XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 92 utakmica za dan
Sreda, 3 April 2019


Fudbal

Cement
Beočin
2 : 1
Železničar
Pančevo
03.04.2019 16:00
Cement
2 : 1
Železničar
Kabel
Novi Sad
4 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
03.04.2019 16:00
Kabel
4 : 1
Radnički (ZR)
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
OFK Vršac
Vršac
03.04.2019 16:00
Omladinac
3 : 1
OFK Vršac
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
03.04.2019 16:00
Dunav
2 : 0
Mladost
Crvena zvezda
Novi Sad
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
03.04.2019 16:00
Crvena zvezda
0 : 1
ČSK Pivara
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
03.04.2019 16:00
Bačka 1901
0 : 1
Dinamo 1945
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
03.04.2019 16:00
Hajduk 1912
3 : 0
Radnički (NP)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
03.04.2019 16:00
Bratstvo 1946
2 : 0
Radnički (SM)
Zlot
Zlot
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
03.04.2019 16:00
Zlot
3 : 0
Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 2
Polom
Leskovo
03.04.2019 16:00
Rudna Glava
0 : 2
Polom
Sloga
Kobišnica
8 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
03.04.2019 16:00
Sloga
8 : 0
Šarbanovac
Branik
Štubik
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
03.04.2019 16:00
Branik
3 : 0
Nemetali
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 3
Poreč
Donji milanovac
03.04.2019 16:00
Radnički (K)
1 : 3
Poreč
Ključ
Podvrška
3 : 2
Blizna
Blizna
03.04.2019 16:00
Ključ
3 : 2
Blizna
Bor 1919
Bor
3 : 1
BSK
Bukovče
03.04.2019 16:00
Bor 1919
3 : 1
BSK
Borac (D)
Drenovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Borac (D)
4 : 3
Slavija
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
03.04.2019 16:00
Jadran
3 : 2
Budućnost
Korićani
Korićani
2 : 1
Srbija
Ilićevo
03.04.2019 16:00
Korićani
2 : 1
Srbija
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Pobeda 1926
3 : 0
Erdoglija 1931
Šumadinac (KG)
Kragujevac
4 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
03.04.2019 16:00
Šumadinac (KG)
4 : 0
Mladost (P)
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Sloga (D)
0 : 1
OFK Bagremar
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Šumadija 1934
Drača
03.04.2019 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Šumadija 1934
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Partizan
Vrba
03.04.2019 15:30
Zvezda
3 : 0
Partizan
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
03.04.2019 15:30
Jovo Kursula
0 : 1
Borac (V)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Progorelica
Progorelica
03.04.2019 16:00
Bogutovačka Banja
3 : 0
Progorelica
Mlada krila
Metikoši
2 : 3
Mladost
Vrdila
03.04.2019 15:30
Mlada krila
2 : 3
Mladost
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Metalac
Kraljevo
03.04.2019 15:30
Borac (A)
3 : 1
Metalac
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Tavnik
Tavnik
03.04.2019 15:30
Jedinstvo (G)
1 : 2
Tavnik
Lazac
Lazac
0 : 2
Mladi radnik 1925
Grdica
03.04.2019 15:30
Lazac
0 : 2
Mladi radnik 1925
Lovćen
Cetinje
1 : 0
Zeta
Golubovci
03.04.2019 15:30
Lovćen
1 : 0
Zeta
Mornar
Bar
2 : 4
Grbalj
Radanovići
03.04.2019 15:30
Mornar
2 : 4
Grbalj
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
OFK Titograd
Podgorica
03.04.2019 15:30
OFK Petrovac
0 : 1
OFK Titograd
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
03.04.2019 15:30
Rudar
1 : 1
Iskra
Sutjeska
Nikšić
2 : 2
Budućnost
Podgorica
03.04.2019 16:30
Sutjeska
2 : 2
Budućnost
Berane
Berane
1 : 0
Jezero
Plav
03.04.2019 15:30
Berane
1 : 0
Jezero
Bokelj
Kotor
1 : 0
Arsenal
Tivat
03.04.2019 15:30
Bokelj
1 : 0
Arsenal
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Kom
Podgorica
03.04.2019 15:30
Igalo
2 : 0
Kom
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Dečić
Tuzi
03.04.2019 15:30
Jedinstvo
3 : 0
Dečić
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
1 : 2
Otrant
Ulcinj
03.04.2019 15:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1 : 2
Otrant
Tottenham Hotspur
London
2 : 0
Crystal Palace
London
03.04.2019 20:45
Tottenham Hotspur
2 : 0
Crystal Palace
Manchester City
Manchester
2 : 0
Cardiff City
Cardiff
03.04.2019 20:45
Manchester City
2 : 0
Cardiff City
Athletic Club
Bilbao
3 : 2
Levante
Valencia
03.04.2019 19:30
Athletic Club
3 : 2
Levante
Eibar
Eibar
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
03.04.2019 20:30
Eibar
2 : 1
Rayo Vallecano
Huesca
Huesca
3 : 3
Celta de Vigo
Vigo
03.04.2019 20:30
Huesca
3 : 3
Celta de Vigo
Valencia
Valencia
2 : 1
Real Madrid
Madrid
03.04.2019 21:30
Valencia
2 : 1
Real Madrid
Roma
Roma
2 : 2
Fiorentina
Firenze
03.04.2019 21:00
Roma
2 : 2
Fiorentina
Genoa
Genova
0 : 4
Internazionale
Milano
03.04.2019 21:00
Genoa
0 : 4
Internazionale
SPAL
Ferrara
1 : 0
Lazio
Roma
03.04.2019 21:00
SPAL
1 : 0
Lazio
Empoli
Empoli
2 : 1
Napoli
Napoli
03.04.2019 19:00
Empoli
2 : 1
Napoli
Frosinone
Frosinone
3 : 2
Parma
Parma
03.04.2019 21:00
Frosinone
3 : 2
Parma
Torino
Torino
2 : 1
Sampdoria
Genova
03.04.2019 21:00
Torino
2 : 1
Sampdoria
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Guingamp
Guingamp
03.04.2019 19:00
Montpellier
2 : 0
Guingamp
Strasbourg
Strasbourg
4 : 0
Reims
Reims
03.04.2019 19:00
Strasbourg
4 : 0
Reims
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Dinamo
Vranje
03.04.2019 18:00
Proleter
0 : 0
Dinamo
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
03.04.2019 17:00
OFK Bačka
1 : 3
Crvena zvezda
Mačva
Šabac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
03.04.2019 18:00
Mačva
0 : 0
Radnički (N)
Rad
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
03.04.2019 16:00
Rad
0 : 1
Voždovac
Zemun
Zemun
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
03.04.2019 16:00
Zemun
0 : 2
Spartak ŽK
Mladost
Lučani
2 : 0
Napredak
Kruševac
03.04.2019 18:00
Mladost
2 : 0
Napredak
Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
03.04.2019 19:00
Partizan
3 : 2
Čukarički
Radnik
Surdulica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
03.04.2019 18:00
Radnik
0 : 1
Vojvodina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 2
Borac (Sa)
Sakule
03.04.2019 17:00
Jedinstvo Stević
4 : 2
Borac (Sa)
Voždovac
Beograd
0 : 4
Crvena Zvezda
Beograd
03.04.2019 12:00
Voždovac
0 : 4
Crvena Zvezda
Trajal
Kruševac
3 : 0
Inđija
Inđija
03.04.2019 13:00
Trajal
3 : 0
Inđija
Partizan
Beograd
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
03.04.2019 11:00
Partizan
1 : 3
Brodarac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Čukarički
Beograd
03.04.2019 14:00
Spartak ŽK
1 : 3
Čukarički
Jedinstvo
Ub
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
03.04.2019 15:00
Jedinstvo
1 : 0
OFK Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
03.04.2019 11:00
BASK
1 : 1
Vojvodina
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Čukarički
Beograd
03.04.2019 12:00
Spartak ŽK
2 : 1
Čukarički
Kiker
Kraljevo
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
03.04.2019 13:00
Kiker
4 : 0
OFK Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
7 : 2
Sinđelić MK
Beograd
03.04.2019 16:00
Crvena zvezda MK
7 : 2
Sinđelić MK

