XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 404 utakmica za dan
Subota, 25 Novembar 2017

Fudbal

Mačva
Šabac
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnik
Surdulica
2 : 3
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 0
Mladost
Lučani
Radnički
Niš
4 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Loznica
Loznica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Provo
Provo
Sloga (P)
Požega
5 : 0
FAP
Priboj
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Karađorđe
Topola
Timok
Zaječar
2 : 1
Dunav
Prahovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
OFK Sinđelić
Niš
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Odžaci
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
BASK
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
BSK Borča
Borča
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
IMT
Novi Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Ovčar
Markovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 5
Gruža
Gruža
VGSK
Veliko Gradište
6 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
RSK
Rabrovo
Drina
Ljubovija
2 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Sovljak
Sovljak
1 : 2
Radnički Gorenje
Valjevo
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Ribnica
Mionica
0 : 0
Spartak
Ljig
Sloga (L)
Leskovac
4 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Lužnica
Babušnica
BSK
Bogovina
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Malošište
Malošište
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Jastrebac
Blace
Morava 1918
Ćuprija
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 2
Polet
Nakovo
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Kikinda 1909
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Begej
Žitište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga (E)
Erdevik
0 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Srbobran
Srbobran
4 : 2
BSK
Bački Brestovac
Leštane
Leštane
1 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Balkan
Mirijevo
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 5
Krajina
Krajišnik
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Partizan (U)
Uljma
4 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan
Vitojevci
5 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Sloven
Ruma
2 : 1
Borac (K)
Klenak
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Napredak (P)
Popinci
Rudar
Vrdnik
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Radnički 1905
Bajmok
7 : 1
Njegoš
Lovćenac
Proleter (RS)
Ravno Selo
0 : 2
Bajša
Bajša
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Blagotin
Poljna
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Ćava
Grošnica
2 : 2
Partizan
Cerovac
Korićani
Korićani
2 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Orljane
Orljane
AZ Borac 2014
Azbresnica
7 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (L)
Lalinac
1 : 6
Stevan Nešticki
Leskovik
Palilulac
Niš
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
0 : 3
Sofeks
Futog
Mladost
Novi Sad
1 : 4
Veternik
Veternik
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Biljači
Biljača
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Milicionar
Bogatić
6 : 1
Premijer
Badovinci
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 1
Radnički
Pertate
Polet (R)
Radevac
6 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Belpos
Belotić
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Sparta
Kaona
3 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
Radnički
Tekija
8 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veternica
Leskovac
3 : 3
Todorovce
Todorovce
Dečić
Tuzi
1 : 1
Kom
Podgorica
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
Jezero
Plav
2 : 2
Lovćen
Cetinje
Vitez
Vitez
0 : 0
Borac
Banja Luka
Mladost
Kakanj
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Čelik
Zenica
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 2
Podrinje
Janja
Sutjeska
Foča
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Drina
Zvornik
3 : 0
Tekstilac
Derventa
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 1
Željezničar
Banja Luka
Rudar Prijedor
Prijedor
6 : 1
Kozara
Gradiška
Sloga
Doboj
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Crystal Palace
London
2 : 1
Stoke
Stoke-on-Trent
Manchester Utd
Manchester
1 : 0
Brighton
Brighton
Newcastle
Newcastle upon Tyne
0 : 3
Watford
Watford
Swansea
Swansea
0 : 0
Bournemouth
Bournemouth
Tottenham
London
1 : 1
WBA
West Bromwich
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Chelsea
London
Levante
Valencia
0 : 5
Atlético Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
3 : 2
Málaga
Málaga
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Girona
Girona
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 2
Eibar
Eibar
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 4
Schalke 04
Gelsenkirchen
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Werder
Bremen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Mainz 05
Mainz
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Bayern
München
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Augsburg
Augsburg
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Bologna
Bologna
3 : 0
Sampdoria
Genova
Cagliari
Cagliari
1 : 3
Internazionale
Milano
Chievo
Verona
2 : 1
SPAL
Ferrara
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 2
Verona
Verona
Caen
Caen
1 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Dijon
Dijon
3 : 1
Toulouse
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 2
Amiens SC
Amiens
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Rennes
Rennes
2 : 1
Nantes
Nantes
Troyes
Troyes
3 : 0
Angers
Angers
Partizan
Beograd
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
011
Beograd
5 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Čukarički
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Dinamo
Pančevo
Kiker
Kraljevo
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
OLE
Zemun
1 : 0
Grafičar
Beograd
Voždovac MK
Beograd
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 7
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 3
Čukarički MK
Beograd
Sremčica MK
Sremčica
3 : 0
Banja MK
Beograd
Internacional
Beograd
6 : 2
Studentski Grad
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 1
Brodarac MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
25.11.2017
12:00
Ada MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
2 : 3
GSP Polet MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
BASK MK
Beograd
1 : 2
Ole MK
Zemun
Jedinstvo MK
Surčin
2 : 7
Crvena zvezda MML MK
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 0
Budućnost
Dobanovci

