XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 474 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2016

Fudbal

Radnik
Surdulica
3 : 1
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Mladost
Lučani
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Inđija
Inđija
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sloboda
Užice
BSK Borča
Borča
1 : 0
Bežanija
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Dinamo
Vranje
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Everton
Liverpool
3 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
Hull
Hull
1 : 4
Arsenal
London
Leicester
Leicester
3 : 0
Burnley
Burnley
Manchester City
Manchester
4 : 0
Bournemouth
Bournemouth
WBA
West Bromwich
4 : 2
West Ham
London
Bayern
München
3 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
Hamburger SV
Hamburg
0 : 4
RB Leipzig
Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 1
Werder
Bremen
Lazio
Roma
3 : 0
Pescara
Pescara
Napoli
Napoli
3 : 1
Bologna
Bologna
Monaco
Monaco
3 : 0
Rennes
Rennes
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 1
Nantes
Nantes
Lorient
Lorient
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Angers
Angers
Dijon
Dijon
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Leganés
Leganés
1 : 5
Barcelona
Barcelona
Atlético Madrid
Madrid
5 : 0
Sporting Gijón
Gijón
Eibar
Eibar
1 : 1
Sevilla
Sevilla
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 0
Málaga
Málaga
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Dečić
Tuzi
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Mladost
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Lovćen
Cetinje
Polimlje
Murino
1 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 9
Komovi
Andrijevica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Š)
Šid
3 : 1
Vršac
Vršac
Sloga
Temerin
1 : 1
Cement
Beočin
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Timok
Zaječar
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Dunav
Prahovo
5 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 4
Prva Iskra
Barič
IMT
Novi Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Sopot
Sopot
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
Žarkovo
Žarkovo
4 : 0
GSP Polet
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
BASK
Beograd
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost APA
Apatin
1 : 5
Bečej 1918
Bečej
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Vršac united
Vršac
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Sloga
Plandište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Veternik
Veternik
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Tutin
Tutin
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Ovčar
Markovica
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Sloga
Kraljevo
Gruža
Gruža
0 : 1
Proleter
Vranovo
Radnički 1926
Požarevac
1 : 0
RSK
Rabrovo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Morava
Velika Plana
Ribnica
Mionica
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
OFK Bor
Bor
1 : 4
Brodoremont
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
BSK
Bogovina
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Rembas
Resavica
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Kopaonik
Brus
Trajal
Kruševac
3 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 0
Pusta reka
Bojnik
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Jadran (F)
Feketić
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter (RS)
Ravno Selo
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Polet (S)
Sivac
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
Mladost (K)
Kruščić
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Borac (St)
Starčevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Polet
Izbište
BAK
Bela Crkva
1 : 3
Mladost (O)
Omoljica
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 0
Borac
Aleksandrovo
Begej
Žitište
2 : 0
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 8
Krajina
Krajišnik
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Naftagas (E)
Elemir
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Hajduk
Divoš
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloven
Ruma
1 : 0
Jadran
Golubinci
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Proleter
Banoštor
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Tatra
Kisač
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
TSK
Temerin
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 0
Mataruge
Mataruge
Omladinac
Novo Selo
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Borac
Drenovac
1 : 2
Partizan
Cerovac
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Srbija
Ilićevo
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Kolonija
Kragujevac
6 : 4
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Sloga D
Desimirovac
3 : 3
Šumadija 1934
Drača
Sloboda
Grbice
2 : 2
Ćava
Grošnica
Budućnost
Resnik
3 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Slatina
Slatina
1 : 0
Parmenac
Parmenac
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 0
Sloga
Miloševac
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Đerdap
Golubac
4 : 0
Makce
Makce
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Sindjelić
Lipnica
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radnik
Ub
1 : 1
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
Banjani
Banjani
