19.06
17:30
Nemetali
Slatina
3
3
|
19.06.2016 17:30 | Nemetali | 3 : 3 | Slatina | |||||
19.06
17:30
Zlot
Blizna
2
0
|
19.06.2016 17:30 | Zlot | 2 : 0 | Blizna | |||||
19.06
17:30
Branik
Krivelj
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Branik | 3 : 0 | Krivelj | |||||
19.06
17:30
BSK
Deli Jovan
0
0
|
19.06.2016 17:30 | BSK | 0 : 0 | Deli Jovan | |||||
19.06
17:30
Rudna Glava
Poreč
2
1
|
19.06.2016 17:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Poreč | |||||
19.06
17:30
Majdanpek
Polom
5
0
|
19.06.2016 17:30 | Majdanpek | 5 : 0 | Polom |
19.06
17:30
Kumarevo
Sloboda D.B
4
1
|
19.06.2016 17:30 | Kumarevo | 4 : 1 | Sloboda D.B | |||||
19.06
17:30
Zloćudovo
GFK Dubočica
3
1
|
19.06.2016 17:30 | Zloćudovo | 3 : 1 | GFK Dubočica | |||||
19.06
17:30
Sloga (L)
Jedinstvo GS
4
2
|
19.06.2016 17:30 | Sloga (L) | 4 : 2 | Jedinstvo GS | |||||
19.06
17:30
Umac
Mladi Borac
3
4
|
19.06.2016 17:30 | Umac | 3 : 4 | Mladi Borac | |||||
19.06
17:30
Čekmin
Progres
2
1
|
19.06.2016 17:30 | Čekmin | 2 : 1 | Progres | |||||
19.06
17:30
Radnički (P)
Mladost V
5
0
|
19.06.2016 17:30 | Radnički (P) | 5 : 0 | Mladost V | |||||
19.06
17:30
Vučje
Železničar
1
4
|
19.06.2016 17:30 | Vučje | 1 : 4 | Železničar | |||||
19.06
17:30
Šumadija
Brza
3
1
|
19.06.2016 17:30 | Šumadija | 3 : 1 | Brza | |||||
19.06
17:30
Plantaža
Omladinac
3
1
|
19.06.2016 17:30 | Plantaža | 3 : 1 | Omladinac |
19.06
17:30
Radnički
Morava
0
1
|
19.06.2016 17:30 | Radnički | 0 : 1 | Morava | |||||
19.06
17:30
Brzi Brod
Budućnost
4
4
|
19.06.2016 17:30 | Brzi Brod | 4 : 4 | Budućnost | |||||
19.06
17:30
Vulkan
Mramor
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Vulkan | 3 : 0 | Mramor | |||||
19.06
17:30
Jedinstvo (GM)
Proleter
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Jedinstvo (GM) | 3 : 0 | Proleter | |||||
19.06
17:30
Aluminjum
Palilulac
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Aluminjum | 3 : 0 | Palilulac | |||||
19.06
17:30
Rudar
OFK Niš
0
3
|
19.06.2016 17:30 | Rudar | 0 : 3 | OFK Niš | |||||
19.06
17:30
Sloboda
Mladost
2
3
|
19.06.2016 17:30 | Sloboda | 2 : 3 | Mladost | |||||
19.06
17:30
Crvena zastava
Vrtište
4
0
|
19.06.2016 17:30 | Crvena zastava | 4 : 0 | Vrtište |
19.06
17:00
Terekveš
Borac
2
0
|
19.06.2016 17:00 | Terekveš | 2 : 0 | Borac | |||||
19.06
17:00
Kula
Radnički 1918
2
1
|
19.06.2016 17:00 | Kula | 2 : 1 | Radnički 1918 | |||||
19.06
17:00
BSK
OFK Šikara
3
4
|
19.06.2016 17:00 | BSK | 3 : 4 | OFK Šikara | |||||
19.06
17:00
Kordun
Lipar
2
1
|
19.06.2016 17:00 | Kordun | 2 : 1 | Lipar | |||||
19.06
17:00
Omladinac (B)
Omladinac (D)
0
2
|
19.06.2016 17:00 | Omladinac (B) | 0 : 2 | Omladinac (D) | |||||
19.06
17:00
Rusin
Polet
1
2
|
