XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 486 utakmica za dan
Subota, 5 Maj 2018

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički
Niš
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena Zvezda
Beograd
4 : 0
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Javor
Ivanjica
Radnik
Surdulica
2 : 1
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
1 : 2
Rad
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Tutin
Tutin
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Karađorđe
Topola
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Moravac Orion
Mrštane
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Radan
Lebane
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Radnički (Š)
Šid
0 : 4
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Cement
Beočin
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Odžaci
Odžaci
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
BASK
Beograd
8 : 1
Kolubara
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Grafičar
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Radnički (K)
Kovači
Ovčar
Markovica
3 : 3
Sušica
Kragujevac
LFK Mladost
Lučani
3 : 2
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Rudar 2001
Kostolac
2 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Šumadija
Toponica
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 1
Budućnost
Arilje
Spartak
Ljig
1 : 2
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost (O)
Orašje
2 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
Lužnica
Babušnica
5 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Jablanica
Medveđa
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 3
OFK Niš
Niš
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Šarbanovac
Šarbanovac
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Moravica
Subotinac
Kopaonik
Brus
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Napredak
Drenovac
SFS Borac
Paraćin
4 : 1
Sloga (D)
Despotovac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
4 : 2
Sloga
Plandište
Radnički (S)
Sutjeska
6 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Begej
Žitište
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Sloga (T)
Temerin
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Sremac
Vojka
4 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Preporod
Novi Žednik
0 : 3
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Polet (K)
Karavukovo
4 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Turbina
Vreoci
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Srem
Jakovo
Napredak
Medoševac
5 : 1
Hajduk
Beograd
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Naftagas (B)
Boka
Hajduk
Čepure
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Dunav
Banatska Palanka
0 : 3
Radnički (B)
Baranda
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 1
Jadran
Golubinci
Sloven
Ruma
4 : 1
Rudar
Vrdnik
Partizan
Vitojevci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Mladost (K)
Kruščić
5 : 1
Hajduk Junior
Kula
ŽAK
Sombor
5 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
1 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (NJ)
Njegoševo
4 : 6
Senta
Senta
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Jadran
Feketić
Radnički
Klokočevac
7 : 2
Krivelj
Krivelj
Branik
Štubik
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Polom
Leskovo
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
0 : 3
Slatina
Slatina Bor
BSK
Bukovče
1 : 4
Deli Jovan
Sikole
Čubra
Čubra
0 : 3
Zlot
Zlot
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Blizna
Blizna
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča
5 : 0
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 7
Boleč
Boleč
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Majur
Majur
1 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Cerić
Miokus
3 : 4
Vidojevica
Lešnica
Parmenac
Parmenac
5 : 3
Mladost (P)
Preljina
Blagotin
Poljna
5 : 3
FUD
Brus
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Đerdap
Golubac
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Senjak
Pirot
4 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Rudar
Baljevac
4 : 3
Proleter
Pečenog
Prvi partizan
Užice
5 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Savinac
Visibaba
2 : 2
Perućac
Perućac
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Banjani
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 2
ZSK
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Trlić
Trlić
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 0
Naisus 1977
Rožina
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Orljane
Orljane
Palilulac
Niš
1 : 5
Budućnost
Prva Kutina
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Mladost
