XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 4 Septembar 2016

Fudbal

Radnički
Pirot
0 : 3
Mačva
Šabac
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
Dinamo
Vranje
Brskovo
Mojkovac
4 : 1
Petnjica
Petnjica
Mogren
Budva
0 : 2
Arsenal
Tivat
Sloga (R)
Radovići
7 : 0
Sloga (SB)
Stari Bar
Železničar
Pančevo
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
2 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Dorćol
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 3
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Grafičar
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
4 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Polet (N)
Nakovo
6 : 1
Sloga
Plandište
Slavia
Kovačica
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sofeks
Futog
0 : 3
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Borac
Novi Sad
1 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Kupinovo
Kupinovo
3 : 1
Sloga
Erdevik
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Radnički (K)
Kovači
Tutin
Tutin
6 : 0
Ovčar
Markovica
Dragačevo
Guča
4 : 0
Arsenal
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
Bane
Raška
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Šumadija (T)
Toponica
4 : 1
Borac 1932
Ralja
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Proleter
Vranovo
Zvižd
Kučevo
2 : 1
RSK
Rabrovo
Napredak
Markovac
6 : 2
Homoljac
Žagubica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Drina
Ljubovija
Radjevac
Krupanj
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Provo
Provo
7 : 0
Polimlje
Prijepolje
Malošište
Malošište
5 : 4
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Razanj
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Rembas
Resavica
1 : 2
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
1 : 1
Kopaonik
Brus
Sloga
Ćićevac
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Trajal
Kruševac
6 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Budućnost (O)
Orašje
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Ropotovo
Ropotovo
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Budućnost (P)
Popovac
6 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Milutinac
Zemun
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Turbina
Vreoci
Srem
Jakovo
3 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Borac (L)
Lazarevac
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
7 : 0
Avala
Beli Potok
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Budućnost
Zvečka
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Hajduk
Beograd
Torlak
Kumodraž
3 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran (S)
Sanad
1 : 4
Čantavir
Čantavir
Napredak
Nadalj
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
1 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Senta
Senta
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
OFK Šikara
Sombor
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Lipar
Lipar
3 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
ŽAK
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Slavija
Pivnice
Partizan (G)
Gaj
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 5
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 2
Naftagas (E)
Elemir
Banat
Čenta
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Hajduk
Divoš
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 4
FK Graničar 1924
Adaševci
Borac
Klenak
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Sloven
Ruma
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 3
Miletić
Mošorin
TSK
Temerin
7 : 0
Titel
Titel
Borac
Šajkaš
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
0 : 0
Proleter
Banoštor
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 2
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Polet
Ratina
4 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Radnik
Ušće
0 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Stubal
Stubal
2 : 3
Proleter
Pečenog
Borac
Vraneši
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Mladost (P)
Preljina
1 : 6
Polet (T)
Trbušani
Spartak
Trnava
3 : 4
Prijevor
Prijevor
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 2
Slatina
Slatina
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Brezak
Pranjani
1 : 5
LFK Mladost
Lučani
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Podunavac
Udovice
Šumadija
Azanja
2 : 1
Sloga
Miloševac
SASK
Saraorci
0 : 2
Sloboda
Lipe
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 0
7. Juli
Vodanj
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Polet
Trnovče
Budućnost
Ratari
1 : 1
Udarnik
Lozovik
OFK Šatornja
Donja Šatornja
2 : 0
Trnava