19.06.2016 17:00 | Rusin | 1 : 2 | Polet | |||||
19.06
17:00
Stanišić
Graničar (G)
5
1
|
19.06.2016 17:00 | Stanišić | 5 : 1 | Graničar (G) | |||||
19.06
17:00
Mladost
Hajduk
3
0
|
19.06.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk |
19.06
17:00
Omladinac
Udarnik
2
0
|
19.06.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Udarnik | |||||
19.06
17:00
Borac (R)
Železničar
1
0
|
19.06.2016 17:00 | Borac (R) | 1 : 0 | Železničar | |||||
19.06
17:00
SASK
Bačinac
3
0
|
19.06.2016 17:00 | SASK | 3 : 0 | Bačinac | |||||
19.06
17:00
Bresje Superior
Osipaonica
1
1
|
19.06.2016 17:00 | Bresje Superior | 1 : 1 | Osipaonica | |||||
19.06
17:00
Mladi radnik
Sloboda
6
1
|
19.06.2016 17:00 | Mladi radnik | 6 : 1 | Sloboda | |||||
19.06
17:00
Mladi borac
Sloga
3
0
|
19.06.2016 17:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.06
17:00
Pobeda
7. Juli
3
1
|
19.06.2016 17:00 | Pobeda | 3 : 1 | 7. Juli | |||||
19.06
17:00
Šumadija
Budućnost
0
2
|
19.06.2016 17:00 | Šumadija | 0 : 2 | Budućnost |
19.06
17:30
Trgovački
Sloga (B)
4
3
|
19.06.2016 17:30 | Trgovački | 4 : 3 | Sloga (B) | |||||
19.06
17:30
Integral
Vojvoda Milenko
3
4
|
19.06.2016 17:30 | Integral | 3 : 4 | Vojvoda Milenko | |||||
19.06
17:30
Petar Dobrnjac
Mladost
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.06
17:30
Rudar
Krilaš
3
4
|
19.06.2016 17:30 | Rudar | 3 : 4 | Krilaš | |||||
19.06
17:30
Polet
Železničar
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Polet | 3 : 0 | Železničar | |||||
19.06
17:30
Borac
Dizel
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Borac | 3 : 0 | Dizel | |||||
19.06
17:30
Budućnost
Sloga (Ć)
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
19.06
17:30
Mlava
Đerdap
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Mlava | 3 : 2 | Đerdap | |||||
19.06
17:30
Napredak
Makce
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Napredak | 3 : 2 | Makce |
19.06
17:30
Pobeda
Trnava
3
3
|
19.06.2016 17:30 | Pobeda | 3 : 3 | Trnava | |||||
19.06
17:30
ŽSK
Šumadinac
3
0
|
19.06.2016 17:30 | ŽSK | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
19.06
17:30
Borac
Šumadija
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Borac | 3 : 2 | Šumadija | |||||
19.06
17:30
Junkovac
Šatornja
4
1
|
19.06.2016 17:30 | Junkovac | 4 : 1 | Šatornja | |||||
19.06
17:30
Lepenica
Prvi srpski ustanak
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Lepenica | 3 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
19.06
17:30
Vinča
Vitlina-Bokanja
2
0
|
19.06.2016 17:30 | Vinča | 2 : 0 | Vitlina-Bokanja |
19.06
18:00
Drina
Mladost (PP)
3
0
|
19.06.2016 18:00 | Drina | 3 : 0 | Mladost (PP) | |||||
19.06
18:00
Lipolist
Borac (L)
5
4
|
19.06.2016 18:00 | Lipolist | 5 : 4 | Borac (L) | |||||
19.06
18:00
Antimon
Jedinstvo (Z)
3
0
|
19.06.2016 18:00 | Antimon | 3 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
19.06
18:00
Jedinstvo (Š)
Sinđelić
1
0
|
19.06.2016 18:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
19.06
18:00
Jadar
Podrinje
4
1
|
19.06.2016 18:00 | Jadar | 4 : 1 | Podrinje | |||||
19.06
18:00
Mačva 2005
Borac (V)
4
4
|
19.06.2016 18:00 | Mačva 2005 | 4 : 4 | Borac (V) | |||||
19.06
18:00
Mladost (P)
Hajduk Stanko
3
2
|
19.06.2016 18:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
19.06
18:00
Radnički Šabački
BMR Petlovača
4
2
|
19.06.2016 18:00 | Radnički Šabački | 4 : 2 | BMR Petlovača |
19.06
17:30
Tulari
Kolubara
5
2
|
19.06.2016 17:30 | Tulari | 5 : 2 | Kolubara | |||||
19.06
17:30
Trlić
Tvrdojevac
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Trlić | 3 : 2 | Tvrdojevac | |||||
19.06
17:30
Junior Novo Naselje
Polet
6
3
|
19.06.2016 17:30 | Junior Novo Naselje | 6 : 3 | Polet | |||||
19.06
17:30
OFK Divci
Mladost
2
1
|
19.06.2016 17:30 | OFK Divci | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.06
17:30
ZSK
Sovljak
0
3
|
19.06.2016 17:30 | ZSK | 0 : 3 | Sovljak | |||||
19.06
17:30
Kačer
Joševa
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Kačer | 3 : 0 | Joševa | |||||
19.06
17:30
Tešnjar
Pepeljevac
1
1
|
19.06.2016 17:30 | Tešnjar | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
19.06
17:30
OFK Jabučje
Banjani
2
2
|
19.06.2016 17:30 | OFK Jabučje | 2 : 2 | Banjani |
19.06
17:30
Partizan
Sloga (D)
0
1
|
19.06.2016 17:30 | Partizan | 0 : 1 | Sloga (D) |
19.06
11:00
Real
Pazar Juniors 2011
3
1
|
19.06.2016 11:00 | Real | 3 : 1 | Pazar Juniors 2011 | |||||
19.06
18:00
Mataruge
Goč
2
1
|
19.06.2016 18:00 | Mataruge | 2 : 1 | Goč | |||||
19.06
18:00
Gruža
Ibar
4
3
|
19.06.2016 18:00 | Gruža | 4 : 3 | Ibar | |||||
19.06
18:00
Polet
Borac
2
0
|
19.06.2016 18:00 | Polet | 2 : 0 | Borac |
19.06
17:30
Moravac
Sušica 2012
0
3
|
19.06.2016 17:30 | Moravac | 0 : 3 | Sušica 2012 | |||||
19.06
17:30
Morava
Mladost (DL)
0
3
|
19.06.2016 17:30 | Morava | 0 : 3 | Mladost (DL) | |||||
19.06
17:30
Jedinstvo (Š)
Polet
0
2
|
19.06.2016 17:30 | Jedinstvo (Š) | 0 : 2 | Polet | |||||
19.06
17:30
BSK
Navalin
2
2
|
19.06.2016 17:30 | BSK | 2 : 2 | Navalin | |||||
19.06
17:30
Lemind 1953
Real
2
3
|
19.06.2016 17:30 | Lemind 1953 | 2 : 3 | Real | |||||
19.06
17:30
Jedinstvo (G)
OFK Bobište
4
3
|
19.06.2016 17:30 | Jedinstvo (G) | 4 : 3 | OFK Bobište | |||||
19.06
17:30
Mladost (B)
OFK Morava
4
2
|
19.06.2016 17:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | OFK Morava | |||||
19.06
17:30
Bratstvo
Gradac
4
1
|
19.06.2016 17:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Gradac | |||||