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
4 : 1
Lazarica
Prilipac
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Železničar
Požega
Perućac
Perućac
6 : 1
Savinac
Visibaba
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Poreč
Donji milanovac
5 : 0
BSK
Bukovče
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Resavac
Subotica
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 2
Omladinac
Podina
Palilulac
Niš
4 : 2
Vulkan
Brenica
Aluminijum
Niš
2 : 0
Sloga 1948
Malča
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Zvezda
Blato
0 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Biljači
Biljača
1 : 2
OFK Alakince
Alakince
Levosoje
Levosoje
0 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Strelac
Mislođin
Šumadija
Šopić
3 : 0
Burovo
Burovo
Napredak
Medoševac
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Mladenovac
Mladenovac
5 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 1
Zemljoradnik
Striža
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 3
OFK Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 3
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
1 : 2
Sloga (K)
Korman
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 0
Atakante
Beograd
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Tornjoš
Tornjoš
0 : 0
Hajduk
Podlokanj
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Hajduk (S)
Stapar
Delija
Mokrin
5 : 0
Proleter
Međa
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
Čenej
Čenej
Centar
Novi Sad
2 : 4
Obilić
Vilovo
Grdica
Grdica
3 : 2
Popovići
Popovići
Zastava
Kragujevac
1 : 5
Erdoglija
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
Seljak
Cvetojevac
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kremenac
Rogojevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Korićani
Korićani
3 : 0
Azbest
Stragari
Bjelica
Milatovići
6 : 0
Prilike
Prilike
Omladinac (V)
Vučkovica
0 : 2
Bare
Bare
Rade Milošević
Dubočka
5 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Duško
Klenje
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Jadar (S)
Stupnica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost
Vračević
2 : 2
Rudar
Radljevo
Vrelo Sport
Vrelo
6 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Rubribreza
Rubribreza
4 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Kalenić
Kalenić
4 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Tara
Kremna
17.09.2016
15:00
Raketa
Užice
Policajac 92
Užice
3 : 4
Višesava
Bajina Bašta
Budućnost
Kaonik
4 : 4
Čarapan
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 2
Žabare
Žabare
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 0
Bukovica
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Dedina
Dedina
Heroj Polet
Jajinci
6 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Nišavac
Staničenje
2 : 1
Jerma
Sukovo
Senjak
Pirot
4 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Omladinac
Gornji Komren
5 : 2
Radnički 1936
Trupale
Mekiš
Mekiš
0 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Moravac
Čečina
4 : 1
Grkinja
Grkinja
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
Kastrum
Gamzigrad
5 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
Dobrič 1974
Brest
2 : 2
Banaćanin
Aleksandrovo
Borac
Azbresnica
0 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
Bujačić
Bujačić
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Paune
Paune
5 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Lukavac
Lukavac
6 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Sloga Gorić
Gorić
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Rakac Stave
Stave
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 4
Kruševica
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 0
Vratare
Vratare
Padež
Padež
2 : 0
Konjuh
Konjuh
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
Todorovce
Todorovce
3 : 6
Moravac (P)
Pečenjevce
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
3 : 2
Veternica
Leskovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Veliko Laole
Veliko Laole
5 : 0
Burovac
Burovac
Brana Paunović 1933
Rašanac
4 : 2
Vukan
Ždrelo
Manastirica
Manastirica
7 : 0
Omladinac B
Šetonje
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 2
BSK
Brajkovac
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 6
Dunav
Ostrovo
Beljanica
Strmosten
5 : 2
Resavac
Veliki Popović
Sloga
Margita
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Mladost
Velika Greda
2 : 5
Graničar
Miletićevo
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost
Mala Drenova
0 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Radnik
Davidovac
2 : 2
Polet
Zabrega
Granit
Radalj
1 : 2
Rudar
Brasina
Luk
Voćnjak
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 4
Mineral 2015
Rudno
Borac
Kloka
0 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost(P)
Pretoke
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 1
Šumice
Glušci
Omladinac
Bogatić
2 : 2
Radnik
Glogovac
Pocerina
Jevremovac
7 : 0
Volujac
Volujac
Bojić
Bojić
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Borac BTG
Batalage
3 : 0
Mladost
Svileuva
Partizan
Drenovac
4 : 1
Metaloplastika
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 1
Napredak
Ševarice
Culjković
Culjković
3 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
OFK Marenovo
Marenovo
4 : 1
Parcane
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 2
Mladost
Toljevac
Borac