Donja Trnava
Banja 1957
Banja
5 : 4
Junkovac
Junkovac
Vinča
Vinča
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Proleter 1976
Jelovik
3 : 1
BSK
Belosavci
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 3
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Krilaš
Ćovdin
4 : 0
Makce
Makce
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (L)
Lešnica
0 : 1
Borac (V)
Vladimirci
Jedinstvo
Štitar
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Majur
Majur
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jevremovac
Jevremovac
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Trlić
Trlić
1 : 2
Kačer
Belanovica
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Tulari
Tulari
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 4
Mladost
Dračić
ZSK
Valjevo
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Joševa
Joševa
1 : 3
Banjani
Banjani
Polet
Rasna
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Jasen
Brodarevo
Savinac
Visibaba
1 : 8
Budućnost
Arilje
Železničar
Požega
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Čajetina
Gostilje
Polom
Leskovo
2 : 0
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
4 : 1
Slatina
Bor
Nemetali
Donja Bela Reka
9 : 0
BSK
Bukovče
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Čubra
Čubra
Sloga
Kobišnica
7 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Branik
Štubik
0 : 0
Zlot
Zlot
Naša krila
Belotinac
7 : 0
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 4
Mladost (Ba)
Batušinac
Orljane
Orljane
1 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 0
Radnički 1924
Kočane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Rgotina
Rgotina
3 : 0
Omladinac
Grezna
Vratarnica
Vratarnica
0 : 2
Rudar (G)
Grljan
Osnić
Osnić
7 : 1
Midžor
Kalna
ŠSK
Štipina
2 : 0
Trebič
Sokobanja
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Kablovi
Zaječar
OFK Grlište
Grlište
6 : 0
Malinik
Podgorac
Graničar
Veliki Izvor
5 : 1
Sloga
Minićevo
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Hajduk
Čepure
3 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Partizan
Glogovac
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
OFK Batinac
Batinac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava
Ribare
0 : 1
Juhor
Glavinci
Čitluk
Čitluk
0 : 5
Sloga
Dašnica
Mačkovac
Mačkovac
2 : 4
13. April
Lomnica
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladi radnik
Bačina
0 : 5
Kupci
Kupci
Šanac
Šanac
3 : 0
Blagotin
Poljna
Jug Bogdan
Đakus
1 : 3
Dobrič
Pejkovac
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Vulkan
Brenica
OFK Niš
Niš
2 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
3 : 2
Rudar
Jelašnica
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 2
AZ Borac 2014
Azbresnica
Napredak
Izvor
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Zadrugar
Krupac
4 : 2
Dragoš
Pirot
Bobište
Bobište
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 4
Sloga
Lipovica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Brza
OFK Brza
2 : 1
Umac
Miroševce
Mladi Borac
Živkovo
0 : 1
Progres
Ladovica
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 3
Radnički (P)
Pertate
Vučje
Vučje
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Polet
Stajkovce
3 : 0
Železničar
Brestovac
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Čelik
Belo polje
0 : 4
Ternoci
Trnovac
Crnotince
Crnotince
1 : 3
OFK Alakince
Alakince
Trešnjevka
Lopardince
3 : 1
Južna pruga
Vladičin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 4
Levosoje
Levosoje
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Borac
Progar
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Komgrap
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski Rit
13. Maj Zemun
Zemun
3 : 0
Banja
Višnjička Banja
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Mladi proleter
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Strelac
Mislođin
1 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Polet
Grabovac
0 : 2
Radnički
Rudovci
Rušanj
Rušanj
4 : 1
BSK
Baćevac
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Urovci
Urovci
3 : 3
Napredak
Medoševac
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Mladost
Begaljica
Leštane
Leštane
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Kovačevac
Kovačevac
0 : 6
Boleč
Grocka
Dunavac
Grocka
4 : 1
Hajduk
Kamendol
Supska
Supska
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
Javor
Sladaja
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Radnički (T)
Tekija
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Istok 63
Plana
7 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Sloga
Voljavče
1 : 0
Kolare