19.06
17:30
Napredak
Marjan MB
3
1
|
19.06.2016 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Marjan MB |
19.06
17:30
Kurjače
Jedinstvo (D)
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Kurjače | 3 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
19.06
17:30
Jedinstvo (Lj)
Napredak (P)
2
1
|
19.06.2016 17:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
19.06
17:30
Polet (V)
Desine
2
1
|
19.06.2016 17:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Desine | |||||
19.06
17:30
Borac (K)
Napredak (B)
1
0
|
19.06.2016 17:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Napredak (B) | |||||
19.06
17:30
Vihor
Polet (B)
0
3
|
19.06.2016 17:30 | Vihor | 0 : 3 | Polet (B) | |||||
19.06
17:30
Mlava (B)
Žitkovica
1
3
|
19.06.2016 17:30 | Mlava (B) | 1 : 3 | Žitkovica | |||||
19.06
17:30
Braničevo
Napredak 1934
2
4
|
19.06.2016 17:30 | Braničevo | 2 : 4 | Napredak 1934 |
19.06
17:30
Zadrugar
Omladinac (S)
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
19.06
17:30
Polet
Bata Bulić
8
3
|
19.06.2016 17:30 | Polet | 8 : 3 | Bata Bulić | |||||
19.06
17:30
Sloga 1952
Mladost
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.06
17:30
Rudar
BSK
4
2
|
19.06.2016 17:30 | Rudar | 4 : 2 | BSK | |||||
19.06
17:30
Rade Milošević
Dragoš
6
1
|
19.06.2016 17:30 | Rade Milošević | 6 : 1 | Dragoš | |||||
19.06
17:30
Omladinac (Š)
Napredak
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Napredak | |||||
19.06
17:30
Radnik
Radnički
4
0
|
19.06.2016 17:30 | Radnik | 4 : 0 | Radnički |
19.06
18:00
Rankovac
Vojvoda Stepa Step.
1
0
|
19.06.2016 18:00 | Rankovac | 1 : 0 | Vojvoda Stepa Step. | |||||
19.06
18:00
Jevremovac
OFK Jelen
7
3
|
19.06.2016 18:00 | Jevremovac | 7 : 3 | OFK Jelen | |||||
19.06
18:00
Karađorđe
Radnički
2
2
|
19.06.2016 18:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Radnički | |||||
19.06
18:00
Mladost 2013
Sloga
0
0
|
19.06.2016 18:00 | Mladost 2013 | 0 : 0 | Sloga | |||||
19.06
18:00
Dušan Silni
Dobrava
7
1
|
19.06.2016 18:00 | Dušan Silni | 7 : 1 | Dobrava | |||||
19.06
18:00
Pričinović
Trešnjevka
3
2
|
19.06.2016 18:00 | Pričinović | 3 : 2 | Trešnjevka | |||||
19.06
18:00
Cerić
Mrovska
4
5
|
19.06.2016 18:00 | Cerić | 4 : 5 | Mrovska |
19.06
18:00
Cer
Milan Orlić
5
1
|
19.06.2016 18:00 | Cer | 5 : 1 | Milan Orlić | |||||
19.06
18:00
Čobanče
Vidojevica
2
1
|
19.06.2016 18:00 | Čobanče | 2 : 1 | Vidojevica | |||||
19.06
18:00
Gučevo
Krasava
3
0
|
19.06.2016 18:00 | Gučevo | 3 : 0 | Krasava | |||||
19.06
18:00
Borac
Velika Reka
3
1
|
19.06.2016 18:00 | Borac | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
19.06
18:00
Stolice
Cerova
2
2
|
19.06.2016 18:00 | Stolice | 2 : 2 | Cerova | |||||
19.06
18:00
Jedinstvo
