XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 312 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2016

Fudbal

Borac
Šamac
2 : 2
Tekstilac
Derventa
Mladost (VO)
Velika Obarska
3 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
Kozara
Gradiška
Vlasenica
Vlasenica
1 : 2
Leotar
Trebinje
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
4 : 1
Drina HE
Višegrad
Jadar
Nova Kasaba
3 : 0
Tabanci
Tabanci
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Timok
Zaječar
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Dunav
Prahovo
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radan
Lebane
1 : 4
Sinđelić
Niš
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
OFK Bor
Bor
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Senta
Senta
1 : 0
Vršac
Vršac
Dolina
Padina
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Cement
Beočin
2 : 2
Železničar
Pančevo
Sloga
Temerin
5 : 3
Borac (S)
Sakule
Odžaci
Odžaci
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dunav
Stari Banovci
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Sloga (P)
Požega
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Brodoremont
Kladovo
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Morava
Vladičin Han
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
ŽAK
Kikinda
4 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 5
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Sloga
Plandište
3 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloboda
Novi Kozarci
8 : 0
Polet
Izbište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vršac United
Vršac
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Slavia
Kovačica
Srbobran
Srbobran
9 : 0
Polet (S)
Sivac
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 2
ŽAK
Sombor
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Veternik
Veternik
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Jugović
Kać
Slavija
Novi Sad
3 : 5
Kabel
Novi Sad
Sloga
Erdevik
4 : 3
Borac
Novi Sad
Torlak
Beograd
2 : 2
Baćevac
Baćevac
Vrčin
Vrčin
6 : 3
Borac
Ostružnica
Hajduk
Beograd
2 : 3
Jedinstvo
Surcin
Lokomotiva
Beograd
7 : 0
PKB
Padinska skela
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Prva Iskra
Barič
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Grafičar
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 0
Balkan
Mirijevo
BSK
Buljane
1 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 2
Deli Jovan
Sikole
Vratarnica
Vratarnica
4 : 3
ŠSK
Štipina
Rgotina
Rgotina
0 : 1
BSK
Bogovina
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
Čekmin
Čekmin
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 4
Palilulac
Niš
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Mladost
Kruščić
2 : 3
Polet
Karavukovo
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Budućnost
Mladenovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
6 : 1
Kulpin
Kulpin
Tvrdjava
Bač
4 : 1
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
3 : 5
Proleter
Ravno Selo
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Napredak
Nadalj
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
OFK Futog
Futog
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Index
Novi Sad
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
Železničar
Novi Sad
1 : 4
Sofeks
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 2
TSK
Temerin
Proleter
Banoštor
7 : 1
Susek
Susek
Sindjelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Policajac
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 1
Komgrap
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 5
Dunav
Veliko Selo
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Đerdap
Golubac
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Lepenica
Badnjevac
2 : 3
Šatornja
Šatornja
Jadar
Stupnica
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
Sinđelić
Lipnica
Radnički Šabački
Šabac
4 : 1
Borac (V)
Vladimirci
BMR Petlovača
Petlovača
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Joševa
Joševa
Banjani
Banjani
6 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Maršić
Maršić
Radnički
Kovači
1 : 2
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Zabrega
3 : 5
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Supska
Supska
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Omladinski
Paraćin
1 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Istok 63
Plana
1 : 1
Hajduk
Čepure
Napredak Stubica
Stubica
2 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Javor
Sladaja
0 : 2
Rudar (P)
Plazane
Radnički
Tekija
4 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Šumadija
Trešnjevica
6 : 3
Napredak (Sv)
Svojnovo
Budućnost
Đurinac
3 : 4
Kupinovac
Kupinovac
Napredak (SL)
Staro Lanište
2 : 1
Osaonica
Bagrdan
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Sloga
Voljavče
Šumadinac
Dragovo
4 : 2
Ursule
Ursule
Juhor
Glavinci
1 : 0
Blagotin
Belušić
Resavac
Subotica
4 : 1
Kolare
Kolare
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 1
Gredetin
Gredetin
Planinac 2015
Podgorac
5 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Kastrum
Gamzigrad
0 : 7
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Nacional
Lukovo
2 : 5
Kosovo
Zvezdan
Graničar
Veliki Izvor
7 : 0
Timok 1928
Trnavac
Polet 1959
Nikoličevo
6 : 0
Lovac
Mali Izvor
Deli Jovan
Salaš
2 : 3
Šljivar
Šljivar
Rongo Siti
Pirot
4 : 3
Pobeda
Držina
Dragoš
Pirot
6 : 0
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
7 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 9
Jerma
Sukovo
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
OFK Bobište
Bobište
5 : 2
Napredak
Bogojevce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 4
BSK
Belanovce
Mladi proleter
Beograd
4 : 0
Crvenka
Borča
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Mladost
Porodin
Meteor
Lapovo
3 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga
Milatovac
2 : 5
Bare
Bare
Radnički
Koceljeva
6 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Majur
Majur
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Ozremica
Beršići
9 : 1
Omladinac
Kalimanići
Čoka
Čoka
5 : 2
Tromedja
Majdan
OFK Mladost
Begaljica
1 : 5
Hajduk
Kamendol
Partizan
Kaludjerica
2 : 1
Podunavac
Ritopek
BSK
Brajkovac
1 : 2
Polet
Mirosaljci
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Popović
Popović
Vis
Parcani
2 : 1
Rudar 2012
Babe
Radnik
Davidovac
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
6 : 1
Buljane
Buljane
Bresje
Bresje
2 : 1
Hajduk
Miloševo
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Morava
Medvedja
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Jugovići
Bogdanje
7 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Radnik 2013