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
75 : 84
Dynamic
Beograd
Metalac
Valjevo
91 : 77
KKK Radnički
Kragujevac
OKK Beograd
Beograd
95 : 84
Dunav
Stari Banovci
Zlatibor
Čajetina
71 : 75
Beovuk 72
Beograd
Sloga
Kraljevo
70 : 73
Tamiš
Pančevo
Akademik
Srbobran
81 : 87
Sloboda
Užice
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
80 : 55
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Pirot
Pirot
88 : 82
Žarkovo
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
94 : 74
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Napredak Bosphorus
Aleksinac
106 : 72
Konstantin
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
84 : 75
Plana
Velika Plana
Omladinac
Novi Banovci
80 : 75
Jedinstvo
Novi Becej
Sveti Đorđe
Žitište
76 : 66
Srem
Sremska Mitrovica
Hajduk
Kula
69 : 58
Topola
Bačka Topola
Paraćin
Paraćin
83 : 97
Radnički 1950
Kragujevac
Polet
Kraljevo
70 : 65
Priboj
Priboj
Jagodina
Jagodina
84 : 108
Železničar
Čačak
Radnički VA
Valjevo
81 : 76
Napredak Junior
Kruševac
Radan
Lebane
64 : 60
Jastrebac
Aleksinac
Sokobanja
Sokobanja
83 : 84
Junior
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
66 : 90
Prokuplje
Prokuplje
Jablanica
Medveđa
82 : 69
Bor RTB
Bor
Borac
Zemun
62 : 72
Slodes
Beograd
Zemun Fitofarmacija
Zemun
74 : 92
Beko
Beograd
BASK
Beograd
87 : 70
Astra
Beograd
Sloboda (NS)
Novi Sad
91 : 85
Petrovgrad
Zrenjanin
Spartak OKK
Subotica
76 : 98
Sivac
Sivac
Kadet
Novi Sad
86 : 66
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Velika Kikinda
Kikinda
89 : 79
Budućnost (NS)
Novi Sad
Jadran
Golubinci
97 : 82
Pink
Šimanovci
Ub
Ub
55 : 66
Mladost 2014
Ub
Loznica
Loznica
85 : 63
Železničar
Lajkovac
M015
Šabac
111 : 83
Vladimirci
Vladimirci
Play off
Užice
106 : 76
Sloga
Požega
Svilajnac
Svilajnac
95 : 59
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Zicer 2014
Gruža
84 : 44
Goč
Vrnjačka Banja
Despot
Smederevo
0 : 20
Stari Ras
Novi Pazar
Hajduk Veljko
Negotin
67 : 59
Hisar
Leskovac
Mladost 2
Beograd
89 : 73
Barajevo
Barajevo
Vitez
Beograd
91 : 73
Sava
Beograd
Vršac
Vršac
88 : 77
Spartak
Subotica
Radivoj Korać
Beograd
60 : 68
Partizan 1953
Beograd
Student
Niš
48 : 65
Crvena zvezda
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
88 : 57
Šabac
Šabac
Vrbas Medela
Vrbas
59 : 58
Bor
Bor
Duga
Šabac
99 : 27
Zvečan
Zvečan
ČA basket
Čačak
78 : 41
Play Off
Užice
Užice
Užice
38 : 70
Ljubovija
Ljubovija
Duga
Šabac
112 : 28
Prijepolje
Prijepolje
Mileševka
Prijepolje
72 : 62
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
71 : 26
Zvečan
Zvečan
Prijepolje
Prijepolje
46 : 63
Železničar
Lajkovac
Bagdala
Kruševac
43 : 84
Paraćin
Paraćin
Topličanin 2012
Prokuplje
0 : 20
Gimnazijalac
Pirot
Trstenik
Trstenik
59 : 80
Radnički 2016
Kragujevac
Radnički (KG)
Kragujevac
85 : 46
Actavis academy
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
73 : 55
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Joker
Sombor
41 : 72
Girl Basket
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
37 : 45
Metalac
Valjevo
MIX
Šabac
61 : 44
Železničar
Lajkovac
M 015
Šabac
25.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
Radnički
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
MIX
Šabac
39 : 59
Šuter
Sremčica
Inter Koš
Šabac
40 : 36
M 015
Šabac
OKK Šabac
Šabac
25.11.2017
16:00
MIX 1
Šabac
Inter Koš
Šabac
25.11.2017
16:00
Student 2
Valjevo
Osečina
Osečina
25.11.2017
16:00
Lazarevac
Lazarevac
Student 1
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
Mladost 014
Ub
25.11.2017
16:00
Metalac
Valjevo
LA Basket
Lazarevac
25.11.2017
16:00
Valjevski
Valjevo
Mionica
Mionica
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
Mladost 014
Ub
25.11.2017
16:00
Šuter
Sremčica
Valjevski
Valjevo
24 : 29
Inter Koš
Šabac
Student
Valjevo
25.11.2017
16:00
MIX 1
Šabac
Student
Valjevo
25.11.2017
16:00
Železničar
Lajkovac
MIX 1
Šabac
36 : 59
Šuter
Sremčica
LA Basket
Lazarevac
25.11.2017
16:00
MIX 2
Šabac
Mionica
Mionica
52 : 24
Kolubara Mladost
Lazarevac
Osečina
Osečina
25.11.2017
16:00
MIX
Šabac
Mladost 014
Ub
25.11.2017
00:00
Valjevski
Valjevo
MIX
Šabac
25.11.2017
00:00
Student
Valjevo
Mionica
Mionica
21 : 17
Osečina
Osečina

