XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 166 utakmica za dan
Sreda, 11 April 2018

Fudbal

Bežanija
Beograd
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda
Užice
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Inđija
Inđija
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Sinđelić
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Trajal
Kruševac
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Sinđelić
Niš
6 : 0
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Ozren
Sokobanja
0 : 4
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 0
Cement
Beočin
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Odžaci
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Železničar
Pančevo
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
Sopot
Sopot
Žarkovo
Beograd
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Jedinstvo
Surčin
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Polet 1980
Laplje Selo
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
OFK Niš
Niš
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Sloga (L)
Leskovac
5 : 2
Jablanica
Medveđa
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Malošište
Malošište
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 0
Kablovi
Zaječar
Naša krila
Belotinac
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Sloga
Kobišnica
0 : 3
BSK
Bogovina
Moravica
Subotinac
0 : 3
Bukovik
Razanj
Jastrebac
Blace
5 : 3
OFK Kosanica
Kuršumlija
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Levač
Rekovac
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 4
Napredak
Drenovac
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 3
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Sloga
Plandište
4 : 1
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
0 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Polet
Nakovo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
Hajduk (D)
Divoš
0 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Jugović
Kać
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Index
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
0 : 2
Sremac
Vojka
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Mladost Apa
Apatin
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Srbobran
Srbobran
6 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
1 : 3
Krajina
Krajišnik
Bilećanin
Sečanj
0 : 3
Banat
Čenta
Borac
Aleksandrovo
10 : 1
Naftagas (B)
Boka
Rusanda
Melenci
2 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Omladinac FAM
Botoš
0 : 4
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloven
Ruma
2 : 0
Borac (M)
Martinci
Partizan
Vitojevci
1 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Železničar
Inđija
3 : 0
Jadran
Golubinci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 7
Rudar
Vrdnik
Graničar 1924
Adaševci
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Borac (K)
Klenak
0 : 2
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
BSK
Bukovče
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Čubra
Čubra
0 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Zlot
Zlot
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Deli Jovan
Sikole
4 : 4
Slatina
Slatina Bor
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Polet (SD)
Suvi Do
6 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Đerdap
Golubac
3 : 2
Radnik
Salakovac
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Rudar (S)
Stamnica
1 : 0
Makce
Makce
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rudar (K)
Krepoljin
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Železničar
Požarevac
4 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Partizan
Cerovac
0 : 5
Srbija
Ilićevo
Borac (D)
Drenovac
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 4
Jadran
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Sloboda
Grbice
Korićani
Korićani
2 : 3
Ćava
Grošnica
Budućnost
Resnik
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Mladost
Pajazitovo
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Sloga
Korman
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Orljane
Orljane
5 : 2
Jedinstvo GVD
Grejač
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Mladost
Vrdila
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Lazac
Lazac
Partizan
Vrba
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Mineral 2015
Rudno
0 : 0
Lasta
Vitkovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Metalac
Kraljevo
6 : 1
Mlada krila
Metikoši
Borac (A)
Adrani
2 : 2
Grdica
Grdica
Napredak
Gračac
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Poštar
Beograd
7 : 0
Umčari
Umčari
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Omladinac
Vajuga
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Dunavac
Velesnica
Milutinovac
Milutinovac
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Karadjordje
Topola
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Omladinac
Veliko Polje
0 : 8
Žarkovo
Beograd
Grafičar
Beograd
4 : 0
BASK
Beograd
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 4
Železničar
Pančevo
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 1
Železničar
Pančevo
Plavi 2000
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo

Košarka

Ras
Beograd
64 : 86
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Vizura
Beograd
59 : 69
Eko Sport
Beograd
Borča 2
Beograd
71 : 75
Mladost 2
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
76 : 73
Čelarevo
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 65
Karaburma
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
61 : 65
Proleter 023
Zrenjanin
Radnički
Beograd
51 : 39
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Vranje 2
Vranje
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Libero
Bačko Gradište
3 : 2
Hajduk
Kula
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
Star
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
2 : 3
Bečej
Bečej
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad

Rukomet

Mokra gora 2
Zubin Potok
26 : 31
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Mladost
Vranje
27 : 19
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Borac
Bački Gračac
23 : 24
Sivac 69/2
Sivac

Vaterpolo

Šabac
Šabac
11 : 5
Nais
Niš
Partizan
Beograd
9 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Valjevo Gorenje
Valjevo
6 : 14
BVK Crvena zvezda
Beograd