Sloga (LŠ)
1
4
|
19.06.2016 18:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Sloga (LŠ) | |||||
19.06
18:00
Sloga (S)
Mladost (DB)
3
4
|
19.06.2016 18:00 | Sloga (S) | 3 : 4 | Mladost (DB) | |||||
19.06
18:00
Studenac
Crnča
3
0
|
19.06.2016 18:00 | Studenac | 3 : 0 | Crnča |
19.06
18:00
Borac
Majur
2
1
|
19.06.2016 18:00 | Borac | 2 : 1 | Majur | |||||
19.06
18:00
Budućnost (Z)
Mladost (MM)
3
5
|
19.06.2016 18:00 | Budućnost (Z) | 3 : 5 | Mladost (MM) | |||||
19.06
18:00
Torpedo 1924
Proleter
2
5
|
19.06.2016 18:00 | Torpedo 1924 | 2 : 5 | Proleter | |||||
19.06
18:00
Budućnost (PD)
Gorki
2
6
|
19.06.2016 18:00 | Budućnost (PD) | 2 : 6 | Gorki | |||||
19.06
18:00
Sloga
Partizan
3
1
|
19.06.2016 18:00 | Sloga | 3 : 1 | Partizan | |||||
19.06
18:00
Omladinac 2013
Duško
4
1
|
19.06.2016 18:00 | Omladinac 2013 | 4 : 1 | Duško | |||||
19.06
18:00
Milicionar
Drina
3
1
|
19.06.2016 18:00 | Milicionar | 3 : 1 | Drina | |||||
19.06
18:00
Cer
Mladi Borac
5
3
|
19.06.2016 18:00 | Cer | 5 : 3 | Mladi Borac |
19.06
17:00
Košutnjak
Kremenac
3
0
|
19.06.2016 17:00 | Košutnjak | 3 : 0 | Kremenac | |||||
19.06
17:00
Zastava
Botunje
3
4
|
19.06.2016 17:00 | Zastava | 3 : 4 | Botunje | |||||
19.06
17:00
Seljak
OFK Bagremar
1
1
|
19.06.2016 17:00 | Seljak | 1 : 1 | OFK Bagremar | |||||
19.06
17:00
Šumadija 1934
Kutlovo
1
2
|
19.06.2016 17:00 | Šumadija 1934 | 1 : 2 | Kutlovo | |||||
19.06
17:00
OFK Žeželj
Azbest
5
2
|
19.06.2016 17:00 | OFK Žeželj | 5 : 2 | Azbest |
19.06
17:30
Rudar
Strelac
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Rudar | 3 : 0 | Strelac | |||||
19.06
17:30
Budućnost
Prijevor
1
3
|
19.06.2016 17:30 | Budućnost | 1 : 3 | Prijevor | |||||
19.06
17:30
Prijatelji
Planinac
0
3
|
19.06.2016 17:30 | Prijatelji | 0 : 3 | Planinac |
19.06
17:30
Premeća
BIP
|
19.06.2016 17:30 | Premeća | : | BIP | |||||
19.06
17:30
Mladost
Jedinstvo
|
19.06.2016 17:30 | Mladost | : | Jedinstvo | |||||
19.06
17:30
Kej
Parmenac
|
19.06.2016 17:30 | Kej | : | Parmenac |
19.06
17:30
Rudar
Radnik 2013
|
19.06.2016 17:30 | Rudar | : | Radnik 2013 |
19.06
10:30
Mladost
Moravac
1
1
|
19.06.2016 10:30 | Mladost | 1 : 1 | Moravac |
19.06
Brezovac
Trešnjevica
3
2
|
19.06.2016 | Brezovac | 3 : 2 | Trešnjevica |
19.06
18:00
Krnule 09
Provo 2015
1
1
|
19.06.2016 18:00 | Krnule 09 | 1 : 1 | Provo 2015 | |||||
19.06
11:00
Dragojevac
Sloga Trgošped
4
2
|
19.06.2016 11:00 | Dragojevac | 4 : 2 | Sloga Trgošped | |||||
19.06
18:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
3
2
|
19.06.2016 18:00 | Petrovac 74 | 3 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
19.06
18:00
Sloga 1949
Sloga (R)
7
3
|
19.06.2016 18:00 | Sloga 1949 | 7 : 3 | Sloga (R) | |||||
19.06
18:00
Torpedo
