019 17:00 | Mladost (VK) | 6 : 1 | Jadar 2013 |
28.04
10:00
Šećeranac Ada
Mladi Proleter
3
3
|
28.04.2019 10:00 | Šećeranac Ada | 3 : 3 | Mladi Proleter |
28.04
16:30
Pinosava
Zuce
5
3
|
28.04.2019 16:30 | Pinosava | 5 : 3 | Zuce | |||||
28.04
16:30
Lepušnica
Minel
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Lepušnica | 1 : 1 | Minel | |||||
28.04
16:30
Heroj Polet
PKB Padinska Skela
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Heroj Polet | 1 : 1 | PKB Padinska Skela |
28.04
16:30
Progorelica
Partizan
8
0
|
28.04.2019 16:30 | Progorelica | 8 : 0 | Partizan | |||||
28.04
16:30
Borac (V)
Mladost
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Borac (V) | 0 : 0 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Zvezda
Mineral 2015
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Zvezda | 3 : 0 | Mineral 2015 | |||||
28.04
16:30
Jovo Kursula
Metalac
4
0
|
28.04.2019 16:30 | Jovo Kursula | 4 : 0 | Metalac | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo (D)
Lazac
3
2
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Lazac | |||||
28.04
16:30
Borac (A)
Jedinstvo (G)
2
5
|
28.04.2019 16:30 | Borac (A) | 2 : 5 | Jedinstvo (G) |
28.04
11:00
Karađorđe (V)
Partizan
2
3
|
28.04.2019 11:00 | Karađorđe (V) | 2 : 3 | Partizan | |||||
28.04
16:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Badnjevac
1
2
|
28.04.2019 16:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 1 : 2 | Badnjevac | |||||
28.04
16:00
BSK
Marjan
1
2
|
28.04.2019 16:00 | BSK | 1 : 2 | Marjan | |||||
28.04
16:00
Sloga (Z)
Udarnik Trska 1947
4
1
|
28.04.2019 16:00 | Sloga (Z) | 4 : 1 | Udarnik Trska 1947 | |||||
28.04
16:00
Mladi radnik
Sloga (M)
1
4
|
28.04.2019 16:00 | Mladi radnik | 1 : 4 | Sloga (M) |
28.04
16:30
Velika Mostanica
Guncate
2
1
|
28.04.2019 16:30 | Velika Mostanica | 2 : 1 | Guncate |
28.04
16:30
Jedinstvo
Terekves
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Terekves | |||||
28.04
16:30
Vojvodina
Omladinac
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Omladinac | |||||
28.04
16:30
Napredak (Č)
Bega
5
2
|
28.04.2019 16:30 | Napredak (Č) | 5 : 2 | Bega | |||||
28.04
16:30
Roham
Proleter
6
3
|
28.04.2019 16:30 | Roham | 6 : 3 | Proleter | |||||
28.04
16:30
Napredak (BT)
1.Oktobar
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Napredak (BT) | 1 : 1 | 1.Oktobar |
28.04
17:00
Velika Reka
Rudar
3
1
|
28.04.2019 17:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Rudar | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Vidojevica
1
5
|
28.04.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Vidojevica | |||||
28.04
17:00
Jadar 1961 (GD)
Antimon
2
0
|
28.04.2019 17:00 | Jadar 1961 (GD) | 2 : 0 | Antimon | |||||
28.04
17:00
Borac
Jadar (ST)
5
2
|
28.04.2019 17:00 | Borac | 5 : 2 | Jadar (ST) | |||||
28.04
17:00
Mladost
Milan Orlić
0
1
|
28.04.2019 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Milan Orlić | |||||
28.04
17:00
Prva Iskra
7. Juli
1
4
|
28.04.2019 17:00 | Prva Iskra | 1 : 4 | 7. Juli |
28.04
16:00
Mladost (J)
Kopljari
5
1
|
28.04.2019 16:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Kopljari | |||||
28.04
16:00
Radoje Domanović
Sloga
1
2
|
28.04.2019 16:00 | Radoje Domanović | 1 : 2 | Sloga | |||||
28.04
11:00
B 2000
Trešnjevica
1
0
|
28.04.2019 11:00 | B 2000 | 1 : 0 | Trešnjevica | |||||
28.04
16:00
Ranilović
Brezovac
1
3
|
28.04.2019 16:00 | Ranilović | 1 : 3 | Brezovac | |||||
28.04
16:00
Šamot
Vrbica
2
2
|
28.04.2019 16:00 | Šamot | 2 : 2 | Vrbica | |||||