Novi Sad
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
OFK Futog
Futog
4 : 0
Vinogradar
Ledinci
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 0
Rgotina
Rgotina
OFK 019
Zaječar
2 : 2
Radnički (L)
Lubnica
Rudar (VČ)
Grljan
6 : 0
Omladinac
Grezna
Malinik
Podgorac
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Graničar
Veliki Izvor
2 : 3
Osnić
Osnić
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Midžor
Kalna
Sloga
Minićevo
0 : 2
Kosovo
Zvezdan
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
Trebič
Sokobanja
Kaćuša
Kuršumliija
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
OFK Alakince
Alakince
2 : 0
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
2 : 4
Lugina
Aliđerce
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ropotovo
Ropotovo
3 : 0
Morava
Parteš
Oskar
Pasjane
3 : 0
Sloga
Ranilug
Mineralac
Klokot
3 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 4
Glama
Koretište
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 4
Javor
Sladaja
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
0 : 2
Antimon
Zajača
Dedinje
Beograd
4 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Busije
Zemun
1 : 2
BUSK
Beograd
Zaklopača
Zaklopača
0 : 1
Minel
Ripanj
Poštar
Beograd
1 : 2
PKB (K)
Kovilovo
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 0
OFK Šabac
Šabac
Drina
Badovinci
2 : 0
Milicionar
Bogatić
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Rubribreza
Rubribreza
6 : 1
Vrelo
Vrelo
Kalenić
Kalenić
1 : 4
Čučuge
Čučuge
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 3
Polet
Popučke
OFK Brđanac
Valjevo
6 : 2
Komanice
Komanice
Delija
Mokrin
4 : 2
Bega
Novi Itebej
Borac
Trnjane
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Gredetin
Gredetin
3 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet
Sivac
7 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Partizan
Kupusina
0 : 4
Kordun
Kljajićevo
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 4
Napredak (P)
Poljana
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Dizel
Bare
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
OFK Slatina
Slatina
4 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Čoka
Čoka
1 : 0
Graničar
Đala
Tornjoš
Tornjoš
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
Nišavac
Staničenje
0 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost
Mali Suvodol
2 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Napredak
Izvor
Bjelica
Milatovići
4 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Budućnost
Stančići
4 : 3
Lugovi
Čačak
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Zvezda
Konatice
3 : 0
Polet
Grabovac
Budućnost
Ratari
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Bačinac
Bačinac
0 : 4
Železničar
Kusadak
Jasenica
Kruševo
2 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Plana
Velika Plana
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Mladost
Resnik
2 : 3
Sloga
Žučkovac
Napredak
Jošanica
6 : 1
Rtanj
Vrmdža
Bukovica
Bukovica
0 : 3
Meševo
Meševo
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Arbanasce
Arbanasce
3 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
Nacional
Lukovo
2 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Sloga
Jarkovac
2 : 3
Mladost
Belo Blato
Borac
Zrenjanin
1 : 4
Proleter
Neuzina
Partizan
Tomaševac
0 : 4
Tisa 1933
Taraš
Sparta
Kaona
2 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Belpos
Belotić
1 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 2
Napredak
Bogojevce
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Mladost (K)
Kutles
Navalin
Navalin
1 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Nomanica
Nomanica
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Turekovac
Turekovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Badince
Badince
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Gradac Pričević
Valjevo
Zvizdar 2012
Zvizdar
3 : 2
Omladinac
Kalinovac
Bane 1931
Raška
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 1
Šumadija (Š)
Šumarice
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Planinac
Panjevac
1 : 5
Rudar
Plazane
Viner DSV
Bukovac
2 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Dunav
Ostrovo
6 : 5
Sopot
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Proleter
Karađorđevo
3 : 7
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
12 : 0
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Sloga
Korenita
2 : 2
Jelav
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Luk
Voćnjak
3 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Mladost
Velika Greda
1 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Crvena zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Naša Krajina
