XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 282 utakmica za dan
Subota, 2 Septembar 2017

Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
2 : 2
Polet
Ljubić
FAP
Priboj
2 : 3
Zlatibor
Čajetina
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Trajal
Kruševac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Timok
Zaječar
2 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Cement
Beočin
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 3
Borac (S)
Sakule
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
LFK Mladost
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Dragačevo
Guča
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Radnički (K)
Kovači
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Gruža
Gruža
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 0
Spartak
Ljig
Budućnost
Arilje
0 : 4
Borac
Lešnica
Drina
Ljubovija
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Vranjska Banja
Vranjska Banja
7 : 1
Jablanica
Medveđa
Svrljig
Svrljig
1 : 3
Naša krila
Belotinac
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
BSK
Bogovina
0 : 2
Bukovik
Razanj
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Jastrebac
Blace
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Kopaonik
Brus
3 : 1
Levač
Rekovac
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 1
ŽAK
Kikinda
Begej
Žitište
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Sloga (T)
Temerin
Mladost Apa
Apatin
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Krajina
Krajišnik
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
Naftagas (E)
Elemir
2 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 4
Dolina
Padina
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Strela
Ivanovo
Partizan (U)
Uljma
5 : 1
Dunav
Banatska Palanka
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Stanišić
Stanišić
10 : 1
Kula
Kula
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Slavija
Pivnice
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Hajduk Junior
Kula
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Zlot
Zlot
0 : 0
Slatina
Slatina Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
Borac (O)
Ostružnica
2 : 2
Institut
Zemun Polje
Vinča
Vinča
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Sindjelić
Lipnica
5 : 3
Jevremovac
Jevremovac
Mačva 2005
Bogatić
4 : 1
Sloga
Bogosavac
Parmenac
Parmenac
5 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Slatina
Slatina
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 3
Padež
Petrovac
Senjak
Pirot
2 : 5
Jedinstvo
Pirot
Zvezda
Blato
3 : 1
Spartak
Pirot
Omladinac
Novo Selo
4 : 2
Proleter
Pečenog
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Vrelo Sport
Vrelo
7 : 0
Banjani
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 1
Tulari
Tulari
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 0
Korićani
Korićani
Jedinstvo GVD
Grejač
4 : 3
Sloga
Korman
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 0
Palilulac
Niš
Veternik
Veternik
4 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 3
Mladost
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
2 : 1
OFK Futog
Futog
Midžor
Kalna
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Biljači
Biljača
Beljanica
Strmosten
1 : 0
Javor
Sladaja
Zenit
Oparić
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Ečka
2 : 1
MSK
Mihajlovo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Potisje
Knićanin
4 : 1
Zlatica
Zlatica
Radnički 1911
Jaša Tomić
6 : 1
ASK
Aradac
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
OFK Klek
Klek
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zaklopača
Zaklopača
2 : 3
Hajduk
Kamendol
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Joševa
Joševa
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Jugovići
Bogdanje
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 2
Rubin (Z)
Zalogovac
Delija
Mokrin
9 : 1
Proleter
Međa
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
OFK Sloga
Dobrujevac
7 : 1
Škriljac
Bradarac
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Kralj Petar I
Topola
2 : 1
Šumadinac
Stojnik
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Jasenovac
Krepoljin
1 : 1
Radnički (K)
Knežica
Rudar 2012
Babe
3 : 3
OFK Slatina
Slatina
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Bačka
Begeč
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Napredak
Izvor
6 : 2
Rongo Siti
Pirot
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Željuša
Željuša
Mladost
Mali Suvodol
3 : 1
Temac
Temska
Nišavac
Staničenje
0 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Borac
Vizić
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Sloga
Plavna
0 : 0
Tvrdjava
Bač
Bačka
Despotovo
1 : 3
Borac 46
Obrovac
Neštin
Neštin
0 : 0
Maglić
Bački Maglić
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 1
Karađorđe (V)
Vučić
Velereč 94
Velereč
3 : 3
Ozremica
Beršići
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Rojkovac
Obrenovac
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 0
Petka
Petka
Sloboda
Stubica
2 : 3
Rudar
Zeoke
Rasina
Vitanovac
2 : 5
Jedinstvo 1936
Kruševac
Borac
Bivolje
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Žabare
Žabare
Tisa 1933
Taraš
1 : 4
Mladost
Belo Blato
Partizan
Tomaševac
4 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
8 : 4
Sloga
Jarkovac
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Sloga (R)
Ridjake
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 4
Navalin
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Moravac
Guberevac
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Nomanica
Nomanica
Veternica
Leskovac
1 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Bojić
Bojić
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Proleter 1932
Požarevac
Slavija
Bođani
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Proleter
Karađorđevo
1 : 2
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
Crvena zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Gaj
Veliki Gaj
2 : 2