28.04
16:00
Borac
Šumadinac (S)
1
3
|
28.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 3 | Šumadinac (S) |
28.04
17:00
Budućnost (PD)
Gorki
1
2
|
28.04.2019 17:00 | Budućnost (PD) | 1 : 2 | Gorki | |||||
28.04
17:00
Zadrugar
Torpedo 1924
6
1
|
28.04.2019 17:00 | Zadrugar | 6 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
28.04
17:00
Sloboda
Drina
1
3
|
28.04.2019 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | Drina | |||||
28.04
17:00
Majur
Napredak
5
1
|
28.04.2019 17:00 | Majur | 5 : 1 | Napredak |
28.04
17:00
Sava
Sloga (KR)
2
3
|
28.04.2019 17:00 | Sava | 2 : 3 | Sloga (KR) | |||||
28.04
17:00
Provo 2015
Pričinović
2
1
|
28.04.2019 17:00 | Provo 2015 | 2 : 1 | Pričinović | |||||
28.04
17:00
Šipurske livade
Vlašić
1
0
|
28.04.2019 17:00 | Šipurske livade | 1 : 0 | Vlašić | |||||
28.04
17:00
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Stepanović
4
2
|
28.04.2019 17:00 | Trešnjevka | 4 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
28.04
17:00
Rankovac
Dobrava
2
0
|
28.04.2019 17:00 | Rankovac | 2 : 0 | Dobrava |
28.04
17:00
Bačka
Tisa
3
1
|
28.04.2019 17:00 | Bačka | 3 : 1 | Tisa | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo (M)
Potisje
1
6
|
28.04.2019 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 6 | Potisje | |||||
28.04
17:00
Tromedja
Jedinstvo (SK)
1
2
|
28.04.2019 17:00 | Tromedja | 1 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
28.04
17:00
Čoka
Tornjoš
1
4
|
28.04.2019 17:00 | Čoka | 1 : 4 | Tornjoš | |||||
28.04
17:00
Jadran
Hajduk
6
2
|
28.04.2019 17:00 | Jadran | 6 : 2 | Hajduk | |||||
28.04
17:00
Horgoš 1911
Šampion
3
0
|
28.04.2019 17:00 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Šampion | |||||
28.04
17:00
Graničar
AFK
0
2
|
28.04.2019 17:00 | Graničar | 0 : 2 | AFK |
28.04
17:30
Neštin
Naša Zvezda
3
2
|
28.04.2019 17:30 | Neštin | 3 : 2 | Naša Zvezda | |||||
28.04
17:30
Mladost
Sloga
1
2
|
28.04.2019 17:30 | Mladost | 1 : 2 | Sloga |
28.04
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
4
1
|
28.04.2019 16:00 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Polet (V) | |||||
28.04
16:00
Napredak (P)
Dizel
4
3
|
28.04.2019 16:00 | Napredak (P) | 4 : 3 | Dizel | |||||
28.04
16:00
Mladost (B)
Žika Marković Uča
0
1
|
28.04.2019 16:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
28.04
16:00
Stig 1955
Polet (B)
2
2
|
28.04.2019 16:00 | Stig 1955 | 2 : 2 | Polet (B) |
28.04
16:00
Radnički (K)
Rade Milošević
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Rade Milošević | |||||
28.04
16:00
Napredak 1936
BSK
3
2
|
28.04.2019 16:00 | Napredak 1936 | 3 : 2 | BSK | |||||
28.04
16:00
Sloga 1952
Jedinstvo (K)
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
28.04
16:00
Napredak (S)
Integral
1
4
|
28.04.2019 16:00 | Napredak (S) | 1 : 4 | Integral |
28.04
16:30
Eđšeg
Sloboda
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Eđšeg | 2 : 0 | Sloboda | |||||
28.04
16:30
Mladost (R)
Budućnost
0
1
|
28.04.2019 16:30 | Mladost (R) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
28.04
16:30
Tomislavci
Pobeda
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Tomislavci | 3 : 0 | Pobeda |
28.04
16:30
Ivanča
Vlaška
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Ivanča | 3 : 0 | Vlaška | |||||
28.04
16:30
OFK Student
Napredak
3
2
|
28.04.2019 16:30 | OFK Student | 3 : 2 | Napredak |
28.04
16:30
Stari Tamiš
Dolovo
0
1
|
28.04.2019 16:30 | Stari Tamiš | 0 : 1 | Dolovo | |||||
28.04
16:30
Mladost
BSK Bavanište
