XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 166 utakmica za dan
Nedelja, 4 Decembar 2016

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Radnik
Surdulica
1 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Borac
Čačak
Voždovac
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Everton
Liverpool
1 : 1
Manchester Utd
Manchester
Bournemouth
Bournemouth
4 : 3
Liverpool
Liverpool
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 2
Hamburger SV
Hamburg
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Milan
Milano
2 : 1
Crotone
Crotone
Lazio
Roma
0 : 2
Roma
Roma
Pescara
Pescara
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Sampdoria
Genova
2 : 0
Torino
Torino
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 0
Empoli
Empoli
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Palermo
Palermo
Rennes
Rennes
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Marseille
Marseille
3 : 0
Nancy
Nancy-Tomblaine
Nice
Nice
3 : 0
Toulouse
Toulouse
Betis
Sevilla
3 : 3
Celta Vigo
Vigo
Athletic Club
Bilbao
3 : 1
Eibar
Eibar
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Sporting Gijón
Gijón
3 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Valencia
Valencia
2 : 2
Málaga
Málaga
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Mladost
Podgorica
Ribnica
Podgorica
3 : 1
Gorštak
Kolašin
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Polet (T)
Trbušani
Napredak
Svračkovci
3 : 2
Parmenac
Parmenac
Zadrugar
Gornja Trepca
4 : 1
Brezak
Pranjani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 4
Mladost (P)
Preljina
Branik
Štubik
3 : 0
Ključ
Podvrška
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
OFK Draževac
Draževac
0 : 3
Jastrebac
Tešica
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 4
Borac
Trnjane
Planinac 2015
Podgorac
2 : 4
Sloga (K)
Korman
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 6
Polet (V)
Vitoševac
Rudar 1973
Rudare
4 : 7
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Badince
Badince
5 : 1
Moravac (G)
Guberevac

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
96 : 90
Budućnost VOLI
Podgorica
Mega Leks
Beograd
71 : 82
Cibona
Zagreb
Kris Kros
Pančevo
74 : 72
Vrbas
Vrbas
Jedinstvo
Novi Becej
67 : 61
Topola
Bačka Topola
Ub
Ub
85 : 95
Crnokosa
Kosjerić
Novi Pazar
Novi Pazar
112 : 73
Prva Petoletka
Trstenik
Polet
Ratina
95 : 88
Zekas 75
Rača
Radnik
Surdulica
65 : 63
Jablanica
Medveđa
Mladost
Zaječar
80 : 75
Jastrebac
Aleksinac
Borac
Zemun
70 : 65
Torlak
Beograd
Astra
Beograd
78 : 83
Ras
Beograd
Beko
Beograd
86 : 81
Borča
Beograd
Žarkovo
Beograd
101 : 59
BKK Radnički
Beograd
Star
Novi Sad
105 : 64
Sivac
Sivac
Tisa
Bečej
67 : 69
Petrovgrad
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
101 : 50
Šimanovci
Šimanovci
M015
Šabac
60 : 66
Loznica
Loznica
Ivanjica
Ivanjica
92 : 73
Morava
Zablaće
Sloga
Požega
86 : 67
Play off
Užice
Stragari
Stragari
65 : 53
Bane
Raška
Sloga (D)
Despotovac
83 : 74
Basket
Vrnjačka Banja
Cerak
Beograd
62 : 66
Umka 2009
Beograd
Vizura Shark
Beograd
70 : 71
Lazarevac
Lazarevac
Vitez BGD 011
Beograd
70 : 57
Eko Sport
Beograd
Hisar
Leskovac
62 : 129
Mladost Vesna
Bela Palanka
Crvena zvezda
Beograd
74 : 53
Partizan 1953
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 20
Šabac
Šabac
Lim
Priboj
58 : 72
Zvečan
Zvečan
Topličanin 2012
Prokuplje
57 : 50
Paraćin
Paraćin
Bor
Bor
80 : 28
Actavis academy
Leskovac
Palanka 2012
Smederevska Palanka
45 : 62
Gimnazijalac
Pirot
Student 2
Niš
38 : 81
Radnički 2016
Kragujevac
SO Koš
Sombor
42 : 50
Njegoš
Lovćenac
Stara Pazova
Stara Pazova
75 : 52
Topolčanka
Bačka Topola
Bežanija
Beograd
41 : 61
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Kula
113 : 33
Jadran
Golubinci