Kolare
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Mladost (G)
Gložane
5 : 1
Zenit
Oparić
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 1
Morava
Kočino Selo
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Ursule
Ursule
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Vinorača
Vinorača
Crni Vrh
Deonica
0 : 5
Šumadinac
Dragovo
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Planinac 2015
Podgorac
2 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
3 : 6
Borac
Trnjane
Napredak 2012
Krušje
1 : 3
Sloga (K)
Korman
Lemind
Leskovac
1 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
BSK
Belanovce
4 : 1
OFK Morava
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Sušica 2012
Kukulovce
0 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Mladost (V)
Vinarce
5 : 0
Navalin
Navalin
Atletiko
Donja Jajina
1 : 2
Real
Donja Jajina
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
2 : 1
Gradac
Konopnica
Busije
Zemun
0 : 3
BUSK
Novi Beograd
Petrovčić
Petrovčić
2 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 0
Sparta Železnik
Železnik
Bratstvo
Ljutovo
4 : 4
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 2
Bikovo
Bikovo
Đurđin
Đurđin
6 : 0
Žednik
Stari Žednik
Tomislavci
Tomislavci
2 : 0
Iskra
Kucura
Mladost
Radičević
3 : 1
Pobeda
Pobeda
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Obilić
Zmajevo
11 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Tisa
Padej
0 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
4 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Šampion
Orom
5 : 0
Čoka
Čoka
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
0 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 2
Hajduk (S)
Stapar
Kula
Kula
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Soko
Nova Gajdobra
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Budućnost
Parage
0 : 2
Neštin
Neštin
Borac
Obrovac
5 : 1
Kulpin
Kulpin
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Krivanj
Selenča
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 2
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Banat
Ilandža
0 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Radnički 1927
Vršac
1 : 1
Ševac
Kusić
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Spartak 1911
Debeljača
3 : 0
Mladost
Vojlovica
Pobeda
Samoš
1 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
2 : 0
Polet
Idvor
Glogonj
Glogonj
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Dolovo
Dolovo
10 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
6 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Jedinstvo
Dubovac
0 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac
Pločica
3 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 1
Zlatica
Zlatica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
OFK Klek
Klek
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
ASK
Aradac
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 2
MSK
Mihajlovo
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
Potisje
Knićanin
0 : 4
Rusanda
Melenci
Borac (I)
Iđoš
5 : 4
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 2
Napredak (BT)
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
5 : 2
Bega
Novi Itebej
Napredak (Č)
Čestereg
1 : 6
Terekves
Hetin
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 3
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Hajduk
Višnjićevo
Napredak
Žarkovac
5 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Sloga
Čalma
0 : 5
Železničar
Inđija
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
Borac
Martinci
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 2
Fruškogorac
Manđelos
Borac
Rakovac
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 2
Čenej
Čenej
Susek
Susek
3 : 2
Bačka
Begeč
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 4
Mlada krila
Metikoši
Budućnost (K)
Konarevo
5 : 1
Gruža
Vitanovac
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
4 : 1
Zvezda
Čukojevac
Lazac
Lazac
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Morava (M)
Mojsinje
5 : 1
Lugovi
Čačak
Prijatelji
Čačak
1 : 0
Kej
Čačak
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Rakova
Rakova
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 0
Vujan
Prislonica
Malba
Žaočani
2 : 3
Morava (K)
Katrga
Budućnost
Stančići
2 : 5
Rudar
Bresnica
Prilike
Prilike
1 : 1
Sloga
Kaona
Gradina
Rti
3 : 3
Jelica
Goračići
Jedinstvo
Puhovo
4 : 2
Voćar
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 6
Gorušica
Viča
Ranilović
Ranilović
7 : 0
Budućnost
Blaznava
Partizan
Darosava
4 : 1
Brezovac
Brezovac
Plaskovac
Plaskovac
3 : 3
B 2000
Aranđelovac
Žabare
Žabare
