XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 437 utakmica za dan
Subota, 17 Mart 2018

Fudbal

Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 1
Dinamo
Vranje
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Karađorđe
Topola
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Polet
Ljubić
Timok
Zaječar
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Odžaci
Odžaci
5 : 1
Dunav
Stari Banovci
Cement
Beočin
1 : 0
Železničar
Pančevo
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Borac (Ž)
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
3 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Homoljac
Žagubica
Ribnica
Mionica
0 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
0 : 4
OFK Divci
Divci
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Lužnica
Babušnica
BSK
Bogovina
0 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Brodoremont
Kladovo
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Đerdap
Kladovo
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Kopaonik
Brus
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 1
Levač
Rekovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Begej
Žitište
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Sloga
Plandište
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Sremac
Vojka
Polet (K)
Karavukovo
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Mladost Apa
Apatin
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Brodarac
Novi Beograd
1 : 4
Leštane
Leštane
Napredak
Medoševac
2 : 0
Borac
Lazarevac
Milutinac
Zemun
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Partizan (U)
Uljma
5 : 0
Vojvodina (Cr)
Crepaja
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
Hajduk Junior
Kula
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Poreč
Donji milanovac
0 : 1
Zlot
Zlot
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Baćevac
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Đerdap
Golubac
Rudar
Baljevac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Trlić
Trlić
Banjani
Banjani
2 : 0
Kačer
Belanovica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Ćava
Grošnica
1 : 1
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Orljane
Orljane
5 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Rasovača
Rasovača
3 : 2
Naisus 1977
Rožina
Vulkan 1963
Brenica
1 : 6
Mladost (M)
Medoševac
Palilulac
Niš
0 : 3
Rudar
Jelašnica
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Veternik
Veternik
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Midžor
Kalna
3 : 2
Omladinac
Grezna
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Zenit
Oparić
0 : 0
Mladost (T)
Tečić
Jedinstvo
Ečka
1 : 2
OFK Klek
Klek
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
5 : 0
Tamiš
Farkaždin
Potisje
Knićanin
3 : 0
ASK
Aradac
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 2
Zlatica
Zlatica
MSK
Mihajlovo
1 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Borac
Kozjak
Atakante
Rakovica
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 3
Mladost
Mačvanski Metković
Crvena Jabuka
Ub
5 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Bujačić
Bujačić
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Borac
Gornji Katun
Gredetin
Gredetin
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Jastrebac
Tešica
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Polet
Sivac
4 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Integral
Batuša
Stojnik
Stojnik
1 : 3
Mladost (G)
Guberevac
Čoka
Čoka
0 : 5
Tornjoš
Tornjoš
Sparta
Kaona
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Belpos
Belotić
1 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
7 : 5
Jašunja
Jašunja
Navalin
Navalin
4 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Turekovac
Turekovac
4 : 3
Veternica
Leskovac
Todorovce
Todorovce
5 : 1
Badince
Badince
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 4
Pambukovica
Pambukovica
OFK Građanski
Požarevac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Lomnica
Lomnica
3 : 0
Vratare
Vratare
Modrica
Modrica
5 : 3
Padež
Padež
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Polet (K)
Kobilje
Budućnost
Podgorica
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Kom
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
0 : 0
Mladost
Podgorica
Karioke
Podgorica
0 : 3
Bratstvo
Ljajkovići
Budućnost 2
Podgorica
0 : 1
Gorštak
Kolašin
Sloga
Doboj
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Željezničar
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sutjeska
Foča
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Podrinje
Janja
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
3 : 3
Željezničar
Sarajevo
Vitez
Vitez
0 : 3
Sloboda
Tuzla
Čelik
Zenica
2 : 0
GOŠK
Gabela
Mladost