Kupinik
1 : 3
Sloga
Margita
Usije
Usije
0 : 2
Električar
Šuvajić
Brana Paunović
Rašanac
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Vukićevica
Vukićevica
3 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Mladi radnik
Junkovac
3 : 3
Strmovo
Strmovo
Šumadinac
Kruševica
2 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
3 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Soko
Krvije
4 : 0
Dragoš
Oreškovica
Dobrnje
Dobrnje
2 : 2
Burovac
Burovac
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 1
Mladost
Svileuva
Borac 1939
Ljuljaci
2 : 2
Grivac
Grivac
Sloga
Zabojnica
2 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Omladinac
Odžaci
2 : 3
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
2 : 1
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
9 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Sport
Bezdan
1 : 1
Telečka
Telečka
Prosvetar
Belušić
2 : 3
Dragovo
Dragovo
Blagotin
Belušić
3 : 1
Goša
Vukmanovac
Levač 2
Rekovac
2 : 0
Polet
Sekurič
Vrelo 1971
Milanovac
8 : 1
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Pobeda 1953
Osanica
4 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Tulež
Tulež
2 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Misača
Misača
1 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Sipić
0 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Baštovan
Subotica
2 : 3
Obilić
Mrmoš
Garevina
Garevina
2 : 2
Župski biseri
Lacisled
Ratajac
Donje Rataje
05.05.2018
17:00
Mladost
Raklja
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 1
Bojić
Bojić
PSS-192
Jagodina
0 : 4
Napredak
Staro Lanište
Grbalj
Radanovići
2 : 2
Kom
Podgorica
Mladost
Podgorica
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 1
Dečić
Tuzi
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
2 : 0
Borac
Banja Luka
Mladost
Kakanj
1 : 2
GOŠK
Gabela
Čelik
Zenica
0 : 2
Sloboda
Tuzla
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 0
Podrinje
Janja
Rudar
Prijedor
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Drina
Zvornik
1 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 2
Kozara
Gradiška
Sutjeska
Foča
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Napredak
Donji Šepak
2 : 0
Sloga
Doboj
Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Swansea
Swansea
Everton
Liverpool
1 : 1
Southampton
Southampton
Leicester
Leicester
0 : 2
West Ham
London
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Crystal Palace
London
Watford
Watford
2 : 1
Newcastle
Newcastle upon Tyne
WBA
West Bromwich
1 : 0
Tottenham
London
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Valencia
Valencia
Celta Vigo
Vigo
1 : 1
La Coruña
La Coruña
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Real Betis
Sevilla
Girona
Girona
1 : 4
Eibar
Eibar
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 2
Mainz 05
Mainz
RB Leipzig
Leipzig
4 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Köln
Köln
1 : 3
Bayern
München
Werder
Bremen
0 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
3 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 0
Hamburger SV
Hamburg
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Hannover 96
Hannover
3 : 1
Hertha BSC
Berlin
Stuttgart
Stuttgart
2 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Juventus
Torino
3 : 1
Bologna
Bologna
Milan
Milano
4 : 1
Verona
Verona
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Mašinac
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Rad
Beograd
0 : 3
Sloga Radnički
Zemun
Lavice Dubočica
Leskovac
5 : 0
Polet
Sivac
Kanjiža
Kanjiža
3 : 1
Karađorđe
Topola
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 4
Internacional
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 4
Bežanija
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 5
Karadjordje
Topola
Mladi radnik 1926
Požarevac
12 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
10 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Zmaj 1953
Beograd
0 : 3
Trudbenik
Trudbenik
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Žarkovo
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 2
DIF
Beograd
Zvezdara
Beograd
8 : 0
Budućnost
Zvečka
Minel
Beograd
3 : 0
Posavina
Stubline
Šumadinac
Bečmen
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Dolina
Padina
5 : 1
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
0 : 10
Borac (St)
Starčevo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 5
Borac (Sa)
Sakule
Mladost (O)
Omoljica
1 : 4
BSK
Bavanište
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Polet
Grabovac
Podunavac
Udovice
2 : 1
Napredak
Markovac
ŽAK Junior
Sombor
4 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
011 MK
Beograd
1 : 6
Zemun MK
