XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 165 utakmica za dan
Subota, 10 Jun 2017

Fudbal

Polet
Senje
5 : 2
Dobričevo
Dobričevo
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Radnički (K)
Kovači
Ovčar
Markovica
5 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Tutin
Tutin
Bane
Raška
3 : 1
Dragačevo
Guča
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija (T)
Toponica
2 : 3
Proleter
Vranovo
RSK
Rabrovo
4 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Morava
Velika Plana
5 : 0
Borac 1932
Ralja
VGSK
Veliko Gradište
3 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Napredak
Markovac
4 : 1
Gruža
Gruža
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Radnički 1926
Požarevac
Zadrugar
Lajkovac
7 : 0
Spartak 1924
Ljig
Drina
Ljubovija
2 : 0
OFK Divci
Divci
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
0 : 3
Radnički Gorenje
Valjevo
Radnički Stobex
Klupci
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Provo
Provo
1 : 0
Radjevac
Krupanj
OFK Kikinda
Kikinda
7 : 1
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (E)
Elemir
2 : 2
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Banat
Čenta
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 1
Hajduk
Divoš
Sloven
Ruma
2 : 2
Borac
Klenak
Partizan
Vitojevci
0 : 3
1. Maj Ruma
Ruma
Vinogradar
Ledinci
3 : 7
OFK Futog
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Tatra
Kisač
Borac
Šajkaš
9 : 0
Proleter
Banoštor
TSK
Temerin
2 : 2
Jugović
Kać
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Sirig
Sirig
5 : 0
Titel
Titel
Miletić
Mošorin
2 : 4
Bačka
Đurđevo
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 1
Partizan
Cerovac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
3 : 3
Srbija
Ilićevo
Ćava
Grošnica
1 : 2
Borac
Drenovac
Šumadinac
Kragujevac
5 : 2
Mladost
Pajazitovo
Budućnost
Resnik
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Sloboda
Grbice
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Prvi partizan
Užice
4 : 2
Čajetina
Gostilje
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Rgotina
Rgotina
0 : 1
Trebič
Sokobanja
Rudar (G)
Grljan
3 : 0
Midžor
Kalna
Zadrugar
Krupac
1 : 9
Vladimir Durković
Berilovac
Borac
Barje Čiflik
3 : 2
Dragoš
Pirot
Napredak
Izvor
4 : 3
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Tanasko Rajić
Pirot
7 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Spartak
Pirot
0 : 2
Padež
Petrovac
Levosoje
Levosoje
10.06.2017
Biljači
Biljača
Borac
Trnjane
8 : 0
OFK Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Gredetin
Gredetin
3 : 1
Planinac 2015
Podgorac
Rtanj
Vrmdža
3 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Mladost
Resnik
3 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Šampion
Orom
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Hajduk
Podlokanj
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Grdica
Grdica
2 : 3
Borac (A)
Adrani
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Napredak (G)
Gračac
0 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
Mladost (V)
Vrdila
2 : 3
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Popovići
Popovići
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Šumadinac (N)
Natalinci
6 : 0
Ranilović
Ranilović
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
0 : 1
Kopljari
Kopljari
Partizan
Darosava
5 : 4
Jasenica
Božurnja
Budućnost
Blaznava
2 : 2
B 2000
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
4 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac (V)
Vučkovica
2 : 1
Udarnik
Trska
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Pobeda (S)
Sepci
1 : 3
Mladost MG
Saranovo
Grivac
Grivac
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Mladost (R)
Rašković
4 : 0
Marjan
Knić
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Bare
Bare
BSK
Borač
3 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
OFK Sikole
Sikole
3 : 0
Malajnica
Malajnica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Polet
Jabukovac
3 : 5
Miloševo
Miloševo
Rečka
Rečka
2 : 5
Urovica
Urovica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 2
Slatina
Negotin
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Nišavac
Staničenje
0 : 9
Senjak
Pirot
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Deli Jovan
Salaš
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
OFK Rtanj 2016
Boljevac
2 : 0
Šljivar
Šljivar
Timok 1928
Trnavac
3 : 2
Polet 1959
Nikoličevo
Banaćanin
Aleksandrovo
7 : 0
Borac
Azbresnica
Dobrič 1974
Brest
4 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 4
Turekovac
Turekovac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 2
Jašunja
Jašunja
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
1 : 4
Hajduk
Ribarica
Granit
Radalj
2 : 2
Jelav
Jelav
OFK Homolje
Žagubica
3 : 1
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Borac
Vukovac
0 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Begej
Žitište
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Studentski Grad
Beograd
3 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Sindjelic
Beograd
1 : 5
Bežanija
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Žarkovo
Beograd
0 : 4
BSK Borča
Borča
Dolina
Padina
3 : 3
Polet
Idvor
Brodarac 1947
Beograd
0 : 5
Grafičar
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
Trudbenik
Trudbenik
Zemun MK
Zemun
5 : 1
011 MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
1 : 0
Sinđelić MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
4 : 3
Studenski Grad MK
Novi Beograd
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
1 : 2
Indeks
Novi sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
5 : 6
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Bečej 1918
Bečej
Internacional
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
2 : 3
BSK
Borča
Avala 1939
Beograd
1 : 5
Graficar
Beograd
011 MK
Beograd
3 : 2
Rad MK
Beograd-Voždovac
Sinđelić MK
Beograd
7 : 0
BASK MK
Beograd-Čukarica
BSK Borča MK
Borča
3 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
Brodarac MK
Beograd
1 : 0
Teleoptik MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd
4 : 1
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
Petar Puača
Novi Sad
2 : 3
CFK
Vrbas
Inđija
Inđija
4 : 0
Indeks
Novi sad
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
4 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
2 : 4
Rudar 2001
Kostolac
Radnički 1926
Požarevac
3 : 0
Šapine
Šapine
Žarkovo
Beograd
5 : 3
Nord Star
Beograd
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 0
BSK Borča MK
Borča
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 1
Zemun MK
Zemun
Altina MK
Zemun
0 : 2
Rad MK
Beograd
011 MK
Beograd
2 : 6
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 1
Tempo MK
Beograd
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
0 : 0
Forza MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
3 : 0
Borac MK
Progar
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Banjica
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bajša
Bajša
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Radnički
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 5
Jedinstvo
Ub
Omladinac
Ljig
2 : 8
Ribnica
Mionica
Budućnost Krušik
Valjevo
4 : 1
Šampion
Valjevo
Polet
Popucke
1 : 2
Železničar
Lajkovac

Rukomet

Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
41 : 25
Naftagas
Elemir
Gradnulica
Zrenjanin
33 : 26
Jedinstvo
Bočar
Lehel
Mužlja
15 : 9
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
30 : 17
Sonta
Sonta

Ragbi 13

Radnički (NB)
Beograd
32 : 10
Morava Gepardi
Leskovac

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
44 : 0
Celtis Sombor
Sombor
Angel Warriors Čačak
Čačak
6 : 3
Golden Bears Bor
Bor
Black Hornets
Jagodina
46 : 7
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
0 : 22
Mammoths Kikinda
Kikinda