Kakanj
2 : 0
Borac
Banja Luka
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
WBA
West Bromwich
Huddersfield
Huddersfield
0 : 2
Crystal Palace
London
Liverpool
Liverpool
5 : 0
Watford
Watford
Stoke
Stoke-on-Trent
1 : 2
Everton
Liverpool
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
La Coruña
La Coruña
1 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Valencia
Valencia
3 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Betis
Sevilla
3 : 0
Espanyol
Barcelona
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
3 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
Eintracht
Frankfurt am Main
3 : 0
Mainz 05
Mainz
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Werder
Bremen
Hamburger SV
Hamburg
1 : 2
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
SPAL
Ferrara
0 : 0
Juventus
Torino
Udinese
Udine
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Amiens SC
Amiens
1 : 1
Troyes
Troyes
Angers
Angers
3 : 0
Caen
Caen
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Rennes
Rennes
Montpellier
Montpellier
2 : 2
Dijon
Dijon
Toulouse
Toulouse
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Mašinac
Niš
3 : 0
Spartak
Subotica
Radnički 2012
Niš
2 : 1
Polet
Sivac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 2
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
BASK
Beograd
8 : 0
Kolubara
Lazarevac
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 2
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 8
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Karadjordje
Topola
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Budućnost
Dobanovci
2 : 10
Omladinac
Veliko Polje
Poštar 1930
Beograd
6 : 1
Vinča
Vinča
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 2
Trudbenik
Trudbenik
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Minel
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Posavina
Stubline
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Avala
Beograd
2 : 3
Palilulac
Beograd
011 MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
7 : 3
IMT MO
Beograd
Voždovac 2 MO
Beograd
4 : 0
Lokomotiva 2 MO
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
0 : 3
Zuce MK
Zuce
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
9 : 0
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Apolon 4
Kragujevac
IMT
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
011
Beograd
1 : 9
Teleoptik
Zemun
Grafičar
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
9 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
1 : 4
Zemun MK
Zemun
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
011 MK
Beograd
3 : 7
Voždovac B MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
1 : 5
Kolubara MK
Lazarevac
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 3
Leštane MK
Leštane
Banja MK
Beograd
0 : 8
Kosmaj MK
Ralja
Rakovica MK
Rakovica
2 : 0
Institut MK
Zemun Polje
OLE MK
Zemun
4 : 2
Zemun MK
Zemun
Jedinstvo MK
Dren
1 : 2
Sopot MK
Sopot
Rad V MK
Beograd
0 : 4
Bežanija MK
Novi Beograd
Sremčica MK
Sremčica
2 : 1
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 1
Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
BSK 1925
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Kolubara
Lazarevac
Lola
Beograd
2 : 6
Studentski Grad
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 3
Dominus
Beograd
BSK
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Vinča
Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 6
Balkan
Beograd
Graficar
Beograd
1 : 2
Borac
Progar
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
Internacional MK
Beograd
5 : 1
DIF MK
Beograd
Rad MK
Beograd
2 : 3
Ada MK
Beograd
Olimpik MK
Beograd
9 : 2
Milutinac MK
Zemun
OFK Beograd B MK
Beograd
3 : 0
Voždovac B
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 3
GSP Polet MK
Beograd
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 1
Radnički NB
Novi Beograd
Ole MK
Zemun
0 : 1
BASK MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
1 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Beograd
7 : 2
Zemun B MK
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
1 : 0
Rad
Banjica
Olimpik
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sindjelic 2012
Beograd
3 : 2
Lola
Beograd
Crveni orao
Beograd
4 : 7
Dominus
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 1
Beograd 1929
Beograd
Munja Barič
Barič
3 : 0
Borac
Ostruznica
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 3
Žarkovo
Žarkovo
Nord Star
Beograd
2 : 0
Napredak
Medosevac
Kormoran
Beograd
4 : 2
Vinča
Vinča
Boleč
Boleč
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Leštane
Leštane
0 : 4
Lokomotiva
Beograd
Forza
Beograd
2 : 13
Varga
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 4
OFK Beograd
Beograd