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Antena
Kruševac
Zaslon
Šabac
3 : 1
Timok
Zaječar
BMR Petlovača
Mačvanski Prnjavor
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Stig
Kurjače
Rudar
Kostolac
3 : 1
Loznica
Loznica
Partizan
Lipljan
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Sombor
Sombor
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Botafogo
Novi Sad
3 : 1
Vojvodina 2
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Pirot
Pirot
3 : 2
Vranje
Vranje
Borac
Paraćin
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Niš 2
Niš
1 : 3
Mladost
Vranje
Desetka
Niš
3 : 2
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Kraguj Radnički
Kragujevac
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
FOK
Futog
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Vranje
Vranje
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Mali Zvornik
Mali Zvornik
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Bambi volej
Prijepolje
Ekonomac
Kraljevo
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Aleksinac
Aleksinac
1 : 3
Pirot
Pirot
Paraćin
Paraćin
2 : 3
Leskovac-98
Leskovac
Desetka
Niš
0 : 3
Bor
Bor
Volejstars
Sombor
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin

Rukomet

Partizan
Beograd
25 : 23
Šamot 65
Arenđelovac
Obilić
Beograd
28 : 26
Proleter
Zrenjanin
Jedinstvo 1974
Krnjevo
25 : 30
Metalac
Valjevo
PKB
Padinska Skela
22 : 22
Studentski grad
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
35 : 38
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
31 : 22
Jagodina
Jagodina
Bela Palanka
Bela Palanka
34 : 27
Planinka
Kuršumlija
Arilje
Arilje
18 : 33
Radnički 2
Kragujevac
Beli andjeo
Prijepolje
36 : 33
Napredak
Kruševac
Mladost
Čačak
28 : 28
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Metalac
Futog
24 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Slavija
Novi Sad
28 : 28
Radnički 1958
Šid
Rudar
Majdanpek
30 : 27
Rembas
Resavica
Rtanj
Boljevac
36 : 31
Majdanpek
Majdanpek
Progres
Svrljig
51 : 29
Morava
Vladičin Han
Morava 84
Vladičin Han
29 : 34
Pirot
Pirot
Zlatar 2
Nova Varoš
22 : 25
Sjenica
Sjenica
Hidroelektrana
Bajina Bašta
31 : 30
Radnički 1964 2
Kragujevac
Užice
Užice
33 : 37
Omladinac
Gornji Milanovac
ORK Loznica
Loznica
40 : 34
Beograd
Beograd
Grand Zvezda
Beograd
33 : 28
Radnički
Obrenovac
Knjaževac
Knjaževac
23 : 32
Jastrebac
Blace
Dubočica
Leskovac
25 : 32
Đerdap
Kladovo
Halas Jožef
Ada
30 : 25
Partizan
Iđoš
Ravangrad
Sombor
17 : 24
Sloven
Ruma
Morava Han
Vladičin Han
9 : 35
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
18 : 18
Hajduk Veljko
Negotin

Vaterpolo

Valjevo
Valjevo
5 : 11
Šabac
Šabac

Futsal

Euro Motus
Beograd
9 : 0
Kopernikus SAS
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Nova Pazova
Nova Pazova
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 3
Hajduk
Kula
Bellatores
Šabac
2 : 7
Požarevac
Požarevac
Župski rubin
Prijepolje
4 : 4
Fontana
Čačak
Obilić
Beograd
7 : 2
Handy United
Beograd
Šljivici
Ivanjica
6 : 5
OŠ Karađorđe
Rača
Flach
Valjevo
4 : 7
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Dolap
Prokuplje
1 : 5
Leskovac
Leskovac
As
Bujanovac
3 : 13
Rota
Bujanovac
Bele crkve
Kuršumlija
4 : 1
Prokuplje
Prokuplje
Akademac
Niš
3 : 0
Aleksinac 2015
Aleksinac

FFA

Radnički B
Niš
4 : 0
Delijski Vis
Niš
Radnički A
Niš
11 : 0
Sinđelić B
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 2
Nacional Milan Crveni
Niš
Fri Kik
Niš
3 : 0
Durlan City
Niš
Soko
Niš
0 : 5
Filip Filipović
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 5
Car Plavi
Niš
Durlan City
Niš
0 : 3
Proleter
Donja Vrežina
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Nacional Milan
Niš
Vitez
Niš
1 : 0
Radnički Beli
Niš
Filip Filipović
Niš
3 : 1
Nacional Milan
Niš
Proleter
Donja Vrežina
3 : 0
V.V.Vaske
Aleksinac
Soko
Niš
1 : 6
Vitez
Niš

Hokej

NS Stars
Novi Sad
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
Dunarea Galati
Galati
3 : 0
Dunaújvárosi Acélbikák
Dunaújváros
MAC Budapest
Budimpesta
4 : 2
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
ASC Corona Brasov
Brasov
4 : 2
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc