03.03
15:00
Zrinjski
Radnik
0
0
|
03.03.2019 15:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Radnik | |||||
03.03
18:00
ŽeljezniÄar
Mladost
2
1
|
03.03.2019 18:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Mladost | |||||
03.03
15:00
GOÅ K
Sloboda
0
0
|
03.03.2019 15:00 | GOÅ K | 0 : 0 | Sloboda |
03.03
14:00
Berane
Otrant
0
1
|
03.03.2019 14:00 | Berane | 0 : 1 | Otrant | |||||
03.03
14:00
Igalo
Bokelj
0
1
|
03.03.2019 14:00 | Igalo | 0 : 1 | Bokelj | |||||
03.03
14:00
Jezero
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
1
4
|
03.03.2019 14:00 | Jezero | 1 : 4 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
03.03
14:00
Kom
Jedinstvo
0
0
|
03.03.2019 14:00 | Kom | 0 : 0 | Jedinstvo |
03.03
14:00
Crvena stijena
Adria
3
8
|
03.03.2019 14:00 | Crvena stijena | 3 : 8 | Adria | |||||
03.03
14:00
GorŔtak
Bratstvo
3
2
|
03.03.2019 14:00 | GorŔtak | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
03.03
13:00
Zabjelo
Polet Stars
1
0
|
03.03.2019 13:00 | Zabjelo | 1 : 0 | Polet Stars |
03.03
17:15
Everton
Liverpool
0
0
|
03.03.2019 17:15 | Everton | 0 : 0 | Liverpool | |||||
03.03
15:05
Fulham
Chelsea
1
2
|
03.03.2019 15:05 | Fulham | 1 : 2 | Chelsea | |||||
03.03
13:00
Watford
Leicester
2
1
|
03.03.2019 13:00 | Watford | 2 : 1 | Leicester |
03.03
16:15
Real Betis
Getafe
1
2
|
03.03.2019 16:15 | Real Betis | 1 : 2 | Getafe | |||||
03.03
20:45
Valencia
Athletic Club
2
0
|
03.03.2019 20:45 | Valencia | 2 : 0 | Athletic Club | |||||
03.03
18:30
Real Sociedad
AtlƩtico Madrid
0
2
|
03.03.2019 18:30 | Real Sociedad | 0 : 2 | AtlƩtico Madrid | |||||
03.03
12:00
Eibar
Celta de Vigo
1
0
|
03.03.2019 12:00 | Eibar | 1 : 0 | Celta de Vigo |
03.03
15:30
Stuttgart
Hannover 96
5
1
|
03.03.2019 15:30 | Stuttgart | 5 : 1 | Hannover 96 | |||||
03.03
18:00
Wolfsburg
Werder
1
1
|
03.03.2019 18:00 | Wolfsburg | 1 : 1 | Werder |
03.03
15:00
Udinese
Bologna
2
1
|
03.03.2019 15:00 | Udinese | 2 : 1 | Bologna | |||||
03.03
12:30
Torino
Chievo
3
0
|
03.03.2019 12:30 | Torino | 3 : 0 | Chievo | |||||
03.03
18:00
Atalanta
Fiorentina
3
1
|
03.03.2019 18:00 | Atalanta | 3 : 1 | Fiorentina | |||||
03.03
15:00
Genoa
Frosinone
0
0
|
03.03.2019 15:00 | Genoa | 0 : 0 | Frosinone | |||||
03.03
15:00
SPAL
Sampdoria
1
2
|
03.03.2019 15:00 | SPAL | 1 : 2 | Sampdoria | |||||
03.03
20:30
Napoli
Juventus
1
2
|
03.03.2019 20:30 | Napoli | 1 : 2 | Juventus |
03.03
15:00
Guingamp
Nantes
0
0
|
03.03.2019 15:00 | Guingamp | 0 : 0 | Nantes | |||||
03.03
15:00
Lille
Dijon
1
0
|
03.03.2019 15:00 | Lille | 1 : 0 | Dijon | |||||
03.03
17:00
Olympique Lyonnais
Toulouse
5
1
|
03.03.2019 17:00 | Olympique Lyonnais | 5 : 1 | Toulouse | |||||
03.03
21:00
Olympique Marseille
Saint-Ćtienne
2
0
|
03.03.2019 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Saint-Ćtienne | |||||
03.03
15:00
Nice
Strasbourg
1
0
|
03.03.2019 15:00 | Nice | 1 : 0 | Strasbourg |
03.03
15:00
OFK BaÄka
Zemun
2
0
|
03.03.2019 15:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | Zemun |
03.03
14:00
InÄija
BuduÄnost
2
2
|
03.03.2019 14:00 | InÄija | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