Vukovac
2 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
4 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Čobanče
Čitluk
0 : 2
Crnča
Crnča
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
Selanac
Selanac
3 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
Karađorđe
Viševac
3 : 2
Šumadija
Sipić
Badnjevac
Badnjevac
2 : 3
Napredak
Malo Krčmare
Mladost
Bošnjane
3 : 0
Mladost
Crni kao
Lajkovac
Lajkovac
1 : 2
Sloga
Bogovađa
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Domaćin
Kovačevac
5 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 4
Trstenica
Trstenica
Skela
Skela
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Munja
Baric
1 : 2
Roma
Iverić
Tornado
Drazevac
2 : 4
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Petka
Petka
0 : 1
Vreoci
Vreoci
Sloboda
Rasnica
2 : 4
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Knjaževac 2015
Knjaževac
4 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
7 : 2
Krstarica
Prokuplje
Sremice
Sremska Mitrovica
1 : 4
Radnički 1919
Zrenjanin
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 4
Metalmania
Kanjiža
Požega
Požega
4 : 0
Šabac
Šabac
Slatke male
Burovac
0 : 2
Sloga 036
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
21 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Unafortuna
Lužnice
1 : 4
Karađorđe
Topola
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Partizan
Cerovac
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički Stobex
Klupci
0 : 4
Loznica
Loznica
Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Karadjordje
Topola
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Radnički 1926
Požarevac
10 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Internacional
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
8 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hajduk junior
Kula
2 : 2
Bačka
Bačka Palanka
Budućnost
Alibunar
2 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Polet
Idvor
1 : 2
Borac (Sa)
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
6 : 1
Dolina
Padina
Sloga
Miloševac
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 3
Napredak
Markovac
Zmaj 1953
Beograd
0 : 0
Trudbenik
Trudbenik
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Brodarac 1947
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 1
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
7 : 0
PKB
Padinska skela
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Sremcica
Sremcica
Milutinac
Zemun
0 : 2
Minel
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
4 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
Sinđelić MK
Beograd
3 : 4
Rad MK
Beograd
Studenski Grad MK
Novi Beograd
0 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
BASK MK
Beograd
3 : 0
Voždovac MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
Šumadinac MK
Bečmen
4 : 3
Palilulac MK
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Brodarac
Beograd
1 : 8
Partizan
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 0
Tutin
Tutin
Savacium
Šabac
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Drina
Ljubovija
0 : 2
Senjak
Valjevo
Šapine
Šapine
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Karadjordje
Topola
4 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Petlić 2006
Smederevo
2 : 4
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
BASK
Beograd
2 : 4
011
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Vršac United
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 5
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 2
Borac
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Inđija
Inđija
ŽAK junior
Sombor
1 : 6
TSC
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
Pobeda
Golobok
3 : 0
Šumadija
Azanja
Podunavac
Udovice
4 : 3
Cerovac 2013
Cereovac
Omladinac
Rakinac
0 : 19
Bresje Superior
Velia Plana
7.juli
Vodanj
1 : 5
Budućnost
Ratari
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Borac
Klenak
6 : 1
Mladost
Buđanovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 5
1. Maj
Ruma
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Partizan
Vitojevci
Polet
Izbište
0 : 7
Ševac
Kusić
Borac
Pločica
1 : 7
Mladost (V)
Vojlovica
Mladost (O)
Omoljica
16 : 1
Radnički
Baranda
Rvati
Obrenovac
2 : 5
Buducnost
Zvecka
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 4
Zadrugar
Orasac
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Loznica
Loznica
Jadar
Stupnica
0 : 3
Mladost
Borina
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 6
Jedinstvo
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 1
Borac
Lešnica
Hajduk
Beograd
6 : 1
Graficar
Beograd
Vinca
Vinca
12 : 1
Avala 1939
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 2
Beograd 1929
Beograd
BSK Borča MK
Borča
4 : 1
BASK MK
Beograd-Čukarica
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
0 : 0
Zemun MK
Zemun
Internacional MK
Beograd
17.09.2016
Rad MK
Beograd
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
4 : 1
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
011 MK
Beograd
8 : 0
Leštane MK
Leštane
IMT MK
Novi Beograd
2 : 3
Voždovac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
17.09.2016
FSFV MK
Beograd
Srem MK
Jakovo
3 : 2
Zemun MK-V
Zemun
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 7
DIF MK
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
AS
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Jedinstvo