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Sloga
Zagorica
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Udarnik
Trska
2 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
BSK
Borač
Grivac
Grivac
1 : 2
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Pobeda (S)
Sepci
1 : 1
Bare
Bare
Karađorđe
Vučić
6 : 0
Marjan
Knić
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Dragoš
Oreškovica
0 : 3
Integral
Batuša
Radnički (K)
Knežica
5 : 4
Mladost (R)
Ranovac
BSK
Boževac
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Radnički (P)
Požeženo
1 : 3
Kurjače
Kurjače
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 4
Dunavac (P)
Petka
Dizel
Bare
2 : 4
Polet (V)
Voluja
Obilić
Živica
1 : 0
Žika Marković Uča
Miljević
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
2 : 2
Desine
Desine
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Omladinac
Slepčević
5 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Drina
Badovinci
1 : 3
Duško
Klenje
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Torpedo
Tabanović
2 : 5
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Cer
Petkovica
2 : 2
Proleter
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 3
Sloga (K)
Krnić
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 0
Torpedo
Lojanice
Dobrava
Vukošić
1 : 4
Cerić
Miokus
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Šipurske Livade
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
Varna 012
Varna
0 : 3
Radnički (К)
Koceljeva
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
2 : 0
OFK Jelen
Jelenča
7. Juli
Bela Crkva
0 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
Cerova
Cerova
0 : 3
Vidojevica
Lešnica
Sloga (S)
Straža
3 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Borac (K)
Kozjak
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Stolice
Krupanj
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 3
Crvena Jabuka
Ub
Polet
Popučke
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
4 : 2
Kotešica
Kotešica
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Liplje
Liplje
Duškovci
Duškovci
1 : 3
Glumač
Glumač
Plavi Tok
Dražinovići
0 : 5
Omladinac
Zdravčići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 8
Avijatičar
Vranjani
Sečica
Seča reka
3 : 4
Lauš
Lopaš
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Trešnjica
Tvrdići
1 : 3
Bakionica
Bakionica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
7 : 2
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
2 : 1
Lovćen
Petrovo selo
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Velika Vrbica
Velika Vrbica
4 : 2
Milutinovac
Milutinovac
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga
Majdevo
9 : 1
Čarapan
Kruševac
Rasina
Vitanovac
1 : 6
Žabare
Žabare
Mladost VPD
Kruševac
5 : 0
Dedina
Dedina
Mladost
Donji Katun
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 5
Beli Orlovi
Tobolac
Borac
Gornji Katun
0 : 0
Gradina
Pejovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
1 : 2
Varvarin
Varvarin
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Mladost
Jabučki Rit
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Pinosava
Pinosava
2 : 0
Poštar
Beograd
Podunavac
Ritopek
2 : 9
Crvenka
Borča
Popović
Popovići
0 : 0
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
5 : 1
Vojvoda
Dučina
Rudar 2012
Babe
2 : 3
Vis
Parcani
Pobeda
Držina
4 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Radnički 1936
Trupale
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
6 : 3
Morava 1949
Čokot
Durlan Siti
Niš
2 : 3
Mladost
Donji Komren
Sečanica
Sečanica
1 : 3
Supovac
Supovac
Knežica
Knežica
7 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Mekiš
Mekiš
5 : 3
Klisura
Klisura
Moravac
Čečina
6 : 0
10. februar
Šajinovac
Jedinstvo (R)
Ribarevo
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
KFK Kula
Kula
3 : 2
Rastina 1918
Rastina
Panonija
Lalić
1 : 0
Telečka
Telečka
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost (B)
Belotić
1 : 0
Provo 2015
Provo
Sloga (R)
Ridjake
1 : 5
Hajduk
Debrc
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Proleter
Neuzina
5 : 2
Tisa 1933
Taraš
Mladost
Belo Blato
3 : 1
Borac
Zrenjanin
KSK Konak 1926
Konak
5 : 3
Partizan
Tomaševac
Tamiš
Farkaždin
10 : 2
Sloga
Jarkovac
Posavina
Stubline
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Jedinstvo
Dren
1 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Sloga
Ratari
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Partizan
Draževac
1 : 1
Borac
Ušće
Ljubinić
Ljubinić
0 : 3
Zvezda
Konatice
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Guncate
Guncati