Košarka

Torlak
Beograd
83 : 97
Barajevo
Barajevo
03.04.2019 19:30
Torlak
83 : 97
Barajevo
Novosadska ŽKA
Novi Sad
80 : 81
Crvena zvezda Kombank
Beograd
03.04.2019 19:30
Novosadska ŽKA
80 : 81
Crvena zvezda Kombank
0:2
021
Novi Sad
72 : 64
Radivoj Korać
Beograd
03.04.2019 20:15
021
72 : 64
Radivoj Korać
2:0

Odbojka

Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vojvodina 3
Novi Sad
03.04.2019 19:00
Stražilovo
0 : 3
Vojvodina 3
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Mladost 1973
Omoljica
03.04.2019 19:00
Mladost
3 : 0
Mladost 1973
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
03.04.2019 18:00
Radnički
3 : 0
Mladi radnik
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloboda S
Čačak
03.04.2019 15:30
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloboda S
Mladost
Novi Sad
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
03.04.2019 18:30
Mladost
1 : 3
Novi Sad 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Železničar
Lajkovac
03.04.2019 19:00
Jedinstvo (SP)
1 : 3
Železničar

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 32
Partizan
Beograd
03.04.2019 19:00
Novi Pazar
27 : 32
Partizan
Železničar 1949
Niš
36 : 35
Metaloplastika
Šabac
03.04.2019 18:30
Železničar 1949
36 : 35
Metaloplastika
Vojvodina
Novi Sad
24 : 19
Dinamo
Pančevo
03.04.2019 19:00
Vojvodina
24 : 19
Dinamo
Laki
Crvenka
20 : 24
Mokrin
Mokrin
03.04.2019 19:30
Laki
20 : 24
Mokrin
Radnički
Bajmok
21 : 36
Kikinda
Kikinda
03.04.2019 20:00
Radnički
21 : 36
Kikinda
Medicinar
Šabac
30 : 29
Zaječar 1949
Zaječar
03.04.2019 19:30
Medicinar
30 : 29
Zaječar 1949
Mladost
Nova Pazova
29 : 36
Naisa
Niš
03.04.2019 20:00
Mladost
29 : 36
Naisa
Jagodina
Jagodina
31 : 28
Bekament BB
Aranđelovac
03.04.2019 19:00
Jagodina
31 : 28
Bekament BB

Futsal

Kosjerić
Kosjerić
5 : 5
Olimp
Vrnjačka Banja
03.04.2019 19:00
Kosjerić
5 : 5
Olimp
Forum
Vršac
10 : 3
Pčinja
Karavukovo
03.04.2019 18:00
Forum
10 : 3
Pčinja

Hokej

Triglav
Kranj
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
03.04.2019 18:00
Triglav
0 : 4
Crvena zvezda
0:2