Ub
5 : 0
OFK Osečina
Osečina
Savacijum
Šabac
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
Drina
Ljubovija
3 : 2
Ribnica
Mionica
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
2 : 6
Morava
Velika Plana
Petlić 2006
Smederevo
7 : 1
AF Djokić
Velika Plana
Presing
Požarevac
6 : 0
AF Duljaj
Topola
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 3
Bačinac
Bačinac
Cepelin 026
Smederevo
9 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Plana
Velika Plana
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 2
Zvižd
Kučevo
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Vozdovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Indeks
Novi sad
0 : 4
Srem
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Inđija
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
CFK
Vrbas
1 : 1
Spartak
Subotica
Sloga
Miloševac
6 : 0
Udarnik
Lozovik
Borac 1932
Ralja
1 : 2
Proleter
Vranovo
Subotica
Subotica
5 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Borac
Starčevo
7 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Omladinac
Deliblato
4 : 4
Kolonija
Kovin
Partizan
Uljma
8 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 2
Jadar 07 I
Loznica
Polet
Grabovac
0 : 4
Obrenovac 1905
Obrenovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
8 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
RSK
Rabrovo
Borac
Ostruznica
1 : 1
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Zuce
Beograd
13. Maj
Zemun
4 : 0
Dorcol
Beograd
Postar 1930
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
Obilic
Beograd
0 : 2
OLE
Zemun
BSK 1925
Beograd
7 : 2
BASK
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 1
Radnički
Obrenovac
Bežanija
Beograd
2 : 5
Sindjelic
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Sremcica
Sremcica
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
Altina MK
Zemun
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Rad MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
1 : 1
Kosmaj MK
Ralja
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 11
Dunavac MK
Grocka
Lokomotiva MK
Beograd
5 : 1
PKB MK
Padinska Skela
Napredak MK
Medoševac
2 : 2
Kolubara MK
Lazarevac
Voždovac B MK
Beograd
0 : 3
DIF MK
Beograd
Fer Plej 06 MK
Zemun
3 : 1
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
Tempo MK
Beograd
8 : 1
Borac MK
Progar
Radnički NB
Novi Beograd
9 : 0
Mungosi MK
Zemun
Olimpik MK
Beograd
15 : 1
Sinđelić MK
Ugrinovci
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Brodarac 1947
Beograd
0 : 1
Vozdovac
Beograd
Podrinje
Lozničko Polje
8 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga
Korenita
0 : 8
Loznica II
Loznica
CFK
Vrbas
11 : 0
Bačka 1901
Subotica
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 5
Urovci
Urovci
Zabrezje
Zabrezje
4 : 0
Partizan
Drazevac
Belo Polje
Belo Polje
11 : 1
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
3 : 0
Sloga
Ratari
Sočanica
Sočanica
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Tamnava 2016
Koceljeva
0 : 5
Rađevac
Krupanj
POFK Čivija
Šabac
1 : 6
OFK Šabac
Šabac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
POFK Savacium
Šabac
14 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Mačva
Šabac
18 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Bačka
Mol
1 : 3
AFK
Ada
FK Plana
Velika Plana
3 : 0
FK Napredak
Markovac
FK Presing
Požarevac
1 : 1
FK Sloga 33
Petrovac
FK AF Đokić
Velika Plana
3 : 0
FK Strai Grad
Petrovac
FK Petlić
Smederevo
1 : 2
FK Trgovački
Petrovac
Bezanija
Beograd
5 : 0
Sinjdjelic
Ugrinovci
Jedinstvo
Surcin
0 : 5
Dominus
Beograd
Lola
Beograd
10 : 0
Buducnost
Dobanovci
Srem
Jakovo
2 : 6
Ada
Beograd
Banja
Beograd
0 : 8
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
7 : 2
Atakante
Beograd
DIF
Beograd
3 : 1
Borac
Ostruznica
Vinca
Vinca
3 : 9
Mladi Proleter
Beograd
Petlic
Beograd
2 : 3
Lokomotiva B
Beograd
BSK 1925 B
Batajnica
2 : 0
Radnicki NB
Novi Beograd
Zemun B
Zemun
4 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Radnički Stobeks 07
Klupci
1 : 0
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
Loznica 06
Loznica
16 : 0
Gučevo 2016
Banja Koviljača
Loznica 07
Loznica
7 : 1
Borac
Kozjak
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Radnički Stobeks 06
Klupci
Feniks
Zabrezje
3 : 0
Skela
Skela
Radnicki
Obrenovac
0 : 3
Buducnost
Zvecka
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Posavina
Stubline
FK Plana
Velika Plana
12 : 0
FK Napredak
Markovac
FK Presing
Požarevac
3 : 1
FK Sloga 33
Petrovac
FK AF Đokić
Velika Plana
17.09.2016
FK Stari Grad
Golubac
FK Petlić
Smederevo
13 : 0
FK Trgovački
Petrovac

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
34 : 30
Sloga
Požega
Morava
Velika Plana
29 : 29
Crvena zvezda
Beograd
Spartak Vojput
Subotica
23 : 21
Dinamo
Pančevo
Metaloplastika
Šabac
24 : 23
Jugović
Kać
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 19
Partizan
Beograd
Radnički
Obrenovac
20 : 18
Metalac
Valjevo
Kikinda
Kikinda
30 : 27
Junior
Beograd
Loznica grad
Loznica
35 : 22
Mačva
Šabac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
25 : 30
Kučevo
Kučevo

Futsal

Kalča
Niš
7 : 1
Smederevo
Smederevo

Hokej

ECE Celje
Celje
5 : 4
Zagreb
Zagreb
Playboy Slavija
Ljubljana
4 : 1
Medvescak
Zagreb
Mladost
Zagreb
3 : 5
Maribor
Maribor
Sport Club Csíkszereda
Miercurea-Ciuc
2 : 3
Fehérvári Titánok
Székesfehérvár
UTE
Ujtpest
8 : 1
Hokej klub Beograd
Beograd