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Radnički
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
VA-014 Gorenje
Valjevo
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Železničar (Bg)
Beograd
Futog
Futog
0 : 3
Partizan
Beograd
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
Bečej
Bečej
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Loznica
Loznica
3 : 2
Užice
Užice
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Timok
Zaječar
3 : 0
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Partizan
Lipljan
Antena
Kruševac
3 : 2
Bukovica Putevi
Ivanjica
Gračanica
Gračanica
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Radan
Lebane
Pirot
Pirot
3 : 2
Niš 2
Niš
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Mladost (NP)
Nova Pazova
Maglić 1953
Maglić
2 : 3
Šid
Šid
Partizan
Bač
2 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Blok Aut
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
As
Beograd
2 : 3
Roda
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Stig
Kurjače
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Viner
Bor
Timok 2
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Ozren 2
Sokobanja
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Sloven
Ruma
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Vest
Šid
3 : 2
Stražilovo
Sremski Karlovci
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
Klek-MD Zrenjanin
Klek
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Partizan
Beograd
Vizura
Ruma
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Beograd
Beograd
3 : 0
Futog
Futog
Roda
Beograd
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Vranje
Vranje
Kraguj-Radnički
Kragujevac
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Borac (Ča)
Čačak
0 : 3
Kralj
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 2
Milenijum
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 1
Student
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Zaječar
Zaječar
Trstenik
Trstenik
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Elan Volej
Srbobran
Futog vest
Futog
3 : 0
Maks
Šid
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Ruma
Ruma
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
Smeč 5
Kragujevac
0 : 3
Ribnica
Mionica
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Tehničar
Smederevo
AS Batajnica
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Imlek
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Zaslon
Šabac
0 : 3
Radnički
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Viner
Bor
Brezovica
Štrpce
25.11.2017
Zvečan
Zvečan
Sokolica
Zvečan
1 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Gračanica
Gračanica
25.11.2017
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Leposavić 2
Leposavić
3 : 0
Vidovdan
Donja Gušterica
Apatin
Apatin
1 : 3
Spartak 2
Subotica
Soko
Nova Gajdobra
2 : 3
Vrbas
Vrbas
CVS
Sombor
3 : 0
Hajduk
Kula
Libero
Bačko Gradište
3 : 1
Gox-IN Phibrows
Odžaci
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Vršac
Vršac
3 : 1
Klek Srbijašume 2
Klek
Žitište
Žitište
2 : 3
Banat
Vršac
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Dunav Volej
Novi Sad
1 : 3
Blok Aut
Temerin
Slavija
Novi Sad
3 : 2
NS Volej tim
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
3 : 2
Bečej
Bečej
Spas
Beograd
0 : 3
Dunav
Beograd
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Obilić
Beograd
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Partizan 2
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Vizurine Ajkulice
Beograd
Radnički 2
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Feniks Čukarički
Beograd
3 : 0
Roda 2
Beograd
Maks 2
Šid
2 : 3
Trijumf 2013 2
Šid
Ruma 2
Ruma
1 : 3
Sloga
Čalma
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
Obrenovac
Obrenovac
0 : 3
Roda
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 0
Imlek
Padinska Skela
TENT
Obrenovac
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Roda
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
AS
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Avala
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Dunav
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Železničar
Beograd
3 : 2
BG Volley
Beograd
Pionir
Barajevo
3 : 1
Akademija Singidunum
Beograd
Radnički
Novi Beograd
0 : 3
21. maj
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Volleyland
Rakovica
1 : 3
Železnik 2012
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
35 : 19
Jugović
Kać
Rudar
Kostolac
30 : 32
Obilić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
26 : 22
Spartak Vojput
Subotica
Železničar 1949
Niš
35 : 26
Požarevac
Požarevac
Srem SM
Sremska Mitrovica
31 : 41
Hercegovina
Sečanj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 38
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jabuka
Jabuka
34 : 27
Sivac 69
Sivac
Apatin
Apatin
34 : 30
Mladost TSK
Bački Jarak
Prva Petoletka
Trstenik
46 : 34
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
23 : 15
Župa 54
Aleksandrovac
SC Voždovac 2012
Beograd
31 : 21
Smederevo
Smederevo
BASK Soko
Beograd
23 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
Metaloplastika 2
Šabac
25 : 26
Beograd
Beograd
Novi Beograd
Beograd
25 : 30
Rekreativo
Beograd
Radnički
Ćuprija
29 : 28
Paraćin
Paraćin
Rtanj
Boljevac
45 : 33
Jastrebac
Blace
Somborelektro
Sombor
29 : 26
Metalac
Futog
Slavija
Novi Sad
42 : 31
Budućnost
Alibunar
Sloga 2 Zmart Force
Požega
35 : 27
Užice
Užice
Karađorđe 2
Topola
48 : 22
Novi Pazar 2
Novi Pazar
Morava 84
Vladičin Han
38 : 19
Planinka PV - 2
Kuršumlija
Radan
Lebane
21 : 31
Mladost
Vranje
Proleter
Zrenjanin
35 : 24
Loznica
Loznica
Vrbas Petrol
Vrbas
32 : 33
Morava
Velika Plana
Topličanin
Prokuplje
20 : 18
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Lokomotiva
Lapovo
25 : 40
Vranje 1957
Vranje
Zlatar
Nova Varoš
27 : 20
Bela Palanka
Bela Palanka
Minaqua
Novi Sad
38 : 28
Pirot
Pirot
Spartak
Debeljača
23 : 24
Mokrin
Mokrin
Laki
Crvenka
34 : 35
Ravangrad
Sombor
Deronje
Deronje
23 : 28
Radnički
Bajmok
Čačak
Čačak
44 : 26
Metalac 2
Kraljevo
Napredak 12
Kruševac
18 : 19
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Prijepolje
Prijepolje
25 : 25
Radnički 1964
Kragujevac
Metalac AD
Gornji Milanovac
37 : 23
Košutnjak
Čačak
Vranje
Vranje
26 : 21
Rtanj
Boljevac
Radnički BG
Beograd
24 : 26
Singidunum
Beograd
Voždovac 1955 2
Voždovac
28 : 17
VGSK
Veliko Gradište
Kolubara
Lazarevac
28 : 28
Crvena Zvezda
Beograd