03.03
14:00
Bežanija
SinÄeliÄ
3
0
|
03.03.2019 14:00 | Bežanija | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
03.03
14:00
Novi Pazar
Zlatibor
1
0
|
03.03.2019 14:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
03.03
14:00
RadniÄki 1923
Javor Matis
1
1
|
03.03.2019 14:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
03.03
14:00
Borac
Metalac
0
1
|
03.03.2019 14:00 | Borac | 0 : 1 | Metalac | |||||
03.03
14:00
Sloboda
OFK Žarkovo
0
0
|
03.03.2019 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
03.03
14:00
Teleoptik
TSC
0
4
|
03.03.2019 14:00 | Teleoptik | 0 : 4 | TSC | |||||
03.03
14:00
Trajal
BeÄej 1918
1
1
|
03.03.2019 14:00 | Trajal | 1 : 1 | BeÄej 1918 |
03.03
10:30
RadniÄki (Z)
Partizan
0
2
|
03.03.2019 10:30 | RadniÄki (Z) | 0 : 2 | Partizan |
03.03
15:30
ŽelezniÄar
Nova Pazova
70
80
|
03.03.2019 15:30 | ŽelezniÄar | 70 : 80 | Nova Pazova | |||||
03.03
12:00
Kris Kros
Srem
67
86
|
03.03.2019 12:00 | Kris Kros | 67 : 86 | Srem |
03.03
17:00
Morava
Jablanica
84
67
|
03.03.2019 17:00 | Morava | 84 : 67 | Jablanica |
03.03
17:00
Student BB
Smederevo
101
98
|
03.03.2019 17:00 | Student BB | 101 : 98 | Smederevo |
03.03
16:15
Eko Sport
Borac Zemun
65
72
|
03.03.2019 16:15 | Eko Sport | 65 : 72 | Borac Zemun |
03.03
20:30
Ub
Mix
70
63
|
03.03.2019 20:30 | Ub | 70 : 63 | Mix | |||||
03.03
18:00
RaÄevac
Å abac
62
75
|
03.03.2019 18:00 | RaÄevac | 62 : 75 | Å abac |
03.03
15:30
Vizura
Umka Džez
84
81
|
03.03.2019 15:30 | Vizura | 84 : 81 | Umka Džez |
03.03
16:20
Zvezdara
Barajevo Bambi
72
43
|
03.03.2019 16:20 | Zvezdara | 72 : 43 | Barajevo Bambi | |||||
03.03
16:25
BorÄa 2
BASK
88
73
|
03.03.2019 16:25 | BorÄa 2 | 88 : 73 | BASK |
03.03
18:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
70
68
|
03.03.2019 18:00 | Crvena zvezda MTS | 70 : 68 | Partizan NIS | |||||
03.03
20:00
Cibona
Mega Bemax
89
71
|
03.03.2019 20:00 | Cibona | 89 : 71 | Mega Bemax |
03.03
19:00
Sloboda
Spartak
92
94
|
03.03.2019 19:00 | Sloboda | 92 : 94 | Spartak | |||||
03.03
19:30
TamiÅ”
VrŔac
83
89
|
03.03.2019 19:30 | TamiŔ | 83 : 89 | VrŔac | |||||
03.03
20:00
Dunav
Mladost
79
73
|
03.03.2019 20:00 | Dunav | 79 : 73 | Mladost | |||||
03.03
18:30
Beovuk 72
Borac
61
112
|
03.03.2019 18:30 | Beovuk 72 | 61 : 112 | Borac | |||||
03.03
18:00
OKK Novi Pazar
Metalac
77
71
|
03.03.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 77 : 71 | Metalac | |||||
03.03
20:00
Dynamic VIP PAY
OKK Beograd
95
84
|
03.03.2019 20:00 | Dynamic VIP PAY | 95 : 84 | OKK Beograd |
03.03
10:00
Play Off
ŽelezniÄar
57
77
|
03.03.2019 10:00 | Play Off | 57 : 77 | ŽelezniÄar | |||||
03.03
16:00
ÄA basket
Sloga
43
64
|
03.03.2019 16:00 | ÄA basket | 43 : 64 | Sloga | |||||
03.03
18:00
MileŔevka
Lim
96
43
|
03.03.2019 18:00 | MileŔevka | 96 : 43 | Lim | |||||
03.03
14:00
Užice
ŽelezniÄar
47
81
|
03.03.2019 14:00 | Užice | 47 : 81 | ŽelezniÄar |
03.03
13:00
Trstenik
Bagdala
74
60
|
03.03.2019 13:00 | Trstenik | 74 : 60 | Bagdala |
03.03
16:30
Student
Kraljevo
50
47
|
03.03.2019 16:30 | Student | 50 : 47 | Kraljevo |
03.03
18:30
RadniÄki (Bg)
VrŔac d.o.o.