1
3
|
28.04.2019 16:30 | Mladost | 1 : 3 | BSK Bavanište | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo
Proleter
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Proleter | |||||
28.04
16:30
Kolonija
Budućnost
5
2
|
28.04.2019 16:30 | Kolonija | 5 : 2 | Budućnost | |||||
28.04
16:30
Borac
Omladinac
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 2 | Omladinac |
28.04
16:30
Polet
Unirea
6
1
|
28.04.2019 16:30 | Polet | 6 : 1 | Unirea | |||||
28.04
16:30
Tempo
Pobeda
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Tempo | 0 : 2 | Pobeda | |||||
28.04
16:30
Glogonj
Mundial
1
4
|
28.04.2019 16:30 | Glogonj | 1 : 4 | Mundial | |||||
28.04
16:30
Omladinac 1927
Slavia
2
2
|
28.04.2019 16:30 | Omladinac 1927 | 2 : 2 | Slavia |
28.04
Malba
BIP
3
0
|
28.04.2019 | Malba | 3 : 0 | BIP | |||||
28.04
11:00
Mršinci
Morava (K)
4
1
|
28.04.2019 11:00 | Mršinci | 4 : 1 | Morava (K) | |||||
28.04
Mladost (A)
Čačak 94
4
1
|
28.04.2019 | Mladost (A) | 4 : 1 | Čačak 94 |
28.04
16:00
Skobalj
Landol
1
6
|
28.04.2019 16:00 | Skobalj | 1 : 6 | Landol | |||||
28.04
16:00
Vučak
Omladinac
0
0
|
28.04.2019 16:00 | Vučak | 0 : 0 | Omladinac |
28.04
16:00
Budućnost
OFK Slavija
7
0
|
28.04.2019 16:00 | Budućnost | 7 : 0 | OFK Slavija | |||||
28.04
16:00
Hajduk Veljko 1934
Zeppelin 026
5
1
|
28.04.2019 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 5 : 1 | Zeppelin 026 | |||||
28.04
16:00
Jezava
Vrbovac
1
1
|
28.04.2019 16:00 | Jezava | 1 : 1 | Vrbovac |
28.04
16:00
Petrijevac
7. Juli
0
2
|
28.04.2019 16:00 | Petrijevac | 0 : 2 | 7. Juli |
28.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
0
1
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Dunav
Terekveš
3
2
|
28.04.2019 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Terekveš | |||||
28.04
16:30
Aleksa Šantić
Partizan
2
1
|
28.04.2019 16:30 | Aleksa Šantić | 2 : 1 | Partizan | |||||
28.04
16:30
OFK Šikara
Omladinac (D)
1
6
|
28.04.2019 16:30 | OFK Šikara | 1 : 6 | Omladinac (D) | |||||
28.04
16:30
Kordun
Omladinac (B)
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Kordun | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
28.04
16:30
Hajduk
Zadrugar
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Zadrugar |
28.04
11:00
OFK Rutevac 1908
Polet (V)
4
2
|
28.04.2019 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 2 | Polet (V) | |||||
28.04
11:00
Borac
Jastrebac
1
3
|
28.04.2019 11:00 | Borac | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
28.04
17:00
OFK Draževac
Ratar
7
0
|
28.04.2019 17:00 | OFK Draževac | 7 : 0 | Ratar | |||||
28.04
11:00
Gredetin
OFK Sloga
0
6
|
28.04.2019 11:00 | Gredetin | 0 : 6 | OFK Sloga |
28.04
17:00
Žednik
Palić
1
3
|
28.04.2019 17:00 | Žednik | 1 : 3 | Palić | |||||
28.04
17:00
Bikovo
Elektrovojvodina
1
1
|
28.04.2019 17:00 | Bikovo | 1 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
28.04
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Čantavir
4
1
|
28.04.2019 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 4 : 1 | Čantavir |
28.04
16:00
Omladinac
Šumadija
2
6
|
28.04.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 6 | Šumadija | |||||
28.04
16:00
Jablanica
Donja Vrbava
1
4
|
28.04.2019 16:00 | Jablanica | 1 : 4 | Donja Vrbava |
28.04
16:30
Jasenica
Omladinac
2
2
|
28.04.2019 16:30 | Jasenica | 2 : 2 | Omladinac |
28.04
16:00
Palanka
Beli Orlovi
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Palanka | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
28.04
16:00