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Lisović
Lisović
4 : 3
Beljina
Beljina
Polet (K)
Kobilje
1 : 1
Doljane Meševo
Doljane
Zmajevac
Belasica
0 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 6
Zdravinje
Zdravinje
Štitari
Štitari
2 : 1
Grkljane
Grkljane
Vratare
Vratare
2 : 2
Kruševica
Kruševica
Rudar 1973
Rudare
0 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Badince
Badince
4 : 3
Jašunja
Jašunja
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Burovac
Burovac
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
1 : 0
Vukan
Ždrelo
Melnica
Melnica
0 : 0
Napredak
Trnovče
OFK Radnički
Dren
2 : 1
BSK
Brajkovac
Mladi Borac
Županjac
3 : 4
Sloboda
Stubica
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Polet
Mirosaljci
1 : 4
Budućnost (D)
Dudovica
Rudar
Zeoke
4 : 1
Sloga
Lukavica
Mladost
Latković
4 : 1
Toplica
Donja Toplica
Tolić
Tolić
3 : 1
Babajić
Babajić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Orao
Poljanice
1 : 8
Paštrić
Paštrić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
7 : 0
Proleter
Latković
Proleter 1932
Požarevac
1 : 1
Sloga (Du)
Dubravica
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Beli Orao
Bradarac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
3 : 1
Sloga (Dr)
Drmno
Zemljoradnik 1932
Trnjane
0 : 5
Vojvoda Milenko
Kličevac
Vihor
Маljurevac
2 : 2
Stig 1955
Beranje
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Napredak
Staro Lanište
Šantarovac
Šantarovac
5 : 2
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
0 : 6
Partizan
Majur
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 4
Trnava
Trnava
Belica
Belica
3 : 3
OFK Borac
Lovci
Janošik
Janošik
8 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Borjak 2013
Okruglica
0 : 5
Velika Drenova
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Morava
Medvedja
Topoljak
Grabovac
3 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Razvitak
Mirilovac
2 : 1
Heroj
Busilovac
Polet
Zabrega
0 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Popovac
Popovac
2 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
4 : 1
Vihor
Golubovac
Jedinstvo
Ratari
0 : 2
Napredak
Stubica
Budućnost
Lebina
3 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 1
Sloga
Korenita
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Rudar
Brasina
Jelav
Jelav
1 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Donji Srem
Pećinci
9 : 0
Sloven
Sibač
Sremac
Deč
8 : 0
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
0 : 0
Mladost
Prhovo
Hajduk
Šimanovci
0 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Lovac
Karlovčić
1 : 3
Šumar
Ogar
Borac
Vizić
0 : 3
Sloga
Plavna
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 0
Mladost
Mali Bač
Bačka
Despotovo
5 : 0
Proleter
Karađorđevo
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
6 : 1
Labudnjača
Vajska
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 5
Premijer
Badovinci
Mladost
Očage
2 : 1
Omladinac
Bogatić
Baštovan 2015
Carevac
2 : 2
Pečanica
Pečanica
Ram
Ram
1 : 1
Sloga-TOP
Topolovnik
Pek
Kusiće
0 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 3
Kumane
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
0 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Stiški Kurjak
Kurjače
0 : 5
Mladi Borac
Majilovac
Graničar
Grabovci
0 : 3
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga
Voganj
0 : 2
S.V.Radnički
Irig
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Jedinstvo (K)
Kraljevci
0 : 1
Polet
Nikinci
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Vojvodina
Neradin
Borac
Stejanovci
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Borac
Ilinci
1 : 2
Jednota
Šid
Omladinac
Batrovci
2 : 3
Jedinstvo
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Napredak
Vašica
Graničar
Jamena
1 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Sremac
Berkasovo
0 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Borac (J)
Jarkovci
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
Sloga (K)
Krnješevci
7 : 0
Sloga (M)
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Grgurevci
Grgurevci
0 : 0
Napredak
Šuljam
BSK
Bešenovo
2 : 2
Srem
Sremska Rača
Poletarac
Laćarak
1 : 1
Planinac
Ležimir
Noćaj
Noćaj
1 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
4 : 0
Borac (R)
Radenković
Sloga
Zasavica
2 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
OFK Student
Mladenovac
3 : 0
Omladinac
Rajkovac
Šepšin
Šepšin
2 : 0
Kosmajac
Koraćica
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
5 : 1
Borac
Amerić
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Napredak
Međulužje
2 : 0
Sloga
Granice
Sloboda
Šuljkovac