Šišince
Todorovce
Todorovce
5 : 1
Pomoravlje
Manojlovce
Veternica
Leskovac
0 : 3
Nomanica
Nomanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
0 : 3
Milanovo
Milanovo
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Kotlenik
Guncati
3 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 5
Partizan
Bumbarevo Brdo
Omladinac
Vučkovica
6 : 1
Mladost
Pretoke
Venčani
Venčani
0 : 3
Brezovac
Brezovac
Krnule 09
Krnule
2 : 1
Verko
Suvo Selo
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 3
Hajduk
Debrc
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
1 : 0
Metaloplastika
Šabac
Sloga
Bogosavac
2 : 0
Letnjikovac
Letnjikovac
Culjković
Culjković
2 : 3
Napredak
Ševarice
Popovići
Popovići
1 : 2
Jedinstvo
Godačica
Morava
Mrsać
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Lasta
Vitkovac
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Studen Vitez
Studenica
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Omladinac
Drakčići
1 : 2
Mineral 2015
Rudno
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
Mlada krila
Metikoši
3 : 2
Progorelica
Progorelica
Žiča
Žiča
1 : 3
Bane 1931
Raška
OFK Homolje
Žagubica
3 : 0
Borac
Vukovac
OFK Selište
Selište
5 : 0
Best
Sige
Jasenovac
Krepoljin
3 : 0
Mladost
Krupaja
Vitanovac 08
Vitanovac
3 : 5
Mladost VPD
Krusevac
Mladost 2015
Mala Reka
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Veteran
Popović
2 : 2
Pobeda
Đurđevo
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
Maovi MH
Maovi
OFK Varna
Varna
0 : 1
Šipurske livade
Šabac
Draževac-Tornado
Drazevac
2 : 2
Zadrugar
Orašac
Roma-Iverić
Dren
5 : 2
Barič-Munja
Baric
Proleter
Jasenak
2 : 0
Sloga
Ratari
Skela
Skela
3 : 1
Rekreativo
Zabrežje
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 2
Mladi Borac
Županjac
Strmovo
Strmovo
0 : 3
Mladi Radnik
Junkovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Šumadinac
Kruševica
Petka
Petka
2 : 1
Proleter
Vrbovno
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Spartak
Subotica
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
Hajduk Junior
Kula
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (P)
Požega
4 : 1
FAP
Priboj
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Polet
Ljubić
2 : 1
Budućnost
Konarevo
BASK
Beograd
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Internacional
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Sindjelić
Beograd
Policajac
Beograd
0 : 3
Brodarac 2
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 3
Jedinstvo
Surcin
Unirea
Uzdin
1 : 5
Dolina
Padina
Omladinac
Opovo
2 : 3
Borac (S)
Sakule
Glogonj
Glogonj
4 : 2
Slavija
Kovačica
Slavija
Kovačica
2 : 4
Glogonj
Glogonj
Brodarac 1947
Beograd
8 : 1
Zvezdara
Beograd
Banja
Beograd
2 : 1
Dunavac Grocka
Grocka
011
Beograd
1 : 2
Seceranac Ada
Beograd
Buducnost
Dobanovci
0 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Sopot
Sopot
3 : 3
Zmaj 1953
Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Voždovac MO
Beograd
5 : 0
IMT MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
1 : 2
BASK MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
3 : 1
BSK Borča MO
Borča
Lokomotiva MO
Beograd
2 : 1
Bežanija MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
0 : 1
Rad MO
Beograd
Internacional MO
Beograd
2 : 5
011 MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 0
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 4
Spartak
Subotica
Spartak
Subotica
2 : 2
Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Indeks
Novi sad
Radnički
Zrenjanin
4 : 1
Hajduk junior
Kula
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sindjelić
Beograd
2 : 2
011
Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Borča
Borča
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
Dominus
Beograd
5 : 0
BSK 1925
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
IM Rakovica
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
6 : 1
IMT
Beograd
Loznica
Loznica
8 : 0
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Senjak
Valjevo
1 : 1
Mačva
Šabac
Savacijum
Šabac
3 : 2
Jedinstvo
Ub
OFK Šabac
Šabac
5 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Šampion
Valjevo
04.06.2016
12:00
Železničar
Lajkovac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Subotica
Subotica
Tornjoš
Tornjoš
0 : 0
AFK
Ada
Graficar
Beograd
2 : 3
Pinosava
Pinosava
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Beograd 1929
Beograd
Apolon 2010
Beograd
4 : 3
Zuce
Beograd
Budućnost
Zvecka
0 : 0
Zadrugar
Orasac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 3
POFK Savacium
Šabac
Donjošorac
Šabac
3 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
1 : 1
Borac
Banja Luka
Željezničar
Sarajevo
8 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Mladost
Donji Kakanj
1 : 3
Čelik
Zenica
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Zrinjski
Mostar
Olimpic
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Drina
Zvornik
6 : 0
Travnik
Travnik
Spartak
Subotica
1 : 2
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
2 : 7
Inđija
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
6 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
3 : 3
Hajduk Junior
Kula
BSK
Borca
0 : 1
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
4 : 3
Brodarac
Novi Beograd
FSFV
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
12 : 1
Dominus
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 1
Pobeda
Golobok
Institut
Zemun
11 : 0
Borac O.
Ostruznica
Borac P.
Progar
1 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Zabrežje
Obrenovac
0 : 9
Srem J.
Jakovo
Budućnost D.
Dobanovci
1 : 4
IMT
Beograd
Spartak
Subotica
7 : 0
Arena Su
Subotica
Subotica
Subotica
0 : 4
Senta
Senta
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
Palilulac
Beograd
5 : 0
Sremčica
Sremcica
Torlak
Beograd
4 : 4
Balkan
Beograd
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 5
OFK Šabac
Šabac
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Banjica
Brodarac
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
9 : 0
Voždovac
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 14
Sindjelić 2012
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
5 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Srem Jakovo
Jakovo
2 : 5
Olimpik
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 2
Balkan
Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 10
Atakante
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
Brodarac 1947
Beograd
Spartak '03
Subotica
3 : 0
Subotica '03
Subotica
Duboko
Mala Mostanica
1 : 0
Feniks
Zabrezje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 0
Sloga
Ratari
Radnički
Obrenovac
0 : 0
Posavina
Stubline