Jasenica 2017
Bačinac
6
0
|
28.04.2019 16:00 | Jasenica 2017 | 6 : 0 | Bačinac |
28.04
16:30
Voćar
Bjelica
11
1
|
28.04.2019 16:30 | Voćar | 11 : 1 | Bjelica | |||||
28.04
16:30
Gradina
Brezova
1
3
|
28.04.2019 16:30 | Gradina | 1 : 3 | Brezova | |||||
28.04
16:30
Vrelo
Radnički
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Vrelo | 0 : 2 | Radnički | |||||
28.04
16:30
Dedinje Junajted
Bratstvo
3
1
|
28.04.2019 16:30 | Dedinje Junajted | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
28.04
11:00
Prilike
Jelica
7
3
|
28.04.2019 11:00 | Prilike | 7 : 3 | Jelica | |||||
28.04
16:30
Sloga
Gorušica
0
6
|
28.04.2019 16:30 | Sloga | 0 : 6 | Gorušica |
28.04
Naupare
Konjuh
2
2
|
28.04.2019 | Naupare | 2 : 2 | Konjuh | |||||
28.04
Čarapan
Borac
0
3
|
28.04.2019 | Čarapan | 0 : 3 | Borac | |||||
28.04
Bukovica
Parunovac
0
4
|
28.04.2019 | Bukovica | 0 : 4 | Parunovac | |||||
28.04
Zdravinje
Žabare
3
7
|
28.04.2019 | Zdravinje | 3 : 7 | Žabare | |||||
28.04
Rasina
Modrica
3
0
|
28.04.2019 | Rasina | 3 : 0 | Modrica | |||||
28.04
Gornji Stepoš
Mudrakovac
1
1
|
28.04.2019 | Gornji Stepoš | 1 : 1 | Mudrakovac |
28.04
10:00
Baličevac
Dobrič
7
1
|
28.04.2019 10:00 | Baličevac | 7 : 1 | Dobrič |
28.04
16:30
Ćava
Divostin
2
2
|
28.04.2019 16:30 | Ćava | 2 : 2 | Divostin | |||||
28.04
16:30
Vinogradi DB
Zastava
2
0
|
28.04.2019 16:30 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Zastava | |||||
28.04
16:30
OFK Žeželj
Maršić
2
7
|
28.04.2019 16:30 | OFK Žeželj | 2 : 7 | Maršić |
28.04
17:00
Gorobilje
Duškovci
3
2
|
28.04.2019 17:00 | Gorobilje | 3 : 2 | Duškovci | |||||
28.04
17:00
Glumač
Napredak
4
1
|
28.04.2019 17:00 | Glumač | 4 : 1 | Napredak | |||||
28.04
17:00
Dobrinjac
Borac
0
2
|
28.04.2019 17:00 | Dobrinjac | 0 : 2 | Borac | |||||
28.04
14:00
Plavi Tok
Avijatičar
1
2
|
28.04.2019 14:00 | Plavi Tok | 1 : 2 | Avijatičar |
28.04
16:30
Knežica
Grkinja
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Knežica | 3 : 0 | Grkinja | |||||
28.04
16:30
Toplica
Marina Kutina
4
2
|
28.04.2019 16:30 | Toplica | 4 : 2 | Marina Kutina |
28.04
16:30
Kaluđerica 1969
Mladost
5
0
|
28.04.2019 16:30 | Kaluđerica 1969 | 5 : 0 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Hajduk
Zaklopača
0
1
|
28.04.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | Zaklopača |
28.04
11:00
Petrovac 74
Mrovska
4
1
|
28.04.2019 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 1 | Mrovska | |||||
28.04
11:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
3
5
|
28.04.2019 11:00 | Torpedo | 3 : 5 | Jedinstvo 2014 | |||||
28.04
11:00
Hajduk
Dragojevac
2
5
|
28.04.2019 11:00 | Hajduk | 2 : 5 | Dragojevac | |||||
28.04
11:00
Skupljen 2013
Sparta
1
0
|
28.04.2019 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 0 | Sparta |
28.04
17:00
Sloga
Zlatica
2
3
|
28.04.2019 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Zlatica | |||||
28.04
17:00
Borac
Proleter
3
2
|
28.04.2019 17:00 | Borac | 3 : 2 | Proleter | |||||
28.04
17:00
Partizan
KSK Konak 1926
1
1
|
28.04.2019 17:00 | Partizan | 1 : 1 | KSK Konak 1926 |
28.04
17:00
Stara Čaršija
Miločajac
1
4
|
28.04.2019 17:00 | Stara Čaršija | 1 : 4 | Miločajac | |||||
28.04
17:00
Morava
Braća Vuković
0
2
|
28.04.2019 17:00 | Morava | 0 : 2 | Braća Vuković | |||||
28.04
17:00
Zgodačica
Magnohrom
0
3
|
28.04.2019 17:00 | Zgodačica | 0 : 3 | Magnohrom |
28.04
17:00
Mladost 1981
Koštam Polje
3
0
|
28.04.2019 17:00 | Mladost 1981 | 3 : 0 | Koštam Polje |
28.04
11:00
Badince
Jašunja
3
0
|
