XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 429 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2016

Fudbal

Mladost (B)
Bajinci
2 : 3
Bratstvo
Kozinci
Tamaris
Mrčevci
1 : 4
Milan
Kosjerovo
Kozara
Turjak
2 : 3
Sloboda
Donji Podgradci
Borac (Š)
Šibovska
3 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
Ratar
Stara Topola
2 : 0
Torpedo
Cerovljani
Biseri
Čatrnja
2 : 4
Borac (M)
Maglajani
Gredice
Gredice 1
6 : 2
Sveti Jovan
Donji Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
3 : 0
Slijepčevići
Slijepčevići
Grčica
Brčko
2 : 2
Obilić
Krepšić
Mladost (T)
Trnjaci
4 : 3
Mladost (L)
Lončari
Omladinac
Potočari
5 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
OFK Brezik
Gornji Brezik
6 : 0
Jugović
Brčko
Semberija
Popovi
3 : 0
Sloga 94
Bijeljina
Balatun
Balatun
3 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
Priboj
Priboj
4 : 2
SFK Akademac UIS
Bijeljina
Drina
Amajlije
13 : 0
Međaši
Međaši
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 0
Novo doba
Čardačine
Majevica
Donje Zabrđe
0 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
Sloga
Gornje Crnjelovo
5 : 1
BSK Ledinci
Batković
Crni vrh
Jaružani
1 : 4
Budućnost
Donji Galjipovci
Vrbas
Prijebljezi
1 : 0
Crvena zemlja
Nova Ves
Studenac
Kobaš
4 : 1
Biseri
Lišnja
BSK
Bušletić
2 : 3
OFK Zborište
Zborište
Vučijak
Majevac
3 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Borac 1975
Osinja
0 : 3
Hajduk
Kožuhe
Željezničar
Pridjel Gornji
6 : 0
Borac (L)
Lužani
Polet
Podnovlje
7 : 0
Zadrugar
Sijekovac
Stević Jovan
Vršani
3 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Obarska
Velika Obarska
2 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 2
Proleter
Gornji Dragaljevac
Ljeljenča
Ljeljenča
3 : 1
Građanski
Bijeljina
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
0 : 3
Sloboda
Donji Dragaljevac
Omladinac
Gornja Čađavica
0 : 2
Panteri
Zagoni
Modran
Modran
2 : 2
VSK
Velino Selo
Bjeloševac
Bjeloševac
1 : 6
Tavna
Banjica
Kolektiv
Međaši
4 : 1
OFK Batković
Batković
Brodac
Brodac
5 : 0
Glogovac
Glogovac
Drina
Batar
6 : 3
Mladost
Patkovača
Sloga
Dazdarevo
0 : 3
OFK Janja 2009
Janja
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
FAP
Priboj
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Mačva
Šabac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Zvižd
Kučevo
0 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
Napredak
Markovac
4 : 2
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
1 : 0
Šapine
Šapine
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Rudar
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Proleter
Vranovo
Gruža
Gruža
3 : 0
Sloga
Batočina
RSK
Rabrovo
4 : 3
Omladinac
Donja Rača
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
6 : 0
Brezovica
Brezovica
Budućnost
Arilje
2 : 1
Provo
Provo
Radnički Stobex
Klupci
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Ribnica
Mionica
5 : 1
OFK Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Spartak 1924
Ljig
Jošanica
Novi Pazar
6 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Tutin
Tutin
4 : 0
Dragačevo
Guča
Arsenal
Kragujevac
6 : 0
Ovčar
Markovica
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Bane
Raška
3 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Mladost (Batuš.)