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 6
Vreoci
Vreoci
Lazarevac
Lazarevac
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Obilić
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Mašinac Trejs PZP
Niš
Polet
Sivac
3 : 1
Mačva
Šabac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
12 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Spartak ŽK
Subotica
2 : 2
Jagodina
Jagodina
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički Šabački
Šabac
0 : 2
Savacijum
Šabac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
6 : 1
Železničar
Lajkovac
BASK
Beograd
3 : 3
Studentski Grad
Beograd
Sindjelic
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 6
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Begej
Žitište
0 : 3
Vršac
Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Inđija
Inđija
4 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Indeks
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Veternik
Veternik
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
Bačka
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Strela
Ivanovo
5 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Borac (St)
Starčevo
0 : 2
Dolina
Padina
Vrčin
Vrčin
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 6
PKB
Padinska skela
Srem
Jakovo
2 : 3
011
Beograd
011 MK
Beograd
1 : 2
Internacional MK
Beograd
Brodarac 1947 MK
Beograd
6 : 1
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Brodarac
Beograd
3 : 1
Real Niš
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Kiker
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
3 : 1
Tutin
Tutin
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Mačva (Š)
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Sindjelic
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnicki (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
BSK
Borča
2 : 1
PKB
Padinska Skela
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
2 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
RFK N.S. 1921
Novi Sad
3 : 4
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 4
Hajduk junior
Kula
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 4
Budućnost
Ratari
Sloven
Ruma
18 : 0
Mladost
Buđanovci
IMT
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
DIF
Beograd
10 : 1
Postar 1930
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 5
Omladinac
Veliko Polje
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Zemun MK
Zemun
Studentski grad MK
Novi Beograd
1 : 0
Rad MK
Beograd-Voždovac
BSK Borča MK
Borča
1 : 1
Teleoptik MK
Zemun
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
5 : 0
Lokomotiva MK
Beograd-Čukarica
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
7 : 1
011 V MK
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Kiker
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
5 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Ribnica
Mionica
0 : 10
OFK Šabac
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Mačva (Š)
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
BSK
Borča
0 : 3
Čukarički
Beograd
RFK N.S. 1921
Novi Sad
2 : 3
Inđija
Inđija
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 5
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
2 : 1
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
0 : 6
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Starčevo
7 : 1
Kolonija
Kovin
Dolina
Padina
12 : 2
Slavia
Kovačica
Banat
Vršac
7 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan
Uljma
6 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
GSP Polet
Beograd
0 : 8
13. Maj
Zemun
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 3
Dominus
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
Sindjelic
Beograd
Studentski Grad
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Ole MK
Zemun
5 : 4
Dunavac MK
Grocka
Vrčin MK
Vrčin
3 : 0
Petlić MK
Smederevo
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
3 : 2
DIF MK
Beograd
Prva Iskra MK
Barič
0 : 5
Voždovac B MK
Beograd
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Arena SU
Subotica
1 : 2
Subotica
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo selo
4 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Kevi
Kevi
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 3
Senta
Senta
Sloga
Ostojićevo
0 : 3
AFK
Ada
Balkan
Beograd
0 : 7
OLE
Borca
Sopot
Sopot
1 : 3
Dorcol
Beograd
Zemun B
Zemun
1 : 4
IMT
Beograd
Plavi 2000
Beograd
2 : 2
Mladenovac
Mladenovac
IM Rakovica
Rakovica
3 : 1
Peks
Beograd

Ragbi 13

Radnički
Niš
16 : 48
Partizan
Beograd
Partizan
Beograd
48 : 16
Radnički
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Beograd
50 : 20
Dorćol
Beograd