81
47
|
03.03.2019 18:30 | RadniÄki (Bg) | 81 : 47 | VrÅ”ac d.o.o. |
03.03
14:00
Putevi
Partizan
3
0
|
03.03.2019 14:00 | Putevi | 3 : 0 | Partizan |
03.03
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Sombor
3
0
|
03.03.2019 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Sombor | |||||
03.03
19:00
Proleter
Kulpin
1
3
|
03.03.2019 19:00 | Proleter | 1 : 3 | Kulpin |
03.03
12:00
Vojvodina NS Seme 3
Vest
3
1
|
03.03.2019 12:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 1 | Vest |
03.03
16:00
Knjaževac
Pin
0
3
|
03.03.2019 16:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Pin | |||||
03.03
20:00
Viner
Hajduk Veljko 2
3
0
|
03.03.2019 20:00 | Viner | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 | |||||
03.03
15:00
Dunav Stars
Ozren
3
0
|
03.03.2019 15:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Ozren |
03.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Crvena Zvezda
0
3
|
03.03.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Crvena Zvezda |
03.03
Kosovska Mitrovica
Loznica
2
3
|
03.03.2019 | Kosovska Mitrovica | 2 : 3 | Loznica | |||||
03.03
17:00
Borac (St)
Mladenovac
2
3
|
03.03.2019 17:00 | Borac (St) | 2 : 3 | Mladenovac | |||||
03.03
15:30
ŽelezniÄar (Bg)
Ribnica
0
3
|
03.03.2019 15:30 | ŽelezniÄar (Bg) | 0 : 3 | Ribnica |
03.03
17:00
Srem Eaton
Banat
0
3
|
03.03.2019 17:00 | Srem Eaton | 0 : 3 | Banat |
03.03
17:00
KurŔumlija
ZajeÄar
0
3
|
03.03.2019 17:00 | KurÅ”umlija | 0 : 3 | ZajeÄar | |||||
03.03
15:00
Pirot
Stampedo
3
0
|
03.03.2019 15:00 | Pirot | 3 : 0 | Stampedo | |||||
03.03
13:00
Jagodina
Student
3
0
|
03.03.2019 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Student |
03.03
16:00
Lavice 07
Panonija
3
1
|
03.03.2019 16:00 | Lavice 07 | 3 : 1 | Panonija | |||||
03.03
14:00
Novi Sad
Partizan
3
0
|
03.03.2019 14:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Partizan |
03.03
15:45
Sloboda S
Mokra Gora
3
2
|
03.03.2019 15:45 | Sloboda S | 3 : 2 | Mokra Gora | |||||
03.03
17:00
Tutin
Novi Pazar
3
0
|
03.03.2019 17:00 | Tutin | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
03.03
12:00
Bambi volej
TehniÄar
0
3
|
03.03.2019 12:00 | Bambi volej | 0 : 3 | TehniÄar | |||||
03.03
20:00
Tara
Kosovska Mitrovica
2
3
|
03.03.2019 20:00 | Tara | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica |
03.03
18:00
Fortuna Plus
Imlek
0
3
|
03.03.2019 18:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Imlek | |||||
03.03
15:00
Å umadija
Lucky Star
3
2
|
03.03.2019 15:00 | Å umadija | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
03.03
19:00
Partizan 2
Karadjordje
3
0
|
03.03.2019 19:00 | Partizan 2 | 3 : 0 | Karadjordje |
03.03
18:30
Blok Aut
Dunav
2
3
|
03.03.2019 18:30 | Blok Aut | 2 : 3 | Dunav | |||||
03.03
12:00
Akademija Singidunum
ObiliÄ
0
3
|
03.03.2019 12:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | ObiliÄ |
03.03
19:45
ŽelezniÄar
Pionir
3
0
|
03.03.2019 19:45 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Pionir |
03.03
18:00
Hercegovina
VrŔac
3
1
|
03.03.2019 18:00 | Hercegovina | 3 : 1 | VrŔac |