Sloga
Margita
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Mlava Trgovački
Petrovac
0 : 3
Vukan
Ždrelo
Melnica
Melnica
2 : 1
Brana Paunović
Rašanac
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 2
Mladost
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Burovac
Burovac
0 : 1
BSK
Bošnjak
Dobrnje
Dobrnje
0 : 5
Zabrđe 1936
Zabrđe
Soko
Krvije
2 : 4
Radnik
Pankovo
OFK Jelen
Jelenča
0 : 3
Korman
Korman (Šabac)
Crnča
Crnča
2 : 5
Azbukovica
Crnča
Čobanče
Čitluk
2 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Jezero
Amajić
1 : 0
Selanac
Selanac
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Stevka Božurevka
Božurevac
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Omladinac
Odžaci
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Partizan
Drenovac
Metaloplastika
Šabac
1 : 3
Napredak
Ševarice
Lomnica
Lomnica
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Modrica
Modrica
7 : 1
Kruševica
Kruševica
Zmajevac
Belasica
5 : 0
Padež
Padež
Gorštak
Kolašin
1 : 3
Bratstvo
Ljajkovići
Ribnica
Podgorica
2 : 0
Karioke
Podgorica
Crvena stijena
Podgorica
2 : 0
Kom Eurozox 2
Podgorica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloga
Doboj
1 : 1
Kozara
Gradiška
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
Tekstilac
Derventa
Drina
Zvornik
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Sutjeska
Foča
0 : 1
Podrinje
Janja
Spartak
Subotica
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
0 : 7
Napredak
Kruševac
Jedinstvo 2014
Pirot
3 : 2
Knjaževac 2015
Knjaževac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Levač
Rekovac
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Grafičar
Beograd
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 5
Sindjelć
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
5 : 5
Mladi radnik 1940
Radinac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Karadjordje
Topola
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Proleter 1947
Vranovo
3 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Omladinac
Veliko Polje
8 : 0
Budućnost
Dobanovci
Trudbenik
Trudbenik
2 : 3
Srem
Jakovo
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Balkan
Beograd
Budućnost
Zvečka
1 : 4
Posavina
Stubline
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Spartak
Debeljača
Mladost (O)
Omoljica
6 : 0
Dolovo
Dolovo
Dunav
Bantska Palanka
2 : 4
Partizan (G)
Gaj
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 1
Begej
Žitište
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Polet
Trnovče
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 1
011 MK
Beograd
IMT MO
Beograd
0 : 2
Sinđelić MK
Beograd
Rad 2 MO
Beograd
3 : 2
Bežanija MO
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 7
Palilulac
Beograd
Beograd 1929
Beograd
2 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Pobeda
Golobok
8 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Zmaj 1953
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Bane
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Apolon
Kraljevo
AS
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (Š)
Šid
2 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 5
Borac (NS)
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Indeks
Novi sad
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Hajduk junior
Kula
Spartak
Subotica
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
1 : 5
Železničar
Pančevo
Sinđelić MK
Beograd
0 : 2
Rad MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 5
Voždovac MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Rad B MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
5 : 0
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Kolubara MK
Lazarevac
02.09.2017
11:00
Nord Star MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
6 : 5
Lola MK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Internacional
Beograd
2 : 1
OLE
Zemun
Dominus
Beograd
11 : 0
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
1 : 5
BSK
Borča
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Proleter
Vranovo
Jedinstvo
Krnjevo
9 : 0
Sloboda
Lipe
Udarnik
Lozovik
0 : 4
AF Djokić
Velika Plana
Milutinac
Beograd
3 : 0
Rakovica
Beograd
Radnički 1905
Bajmok
4 : 8
Tavankut
Tavankut
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Bubamara
Kraljevo
Bane
Raška
1 : 7
Kosmet
Leposavić
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
1 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 1
Arsenal
Kragujevac
OFK AS 2003
Novi Pazar
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
0 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Indeks
Novi sad
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Hajduk junior
Kula
Spartak
Subotica
8 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
7 : 1
Bečej 1918
Bečej
Borac (St)
Starčevo
1 : 7
Radnički (K)
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 5
Sloga
Plandište
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Mladost (O)
Omoljica
1 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (D)
Deliblato
8 : 0
BSK
Bavanište
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 4
Sinđelić
Ugrinovci
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
1 : 4
Železničar
Pančevo
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
BSK Borča MK
Borča
Olimpik MK
Beograd
3 : 0
Rad MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Beograd
4 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Petlić MK
Smederevo
3 : 2
BSK 1926 MK
Baćevac
Rakovica MK
Rakovica
2 : 3
Jedinstvo MK
Surčin
Vučje
Vučje
2 : 6
Morava
Žitkovac
Čukarički
Beograd
8 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Sindjelić
Beograd
Rad
Banjica
1 : 1
Brodarac 1947
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
Arena SU
Subotica
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Budućnost
Dobanovci
0 : 13
Olimpik
Beograd
Dominus
Beograd
4 : 2
Crveni orao
Beograd
Heroj Polet
Beograd
0 : 8
Karioke
Beograd
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Boleč
Boleč