XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Subota, 2 Decembar 2017

Fudbal

Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Ćava
Grošnica
4 : 2
Šumadija 1934
Drača
Midžor
Kalna
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Čelik
Belo polje
3 : 0
OFK Alakince
Alakince
Borac
Trnjane
2 : 0
Jastrebac
Tešica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Rudar
Pljevlja
Kom
Podgorica
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Mladost
Podgorica
5 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Vitez
Vitez
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
GOŠK
Gabela
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Borac
Banja Luka
Arsenal
London
1 : 3
Manchester Utd
Manchester
Brighton
Brighton
1 : 5
Liverpool
Liverpool
Chelsea
London
3 : 1
Newcastle
Newcastle upon Tyne
Everton
Liverpool
2 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Leicester
Leicester
1 : 0
Burnley
Burnley
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 1
Swansea
Swansea
Watford
Watford
1 : 1
Tottenham
London
WBA
West Bromwich
0 : 0
Crystal Palace
London
Sevilla
Sevilla
2 : 0
La Coruña
La Coruña
Atlético Madrid
Madrid
2 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Barcelona
Barcelona
2 : 2
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
0 : 0
Real Madrid
Madrid
Bayern
München
3 : 1
Hannover 96
Hannover
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Werder
Bremen
1 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 2
Köln
Köln
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Mainz 05
Mainz
1 : 3
Augsburg
Augsburg
Torino
Torino
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Toulouse
Toulouse
Monaco
Monaco
1 : 0
Angers
Angers
Nice
Nice
3 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Rennes
Rennes
2 : 0
Amiens SC
Amiens
Strasbourg
Strasbourg
2 : 1
PSG
Paris
Troyes
Troyes
0 : 1
Guingamp
Guingamp

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
86 : 79
Partizan NIS
Beograd
Cedevita
Zagreb
77 : 65
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Vojvodina
Novi Sad
103 : 87
Metalac
Valjevo
OKK Beograd
Beograd
84 : 71
Vršac
Vršac
Sloga
Kraljevo
69 : 57
Dunav
Stari Banovci
Tamiš
Pančevo
93 : 85
Beovuk 72
Beograd
Sloboda
Užice
91 : 82
Plana
Velika Plana
Klik
Arilje
76 : 63
Novi Pazar
Novi Pazar
Konstantin
Niš
74 : 68
Smederevo 1953
Smederevo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
77 : 103
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Žarkovo
Beograd
83 : 74
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Kolubara LA 2003
Lazarevac
83 : 92
Pirot
Pirot
Akademik
Srbobran
57 : 72
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Futog Tupanjac MD
Futog
80 : 62
Kris Kros
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
82 : 69
Radnički
Kovin
Omladinac
Novi Banovci
82 : 90
Mladost Veternik
Veternik
Zlatar
Nova Varoš
102 : 72
Crnokosa
Kosjerić
Zekas 75
Rača
61 : 72
Student
Bajina Bašta
Napredak Junior
Kruševac
86 : 71
Mileševac
Prijepolje
Radnički 1950
Kragujevac
84 : 81
Polet
Kraljevo
Radnik
Surdulica
67 : 60
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prokuplje
Prokuplje
92 : 69
Rtanj
Boljevac
Junior
Niš
97 : 63
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radan
Lebane
75 : 71
Jugbasket
Vranje
BKK Radnički
Beograd
90 : 43
Astra
Beograd
Torlak
Beograd
81 : 50
BASK
Beograd
Slodes
Beograd
75 : 76
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Petrovgrad
Zrenjanin
93 : 59
Joker
Sombor
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
88 : 71
Velika Kikinda
Kikinda
Sloboda (NS)
Novi Sad
95 : 47
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Pančevo
54 : 74
Železničar
Inđija
Šimanovci
Šimanovci
86 : 76
Vojka
Vojka
Jedinstvo
Kačarevo
112 : 77
RU Koš
Ruma
Jadran
Golubinci
78 : 68
BNS
Banatsko Novo Selo
Student 014
Valjevo
76 : 93
Šabac
Šabac
Užice
Užice
73 : 76
Mladost
Čačak
Čačak 94
Čačak
90 : 55
GM-032
Gornji Milanovac
Sloga
Požega
50 : 77
Morava
Zablaće
Ivanjica
Ivanjica
85 : 74
Play off
Užice
Sloga Elite
Kraljevo
20 : 0
Despot
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
83 : 67
Stragari Šumadija
Aranđelovac
Goč
Vrnjačka Banja
83 : 73
Bane
Raška
Sloga (D)
Despotovac
67 : 82
Svilajnac
Svilajnac
Fair Play
Niš
109 : 46
Kuršumlija
Kuršumlija
LA Basket
Beograd
80 : 77
Zvezdara
Beograd
Bor
Bor
93 : 49
Vršac
Vršac
Šabac
Šabac
119 : 72
Šumadija
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
91 : 57
Kraljevo
Kraljevo
Partizan 1953
Beograd
86 : 76
Student
Niš
Železničar
Lajkovac
73 : 71
Loznica
Loznica
ČA basket
Čačak
105 : 46
Užice
Užice
Radnički 2016
Kragujevac
59 : 49
Radnički (KG)
Kragujevac
Bagdala
Kruševac
20 : 0
Topličanin 2012
Prokuplje
Girl Basket
Beograd
50 : 76
Karaburma
Beograd
Voša
Novi Sad
0 : 20
Proleter 023
Zrenjanin
Stara Pazova
Stara Pazova
59 : 54
Radnički (NB)
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
20 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Metalac
Valjevo
02.12.2017
16:00
Šuter
Sremčica
Železničar
Lajkovac
81 : 62
M 015
Šabac
Lazarevac
Lazarevac
02.12.2017
16:00
MIX
Šabac
Šuter
Sremčica
02.12.2017
16:00
Inter Koš
Šabac
Železničar
Lajkovac
02.12.2017
16:00
MIX
Šabac
Mladost 014
Ub
02.12.2017
16:00
Radnički
Valjevo
Student 2
Valjevo
02.12.2017
16:00
Osečina
Osečina
MIX 1
Šabac
02.12.2017
16:00
Inter Koš
Šabac
MIX 2
Šabac
02.12.2017
16:00
OKK Šabac
Šabac
Metalac
Valjevo
02.12.2017
16:00
LA Basket
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
02.12.2017
16:00
Mladost 014
Ub
Mionica
Mionica
02.12.2017
16:00
Student 1
Valjevo
Železničar
Lajkovac
02.12.2017
16:00
Mladost 014
Ub
MIX 2
Šabac
02.12.2017
16:00
Mionica
Mionica
MIX 1
Šabac
02.12.2017
16:00
Valjevski
Valjevo
Inter Koš
Šabac
48 : 47
Student
Valjevo
Šuter
Sremčica
65 : 48
LA Basket
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
02.12.2017
16:00
MIX 1
Šabac
Mionica
Mionica
02.12.2017
16:00
Student
Valjevo
MIX
Šabac
25 : 48
Mionica
Mionica
Kolubara Mladost
Lazarevac
02.12.2017
16:00
Osečina
Osečina
Valjevski
Valjevo
02.12.2017
00:00
Osečina
Osečina
Student
Valjevo
25 : 31
Mionica
Mionica
Mladost 014
Ub
02.12.2017
00:00
MIX
Šabac