28.04.2019 11:00 | Badince | 3 : 0 | Jašunja | |||||
28.04
11:00
FSU Borac 2018
SU Donja Lomnica
0
2
|
28.04.2019 11:00 | FSU Borac 2018 | 0 : 2 | SU Donja Lomnica |
28.04
11:00
Galeb
OFK Jelen
2
2
|
28.04.2019 11:00 | Galeb | 2 : 2 | OFK Jelen | |||||
28.04
11:00
Mladost Svileuva
Mladost Slatina
5
2
|
28.04.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 5 : 2 | Mladost Slatina | |||||
28.04
11:00
Žabar
Jedinstvo
5
2
|
28.04.2019 11:00 | Žabar | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.04
11:00
Volujac
Cerić
0
3
|
28.04.2019 11:00 | Volujac | 0 : 3 | Cerić | |||||
28.04
11:00
Zablaće
OFK Varna
1
2
|
28.04.2019 11:00 | Zablaće | 1 : 2 | OFK Varna | |||||
28.04
11:00
Borac BTG
Korman
3
0
|
28.04.2019 11:00 | Borac BTG | 3 : 0 | Korman |
28.04
11:00
Bair
Radnik
2
2
|
28.04.2019 11:00 | Bair | 2 : 2 | Radnik | |||||
28.04
11:00
Mladost (MM)
Omladinac
2
5
|
28.04.2019 11:00 | Mladost (MM) | 2 : 5 | Omladinac |
28.04
17:00
OFK Radnički
OFK Burovo
4
3
|
28.04.2019 17:00 | OFK Radnički | 4 : 3 | OFK Burovo | |||||
28.04
17:00
Šumadinac
Dimitrije Tucović
1
2
|
28.04.2019 17:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Dimitrije Tucović |
28.04
17:00
Omladinac
Dobra Voda
0
4
|
28.04.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 4 | Dobra Voda | |||||
28.04
17:00
Mladost
Sloboda
1
4
|
28.04.2019 17:00 | Mladost | 1 : 4 | Sloboda | |||||
28.04
17:00
Belica
GFK Tabane
3
0
|
28.04.2019 17:00 | Belica | 3 : 0 | GFK Tabane | |||||
28.04
17:00
Crni Vrh
Domaćin
2
2
|
28.04.2019 17:00 | Crni Vrh | 2 : 2 | Domaćin | |||||
28.04
17:00
Napredak
Trnava
2
2
|
28.04.2019 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Trnava |
28.04
16:00
Ljubičevo
Batovac
4
1
|
28.04.2019 16:00 | Ljubičevo | 4 : 1 | Batovac | |||||
28.04
16:00
Proleter 1932
Mip Majdan
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Proleter 1932 | 3 : 0 | Mip Majdan | |||||
28.04
16:00
BSK 1931
Morava 1932
0
6
|
28.04.2019 16:00 | BSK 1931 | 0 : 6 | Morava 1932 |
28.04
16:00
Napredak (B)
Sloga (D)
6
0
|
28.04.2019 16:00 | Napredak (B) | 6 : 0 | Sloga (D) | |||||
28.04
16:00
Mlava (B)
Pobeda (SK)
4
0
|
28.04.2019 16:00 | Mlava (B) | 4 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
28.04
16:00
Sloga 1936
Metalac
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Sloga 1936 | 2 : 1 | Metalac | |||||
28.04
16:00
Beli Orao
Vojvoda Milenko
6
0
|
28.04.2019 16:00 | Beli Orao | 6 : 0 | Vojvoda Milenko |
28.04
11:00
Dumača
POFK Letnjikovac
4
0
|
28.04.2019 11:00 | Dumača | 4 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
28.04
17:00
Pocerina
Culjković
1
5
|
28.04.2019 17:00 | Pocerina | 1 : 5 | Culjković | |||||
28.04
17:00
Borac
Napredak
7
3
|
28.04.2019 17:00 | Borac | 7 : 3 | Napredak | |||||
28.04
11:00
Partizan
Lipolist
2
3
|
28.04.2019 11:00 | Partizan | 2 : 3 | Lipolist |
28.04
11:00
Kolubara
OFK Stublenica
0
0
|
28.04.2019 11:00 | Kolubara | 0 : 0 | OFK Stublenica | |||||
28.04
11:00
Brgule
Dokmir
1
2
|
28.04.2019 11:00 | Brgule | 1 : 2 | Dokmir | |||||
28.04
11:00
Omladinac
Jedinstvo
5
2
|
28.04.2019 11:00 | Omladinac | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.04
11:00
OFK Takovo
Sloga
1
1
|
28.04.2019 11:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Sloga |
28.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Panonija
3
0
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo Lemeš | 3 : 0 | Panonija | |||||
28.04
16:30
Dinamo (S)
SU Stanišić 1920
1
4
|
28.04.2019 16:30 | Dinamo (S) | 1 : 4 | SU Stanišić 1920 | |||||
