24.05
17:00
Moravac Orion
Vlasina
3
0
|
24.05.2017 17:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Vlasina |
24.05
17:00
Drina
Sloga (S)
2
1
|
24.05.2017 17:00 | Drina | 2 : 1 | Sloga (S) |
24.05
17:30
Vojvodina (C)
Partizan (G)
2
3
|
24.05.2017 17:30 | Vojvodina (C) | 2 : 3 | Partizan (G) | |||||
24.05
17:30
Budućnost (A)
Vojvodina (S)
0
5
|
24.05.2017 17:30 | Budućnost (A) | 0 : 5 | Vojvodina (S) | |||||
24.05
17:30
Jugoslavija
Jedinstvo Stević
3
0
|
24.05.2017 17:30 | Jugoslavija | 3 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
24.05
17:30
Partizan (U)
Crvena zvezda
5
3
|
24.05.2017 17:30 | Partizan (U) | 5 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.05
17:30
Borac (St)
BAK
0
2
|
24.05.2017 17:30 | Borac (St) | 0 : 2 | BAK | |||||
24.05
17:30
Strela
Mladost (O)
1
0
|
24.05.2017 17:30 | Strela | 1 : 0 | Mladost (O) | |||||
24.05
17:30
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
0
0
|
24.05.2017 17:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
24.05
17:30
Vulturul
Polet
6
0
|
24.05.2017 17:30 | Vulturul | 6 : 0 | Polet |
24.05
17:00
LFK Mladost
Polet (T)
5
0
|
24.05.2017 17:00 | LFK Mladost | 5 : 0 | Polet (T) | |||||
24.05
17:00
Backovac Junajted
Ozrem PMH
2
0
|
24.05.2017 17:00 | Backovac Junajted | 2 : 0 | Ozrem PMH | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Slatina
3
2
|
24.05.2017 17:00 | Jedinstvo (GG) | 3 : 2 | Slatina | |||||
24.05
17:00
Zadrugar
Prijevor
1
3
|
24.05.2017 17:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Prijevor | |||||
24.05
17:00
Napredak
Mladost (P)
4
1
|
24.05.2017 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Mladost (P) | |||||
24.05
17:00
Lunjevica
Spartak
2
2
|
24.05.2017 17:00 | Lunjevica | 2 : 2 | Spartak | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo (K)
Donja Vrbava
4
3
|
24.05.2017 17:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 3 | Donja Vrbava | |||||
24.05
17:00
Parmenac
Brezak
7
2
|
24.05.2017 17:00 | Parmenac | 7 : 2 | Brezak |
24.05
17:00
Blizna
Deli Jovan
1
2
|
24.05.2017 17:00 | Blizna | 1 : 2 | Deli Jovan |
24.05
17:00
Zemljoradnik
Rasovača
0
6
|
24.05.2017 17:00 | Zemljoradnik | 0 : 6 | Rasovača | |||||
24.05
17:00
Orljane
Morava (Ž)
9
0
|
24.05.2017 17:00 | Orljane | 9 : 0 | Morava (Ž) | |||||
24.05
17:00
Radnički 1947
Rudar Alpos
4
1
|
24.05.2017 17:00 | Radnički 1947 | 4 : 1 | Rudar Alpos | |||||
24.05
17:00
Naša krila
Moravac (ZT)
5
4
|
24.05.2017 17:00 | Naša krila | 5 : 4 | Moravac (ZT) | |||||
24.05
17:00
Jedinstvo GVD
Palilula
7
4
|
24.05.2017 17:00 | Jedinstvo GVD | 7 : 4 | Palilula | |||||
24.05
17:00
Naisus 1977
Crvena Zvezda
5
2
|
24.05.2017 17:00 | Naisus 1977 | 5 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