Batušinac
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
Doljevac
Doljevac
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Koprijan 1975
Gradište
0 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 2
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
2 : 1
Morava
Žitkovac
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
4 : 3
Polet
Vitoševac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 3
Rasovača
Rasovača
Polom
Leskovo
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Čubra
Čubra
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Radnički
Klokočevac
Ključ
Podvrška
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Deli Jovan
Sikole
0 : 2
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
0 : 1
BSK
Bukovče
Blizna
Blizna
1 : 0
Branik
Štubik
Slatina
Bor
5 : 0
Zlot
Zlot
Rudar
Grljan
1 : 1
Rgotina
Rgotina
BSK
Bogovina
5 : 0
Trebič
Sokobanja
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Polet
Jablanica
1 : 7
Vratarnica
Vratarnica
ŠSK
Štipina
6 : 3
Omladinac
Grezna
Mladost (S)
Sumrakovac
1 : 5
Malinik
Podgorac
Midžor
Kalna
2 : 1
Osnić
Osnić
Sloga
Minićevo
1 : 2
Grlište
Grlište
Jedinstvo
Bela Palanka
3 : 3
Borac
Barje Čiflik
Zadrugar
Krupac
1 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
4 : 3
Željuša
Željuša
Padež
Petrovac
2 : 2
Spartak
Pirot
Napredak
Izvor
3 : 1
Zvezda
Blato
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Ternoci
Trnovac
Lugina
Aliđerce
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
Biljači
Biljača
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Samolica
Samoljica
0 : 3
Levosoje Talenat
Levosoje
Trešnjevka
Lopardince
1 : 1
Vihor
Žbevac
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Corrotica
Crnotince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Čelik
Belo polje
Kumarevo
Kumarevo
4 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga (L)
Lipovica
3 : 1
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Umac
Miroševce
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Čekmin
Čekmin
1 : 3
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Radnički (P)
Pertate
3 : 5
Mladi Borac
Živkovo
Vučje
Vučje
3 : 1
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
3 : 1
Mladost V
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Železničar
Brestovac
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 2
Brza
Brza
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Radnički
Trupale
Mladost
Lalinac
2 : 1
Crvena zastava
Hum
OFK Niš
Niš
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilulac
Niš
4 : 1
Rudar
Jelašnica
Proleter
Mezgraja
0 : 1
Aluminjum
Niš
Mramor
Mramor
3 : 4
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 1
Vulkan
Brenica
Morava
Krušce
3 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Partizan (U)
Uljma
5 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 3
Borac (S)
Starčevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 2
Vojvodina
Crepaja
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
10 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Polet
Nakovo
3 : 0
Napredak
Čestereg
Kikinda 1909
Kikinda
6 : 3
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Banat
Čenta
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Naftagas
Elemir
2 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Roham
Nova Crnja
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Begej
Žitište
0 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 4
Krajina
Krajišnik
Hajduk
Stapar
4 : 2
Terekveš
Svilojevo
Graničar (G)
Gakovo
5 : 4
Mladost
Kruščić
Polet
Karavukovo
4 : 1
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
4 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
OFK Šikara
Sombor
8 : 2
Kordun
Kljajićevo
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Kula
Kula
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Sloven
Ruma
3 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Rudar
Vrdnik
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Jadran
Golubinci
Hajduk (D)
Divoš
1 : 4
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Budućnost
Ratari
2 : 0
Omladinac
Rakinac
7. Juli
Vodanj
3 : 4
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
0 : 2
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Osipaonica
Osipaonica
3 : 2
Mladi radnik
Radinac
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar
Kusadak
6 : 0
SASK
Saraorci
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Borac (R)
Ralja
Makce
Makce
4 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Đerdap
Golubac
3 : 2
Napredak
Veliko Crniće
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Dizel
Bare
3 : 3
Budućnost
Vezičevo
Železničar
Požarevac
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Krilaš
Ćovdin
5 : 3
Polet
Suvi Do
Mladost
Biskuplje
3 : 1
Rudar
Krepoljin
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Integral
Batuša
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Vinča
Vinča
Karađorđe
Rača
1 : 5
Lepenica
Badnjevac
Šatornja
Šatornja
1 : 3
BSK
Belosavci
Šumadija
Toponica
2 : 3
Junkovac
Junkovac
Šumadinac
Brzan
0 : 1
Borac
Pajsijević
Trnava
Donja Trnava
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
Banja
Banja
3 : 1
Pobeda
Sepci
Prvi partizan
Užice
0 : 3
Perućac
Perućac
Soko
Bajina Bašta
3 : 7
Čajetina
Gostilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Železničar
Požega
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Savinac
Visibaba
Polet
Rasna
5 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 4
Ariljska rampa
Požega
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 5
Radnički Šabački
Šabac
Borac (V)
Vladimirci
