XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Subota, 2 Februar 2019

Fudbal

Brighton
Brighton
0 : 0
Watford
Watford
Burnley
Burnley
1 : 1
Southampton
Southampton
Cardiff City
Cardiff
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Chelsea
London
5 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Crystal Palace
London
2 : 0
Fulham
London
Everton
Liverpool
1 : 3
Wolverhampton
Wolverhampton
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Barcelona
Barcelona
2 : 2
Valencia
Valencia
Celta de Vigo
Vigo
1 : 0
Sevilla
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 1
Athletic Club
Bilbao
Levante
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 1
Bayern
München
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Nürnberg
Nürnberg
1 : 1
Werder
Bremen
Empoli
Empoli
2 : 2
Chievo
Verona
Juventus
Torino
3 : 3
Parma
Parma
Napoli
Napoli
3 : 0
Sampdoria
Genova
Angers
Angers
1 : 0
Dijon
Dijon
Monaco
Monaco
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Reims
Reims
2 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Rennes
Rennes
1 : 0
Amiens SC
Amiens

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
75 : 78
Cedevita
Zagreb
Crvena zvezda MTS
Beograd
89 : 61
Petrol Olimpija
Ljubljana
Cibona
Zagreb
59 : 83
Partizan NIS
Beograd
Spartak
Subotica
70 : 90
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloboda
Užice
93 : 84
Beovuk 72
Beograd
Tamiš
Pančevo
99 : 77
Dunav
Stari Banovci
Pirot
Pirot
75 : 70
Rtanj
Boljevac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
73 : 65
Sloga
Kraljevo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
65 : 71
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Konstantin
Niš
111 : 84
Žarkovo
Beograd
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 64
Zemun Fitofarmacija
Zemun
KKK Radnički
Kragujevac
80 : 79
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Cerak
Beograd
75 : 80
Zvezdara
Beograd
Akademik
Srbobran
60 : 97
Futog Tupanjac MD
Futog
Jedinstvo
Novi Becej
62 : 80
Sveti Đorđe
Žitište
Hajduk
Kula
100 : 94
Star
Novi Ledinci
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Morava
Vladičin Han
Fair Play
Niš
107 : 59
Jablanica
Medveđa
Niš
Niš
102 : 90
Mladost Vesna
Bela Palanka
OKK Junior
Niš
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Beko
Beograd
77 : 68
Borča
Beograd
Borča 2
Beograd
65 : 81
Mladenovac
Mladenovac
Umka Džez
Beograd
70 : 62
Žarkovo 2
Beograd
Cerak
Beograd
75 : 80
Zvezdara
Beograd
Delfin
Bačka Palanka
53 : 68
Girl Basket
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
118 : 17
Ruma 92
Ruma
Mileševka
Prijepolje
105 : 47
Zvečan
Zvečan
Lim
Priboj
69 : 96
Železničar
Lajkovac
Trstenik
Trstenik
65 : 60
Zicer
Bor

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Spartak (Lj)
Ljig
1 : 3
Partizan
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Smederevo Carina
Smederevo
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
0 : 3
Užice
Užice
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Timok
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Topličanin 97
Prokuplje
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
TENT
Obrenovac
Vizura
Beograd
2 : 3
Železničar
Lajkovac
Klek-MD Zrenjanin
Klek
3 : 1
Ub
Ub
FOK
Novi Sad
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Valjevo
Valjevo
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Roda
Beograd
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Vranje
Vranje
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Inđija
Inđija
0 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
Borac (Ča)
Čačak
3 : 1
Milenijum
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Pirot
Pirot
Bor
Bor
3 : 1
Kuršumlija
Kuršumlija
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Zaječar
Zaječar
Bambi volej
Prijepolje
3 : 2
Tutin
Tutin
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Sloboda S
Čačak
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Imlek
Beograd
3 : 0
Karadjordje
Topola
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Tehničar (Sd)
Smederevo
AS Batajnica
Batajnica
2 : 3
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac

Rukomet

Izviđač
Ljubuški
29 : 24
Železničar 1949
Niš
Metalurg
Skopje
24 : 36
PPD Zagreb
Zagreb
Novi Pazar
Novi Pazar
28 : 27
Partizan
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
18 : 24
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
34 : 22
Obilić
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
33 : 15
Sloga
Požega
Kikinda
Kikinda
23 : 19
Šamot 65
Arenđelovac
Rudar
Kostolac
29 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
31 : 14
Voždovac 1955
Beograd
Zaječar 1949
Zaječar
22 : 25
Bekament BB
Aranđelovac

Vaterpolo

Primorac
Kotor
11 : 12
Mornar BS
Split
BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 13
Jadran ST
Split
OVK POŠK
Split
5 : 10
Partizan
Beograd
Jug CO
Dubrovnik
14 : 7
Jadran HN
Herceg Novi
Šabac
Šabac
6 : 7
HAVK Mladost
Zagreb
Vojvodina
Novi Sad
7 : 8
Primorje EB
Rijeka
Budva
Budva
10 : 5
KVK Radnički
Kragujevac
Banjica
Beograd
10 : 11
Taš
Beograd
Bečej
Bečej
9 : 7
TENT
Obrenovac
Zemun
Zemun
17 : 4
Stari Grad
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
22 : 7
Banja Luka
Banja Luka
Rasina
Kruševac
8 : 6
Dorćol
Beograd
Palilula
Beograd
9 : 11
Novi Beograd 11. april
Beograd

FFA

Loznica B
Loznica
2 : 4
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 2
Respekt
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Drina A
Zvornik
Trnovica
Trnovica
6 : 0
Sloga
Korenita
Sloga
Korenita
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Drina A
Zvornik
0 : 2
Drina B
Zvornik
Trnovica
Trnovica
3 : 2
Respekt
Loznica
Budućnost
Pilica
0 : 4
Drina B
Zvornik
Drina B
Zvornik
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
TSC
Bačka Topola
AFK B
Ada
1 : 1
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
AFK A
Ada
1 : 1
Bačka
Mol
Bačka
Mol
0 : 0
AFK B
Ada
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Bajša
Bajša
Bačka
Mol
1 : 2
Bajša
Bajša
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Bajša
Bajša
2 : 2
AFK A
Ada
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 0
Radnički
Karakaj
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 1
Sloga
Korenita
Radnički
Karakaj
5 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Bečej 1918
Bečej
6 : 1
Bačka A
Mol
TSC B
Bačka Topola
6 : 0
Bačka A
Mol
Potisje
Kanjiža
1 : 2
AFK A
Ada
Bačka B
Mol
1 : 3
Bačka A
Mol
TSC A
Bačka Topola
3 : 0
AFK B
Ada
Potisje
Kanjiža
0 : 1
TSC B
Bačka Topola
AFK B
Ada
0 : 0
Bačka A
Mol
AFK A
Ada
3 : 0
Bačka B
Mol
TSC A
Bačka Topola
1 : 2
Potisje
Kanjiža
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Bačka B
Mol
AFK B
Ada
0 : 4
AFK A
Ada

Hokej

Slavija Junior
Ljubljana
6 : 1
Medveščak
Zagreb
Zagreb
Zagreb
7 : 5
ECE Celje
Celje