24.05
17:00
Mladost (Ba)
Radnički 1924
5
0
|
24.05.2017 17:00 | Mladost (Ba) | 5 : 0 | Radnički 1924 | |||||
24.05
17:00
Doljevac 1971
Mladost 1976
3
1
|
24.05.2017 17:00 | Doljevac 1971 | 3 : 1 | Mladost 1976 |
24.05
17:00
Trebič
OFK Knjaz
2
0
|
24.05.2017 17:00 | Trebič | 2 : 0 | OFK Knjaz |
24.05
17:00
Dobrič
Veterani Jastrebac
5
2
|
24.05.2017 17:00 | Dobrič | 5 : 2 | Veterani Jastrebac |
24.05
Biljači
Pavlovac
5
3
|
24.05.2017 | Biljači | 5 : 3 | Pavlovac | |||||
24.05
11:00
Crnotince
BSK Bujanovac
0
3
|
24.05.2017 11:00 | Crnotince | 0 : 3 | BSK Bujanovac | |||||
24.05
Čelik
Mladost (B)
1
0
|
24.05.2017 | Čelik | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.05
Mladost (S)
Vihor
2
1
|
24.05.2017 | Mladost (S) | 2 : 1 | Vihor | |||||
24.05
Ternoci
Južna pruga
7
0
|
24.05.2017 | Ternoci | 7 : 0 | Južna pruga | |||||
24.05
Lugina
OFK Alakince
0
5
|
24.05.2017 | Lugina | 0 : 5 | OFK Alakince |
24.05
16:30
Vojvodina (B)
Delija
3
0
|
24.05.2017 16:30 | Vojvodina (B) | 3 : 0 | Delija |
24.05
16:30
Maršić
Korićani
0
4
|
24.05.2017 16:30 | Maršić | 0 : 4 | Korićani |
24.05
17:00
Žabare
Kopljari
2
2
|
24.05.2017 17:00 | Žabare | 2 : 2 | Kopljari |
24.05
17:30
Napredak
Budućnost (Z)
2
3
|
24.05.2017 17:30 | Napredak | 2 : 3 | Budućnost (Z) | |||||
24.05
17:30
Borac (Š)
Duško
2
0
|
24.05.2017 17:30 | Borac (Š) | 2 : 0 | Duško | |||||
24.05
17:30
Budućnost (PD)
Sloga (D)
2
3
|
24.05.2017 17:30 | Budućnost (PD) | 2 : 3 | Sloga (D) | |||||
24.05
17:30
Proleter
Mladost (MM)
4
2
|
24.05.2017 17:30 | Proleter | 4 : 2 | Mladost (MM) | |||||
24.05
17:30
Gorki
Drina
6
1
|
24.05.2017 17:30 | Gorki | 6 : 1 | Drina | |||||
24.05
17:30
Cer
Sloga (B)
1
3
|
24.05.2017 17:30 | Cer | 1 : 3 | Sloga (B) | |||||
24.05
17:30
Torpedo
Milicionar
2
2
|
24.05.2017 17:30 | Torpedo | 2 : 2 | Milicionar |
24.05
17:30
Vlašić
Šipurske Livade
4
4
|
24.05.2017 17:30 | Vlašić | 4 : 4 | Šipurske Livade | |||||
24.05
17:30
Trešnjevka
Cerić
0
4
|
24.05.2017 17:30 | Trešnjevka | 0 : 4 | Cerić | |||||
24.05
17:30
Radnički (К)
Torpedo
4
1
|
24.05.2017 17:30 | Radnički (К) | 4 : 1 | Torpedo | |||||
24.05
17:30
Mladost 2013
Sloga (K)
1
2
|
24.05.2017 17:30 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
24.05
17:30
OFK Jelen
Dušan Silni
1
1
|
24.05.2017 17:30 | OFK Jelen | 1 : 1 | Dušan Silni | |||||
24.05
17:30
Miloš Pocerac 2013
Dobrava
2
1
|
24.05.2017 17:30 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 1 | Dobrava | |||||
24.05
17:30
Karađorđe
Rankovac
4
1
|
24.05.2017 17:30 | Karađorđe | 4 : 1 | Rankovac | |||||
24.05
17:30
Varna 012
Vojvoda Stepa Stepanović
0
3
|
24.05.2017 17:30 | Varna 012 | 0 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović |
24.05
17:30
7. Juli
Sloga (LŠ)
2
1
|
24.05.2017 17:30 | 7. Juli | 2 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Vidojevica
3
2
|
24.05.2017 17:30 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 2 | Vidojevica | |||||
24.05
17:30
Gučevo
Velika Reka
1
4
|
24.05.2017 17:30 | Gučevo | 1 : 4 | Velika Reka | |||||
24.05
17:30
Stolice
Milan Orlić
2
1
|
24.05.2017 17:30 | Stolice | 2 : 1 | Milan Orlić | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo (Z)
Azbukovica
4
1
|
24.05.2017 17:30 | Jedinstvo (Z) | 4 : 1 | Azbukovica | |||||
24.05
17:30
Mladost (DD)
Cerova
3
2
|
24.05.2017 17:30 | Mladost (DD) | 3 : 2 | Cerova | |||||
24.05
17:30
Prva Iskra
Sloga (S)
3
4
|
24.05.2017 17:30 | Prva Iskra | 3 : 4 | Sloga (S) | |||||
24.05
17:30
Jadar (S)
Borac (K)
2
2
|
24.05.2017 17:30 | Jadar (S) | 2 : 2 | Borac (K) |
24.05
17:00
Nomanica
Gornje Krajince
1
3
|
24.05.2017 17:00 | Nomanica | 1 : 3 | Gornje Krajince | |||||
24.05
11:00
Moravac (G)
Jašunja
1
1
|
24.05.2017 11:00 | Moravac (G) | 1 : 1 | Jašunja | |||||
24.05
17:00
Veternica
Moravac (P)
0
4
|
24.05.2017 17:00 | Veternica | 0 : 4 | Moravac (P) | |||||
24.05
11:00
Mladost
Rudar 1973
4
0
|
24.05.2017 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Rudar 1973 | |||||
24.05
17:00
Turekovac
Badince
4
1
|
24.05.2017 17:00 | Turekovac | 4 : 1 | Badince |
24.05
17:30
OFK Juhor 2016
Heroj
2
2
|
24.05.2017 17:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 2 | Heroj | |||||
24.05
17:30
Mladost
Razvitak
1
0
|
24.05.2017 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Razvitak | |||||
24.05
17:30
Vihor
Radnik
2
2
|
24.05.2017 17:30 | Vihor | 2 : 2 | Radnik | |||||
24.05
17:30
Napredak
Polet
4
2
|
24.05.2017 17:30 | Napredak | 4 : 2 | Polet | |||||
24.05
17:30
OFK Borac
Sloboda
3
0
|
24.05.2017 17:30 | OFK Borac | 3 : 0 | Sloboda | |||||
24.05
17:30
Budućnost
Popovac
5
1
|
24.05.2017 17:30 | Budućnost | 5 : 1 | Popovac | |||||
24.05
17:30
Jedinstvo
ISK Izvor
5
4
|
24.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 5 : 4 | ISK Izvor |
24.05
17:30
Slavija 1915
Pomoravlje
1
3
|
24.05.2017 17:30 | Slavija 1915 | 1 : 3 | Pomoravlje | |||||
24.05
17:30
Budućnost
Polet
0
3
|
24.05.2017 17:30 | Budućnost | 0 : 3 | Polet |
24.05
11:00
Vojvodina
Radnički (Zr)
0
0
|
24.05.2017 11:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Radnički (Zr) |
24.05
17:00
Begej
Železničar
1
4
|
24.05.2017 17:00 | Begej | 1 : 4 | Železničar |
24.05
11:00
Vojvodina
Radnički (Zr)
4
1
|
24.05.2017 11:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Radnički (Zr) |
24.05
17:00
Njerš Ištvan
Subotica
6
0
|
24.05.2017 17:00 | Njerš Ištvan | 6 : 0 | Subotica |