Košarka

Utakmica za 3. mesto
Mega Leks
Beograd
93 : 77
FMP
Železnik

Rukomet

Radnički 1958
Šid
32 : 21
Beočin
Beočin
Nova Pazova
Nova Pazova
23 : 22
Mladost
Vršac
Slavija
Novi Sad
40 : 29
Crvenka 2
Crvenka
Hajduk
Čurug
21 : 33
Mladost TSK
Bački Jarak
Potisje Pleteks
Ada
30 : 28
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Sivac
Sivac
31 : 27
Srem SM
Sremska Mitrovica
Budućnost
Alibunar
41 : 22
Jabuka 2
Jabuka
Gaj
Gaj
36 : 16
Glogonj
Glogonj
Crepaja
Crepaja
31 : 31
Omladinac (D)
Deliblato
Unirea
Uzdin
10 : 0
Radnički
Kovin
Omladinac (I)
Ilandža
31 : 36
Dolovo
Dolovo
Morava 2
Velika Plana
31 : 28
Smederevo 2
Smederevo

Vaterpolo

Utakmica za 3. mesto
Novi Beograd 011
Novi Beograd
11 : 8
Taš 2000
Beograd

Ragbi 13

Tašmajdan
Beograd
04.06.2016
Partizan
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
56 : 10
Radnički
Niš
Zemun
Beograd
04.06.2016
Soko
Vranje
Vojna akademija
Beograd
04.06.2016
Voždovac
Beograd

Američki fudbal

Pastuvi
Požarevac
38 : 8
Wild Boars
Kragujevac