Zemun
IMT MO
Beograd
0 : 6
Internacional MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 3
Brodarac MK
Beograd
Rad MK
Beograd
1 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Borac MK
Lazarevac
1 : 2
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Torlak MK
Beograd
2 : 1
Bežanija MO
Beograd
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Brodarac
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 0
Dinamo
Pančevo
TSC
Bačka Topola
4 : 2
Spartak
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
BSK 1925
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Rad
Beograd
12 : 0
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Poštar 1930
Beograd
2 : 6
Žarkovo
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
12 : 0
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
4 : 7
Balkan
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Radnik
Smederevska Palanka
8 : 2
Proleter
Vranovo
Pobeda
Golobok
5 : 1
7.juli
Vodanj
Morava
Velika Plana
6 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Tavankut
Tavankut
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Bane
Raška
Jugoslavija
Jabuka
6 : 2
Kolonija
Kovin
Polet
Idvor
6 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Jedinstvo
Dren
Strelac
Mislodjin
8 : 0
Rvati
Obrenovac
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Mladost
Donji Dobrić
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Železničar (P)
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Hajduk Junior
Kula
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Lokomotiva MK
Beograd
1 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
8 : 0
BSK Borča MK
Borča
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 9
Rad MK
Beograd
Rad B MK
Beograd
4 : 0
Nord Star MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
0 : 2
Bežanija MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 5
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Banja MK
Beograd
0 : 6
Sremčica MK
Sremčica
OLE MK
Zemun
6 : 2
Jedinstvo MK
Dren
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Spartak
Subotica
Rad
Beograd
7 : 0
BSK 1925
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Dominus
Beograd
1 : 3
BASK
Beograd
Studentski Grad
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Lola
Beograd
0 : 4
BSK
Borča
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Budućnost
Mala Krsna
8 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloboda
Lipe
0 : 7
AF Djokić
Velika Plana
Sopot
Sopot
2 : 5
Selo Mladenovac
Mladenovac
Ada
Beograd
6 : 0
Milutinac
Beograd
Borac
Ostruznica
12 : 0
Komgrap
Beograd
Arena Su
Subotica
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
9 : 0
Unirea
Uzdin
IMT
Beograd
2 : 1
Borac
Progar
Bežanija
Beograd
2 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
13. Maj
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Bačka
Mol
1 : 3
AFK
Ada
Borac
Žabari
0 : 3
Rudar 2001
Kostolac
ŽAK
Kikinda
5 : 4
Železničar (P)
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Bečkerek 023
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 2
Čukarički MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
8 : 0
DIF MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
Brodarac MK-B
Novi Beograd
4 : 3
Ada MK
Beograd
Olimpik MK
Beograd
3 : 0
PKB MK
Padinska Skela
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 1
Radnički PDM MK
Mladenovac
BSK 1926 MK
Baćevac
3 : 7
Radnički NB
Novi Beograd
Trijumf MK
Sremčica
0 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Rad
Banjica
BSK Borča
Borča
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
0 : 1
Brodarac 1947
Beograd
OLE
Borča
4 : 0
Sindjelić
Beograd
Arena SU
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Subotica
Subotica
Olimpik
Beograd
3 : 2
Jedinstvo
Surčin
IMT
Beograd
1 : 2
Lola
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Crveni orao
Beograd
Bežanija
Beograd
11 : 0
Sindjelic 2012
Beograd
Banja
Beograd
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
Torlak
Beograd
13 : 1
Zvezdara
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
Crvenka
Crvenka
2 : 3
Hajduk
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
2 : 1
Napredak
Medosevac
Munja Barič
Barič
6 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Dunavac
Grocka
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 2
Leštane
Leštane
Boleč
Boleč
3 : 0
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Forza
Beograd
3 : 12
Mladenovac
Mladenovac
Ada
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Varga
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Rvati
Obrenovac
0 : 6
Urovci
Urovci
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
1 : 2
Zvezda
Konatice