24.05
16:30
Graficar
Bežanija
0
5
|
24.05.2017 16:30 | Graficar | 0 : 5 | Bežanija |
24.05
11:00
Teleoptik MK
BASK MK
5
1
|
24.05.2017 11:00 | Teleoptik MK | 5 : 1 | BASK MK | |||||
24.05
11:00
Studentski grad MK
011 MK
2
0
|
24.05.2017 11:00 | Studentski grad MK | 2 : 0 | 011 MK | |||||
24.05
12:00
Rad MK
Crvena zvezda MK
1
5
|
24.05.2017 12:00 | Rad MK | 1 : 5 | Crvena zvezda MK | |||||
24.05
12:00
Lokomotiva MK
Brodarac MK
0
2
|
24.05.2017 12:00 | Lokomotiva MK | 0 : 2 | Brodarac MK | |||||
24.05
13:00
OFK Beograd MK
BSK Borča MK
3
1
|
24.05.2017 13:00 | OFK Beograd MK | 3 : 1 | BSK Borča MK | |||||
24.05
13:30
Voždovac MK
Radnički NB MK
2
0
|
24.05.2017 13:30 | Voždovac MK | 2 : 0 | Radnički NB MK | |||||
24.05
Zemun MK
Sinđelić MK
1
1
|
24.05.2017 | Zemun MK | 1 : 1 | Sinđelić MK |
24.05
12:00
BSK Borča MK
Crvena zvezda MK
1
4
|
24.05.2017 12:00 | BSK Borča MK | 1 : 4 | Crvena zvezda MK |
24.05
13:00
Kolubara
Vozdovac
1
4
|
24.05.2017 13:00 | Kolubara | 1 : 4 | Vozdovac |
24.05
18:00
Podunavac
Borac
5
1
|
24.05.2017 18:00 | Podunavac | 5 : 1 | Borac |
24.05
19:00
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
37
29
|
24.05.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 37 : 29 | Crvena Zvezda |
24.05
20:30
Lavovi BP
Metalac
33
30
|
24.05.2017 20:30 | Lavovi BP | 33 : 30 | Metalac |
24.05
18:00
Gučevo
Smederevo
23
29
|
24.05.2017 18:00 | Gučevo | 23 : 29 | Smederevo |
24.05
Morava
Progres
17
33
|
24.05.2017 | Morava | 17 : 33 | Progres |
24.05
16:00
Rusin
Borac
26
25
|
24.05.2017 16:00 | Rusin | 26 : 25 | Borac |
24.05
19:00
Šamot 65
Dinamo
29
38
|
24.05.2017 19:00 | Šamot 65 | 29 : 38 | Dinamo | |||||
24.05
18:00
Vojvodina
Crvena zvezda
26
22
|
24.05.2017 18:00 | Vojvodina | 26 : 22 | Crvena zvezda | |||||
24.05
19:00
Sloga
Spartak Vojput
28
23
|
24.05.2017 19:00 | Sloga | 28 : 23 | Spartak Vojput |
24.05
19:00
Jugović
Metaloplastika
29
32
|
24.05.2017 19:00 | Jugović | 29 : 32 | Metaloplastika | |||||
24.05
19:00
Rudar
Partizan
26
27
|
24.05.2017 19:00 | Rudar | 26 : 27 | Partizan | |||||
24.05
19:30
Morava
Požarevac
39
27
|
24.05.2017 19:30 | Morava | 39 : 27 | Požarevac |
24.05
Niška Banja
Vranje
24
26
|
24.05.2017 | Niška Banja | 24 : 26 | Vranje |
24.05
19:30
Sloga
Radnički
37
28
|
24.05.2017 19:30 | Sloga | 37 : 28 | Radnički | |||||
24.05
20:00
Bor RTB
Kikinda
19
18
|
24.05.2017 20:00 | Bor RTB | 19 : 18 | Kikinda |
24.05
Partizan Raiffeisen
Valjevo Gorenje
23
4
|
24.05.2017 | Partizan Raiffeisen | 23 : 4 | Valjevo Gorenje | |||||
24.05
Vojvodina
Šabac
10
7
|
24.05.2017 | Vojvodina | 10 : 7 | Šabac | |||||
24.05
Crvena zvezda
Stari Grad
11
6
|
24.05.2017 | Crvena zvezda | 11 : 6 | Stari Grad |