Košarka

Dynamic
Beograd
98 : 70
Spartak
Subotica
KKK Radnički
Kragujevac
78 : 107
Borac
Čačak
Vršac
Vršac
92 : 55
OKK Beograd
Beograd
Dunav
Stari Banovci
87 : 74
Sloga
Kraljevo
Beovuk 72
Beograd
73 : 107
Tamiš
Pančevo
Sloboda
Užice
95 : 81
Akademik
Srbobran
Kolubara LA 2003
Lazarevac
73 : 70
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Žarkovo
Beograd
72 : 55
Pirot
Pirot
Zdravlje Leskovac
Leskovac
82 : 70
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Konstantin
Niš
71 : 74
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Klik
Arilje
98 : 61
Smederevo 1953
Smederevo
Plana
Velika Plana
69 : 96
Novi Pazar
Novi Pazar
Vrbas
Vrbas
91 : 73
Jedinstvo
Novi Becej
Hajduk
Kula
68 : 74
Dunav 2014
Apatin
Kris Kros
Pančevo
75 : 73
Topola
Bačka Topola
Radnički
Kovin
53 : 74
Sloven
Ruma
Sveti Đorđe
Žitište
86 : 69
Futog Tupanjac MD
Futog
Omladinac
Novi Banovci
79 : 82
Nova Pazova
Nova Pazova
Zlatar
Nova Varoš
103 : 76
Prva Petoletka
Trstenik
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 62
Paraćin
Paraćin
Železničar
Čačak
101 : 88
Jagodina
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
87 : 78
Radnički VA
Valjevo
Zekas 75
Rača
94 : 78
Mileševac
Prijepolje
Mladost Vesna
Bela Palanka
61 : 70
Radnik
Surdulica
Jugbasket
Vranje
81 : 85
Junior
Niš
BKK Radnički
Beograd
101 : 69
Ras
Beograd
Slodes
Beograd
66 : 63
Borac
Zemun
Torlak
Beograd
61 : 55
Borča
Beograd
Astra
Beograd
80 : 58
BASK
Beograd
Kadet
Novi Sad
65 : 70
Bagljaš
Zrenjanin
Star
Novi Sad
80 : 62
Petrovgrad
Zrenjanin
Velika Kikinda
Kikinda
70 : 65
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Vojka
Vojka
65 : 82
Opovo 99
Opovo
RU Koš
Ruma
85 : 82
Šimanovci
Šimanovci
Ub
Ub
55 : 66
Mix
Majur
Šabac
Šabac
103 : 55
Student 014
Valjevo
M015
Šabac
86 : 82
Železničar
Lajkovac
Osečina
Osečina
83 : 69
Mladost 2014
Ub
Mladost
Čačak
101 : 106
Užice
Užice
GM-032
Gornji Milanovac
52 : 78
Čačak 94
Čačak
Morava
Zablaće
84 : 75
Sloga
Požega
Play off
Užice
76 : 81
Ivanjica
Ivanjica
Požarevac
Požarevac
64 : 52
Svilajnac
Svilajnac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
80 : 65
Bane
Raška
Goč
Vrnjačka Banja
76 : 83
Stragari Šumadija
Aranđelovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
20 : 0
Despot
Smederevo
Sloga Elite
Kraljevo
75 : 58
Stari Ras
Novi Pazar
Vlasotince
Vlasotince
74 : 71
Mladost
Zaječar
Hisar
Leskovac
86 : 61
Hajduk Veljko
Negotin
Pusta Reka
Bojnik
82 : 66
Kuršumlija
Kuršumlija
Zicer
Bor
64 : 66
Vlasotince
Vlasotince
Barajevo
Barajevo
78 : 63
Mladost 2
Beograd
LA Basket
Beograd
86 : 69
Borča 2
Beograd
Sava
Beograd
59 : 97
Vitez
Beograd
Play Off
Užice
59 : 42
Užice
Užice
ČA basket
Čačak
82 : 47
Lim
Priboj
Ljubovija
Ljubovija
77 : 58
Duga
Šabac
Prijepolje
Prijepolje
48 : 99
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
20 : 0
Zvečan
Zvečan
Karaburma
Beograd
73 : 52
Girl Basket
Beograd
Proleter 023
Zrenjanin
20 : 0
Voša
Novi Sad
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 20
Topolčanka
Bačka Topola
Ruma 92
Ruma
20 : 0
Crvena zvezda 2
Beograd
Sivac
Sivac
67 : 64
Bežanija
Beograd
OKK Šabac
Šabac
17.03.2018
16:00
Osečina
Osečina
MIX 2
Šabac
17.03.2018
16:00
Lazarevac
Lazarevac
MIX 1
Šabac
17.03.2018
16:00
Student 2
Valjevo
Student 1
Valjevo
17.03.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
Mionica
Mionica
17.03.2018
16:00
Valjevski
Valjevo
Železničar
Lajkovac
17.03.2018
16:00
Metalac
Valjevo
Student
Valjevo
17.03.2018
16:00
LA Basket
Lazarevac
Mionica
Mionica
17.03.2018
16:00
MIX 2
Šabac
Železničar
Lajkovac
17.03.2018
16:00
Šuter
Sremčica