Košarka

Zlatibor
Čajetina
99 : 73
Mladost
Zemun
Borac
Čačak
72 : 62
Tamiš
Pančevo
Topolčanka
Bačka Topola
51 : 83
Čelarevo
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
81 : 52
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Radnički 2
Beograd
3 : 0
Roda 2
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 1
BG Volley
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 2
21. maj
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Volleyland
Beograd
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
28 : 20
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
25 : 27
Partizan
Beograd
Lavovi BP
Bačka Palanka
31 : 25
Hercegovina
Sečanj
Dolovo
Dolovo
34 : 31
Crvena zvezda
Mokrin
Sivac 69
Sivac
38 : 29
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Apatin
Apatin
26 : 30
Jabuka
Jabuka
Mladost
Čačak
33 : 30
Sloga
Kraljevo
Pobednik
Prijepolje
33 : 24
Omladinac
Gornji Milanovac
Prva Petoletka
Trstenik
41 : 30
Metalac
Kraljevo
Beograd
Beograd
27 : 27
Metaloplastika 2
Šabac
PKB
Padinska Skela
26 : 31
Radnički
Obrenovac
Vlasotince
Vlasotince
40 : 24
Jastrebac
Blace
Radnički
Ćuprija
20 : 21
BSK Heba
Bujanovac
ORK Pančevo
Pančevo
25 : 22
Radnički 1958
Šid
Slavija
Novi Sad
33 : 24
PIK Prigrevica
Prigrevica
Somborelektro
Sombor
44 : 37
Budućnost
Alibunar
Mladost 1949
Zaječar
37 : 20
Rudar
Majdanpek
Umčari
Umčari
30 : 32
Palanka
Smederevska Palanka
Lazarevac
Lazarevac
30 : 35
Rakovica
Rakovica
Barič
Barič
28 : 36
Prva Iskra Barič
Barič
Mladost
Vranje
39 : 14
Radan
Lebane
Železničar 1949 - 2
Niš
38 : 21
Vranje 1957 - 2
Vranje
Jedinstvo
Novi Bečej
32 : 24
Mačva
Bogatić
Loznica
Loznica
34 : 23
Proleter
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
29 : 15
Sinđelić
Beograd
Kikinda Grindex
Kikinda
26 : 22
Kolubara
Lazarevac
Morava
Velika Plana
35 : 32
Vrbas Petrol
Vrbas
Radnički 1964
Kragujevac
34 : 33
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica 54
Leskovac
24 : 27
Novi Pazar
Novi Pazar
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
39 : 20
Topličanin
Prokuplje
Borac
Bački Gračac
28 : 27
Kljajićevo
Kljajićevo
Naftagas
Elemir
31 : 29
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
25 : 22
Jedinstvo
Bočar
Dolovo
Dolovo
20 : 21
Crepaja
Crepaja
Beočin
Beočin
27 : 32
Inđija 2
Inđija
Vojka
Vojka
30 : 22
Hajduk
Čurug
Jagodina
Jagodina
22 : 19
Bekament
Aranđelovac
Vrbas
Vrbas
48 : 30
Metalac
Kraljevo
Pirot
Pirot
18 : 37
Minaqua
Novi Sad
Ravangrad
Sombor
38 : 26
Želja
Žabalj
Jadran
Feketić
23 : 29
Sloven
Ruma
Radnički
Bajmok
35 : 31
Laki
Crvenka
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
44 : 28
Čačak
Čačak
Košutnjak
Čačak
19 : 29
Napredak 12
Kruševac
Đerdap
Kladovo
23 : 20
Rtanj
Boljevac
Metalac 2015
Valjevo
21 : 23
Mladi radnik
Radinac
ORK Loznica
Loznica
27 : 22
Radnički (O)
Obrenovac
Mačva
Šabac
38 : 31
Rudar
Kostolac
ORK Beograd
Beograd
37 : 28
Beograd
Beograd
Naftagas (Ž)
Elemir
29 : 23
Partizan
Iđoš
Obilić
Novi Kneževac
12 : 15
Gradnulica
Zrenjanin
Jabuka (Ž)
Jabuka
26 : 24
Dolovo (Ž)
Dolovo
Apatin (Ž)
Apatin
37 : 7
Sonta
Sonta
Jugović (Ž)
Kać
34 : 21
Senta
Senta
Singidunum
Beograd
05.05.2018
18:30
Kolubara
Lazarevac
VGSK
Veliko Gradište
05.05.2018
19:00
Crvena Zvezda
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 14
Morava
Vladičin Han

Vaterpolo

Valjevo Gorenje
Valjevo
10 : 13
KVK Radnički
Kragujevac
Nais
Niš
7 : 11
Vojvodina
Novi Sad
BVK Crvena zvezda
Beograd
15 : 7
Šabac
Šabac

Futsal

International
Novi Sad
2 : 8
FON
Beograd
Vinter Sport
Niš
4 : 2
Samo pravo
Beograd
Tango
Novi Sad
10 : 4
Srbobran
Srbobran

Američki fudbal

Mammoths Kikinda
Kikinda
26 : 14
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
50 : 28
Blue Dragons Beograd
Beograd
Vukovi Beograd
Beograd
35 : 21
Indians Inđija
Inđija
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
30 : 7
Knights Klek
Klek

Ragbi 15

Partizan
Beograd
27 : 0
Rad Mozzart
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
24 : 12
Dinamo 1954
Pančevo