Odbojka

Niš
Niš
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Spartak (Lj)
Ljig
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
VA-014 Gorenje
Valjevo
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 2
Futog
Futog
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Banat
Vršac
1 : 3
Timok
Zaječar
Užice
Užice
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Bečej
Bečej
1 : 3
Loznica
Loznica
Partizan
Lipljan
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Lotus
Čačak
0 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Niš 2
Niš
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
3 : 1
Pirot
Pirot
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Šid
Šid
1 : 3
Partizan
Bač
Roda
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 1
Stig
Kurjače
Rudar
Kostolac
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Karađorđe
Topola
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
Negotin
3 : 0
Ozren 2
Sokobanja
Drina
Bajina Bašta
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Vest
Šid
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Sloven
Ruma
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
TENT
Obrenovac
1 : 3
Vizura
Ruma
Partizan
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Futog
Futog
0 : 3
Vranje
Vranje
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
FOK
Novi Sad
Beograd
Beograd
3 : 1
Ub
Ub
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Inđija
Inđija
Milenijum
Niš
0 : 3
Sterija
Beograd
Kralj
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 0
Kraguj-Radnički
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Pirot
Pirot
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Panda
Vranje
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 1
Tutin
Tutin
Trstenik
Trstenik
3 : 1
Leposavić
Leposavić
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Partizan
Sremski Karlovci
1 : 3
Panonija
Bačka Palanka
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Zaslon
Šabac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Bor 2
Bor
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Zvečan
Zvečan
02.12.2017
Vidovdan
Donja Gušterica
Mokra Gora 2
Zubin Potok
02.12.2017
Leposavić 2
Leposavić
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
02.12.2017
Gračanica
Gračanica
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Sokolica
Zvečan
Gox-IN Phibrows
Odžaci
0 : 3
Apatin
Apatin
Hajduk
Kula
0 : 3
Libero
Bačko Gradište
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Banat
Vršac
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Blok Aut
Temerin
3 : 2
NS Tim
Novi Sad
Bečej
Bečej
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Grbić
Temerin
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Obilić
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
AS
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Dunav
Beograd
1 : 3
Avala
Beograd
Sloga
Čalma
1 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Trijumf 2013 2
Šid
3 : 2
Ruma 2
Ruma
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Maks 2
Šid
Lučani
Lučani
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Borac
Čačak
Lotus
Čačak
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Čačak
Čačak
3 : 2
Tara
Bajina Bašta
Beograd
Beograd
3 : 2
Vizurine Ajkulice
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 1
Dunav
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Volleyland
Rakovica
21. maj
Beograd
2 : 3
Crnjanski
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
Radnički
Novi Beograd
BG Volley
Beograd
2 : 3
Pionir
Barajevo
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Železničar
Beograd