Odbojka

Napredak 037
Kruševac
0 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Partizan
Beograd
Futog
Futog
3 : 0
Železničar (Bg)
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Timok
Zaječar
1 : 3
Banat
Vršac
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Užice
Užice
Loznica
Loznica
3 : 0
Bečej
Bečej
Ribnica 2
Kraljevo
2 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Antena
Kruševac
3 : 2
Gračanica
Gračanica
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Vranje
Vranje
Desetka
Niš
3 : 0
Radan
Lebane
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Partizan
Bač
3 : 2
Šid
Šid
Maglić 1953
Maglić
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Kulpin
Kulpin
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Botafogo
Novi Sad
As
Beograd
3 : 2
Roda
Beograd
Hajduk Veljko 2
Negotin
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Viner
Bor
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Timok 2
Zaječar
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Sloven
Ruma
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Vest
Šid
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Vranje
Vranje
3 : 0
Futog
Futog
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 0
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Roda
Beograd
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Ub
Ub
3 : 1
Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Sterija
Beograd
3 : 0
Milenijum
Niš
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Srbijanka 014
Valjevo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Pirot
Pirot
Stampedo
Niš
2 : 3
Student
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Panda
Vranje
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Ruma
Ruma
3 : 1
Volejstars
Sombor
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Futog vest
Futog
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Partizan
Sremski Karlovci
AS
Beograd
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Radnički
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar
Smederevo
0 : 3
Fortuna plus
Aranđelovac
Bor 2
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Krajišnik
Krajišnik
Žitište
Žitište
3 : 2
Vršac
Vršac
Star
Novi Sad
3 : 1
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Blok Aut
Temerin
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Dunav Volej
Novi Sad
Bečej
Bečej
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Partizan 2
Beograd
Spas
Beograd
2 : 3
AS
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Radnički 2
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Pionir
Barajevo
Volleyland
Rakovica
3 : 0
Železničar
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BG Volley
Beograd
21. maj
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Metalac Gorenje
Valjevo
27 : 29
Beograd
Beograd
Rekreativo
Beograd
17 : 21
Sloga
Petrovac na Mlavi
PKB
Padinska Skela
25 : 23
Smederevo
Smederevo
Žitorađa
Žitorađa
35 : 27
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
27 : 28
Radnički
Ćuprija
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
27 : 24
Somborelektro
Sombor
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
30 : 19
PIK Prigrevica
Prigrevica
Radnički (JT)
Jaša Tomić
31 : 34
Budućnost
Alibunar
Palanka
Smederevska Palanka
22 : 25
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Rudar 2
Kostolac
32 : 24
Smederevo 2
Smederevo
Ub
Ub
30 : 25
Barič
Barič
Bekament
Aranđelovac
25 : 31
Bor RTB
Bor
Kikinda
Kikinda
22 : 27
Mladost (NP)
Nova Pazova
Železničar
Inđija
28 : 33
Vrbas
Vrbas
Halas Jožef
Ada
20 : 14
Pirot
Pirot
Pančevo
Pančevo
22 : 27
Zaječar 1949
Zaječar
Proleter
Zrenjanin
33 : 30
Metalac
Kraljevo
Prijepolje
Prijepolje
24 : 26
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Jagodina 2
Jagodina
29 : 30
Naisa 2
Niš
Rtanj
Boljevac
20 : 19
Radan
Lebane
Radnički
Svilajnac
20 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Vlasotince
Vlasotince
24 : 27
Dubočica
Leskovac
ORK Beograd
Beograd
24 : 24
ORK Loznica
Loznica
Dolovo (Ž)
Dolovo
36 : 13
Obilić
Novi Kneževac
Klenak 09
Klenak
24 : 26
Jugović (Ž)
Kać

Vaterpolo

Partizan RF
Beograd
8 : 10
Jug CO
Dubrovnik
Budva
Budva
5 : 14
Jadran Split
Split
Primorje EB
Rijeka
5 : 18
HAVK Mladost
Zagreb
VA Cattaro
Kotor
7 : 10
Šabac
Šabac
Zadar 1952
Zadar
5 : 12
Solaris
Šibenik
Nais
Niš
12 : 7
Valjevo
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
6 : 6
Medveščak
Zagreb
Stari Grad
Beograd
5 : 16
Banjica
Beograd
Bečej
Bečej
13 : 11
TENT
Obrenovac
Singidunum
Beograd
3 : 4
Dunav
Novi Sad

Futsal

Jastrebac
Blace
3 : 3
FON
Beograd
Forum
Vršac
3 : 5
Srpska
Beograd
Kragujevac 2011
Kragujevac
0 : 2
Ekonomac 2
Kragujevac
BSK
Bujanovac
0 : 5
Miners
Majdanpek
Dolap
Prokuplje
7 : 3
Zadrugar 2017
Žitorađa
Babušnica 2011
Babušnica
3 : 3
Ozren
Sokobanja
AS
Bujanovac
2 : 1
Prokuplje
Prokuplje

Ragbi 15

Partizan
Beograd
27 : 26
BRK Crvena Zvezda
Beograd