XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 151 utakmica za dan
Subota, 9 Februar 2019

Fudbal

Brighton
Brighton
1 : 3
Burnley
Burnley
Crystal Palace
London
1 : 1
West Ham United
London
Fulham
London
0 : 3
Manchester United
Manchester
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 2
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
3 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Southampton
Southampton
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
Watford
Watford
1 : 0
Everton
Liverpool
Atlético Madrid
Madrid
1 : 3
Real Madrid
Madrid
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Girona
Girona
0 : 2
Huesca
Huesca
Getafe
Getafe (Madrid)
3 : 1
Celta de Vigo
Vigo
Bayern
München
3 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
Hannover 96
Hannover
2 : 0
Nürnberg
Nürnberg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
Parma
Parma
0 : 1
Internazionale
Milano
Fiorentina
Firenze
0 : 0
Napoli
Napoli
Amiens SC
Amiens
1 : 0
Caen
Caen
PSG
Paris
1 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Angers
Angers

Košarka

Zadar
Zadar
95 : 91
Cibona
Zagreb
Mornar
Bar
57 : 90
Crvena zvezda MTS
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
77 : 95
Tamiš
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
79 : 78
Sloboda
Užice
OKK Beograd
Beograd
81 : 82
Mladost
Zemun
Metalac
Valjevo
81 : 70
Borac
Čačak
Plana
Velika Plana
65 : 111
KKK Radnički
Kragujevac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
77 : 93
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Zemun Fitofarmacija
Zemun
76 : 60
Konstantin
Niš
Žarkovo
Beograd
85 : 95
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Napredak Bosphorus
Aleksinac
81 : 72
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Sloga
Kraljevo
75 : 69
Rtanj
Boljevac
BASK
Beograd
54 : 78
Cerak
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
98 : 52
Akademik
Srbobran
OKK Junior
Niš
73 : 78
Radnik
Surdulica
Prokuplje
Prokuplje
0 : 20
Niš
Niš
Actavis Academy
Leskovac
57 : 85
Fair Play
Niš
Jablanica
Medveđa
76 : 59
Jastrebac
Aleksinac
Sokobanja
Sokobanja
20 : 0
Jugbasket
Vranje
Napredak Junior
Kruševac
75 : 72
Klik
Arilje
Jagodina
Jagodina
92 : 93
Čačak 94
Čačak
Zekas 75
Rača
81 : 89
Priboj
Priboj
Radnički 1950
Kragujevac
96 : 93
Železničar
Čačak
Požarevac
Požarevac
87 : 81
Student BB
Bajina Bašta
Prva Petoletka
Trstenik
65 : 77
Zlatar
Nova Varoš
Astra
Beograd
76 : 92
Radnički
Obrenovac
Slodes
Beograd
82 : 61
Beko
Beograd
Borča 2
Beograd
86 : 93
LA Basket
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
57 : 74
Umka Džez
Beograd
BASK
Beograd
54 : 78
Cerak
Beograd
Ras
Beograd
81 : 89
Vitez
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
57 : 74
Umka Džez
Beograd
Ras
Beograd
81 : 89
Vitez
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
62 : 37
Kraljevo
Kraljevo
Vrbas Medela
Vrbas
75 : 77
021
Novi Sad
Bor
Bor
48 : 70
Partizan 1953
Beograd
Vršac d.o.o.
Vršac
82 : 77
Karaburma
Beograd
Srbobran
Srbobran
92 : 81
Proleter 023
Zrenjanin
Stara Pazova
Stara Pazova
93 : 55
Delfin
Bačka Palanka
Ruma 92
Ruma
34 : 85
Topolčanka
Bačka Topola
Jedinstvo
Novi Bečej
36 : 62
Girl Basket
Beograd
Bežanija
Beograd
20 : 0
Njegoš
Lovćenac
Art Basket
Beograd
107 : 19
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Zvečan
Zvečan
20 : 0
ČA basket
Čačak
Rtanj
Boljevac
43 : 56
Gimnazijalac
Pirot