Rukomet

Šamot 65
Arenđelovac
36 : 27
Požarevac
Požarevac
Sloga (P)
Požega
19 : 28
Železničar 1949
Niš
Jugović
Kać
23 : 29
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
29 : 30
Partizan
Beograd
Jabuka
Jabuka
29 : 20
Dolovo
Dolovo
Mladost (V)
Vršac
34 : 26
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
36 : 30
Crvena zvezda
Mokrin
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 30
Mladost
Čačak
Rekreativo
Beograd
32 : 23
Radnički
Obrenovac
Beograd
Beograd
32 : 25
Novi Beograd
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 28
Metaloplastika 2
Šabac
Paraćin
Paraćin
37 : 31
Hisar
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
39 : 33
Radnički
Ćuprija
Jastrebac
Blace
29 : 28
Aleksinac
Aleksinac
ORK Bor
Bor
22 : 22
Rtanj
Boljevac
Radnički 1958
Šid
27 : 22
PIK Prigrevica
Prigrevica
Budućnost
Alibunar
36 : 32
ORK Pančevo
Pančevo
Radnički (JT)
Jaša Tomić
34 : 31
Titel
Titel
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
35 : 29
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Dalmatinac
Riđica
38 : 31
Potisje Pleteks
Ada
Radnički 1964 2
Kragujevac
30 : 25
Mokra gora 2
Zubin Potok
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 28
Vrbas Petrol
Vrbas
Crvenka
Crvenka
20 : 28
Proleter
Zrenjanin
Kikinda Grindex
Kikinda
24 : 21
Sinđelić
Beograd
Inđija
Inđija
28 : 30
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1964
Kragujevac
36 : 20
Karađorđe
Topola
Dubočica 54
Leskovac
30 : 29
Hajduk Veljko
Negotin
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 32
Novi Pazar
Novi Pazar
Vranje 1957
Vranje
34 : 29
Topličanin
Prokuplje
Zlatar
Nova Varoš
31 : 22
Lokomotiva
Lapovo
Metalac
Kraljevo
23 : 53
Vrbas
Vrbas
Požarevac
Požarevac
25 : 25
Železničar
Inđija
Radnički
Bajmok
25 : 29
Spartak
Debeljača
Petrovaradin
Petrovaradin
22 : 38
Sloven
Ruma
Radnički
Svilajnac
23 : 31
Topličanin
Prokuplje
Rtanj
Boljevac
15 : 20
Jagodina 2
Jagodina
Mačva
Šabac
34 : 26
Beograd
Beograd
ORK Loznica
Loznica
35 : 21
Rudar
Kostolac
Metalac 2015
Valjevo
30 : 23
Radnički (O)
Obrenovac
Dubočica 2
Dubočica
5 : 33
Zaječar 1949 - 2
Zaječar

Futsal

Kalča
Niš
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Samo pravo
Beograd
5 : 7
Jastrebac
Blace
RB
Valjevo
4 : 3
International
Novi Sad
Forum
Vršac
6 : 4
Vinter sport
Niš
Sopot
Sopot
5 : 4
Ivanjica
Ivanjica
Tisa
Novi Bečej
4 : 6
Mićko trend
Beočin
Leteći Holandjanin
Vrbas
12 : 2
Sombor
Sombor
Apa Futsal
Apatin
4 : 1
Hajduk
Kula
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 1
Zlatar 033
Nova Varoš
Gurgusovac
Knjaževac
7 : 8
Aleksinac 2015
Aleksinac
Gročanski
Beograd
5 : 8
Palež
Obrenovac

FFA

Šampion 2014
Leskovac
1 : 6
Delijski Vis
Niš
Car Konstantin plavi
Niš
4 : 1
Delijski Vis
Niš
Car Konstantin beli
Niš
6 : 2
Soko
Niš
Šampion 2014
Leskovac
8 : 4
Aca Menta
Svrljig
Nacional Milan crveni
Niš
2 : 2
Soko
Niš
Nacional Milan beli
Niš
4 : 2
Delijski Vis
Niš
Car Konstantin plavi
Niš
1 : 6
Car Konstantin
Niš
Car Konstantin beli
Niš
1 : 4
Radnički
Niš
Nacional Milan crveni
Niš
6 : 3
Jedinstvo GM
Niš
Nacional Milan beli
Niš
6 : 2
Aca Menta
Svrljig
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 1
Radnički plavi
Niš
Real
Niš
1 : 4
Kopernikus Železničar
Niš