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Antimon
Zajača
Drina
Ljubovija
4 : 0
Lipolist
Lipolist
Kolubara
Jabučje
2 : 5
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Sovljak
Sovljak
6 : 0
Kačer
Belanovica
Mladost
Dračić
2 : 1
ZSK
Valjevo
Polet
Popučke
0 : 7
OFK Divci
Divci
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tulari
Tulari
2 : 1
Trlić
Trlić
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
Vodojaža
Grošnica
7 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda
Grbice
1 : 1
Borac
Drenovac
Stubal
Stubal
3 : 0
Real
Podunavci
Borac
Vraneši
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Rudar
Baljevac
3 : 2
Ribnica
Jovac
Radnik
Ušće
3 : 3
Radnički
Kovači
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Slatina
Slatina
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Majdan
Majdan
2 : 5
Spartak
Trnava
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Mladost
Preljina
Omladinac
Zablace
10 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Gredetin
Gredetin
1 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Draževac
Draževac
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 1
Grkinja
Grkinja
Knežica
Knežica
2 : 1
Klisura
Klisura
Toplica
Šarlinac
3 : 0
4. Juli
Mekiš
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Dušnik
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
4 : 1
Pobeda
Rusna
Kladušnica
Kladušnica
1 : 1
Napredak
Korbovo
Lovćen
Petrovo selo
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
2 : 3
Omladinac
Vajuga
Koča Andjelković
Tekija
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
7 : 1
Milutinovac
Milutinovac
Moravac
Guberevac
3 : 0
Morava
Gložane
BSK
Belanovce
6 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Polet
Stajkovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
Navalin
Navalin
Mladost (B)
Batulovce
8 : 1
Real
Donja Jajina
Napredak
Bogojevce
3 : 2
OFK Morava
Leskovac
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 3
Banat (I)
Ilandža
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 3
Ševac
Kusić
Jedinstvo
Vlajkovac
6 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajduk Junior
Kula
7 : 1
Partizan
Kupusina
Rastina 1918
Rastina
3 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Graničar
Riđica
7 : 0
KFK Kula
Kula
Dinamo
Sonta
7 : 0
OFK Metalac
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Telečka
Telečka
2 : 11
Crvenka
Crvenka
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Graničar
Kuzmin
Borac (S)
Stejanovci
4 : 1
Napredak
Žarkovac
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Radnički
Irig
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Sloga
Maradik
Omladinac
Molovin
1 : 8
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Noćaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Borac (K)
Klenak
3 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Radičević
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Centar
Novi Sad
2 : 1
Bačka
Begeč
Borac
Rakovac
7 : 0
Čenej
Čenej
Sremac
Čerević
0 : 9
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Kurjače
Kurjače
Žitkovica
Žitkovica
7 : 2
Braničevo
Braničevo
Polet (B)
Bikinje
7 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Desine
Desine
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
4 : 4
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Radnički
Knežica
1 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Napredak
Toponica
0 : 4
Radnik
Salakovac
Dragoš
Oreškovica
3 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
BSK
Boževac
4 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Mladost
Porodin
2 : 1
Rudar
Stamnica
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
5 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbusac
2 : 0
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga
Krnić
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Radnički
Koceljeva
3 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
OFK Jelen
Jelenča
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
0 : 5
Jevremovac
Jevremovac
Crnča
Crnča
3 : 7
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Sloga (S)
Straža
Cerova
Cerova
3 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Stolice
Krupanj
Krasava
Krasava
0 : 5
Borac
Kozjak
Vidojevica
Lešnica
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Mladi Borac
Dublje
3 : 4
Borac
Šabac
Drina
Badovinci
4 : 2
Cer
Petkovica
Duško
Klenje
4 : 0
Milicionar
Bogatić
Partizan
Drenovac
3 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Gorki
Glušci
3 : 4
Sloga
Duvanište
Proleter
Šabac
4 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
3 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Majur
Majur
2 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Gradac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
1 : 5
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
4 : 4
Liplje
Liplje
Kolubara 2
Valjevo
2 : 5
Ribnikar
Pecka
Popadić
Popadić
1 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Crvena Jabuka
Ub
4 : 4
Polet (T)
Takovo
Rudar
Radljevo
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Stepanje
Stepanje
0 : 2
Proleter
Bajevac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Kremenac
Rogojevac
3 : 0
Azbest
Stragari
Kutlovo
Kutlovo
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Botunje
Botunje
3 : 3
Divostin
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
5 : 2
Zastava
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Zvezda
Čukojevac
0 : 4
Napredak
Gračac
Proleter
Pečenog
3 : 2
Lazac
Lazac
Tavnik
Tavnik
5 : 6
Magnohrom
Kraljevo
Mladost
Vrdila
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Borac