28.04
16:30
Dinamo 1923
Sport
0
2
|
28.04.2019 16:30 | Dinamo 1923 | 0 : 2 | Sport |
28.04
16:00
Udarnik 2015
Radnik
1
1
|
28.04.2019 16:00 | Udarnik 2015 | 1 : 1 | Radnik |
28.04
Beli Orlovi
Grivac
3
0
|
28.04.2019 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Grivac | |||||
28.04
10:00
Bečevica
Borac
1
2
|
28.04.2019 10:00 | Bečevica | 1 : 2 | Borac |
28.04
17:00
Ljubinić
Proleter
1
3
|
28.04.2019 17:00 | Ljubinić | 1 : 3 | Proleter | |||||
28.04
11:00
Zadrugar
Crvena Zastava
0
1
|
28.04.2019 11:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Crvena Zastava |
28.04
17:00
Lovac
Sremac
0
3
|
28.04.2019 17:00 | Lovac | 0 : 3 | Sremac | |||||
28.04
17:00
Mladost
OFK Brestač
0
8
|
28.04.2019 17:00 | Mladost | 0 : 8 | OFK Brestač | |||||
28.04
17:00
Vitez
Sloven
2
4
|
28.04.2019 17:00 | Vitez | 2 : 4 | Sloven | |||||
28.04
17:00
Kameni
Srem
0
3
|
28.04.2019 17:00 | Kameni | 0 : 3 | Srem |
28.04
16:30
Crvena zvezda
Vladimirovac
3
3
|
28.04.2019 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Vladimirovac | |||||
28.04
16:30
Banat
Graničar
5
1
|
28.04.2019 16:30 | Banat | 5 : 1 | Graničar |
28.04
16:30
Vršac
Omladinac
1
2
|
28.04.2019 16:30 | Vršac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
28.04
16:30
Banat (D)
Hajduk
1
0
|
28.04.2019 16:30 | Banat (D) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
28.04
16:30
Vitorul
OFK Banat
8
0
|
28.04.2019 16:30 | Vitorul | 8 : 0 | OFK Banat |
28.04
16:30
Sinđelić
Resavac
6
0
|
28.04.2019 16:30 | Sinđelić | 6 : 0 | Resavac | |||||
28.04
16:30
Mladi Radnik
Mladi Borac
6
0
|
28.04.2019 16:30 | Mladi Radnik | 6 : 0 | Mladi Borac | |||||
28.04
16:30
Rudar
Resava
8
2
|
28.04.2019 16:30 | Rudar | 8 : 2 | Resava |
28.04
17:00
Proleter
Strmovo 1968
0
3
|
28.04.2019 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
28.04
13:00
Nepričava
Kolubara
1
1
|
28.04.2019 13:00 | Nepričava | 1 : 1 | Kolubara |
28.04
16:00
Hrtkovci
Polet
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Hrtkovci | 3 : 0 | Polet | |||||
28.04
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
4
0
|
28.04.2019 16:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo (R)
Borac
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Borac | |||||
28.04
16:00
Sremac
27. Oktobar
9
0
|
28.04.2019 16:00 | Sremac | 9 : 0 | 27. Oktobar | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo (P)
Graničar
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Graničar |
28.04
11:00
Maskar
Mladost (R)
2
6
|
28.04.2019 11:00 | Maskar | 2 : 6 | Mladost (R) | |||||
28.04
11:00
Kalipolje
Jarmenovci
4
1
|
28.04.2019 11:00 | Kalipolje | 4 : 1 | Jarmenovci | |||||
28.04
11:00
Krćevac 04
Budućnost MI
3
0
|
28.04.2019 11:00 | Krćevac 04 | 3 : 0 | Budućnost MI |
28.04
16:00
Mirko Tomić
Dunavac
2
3
|
28.04.2019 16:00 | Mirko Tomić | 2 : 3 | Dunavac | |||||
28.04
16:00
Sloga
Stiški Kurjak
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Stiški Kurjak | |||||
28.04
16:00
Srednjevo
Pek
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Srednjevo | 2 : 1 | Pek | |||||
28.04
16:00
Ram
Baštovan 2015
2
4
|
28.04.2019 16:00 | Ram | 2 : 4 | Baštovan 2015 |
28.04
16:00
Polet
Jedinstvo
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Udarnik
Proleter
4
1
|
28.04.2019 16:00 | Udarnik | 4 : 1 | Proleter | |||||
28.04
16:00
Mladost
Budućnost
3
2
|
28.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Budućnost |
28.04
11:00
Sloga 1945
Napredak 1927
2
1
|