Odbojka

Radnički
Kragujevac
0 : 3
Spartak (Su)
Subotica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Spartak (Lj)
Ljig
Futog
Futog
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Železničar (Bg)
Beograd
Niš
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Užice
Užice
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Timok
Zaječar
0 : 3
Borac (Par)
Paraćin
Banat
Vršac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Mladost
Nova Pazova
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Partizan
Lipljan
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Lotus
Čačak
Gračac
Gračac
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Mladost (T)
Turija
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Partizan
Bač
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Pirot
Pirot
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
3 : 0
Niš 2
Niš
Radan
Lebane
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Karađorđe
Topola
3 : 1
Rudar
Kostolac
Roda
Beograd
2 : 3
As Beograd
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
TENT
Obrenovac
1 : 3
Vizura
Beograd
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Ub
Ub
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Spartak (Lj)
Ljig
Beograd
Beograd
3 : 0
Jedinstvo (Ue)
Užice
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Vranje
Vranje
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Roda
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Futog
Futog
0 : 3
Kralj
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Sterija
Beograd
3 : 1
Ruma
Ruma
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Borac (Ča)
Čačak
Milenijum
Niš
1 : 3
Inđija
Inđija
Radnički (Bg)
Beograd
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Student
Niš
Panda
Vranje
2 : 3
Desetka
Niš
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Bor
Bor
Panonija
Bačka Palanka
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 0
Stopanja
Stopanja
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 1
Karadjordje
Topola
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Ribnica
Mionica
Imlek
Beograd
3 : 0
AS Batajnica
Batajnica
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Partizan 2
Beograd
Tehničar (Sd)
Smederevo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac

Rukomet

Kikinda
Kikinda
24 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 22
Spartak Vojput
Subotica
Rudar
Kostolac
25 : 24
Partizan
Beograd
Voždovac 1955
Beograd
23 : 28
Zaječar 1949
Zaječar
Bekament BB
Aranđelovac
25 : 21
Mladost
Nova Pazova

Vaterpolo

Jadran ST
Split
7 : 12
Jug CO
Dubrovnik
Jadran HN
Herceg Novi
13 : 10
HAVK Mladost
Zagreb
OVK POŠK
Split
7 : 11
Šabac
Šabac
Partizan
Beograd
9 : 7
Primorac
Kotor
Solaris
Šibenik
13 : 6
Vojvodina
Novi Sad
KVK Radnički
Kragujevac
7 : 5
Nais
Niš
Primorje EB
Rijeka
10 : 8
Budva
Budva
Galeb MR
Makarska
6 : 10
Valjevo Gorenje
Valjevo
VD Koper Primorska
Koper
11 : 8
Medveščak
Zagreb
Zadar 1952
Zadar
8 : 7
VA Cattaro
Kotor
Zemun
Zemun
13 : 4
Banjica
Beograd
Stari Grad
Beograd
9 : 6
Beograd
Beograd
TENT
Obrenovac
12 : 14
Taš
Beograd
Dunav
Novi Sad
4 : 9
Bečej
Bečej

Futsal

FON
Beograd
3 : 4
Vinter sport
Niš
Borac
Čačak
4 : 1
Župski rubin
Prijepolje
Partenon
Smederevska Palanka
3 : 4
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Kosjerić
Kosjerić
6 : 0
Oplenac
Topola
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
SFU Leposavić
Leposavić
Fleš
Valjevo
11 : 2
Karanovac
Kraljevo

FFA

Young Boys
Zvornik
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 4
Trnovica
Trnovica
Loznica A
Loznica
5 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Borac
Lešnica
1 : 7
Loznica A
Loznica
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 3
Miša
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Trnovica
Trnovica
Miša
Lešnica
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga
Korenita
0 : 11
Akademija Rađ
Krupanj
Jedinstvo A
Bošnjace
4 : 1
Jedinstvo B
Bošnjace

Hokej

ECE Celje
Celje
4 : 3
Vojvodina
Novi sad