Mladost (B)
4
4
|
19.06.2016 18:00 | Torpedo | 4 : 4 | Mladost (B) |
19.06
17:30
Paune
Lukavac
3
1
|
19.06.2016 17:30 | Paune | 3 : 1 | Lukavac | |||||
19.06
17:30
OFK Povlen
Mladi radnik
5
4
|
19.06.2016 17:30 | OFK Povlen | 5 : 4 | Mladi radnik | |||||
19.06
17:30
Kotešica
Dupljaj
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Kotešica | 3 : 0 | Dupljaj | |||||
19.06
17:30
Bujačić
Mali korak
0
2
|
19.06.2016 17:30 | Bujačić | 0 : 2 | Mali korak | |||||
19.06
17:30
Žabari
Beloševac
4
3
|
19.06.2016 17:30 | Žabari | 4 : 3 | Beloševac | |||||
19.06
17:30
OFK Brđanac
Rakac Stave
2
4
|
19.06.2016 17:30 | OFK Brđanac | 2 : 4 | Rakac Stave |
19.06
Mladost
Nepričava
7
0
|
19.06.2016 | Mladost | 7 : 0 | Nepričava |
19.06
Sečica
Borac
3
3
|
19.06.2016 | Sečica | 3 : 3 | Borac | |||||
19.06
Dobrinjac
Omladinac
2
2
|
19.06.2016 | Dobrinjac | 2 : 2 | Omladinac | |||||
19.06
Plavi Tok
Lauš
2
2
|
19.06.2016 | Plavi Tok | 2 : 2 | Lauš | |||||
19.06
17:30
Avijatičar Vranjani
Lazarica
3
0
|
19.06.2016 17:30 | Avijatičar Vranjani | 3 : 0 | Lazarica | |||||
19.06
Glumač
Blagaja
6
2
|
19.06.2016 | Glumač | 6 : 2 | Blagaja | |||||
19.06
Pobeda
Duškovci
4
2
|
19.06.2016 | Pobeda | 4 : 2 | Duškovci | |||||
19.06
Trešnjica
Bakionica
1
7
|
19.06.2016 | Trešnjica | 1 : 7 | Bakionica |
19.06
18:00
Sveti Jovan
OFK Brezik
4
3
|
19.06.2016 18:00 | Sveti Jovan | 4 : 3 | OFK Brezik | |||||
19.06
18:00
Jugović
Omladinac
0
4
|
19.06.2016 18:00 | Jugović | 0 : 4 | Omladinac | |||||
19.06
18:00
Sava 04
Mladost (T)
4
1
|
19.06.2016 18:00 | Sava 04 | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
19.06
18:00
Mladost (L)
Grčica
3
0
|
19.06.2016 18:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Grčica | |||||
19.06
18:00
OFK Krbeti
Mladost 2003
2
1
|
19.06.2016 18:00 | OFK Krbeti | 2 : 1 | Mladost 2003 | |||||
19.06
18:00
Slijepčevići
Gredice
3
4
|
19.06.2016 18:00 | Slijepčevići | 3 : 4 | Gredice |
19.06
17:30
BSK Ledinci
Majevica
4
1
|
19.06.2016 17:30 | BSK Ledinci | 4 : 1 | Majevica | |||||
19.06
17:30
Jedinstvo
Miloš Obilić
0
0
|
19.06.2016 17:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Miloš Obilić | |||||
19.06
17:30
Novo doba
Drina
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Novo doba | 3 : 2 | Drina | |||||
19.06
17:30
SFK Akademac UIS
Balatun
3
1
|
19.06.2016 17:30 | SFK Akademac UIS | 3 : 1 | Balatun | |||||
19.06
17:30
Sloboda
Semberija
3
2
|
19.06.2016 17:30 | Sloboda | 3 : 2 | Semberija |
19.06
17:30
Borac (K)
4. Juli
5
0
|
19.06.2016 17:30 | Borac (K) | 5 : 0 | 4. Juli |
19.06
16:00
Legionaries
GAT Dukes
17
40
|
19.06.2016 16:00 | Legionaries | 17 : 40 | GAT Dukes |
19.06
16:00
Pirates
Celtis
0
21
|
19.06.2016 16:00 | Pirates | 0 : 21 | Celtis |