28.04.2019 11:00 | Sloga 1945 | 2 : 1 | Napredak 1927 | |||||
28.04
11:00
BSK 1924
Jedinstvo (S)
1
2
|
28.04.2019 11:00 | BSK 1924 | 1 : 2 | Jedinstvo (S) |
28.04
16:00
Napredak (MK)
Mladost (CK)
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Napredak (MK) | 3 : 0 | Mladost (CK) |
28.04
16:30
Dobrača
Azbest
2
4
|
28.04.2019 16:30 | Dobrača | 2 : 4 | Azbest | |||||
28.04
16:30
Bukorovac
Kremenac
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Bukorovac | 1 : 1 | Kremenac |
28.04
15:30
Gorski Car
Tulež
4
3
|
28.04.2019 15:30 | Gorski Car | 4 : 3 | Tulež | |||||
28.04
16:00
Misača
Tulež
3
3
|
28.04.2019 16:00 | Misača | 3 : 3 | Tulež | |||||
28.04
16:00
OFK Venčani
Gorski Car
2
0
|
28.04.2019 16:00 | OFK Venčani | 2 : 0 | Gorski Car |
28.04
16:00
Mladost 1970
Električar
2
1
|
28.04.2019 16:00 | Mladost 1970 | 2 : 1 | Električar | |||||
28.04
16:00
Barič
Mrčkovac
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Barič | 3 : 0 | Mrčkovac |
28.04
11:00
Jezero
Crnča
4
0
|
28.04.2019 11:00 | Jezero | 4 : 0 | Crnča | |||||
28.04
15:00
Čobanče
Selanac
3
1
|
28.04.2019 15:00 | Čobanče | 3 : 1 | Selanac |
28.04
16:30
OFK Orašje
Gradac
2
2
|
28.04.2019 16:30 | OFK Orašje | 2 : 2 | Gradac |
28.04
17:00
Bresje
Lipar
2
1
|
28.04.2019 17:00 | Bresje | 2 : 1 | Lipar | |||||
28.04
17:00
PSS-192
GFK Strelište
0
1
|
28.04.2019 17:00 | PSS-192 | 0 : 1 | GFK Strelište |
28.04
16:30
Arsenal
Berane
2
1
|
28.04.2019 16:30 | Arsenal | 2 : 1 | Berane | |||||
28.04
16:30
Dečić
Jezero
0
3
|
28.04.2019 16:30 | Dečić | 0 : 3 | Jezero | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo
Igalo
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Igalo | |||||
28.04
16:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Bokelj
2
2
|
28.04.2019 16:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 2 | Bokelj | |||||
28.04
16:30
Otrant
Kom
0
0
|
28.04.2019 16:30 | Otrant | 0 : 0 | Kom |
28.04
Zabjelo
Čelik
3
0
|
28.04.2019 | Zabjelo | 3 : 0 | Čelik | |||||
28.04
16:00
Polet Stars
Crvena stijena
5
2
|
28.04.2019 16:00 | Polet Stars | 5 : 2 | Crvena stijena |
28.04
16:30
Brskovo
Petnjica
1
1
|
28.04.2019 16:30 | Brskovo | 1 : 1 | Petnjica |
28.04
15:05
Burnley
Manchester City
0
1
|
28.04.2019 15:05 | Burnley | 0 : 1 | Manchester City | |||||
28.04
13:00
Leicester
Arsenal
3
0
|
28.04.2019 13:00 | Leicester | 3 : 0 | Arsenal | |||||
28.04
17:30
Manchester United
Chelsea
1
1
|
28.04.2019 17:30 | Manchester United | 1 : 1 | Chelsea |
28.04
14:00
Girona
Sevilla
1
0
|
28.04.2019 14:00 | Girona | 1 : 0 | Sevilla | |||||
28.04
20:45
Rayo Vallecano
Real Madrid
1
0
|
28.04.2019 20:45 | Rayo Vallecano | 1 : 0 | Real Madrid | |||||
28.04
12:00
Valencia
Eibar
0
1
|
28.04.2019 12:00 | Valencia | 0 : 1 | Eibar | |||||
28.04
16:15
Real Sociedad
Getafe
2
1
|
28.04.2019 16:15 | Real Sociedad | 2 : 1 | Getafe | |||||
28.04
18:30
Villarreal
Huesca
1
1
|
28.04.2019 18:30 | Villarreal | 1 : 1 | Huesca |
28.04
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
1
4
|
28.04.2019 15:30 | Hoffenheim | 1 : 4 | Wolfsburg | |||||
28.04
18:00
Nürnberg
Bayern
1
1
|
28.04.2019 18:00 | Nürnberg | 1 : 1 | Bayern |
28.04
15:00
SPAL
Genoa
1
1
|
28.04.2019 15:00 | SPAL | 1 : 1 | Genoa | |||||
28.04
18:00
Sampdoria
Lazio
1
2
|
28.04.2019 18:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Lazio | |||||
28.04
20:30
Torino
Milan
2
0
|
28.04.2019 20:30 | Torino | 2 : 0 | Milan | |||||
28.04
12:30
Frosinone
Napoli
0
2
|
28.04.2019 12:30 | Frosinone | 0 : 2 | Napoli | |||||
28.04
15:00
Chievo
Parma
1
1