Vaterpolo

Primorje EB
Rijeka
12 : 11
Primorac
Kotor
Budva
Budva
8 : 12
Jug CO
Dubrovnik
Partizan RF
Beograd
8 : 11
Mornar BS
Split
Medveščak
Zagreb
8 : 6
Solaris
Šibenik
BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 10
Šabac
Šabac
VA Cattaro
Kotor
12 : 6
Zadar 1952
Zadar
Taš
Beograd
10 : 8
Beograd
Beograd
Banjica
Beograd
6 : 7
Zemun
Zemun
Stari Grad
Beograd
4 : 12
KVK Radnički
Kragujevac
Banja Luka
Banja Luka
13 : 5
Dorćol
Beograd
Rasina
Kruševac
10 : 6
Novi Beograd 011
Beograd
Singidunum
Beograd
9 : 8
TENT
Obrenovac
ŽAK
Kikinda
10 : 6
Valis
Valjevo
Spartak Prozivka
Subotica
18 : 7
Mladost
Pančevo
Bečej
Bečej
12 : 7
Dunav
Novi Sad

Futsal

FON
Beograd
6 : 3
Samo pravo
Beograd
Vranje
Vranje
7 : 1
Srpska
Beograd
Apa Futsal
Apatin
3 : 5
Pčinja
Karavukovo
Mićko trend
Beočin
2 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Olimp
Vrnjačka Banja
2 : 3
Ekonomac 2
Kragujevac
Kragujevac 2011
Kragujevac
2 : 2
Zlatar 033
Nova Varoš
Ekonomist
Niš
1 : 6
Akademac
Niš
Prokuplje
Prokuplje
2 : 3
Dolap
Prokuplje

FFA

KMF Junior
Niš
5 : 4
Šampion 2014
Leskovac
Aca Menta
Svrljig
0 : 8
Car Konstantin beli
Niš
Soko
Niš
5 : 3
Car Konstantin plavi
Niš
Radnički
Niš
3 : 1
Car Konstantin plavi
Niš
Car Konstantin
Niš
4 : 3
Nacional Milan beli
Niš
Delijski Vis
Niš
1 : 3
Nacional Milan crveni
Niš
Aca Menta
Svrljig
0 : 5
Nacional Milan crveni
Niš
Jedinstvo GM
Niš
2 : 6
Vitez
Niš