03.03
17:00
CVS
Libero
3
1
|
03.03.2019 17:00 | CVS | 3 : 1 | Libero | |||||
03.03
13:00
Apatin
Spartak 2
3
0
|
03.03.2019 13:00 | Apatin | 3 : 0 | Spartak 2 |
03.03
16:00
Å trand Volej
Srem 2
0
3
|
03.03.2019 16:00 | Å trand Volej | 0 : 3 | Srem 2 | |||||
03.03
19:30
Dunav
Star
0
3
|
03.03.2019 19:30 | Dunav | 0 : 3 | Star | |||||
03.03
18:00
Maks
NS Tim
2
3
|
03.03.2019 18:00 | Maks | 2 : 3 | NS Tim |
03.03
17:00
BeoÄin
GrbiÄ
0
3
|
03.03.2019 17:00 | BeoÄin | 0 : 3 | GrbiÄ | |||||
03.03
20:00
BagljaÅ” 023
Novi Sad 2
3
0
|
03.03.2019 20:00 | BagljaÅ” 023 | 3 : 0 | Novi Sad 2 | |||||
03.03
20:00
BeÄej
Blok Aut
0
3
|
03.03.2019 20:00 | BeÄej | 0 : 3 | Blok Aut |
03.03
13:15
TvrÄava
Dunav 17
1
3
|
03.03.2019 13:15 | TvrÄava | 1 : 3 | Dunav 17 |
03.03
17:00
Viner
Timok
1
3
|
03.03.2019 17:00 | Viner | 1 : 3 | Timok |
03.03
16:30
ŽelezniÄar
Vizura
3
0
|
03.03.2019 16:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Vizura |
03.03
18:00
Klek-MD Zrenjanin
Partizan
3
2
|
03.03.2019 18:00 | Klek-MD Zrenjanin | 3 : 2 | Partizan |
03.03
18:00
Omladinac
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
03.03.2019 18:00 | Omladinac | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
03.03
17:00
FOK
Srbijanka 014
1
3
|
03.03.2019 17:00 | FOK | 1 : 3 | Srbijanka 014 |
03.03
13:00
RadniÄki (Bg)
Gimnazijalac
3
0
|
03.03.2019 13:00 | RadniÄki (Bg) | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
03.03
18:30
InÄija
Zlatibor
3
0
|
03.03.2019 18:30 | InÄija | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
03.03
19:00
Borac (Äa)
Kralj
0
3
|
03.03.2019 19:00 | Borac (Äa) | 0 : 3 | Kralj |
03.03
09:00
Crnjanski
Lucky Star
1
3
|
03.03.2019 09:00 | Crnjanski | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
03.03
10:45
Partizan
ŽelezniÄar
3
1
|
03.03.2019 10:45 | Partizan | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
03.03
10:45
Vizurine Ajkulice
Dunav
1
3
|
03.03.2019 10:45 | Vizurine Ajkulice | 1 : 3 | Dunav | |||||
03.03
09:00
Beograd 2
21. maj
3
2
|
03.03.2019 09:00 | Beograd 2 | 3 : 2 | 21. maj | |||||
03.03
09:00
SPAS
Volleyland 2
0
3
|
03.03.2019 09:00 | SPAS | 0 : 3 | Volleyland 2 | |||||
03.03
10:45
Akademija Singidunum
Avala
1
3
|
03.03.2019 10:45 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Avala |
03.03
09:00
Radnicki
Roda
2
3
|
03.03.2019 09:00 | Radnicki | 2 : 3 | Roda | |||||
03.03
10:45
AS Batajnica
Lucky Star
3
0
|
03.03.2019 10:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
03.03
12:30
Lazarevac
Sterija
0
3
|
03.03.2019 12:30 | Lazarevac | 0 : 3 | Sterija |
03.03
10:45
AS
TENT
0
3
|
03.03.2019 10:45 | AS | 0 : 3 | TENT | |||||
03.03
12:45
Crvena zvezda
Beograd
0
3
|
03.03.2019 12:45 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Beograd | |||||
03.03
09:00
Partizan
Blok Aut
2
3
|
03.03.2019 09:00 | Partizan | 2 : 3 | Blok Aut |
03.03
10:00
Mladenovac
Lucky Star
3
0
|
03.03.2019 10:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Lucky Star |
03.03
17:00
Rekreativo
Partizan 2
22
32
|