Adrani
0 : 2
Šumadija
Šumarice
Morava
Sirča
2 : 0
Budućnost
Samaila
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 5
Jablanica
Jablanica
Brezak
Pranjani
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 6
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Sparta Grabovica
Grabovica
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 9
Jadran
Sanad
Šampion
Orom
2 : 0
Čoka
Čoka
Tromedja
Majdan
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Graničar
Đala
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa (P)
Padej
3 : 1
Tisa B
Adorjan
Mladost
Donji Komren
4 : 1
Proleter DV
Donja Vrežina
AZ Borac 2014
Azbresnica
6 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Morava
Čokot
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Čegar 2013
Kamenica
2 : 1
Sloga 1948
Malča
Supovac
Supovac
1 : 6
Čegar 1946
Donji Matejevac
Durlan siti
Niš
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Rečka
Rečka
Banaćanin
Aleksandrovo
3 : 6
Sloga
Jovanovac
Prijevor
Prijevor
6 : 0
Prijatelji
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 3
Rudar
Bresnica
Strelac
Miokovci
0 : 3
Budućnost
Stančići
Jedinstvo
Konjevići
12.06.2016
17:30
Premeća
Premeća
BIP
Čačak
12.06.2016
17:30
Kej
Čačak
Morava
Katrga
12.06.2016
17:30
Mladost
Atenica
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 4
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Buljane
Buljane
2 : 1
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
3 : 0
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Budućnost
Lebina
Zemljoradnik
Striža
6 : 1
Železničar
Klačevica
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
Jedinstvo
Ratari
Vihor
Golubovac
0 : 5
Sloboda
Krežbinac
Morava
Medvedja
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
Stragari
Stragari (Trstenik)
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Atletiko
Donja Jajina
12.06.2016
17:00
Veternica
Leskovac
Badince
Badince
12.06.2016
17:00
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Sremac
Dobrinci
2 : 2
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
3 : 5
Fruška Gora
Ruma
27. Oktobar
Šatrinci
6 : 3
Graničar
Grabovci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 2
Sloga
Voganj
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Planinac
Rivica
2 : 5
Jedinstvo (R)
Ruma
Polet
Nikinci
3 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Napredak
Šuljam
3 : 0
Grgurevci
Grgurevci
OFK Bosut
Bosut
4 : 1
Planinac
Ležimir
Sremac
Jarak
7 : 4
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
5 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
Srem
Sremska Rača
Dunavac
Petka
5 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Sopot
Požarevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Sloga (Dr)
Drmno
Metalac
Požarevac
4 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 4
Dunav
Ostrovo
Plaskovac
Plaskovac
5 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Borac
Kloka
4 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Kralj Petar I
Topola
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
12.06.2016
Venčani
Venčani
Tulež
Tulež
12.06.2016
Brezovac
Brezovac
Mladost (B)
Belotić
4 : 0
Verko
Suvo Selo
Sloga (R)
Riđake
1 : 4
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
0 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Provo 2015
Provo
7 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Hajduk
Debrc
2 : 3
Krnule 09
Krnule
Beloševac
Beloševac
0 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Bujačić
Bujačić
Mladi radnik
Valjevo
0 : 2
Kotešica
Kotešica
Lukavac
Lukavac
5 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 3
Paune
Paune
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 2
Bukorovac
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
6 : 2
Erdoglija
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Ram
Ram
12.06.2016
17:30
Radnički
Požeženo
Kumane
Kumane
3 : 0
Pečanica
Pečanica
Baštovan 2015
Carevac
12.06.2016
17:30
Dunavac
Kisiljevo
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Pek
Kusiće
12.06.2016
17:30
Mladi Borac
Majilovac
Bakionica
Bakionica
0 : 2
Sečica
Seča reka
Duškovci
Duškovci
5 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Ježevica
Ježevica
10 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Blagaja
Rupeljevo
0 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Lazarica
Prilipac
10 : 4
Glumač
Glumač
Lauš
Lopaš
0 : 5
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Omladinac
Zdravčići
4 : 2
Plavi Tok
Dražinovići
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Galeb
Cerovac
3 : 5
Sava
Mrđenovac
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
Rad
Beograd
Vršac
Vršac
3 : 0
Sloga (P)
Plandište
Mladost
Lučani
4 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Rad
Beograd
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Radnički Šabački
Šabac
3 : 2
Šampion
Valjevo
Obilić
Novi Kneževac
6 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Borac
Ostruznica
0 : 3
Zuce
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 5
Apolon 2010
Beograd
Radnički
Koceljeva
0 : 3
Donjošorac
Šabac
011
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac O.
Ostruznica
0 : 3
Vranić
Vranić
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
OFK Atletiko
Šabac
POFK Savacium
Šabac
9 : 0
Mačva (Š)
Šabac
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Spartak '04
Subotica

Košarka

Utakmica za 3. mesto
Mega Leks
Beograd
81 : 73
FMP
Železnik

Američki fudbal

Angel Warriors
Čačak
14 : 13
Black Hornets
Jagodina
Mammoths
Kikinda
14 : 10
Pastuvi
Požarevac
Lavovi
Vršac
32 : 13
Pirates
Zemun
Vidre
Bečej
13 : 14
Sharks
Šabac