|
28.04.2019 15:00 | Chievo | 1 : 1 | Parma |
28.04
15:00
Amiens SC
Strasbourg
0
0
|
28.04.2019 15:00 | Amiens SC | 0 : 0 | Strasbourg | |||||
28.04
15:00
Angers
Reims
1
1
|
28.04.2019 15:00 | Angers | 1 : 1 | Reims | |||||
28.04
15:00
Caen
Dijon
1
0
|
28.04.2019 15:00 | Caen | 1 : 0 | Dijon | |||||
28.04
15:00
Lille
Nîmes
5
0
|
28.04.2019 15:00 | Lille | 5 : 0 | Nîmes | |||||
28.04
21:00
Olympique Marseille
Nantes
1
2
|
28.04.2019 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 2 | Nantes | |||||
28.04
15:00
Nice
Guingamp
3
0
|
28.04.2019 15:00 | Nice | 3 : 0 | Guingamp | |||||
28.04
17:00
Saint-Étienne
Toulouse
2
0
|
28.04.2019 17:00 | Saint-Étienne | 2 : 0 | Toulouse |
28.04
16:00
Slatke male
Sloga 036
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Slatke male | 3 : 0 | Sloga 036 | |||||
28.04
16:00
Heroj Polet
Jedinstvo
7
0
|
28.04.2019 16:00 | Heroj Polet | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Šabac
ŽFK Una Fortuna
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Šabac | 3 : 0 | ŽFK Una Fortuna |
28.04
10:00
Omladinac
TSC
6
0
|
28.04.2019 10:00 | Omladinac | 6 : 0 | TSC |
28.04
16:00
Mladost
Radnički
1
3
|
28.04.2019 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Radnički | |||||
28.04
16:00
Omladinac 2014
Rađevac
2
0
|
28.04.2019 16:00 | Omladinac 2014 | 2 : 0 | Rađevac |
28.04
13:00
Vodojaža
Karađorđe
4
1
|
28.04.2019 13:00 | Vodojaža | 4 : 1 | Karađorđe |
28.04
12:00
Srbobran
OFK Vrbas
1
1
|
28.04.2019 12:00 | Srbobran | 1 : 1 | OFK Vrbas |
28.04
16:30
Cer
Rudar
0
3
|
28.04.2019 16:30 | Cer | 0 : 3 | Rudar |
28.04
11:00
Polet
Duboko
0
3
|
28.04.2019 11:00 | Polet | 0 : 3 | Duboko |
28.04
10:00
Mladost APA
CFK
0
2
|
28.04.2019 10:00 | Mladost APA | 0 : 2 | CFK | |||||
28.04
10:00
Bečej 1918
OFK Bačka
1
0
|
28.04.2019 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | OFK Bačka |
28.04
10:00
Jedinstvo
Sloga
3
0
|
28.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga |
28.04
11:00
Napredak (P)
VGSK
3
0
|
28.04.2019 11:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | VGSK | |||||
28.04
11:00
Rudar 2001
Obilić
5
0
|
28.04.2019 11:00 | Rudar 2001 | 5 : 0 | Obilić | |||||
28.04
11:00
Homoljac
Železničar
1
1
|
28.04.2019 11:00 | Homoljac | 1 : 1 | Železničar |
28.04
11:00
Jedinstvo
Karađordje
7
0
|
28.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Karađordje | |||||
28.04
16:00
Plana
Šabac
3
0
|
28.04.2019 16:00 | Plana | 3 : 0 | Šabac |
28.04
10:00
Kolubara 1
Sloboda 1
2
1
|
28.04.2019 10:00 | Kolubara 1 | 2 : 1 | Sloboda 1 | |||||
28.04
08:30
Borac
Mladost (C)
0
0
|
28.04.2019 08:30 | Borac | 0 : 0 | Mladost (C) | |||||
28.04
10:00
Železničar
Sloboda 2
3
0
|
28.04.2019 10:00 | Železničar | 3 : 0 | Sloboda 2 | |||||
28.04
08:30
Napredak
Mladost (B)
2
1
|
28.04.2019 08:30 | Napredak | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.04
09:15
Omladinac
Kalimero
0
3
|
28.04.2019 09:15 | Omladinac | 0 : 3 | Kalimero | |||||
28.04
09:15
Kolubara 2
Akademija fudbala
0
1
|
28.04.2019 09:15 | Kolubara 2 | 0 : 1 | Akademija fudbala |
28.04
11:30
Kolubara 1
Real 1
4
0
|
28.04.2019 11:30 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Real 1 | |||||
28.04
10:45
Omladinac
Kalimero
2
1
|
28.04.2019 10:45 | Omladinac | 2 : 1 | Kalimero | |||||
28.04
12:15
Akademija fudbala 1
Kolubara 2
4
1
|
28.04.2019 12:15 | Akademija fudbala 1 | 4 : 1 | Kolubara 2 | |||||
28.04
11:30
Akademija fudbala 2
ŽFK Borac
1
1
|
28.04.2019 11:30 | Akademija fudbala 2 | 1 : 1 | ŽFK Borac |