03.03.2019 17:00 | Rekreativo | 22 : 32 | Partizan 2 | |||||
03.03
16:30
Rakovica
SindjeliÄ
20
25
|
03.03.2019 16:30 | Rakovica | 20 : 25 | SindjeliÄ | |||||
03.03
19:00
BASK Soko
Metaloplastika 2
26
30
|
03.03.2019 19:00 | BASK Soko | 26 : 30 | Metaloplastika 2 | |||||
03.03
17:30
Novi Beograd
PKB
21
22
|
03.03.2019 17:30 | Novi Beograd | 21 : 22 | PKB |
03.03
19:00
ŽitoraÄa
RadniÄki 1964
29
30
|
03.03.2019 19:00 | ŽitoraÄa | 29 : 30 | RadniÄki 1964 | |||||
03.03
19:00
Bela Palanka
DuboÄica 54
19
27
|
03.03.2019 19:00 | Bela Palanka | 19 : 27 | DuboÄica 54 | |||||
03.03
18:00
Zlatar
Priboj
23
19
|
03.03.2019 18:00 | Zlatar | 23 : 19 | Priboj |
03.03
18:00
Loznica
Požarevac
24
24
|
03.03.2019 18:00 | Loznica | 24 : 24 | Požarevac |
03.03
21:00
Voždovac 1955
Mladost
20
35
|
03.03.2019 21:00 | Voždovac 1955 | 20 : 35 | Mladost |
03.03
TaÅ”
Zemun
12
14
|
03.03.2019 | TaÅ” | 12 : 14 | Zemun |
03.03
DorÄol
Spartak Prozivka
5
10
|
03.03.2019 | DorÄol | 5 : 10 | Spartak Prozivka |
03.03
Valis
Palilula
14
11
|
03.03.2019 | Valis | 14 : 11 | Palilula |
03.03
10:30
OVK POÅ K
Crvena zvezda
11
4
|
03.03.2019 10:30 | OVK POÅ K | 11 : 4 | Crvena zvezda | |||||
03.03
11:50
ŽAVK Mladost
Palilula
11
10
|
03.03.2019 11:50 | ŽAVK Mladost | 11 : 10 | Palilula |
03.03
21:00
Vinter sport
KalÄa
4
5
|
03.03.2019 21:00 | Vinter sport | 4 : 5 | KalÄa |
03.03
21:00
Banjica
Zufo
3
1
|
03.03.2019 21:00 | Banjica | 3 : 1 | Zufo | |||||
03.03
20:00
Pirot
SAS
9
2
|
03.03.2019 20:00 | Pirot | 9 : 2 | SAS |
03.03
19:30
Akademac
BSK
2
1
|
03.03.2019 19:30 | Akademac | 2 : 1 | BSK | |||||
03.03
15:30
RadniÄki 2010
Bor
8
2
|
03.03.2019 15:30 | RadniÄki 2010 | 8 : 2 | Bor |
03.03
20:00
Palež
Futsal Trebinje
8
4
|
03.03.2019 20:00 | Palež | 8 : 4 | Futsal Trebinje | |||||
03.03
12:30
Konjarnik
Bjankoneri Futsal
10
0
|
03.03.2019 12:30 | Konjarnik | 10 : 0 | Bjankoneri Futsal |
03.03
21:00
Tango
Novi Sad
1
3
|
03.03.2019 21:00 | Tango | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
03.03
21:00
MiÄko trend
Apa Futsal
1
3
|
03.03.2019 21:00 | MiÄko trend | 1 : 3 | Apa Futsal | |||||
03.03
19:00
LeteÄi Holandjanin
LeteÄi BajmoÄani
13
1
|
03.03.2019 19:00 | LeteÄi Holandjanin | 13 : 1 | LeteÄi BajmoÄani |
03.03
20:00
KraljeviÄevo
Kikinda
3
7
|
03.03.2019 20:00 | KraljeviÄevo | 3 : 7 | Kikinda |
03.03
20:00
KaraÄorÄe 2015
AranÄelovac
2
8
|
03.03.2019 20:00 | KaraÄorÄe 2015 | 2 : 8 | AranÄelovac | |||||
03.03
20:00
PP 192
FleÅ”
5
3
|
03.03.2019 20:00 | PP 192 | 5 : 3 | FleÅ” | |||||
03.03
16:00
Bezbednost 192
SFU LeposaviÄ
1
6
|
03.03.2019 16:00 | Bezbednost 192 | 1 : 6 | SFU LeposaviÄ | |||||
03.03
19:00
Å ljivici
Karanovac
9
1
|
03.03.2019 19:00 | Å ljivici | 9 : 1 | Karanovac |
03.03
19:30
Napredak 1389
Gvozdeni puk
4
4
|
03.03.2019 19:30 | Napredak 1389 | 4 : 4 | Gvozdeni puk | |||||
03.03
17:30
NiÅ” 92
Pirgos
2
3
|
03.03.2019 17:30 | NiÅ” 92 | 2 : 3 | Pirgos |
03.03
19:00
Radnik
Lindoret
12
7
|
03.03.2019 19:00 | Radnik | 12 : 7 | Lindoret |
03.03
14:00
Crvena Zvezda
Partizan
60
12
|
03.03.2019 14:00 | Crvena Zvezda | 60 : 12 | Partizan |