18.11
17:00
Rad
Mladost
1
2
|
18.11.2016 17:00 | Rad | 1 : 2 | Mladost |
18.11
20:30
Bayer Leverkusen
RB Leipzig
2
3
|
18.11.2016 20:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 3 | RB Leipzig |
18.11
19:00
Lorient
Monaco
0
3
|
18.11.2016 19:00 | Lorient | 0 : 3 | Monaco | |||||
18.11
20:45
Lille
Lyon
0
1
|
18.11.2016 20:45 | Lille | 0 : 1 | Lyon |
18.11
20:45
Betis
Las Palmas
2
0
|
18.11.2016 20:45 | Betis | 2 : 0 | Las Palmas |
18.11
12:00
BSK Borča
Žarkovo
6
0
|
18.11.2016 12:00 | BSK Borča | 6 : 0 | Žarkovo |
18.11
13:00
OFK Beograd
Čukarički
2
4
|
18.11.2016 13:00 | OFK Beograd | 2 : 4 | Čukarički |
18.11
18:00
OFK Beograd MK
011 MK
6
0
|
18.11.2016 18:00 | OFK Beograd MK | 6 : 0 | 011 MK |
18.11
18:30
Vrbas
Železničar
90
56
|
18.11.2016 18:30 | Vrbas | 90 : 56 | Železničar |
18.11
15:00
Mladost
Play off
82
63
|
18.11.2016 15:00 | Mladost | 82 : 63 | Play off |
18.11
17:00
Sloga (D)
Paraćin
78
102
|
18.11.2016 17:00 | Sloga (D) | 78 : 102 | Paraćin |
18.11
18:00
MZT Skopje Aerodrom
FMP
89
68
|
18.11.2016 18:00 | MZT Skopje Aerodrom | 89 : 68 | FMP |
18.11
21:00
Borac
Dynamic BG
66
73
|
18.11.2016 21:00 | Borac | 66 : 73 | Dynamic BG | |||||
18.11
17:30
OKK Beograd
Tamiš
77
88
|
18.11.2016 17:30 | OKK Beograd | 77 : 88 | Tamiš | |||||
18.11
16:00
Sloga
Metalac
81
74
|
18.11.2016 16:00 | Sloga | 81 : 74 | Metalac | |||||
18.11
16:00
Smederevo 1953
Beovuk 72
75
91
|
18.11.2016 16:00 | Smederevo 1953 | 75 : 91 | Beovuk 72 |
18.11
Radan
Mladost
3
0
|
18.11.2016 | Radan | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.11
Junior
Topličanin 2
0
3
|
18.11.2016 | Junior | 0 : 3 | Topličanin 2 | |||||
18.11
Surdulica
MOK Topličanin 97/2
0
3
|
18.11.2016 | Surdulica | 0 : 3 | MOK Topličanin 97/2 |
18.11
17:00
Spartak (S)
Futog
3
0
|
18.11.2016 17:00 | Spartak (S) | 3 : 0 | Futog |
18.11
19:00
Spartak
Jedinstvo (SP)
0
3
|
18.11.2016 19:00 | Spartak | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) |
18.11
20:00
Karađorđe
Mladost
31
31
|
18.11.2016 20:00 | Karađorđe | 31 : 31 | Mladost |
18.11
20:30
Mladost
Lavovi BP
23
30
|
18.11.2016 20:30 | Mladost | 23 : 30 | Lavovi BP | |||||
18.11
19:00
Budućnost
Potisje Pleteks
29
23
|
18.11.2016 19:00 | Budućnost | 29 : 23 | Potisje Pleteks |
18.11
20:00
Rtanj
Paraćin
28
25
|
18.11.2016 20:00 | Rtanj | 28 : 25 | Paraćin |
18.11
18:30
Rudar
Dinamo
29
29
|
18.11.2016 18:30 | Rudar | 29 : 29 | Dinamo |
18.11
18:00
Topličanin
Priboj
22
30
|
18.11.2016 18:00 | Topličanin | 22 : 30 | Priboj |
18.11
16:00
Dubočica
Radan
21
23
|
18.11.2016 16:00 | Dubočica | 21 : 23 | Radan |
18.11
20:45
Apa Futsal
Srbobran
4
4
|
18.11.2016 20:45 | Apa Futsal | 4 : 4 | Srbobran |
18.11
Banjica
Timok
4
1
|
18.11.2016 | Banjica | 4 : 1 | Timok | |||||
18.11
Bor
Vranje
2
1
|
18.11.2016 | Bor | 2 : 1 | Vranje | |||||
18.11
Pirot
Vinter sport
7
3
|
18.11.2016 | Pirot | 7 : 3 | Vinter sport | |||||
18.11
Ekonomist
BSK
2
4
|
18.11.2016 | Ekonomist | 2 : 4 | BSK | |||||
18.11
Put-inženjering
Niš 92
7
0
|
18.11.2016 | Put-inženjering | 7 : 0 | Niš 92 |
18.11
19:00
Ekonomac
Kopernikus SAS
13
3
|
18.11.2016 19:00 | Ekonomac | 13 : 3 | Kopernikus SAS |
18.11
17:00
Sport Club Csíkszereda
Dunarea Galati
1
2
|
18.11.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | 1 : 2 | Dunarea Galati | |||||
18.11
18:00
Hokej klub Beograd
Debreceni HK
0
4
|
18.11.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | 0 : 4 | Debreceni HK | |||||
18.11
18:30
Fehérvári Titánok
UTE
3
4
|
18.11.2016 18:30 | Fehérvári Titánok | 3 : 4 | UTE | |||||
18.11
18:30
DVTK Jegesmedvék
MAC Budapest
2
3
|
18.11.2016 18:30 | DVTK Jegesmedvék | E 2 : 3 | MAC Budapest | |||||
18.11
19:00
Ferencvárosi TC
Dunaújvárosi Acélbikák
2
5
|
18.11.2016 19:00 | Ferencvárosi TC | 2 : 5 | Dunaújvárosi Acélbikák |