XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2016

Fudbal

Kozara
Gradiška
3 : 0
Borac
Šamac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
Drina HE
Višegrad
4 : 4
Vlasenica
Vlasenica
Sutjeska
Foča
1 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Leotar
Trebinje
2 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Kladari
Gornji Kladari
5 : 0
Borac (M)
Maglajani
Sloga
Gornje Crnjelovo
10 : 0
Novo doba
Čardačine
Brodac
Brodac
2 : 1
Tavna
Banjica
OFK Janja 2009
Janja
3 : 2
Mladost
Patkovača
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Bor
Bor
0 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sinđelić
Niš
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (D)
Despotovac
1 : 1
Radan
Lebane
Dunav
Prahovo
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Timok
Zaječar
Tabane 1970
Jagodina
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Odžaci
Odžaci
Železničar
Pančevo
3 : 1
Sloga
Temerin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Cement
Beočin
Vršac
Vršac
2 : 2
Dolina
Padina
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
Senta
Senta
Omladinac
Novi Banovci
3 : 3
TSC
Bačka Topola
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Kopaonik
Brus
1 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Svrljig
Svrljig
4 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Budućnost (O)
Orašje
3 : 4
Sloga (L)
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Slavia
Kovačica
2 : 3
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Vršac United
Vršac
Radnički (S)
Sutjeska
5 : 4
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Polet
Izbište
0 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 0
Sloga
Plandište
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Bačka (P)
Pačir
Sloga (Č)
Čonoplja
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
ŽAK
Sombor
1 : 1
Subotica
Subotica
Polet (S)
Sivac
1 : 4
Tisa (A)
Adorjan
Balkan
Mirijevo
0 : 4
Torlak
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Surcin
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ostružnica
3 : 1
Hajduk
Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 4
Vrčin
Vrčin
Radnički 1926
Požarevac
2 : 0
Borac
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Gruža
Gruža
1 : 1
Rudar
Kostolac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 3
Budućnost
Arilje
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Provo
Provo
Ribnica
Mionica
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Spartak 1924
Ljig
5 : 1
OFK Osečina
Osečina
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Tutin
Tutin
Blagotin
Poljna
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Polet
Samarinovac
3 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 2
Kosovac
Prokuplje
Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Rasovača
Rasovača
2 : 3
Polet
Vitoševac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Polom
Leskovo
Zlot
Zlot
4 : 2
Branik
Štubik
Rudar
Grljan
0 : 2
BSK
Bogovina
Mladost (S)
Sumrakovac
4 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Midžor
Kalna
4 : 0
Omladinac
Grezna
Zvezda
Blato
1 : 0
Spartak
Pirot
Samolica
Samoljica
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 1
Vučje
Vučje
OFK Niš
Niš
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Palilulac
Niš
2 : 0
Crvena zastava
Hum
Partizan (U)
Uljma
4 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Bilećanin
Sečanj
2 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Kikinda 1909
Kikinda
5 : 1
Banat
Čenta
Graničar (G)
Gakovo
3 : 10
Terekveš
Svilojevo
Polet
Karavukovo
3 : 0
Hajduk
Stapar
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Potisje
Kanjiža
Susek
Susek
2 : 6
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
5 : 0
Mladost
Novi Sad
Sofeks
Futog
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
OFK Futog
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 4
OFK Sirig
Sirig
Budućnost
Zvečka
4 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 3
Napredak
Medoševac
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 0
Radnički
Rudovci
Polet
Grabovac
2 : 1
Strelac
Mislođin
Šumadija
Šopić
8 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Sloboda
Lipe
2 : 0
Šumadija
Azanja
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Suvi Do
4 : 2
Sloga (B)
Burovac
Đerdap
Golubac
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Karađorđe
Rača
3 : 7
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šumadinac
Brzan
2 : 2
BSK
Belosavci
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Čajetina
Gostilje
Sinđelić
Lipnica
1 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 5
Šumadinac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 5
Partizan
Cerovac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Slatina
Slatina
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 1
Polet
Zabrega
Mladost (S)
Sikirica
2 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Rudar (P)
Plazane
6 : 1
Radnički
Tekija
Moravac
Gornje Vidovo
4 : 1
Javor
Sladaja
Hajduk
Čepure
8 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
4 : 0
Istok 63
Plana
Omladinac
Šaludovac
1 : 4
Omladinski
Paraćin
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 1
Supska
Supska
Morava
Kočino Selo
5 : 2
Budućnost
Đurinac
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
Mladost (D)
Dublje
Kolare
Kolare
0 : 2
Vinorača
Vinorača
Blagotin
Belušić
1 : 2
Resavac
Subotica
Ursule
Ursule
2 : 1
Juhor
Glavinci
Sloga
Voljavče
3 : 1
Šumadinac
Dragovo
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Kupinovac
Kupinovac
5 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Borac
Bivolje
1 : 3
Žabare
Žabare
Polet
Radevac
5 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
Tempo
Mozgovo
0 : 3
Gredetin
Gredetin
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
7 : 6
Pobeda 1976
Jakovlje
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 1
Šljivar
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Nacional
Lukovo
OFK Bobište
Bobište
3 : 3
Gradac
Konopnica
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jedinstvo (Š)
Šišava
7 : 3
BSK
Belanovce
Rastina 1918
Rastina
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Crvenka
Crvenka
8 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Centar
Novi Sad
4 : 8
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mladost
Jabučki rit
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Žitkovica
Žitkovica
1 : 3
Kurjače
Kurjače
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Napredak
Toponica
1 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 1
Vojvoda Stepa Step.
Draginje
Milicionar
Bogatić
4 : 2
Proleter
Šabac
Crvena Jabuka
Ub
1 : 4
Rudar
Radljevo
Radnik
Ub
2 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Azbest
Stragari
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Grdica
Grdica
1 : 2
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
3 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Bjelica
Milatovići
3 : 3
Gorušica
Viča
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 3
Šampion
Orom
OFK Sikole
Sikole
2 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 2
Jugovići
Bogdanje
Mladost
Mala Drenova
3 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Topoljak
Grabovac
2 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Nomanica
Nomanica
4 : 1
Rudar
Rudare
Pomoravlje
Manojlovce
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Radnik 2013
Šišince
2 : 2
Badince
Badince
Grdanica 024
Grdanica
0 : 3
Mladost
Kutles
Bratstvo
Zlokućane
2 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Jašunja
Jašunja
Moravac
Pečenjevce
4 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Sloga
Margita
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Mladost
Velika Greda
2 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (L)
Leskovac
0 : 2
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
5 : 5
Mladost (R)
Ranovac
Manastirica
Manastirica
6 : 1
Omladinac B
Šetonje
Polet
Ljubić kod Knića
3 : 5
Mladi Radnik
Dragušica
Jedinstvo
Oplanic
4 : 1
Kotlenik
Guncati
Borac
Kloka
1 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Kralj Petar I
Topola
9 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 3
Mladost (B)
Belotić
Polet
Jalovik
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Krnule 09
Krnule
0 : 5
Skupljen 2013
Skupljen
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Bair
Bogatic
Omladinac
Bogatic
1 : 2
Premijer
Badovinci
Napredak (BP)
Banovo Polje
6 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Napredak
Ševarice
1 : 1
OFK Šabac
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 5
Culjković
Culjković
Metaloplastika
Šabac
1 : 2
Sloga
Bogosavac
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
1 : 5
Pambukovica
Pambukovica
Šarbane
Šarbane
0 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vrelo Sport
Vrelo
6 : 0
Omladinac
Kalinovac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 6
Lasta
Vitkovac
Jedinstvo
Godačica
3 : 0
Morava
Mrsać
Mladost 1981
Štulac
1 : 1
Popovići
Popovići
Bane 1931
Raška
2 : 1
Studen Vitez
Studenica
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Žiča
Žiča
BSK 2014
Bukovica
2 : 5
Mlada krila
Metikoši
Musina reka
Musina reka
1 : 2
Omladinac
Drakčići
Mladost
Krupaja
0 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Best
Sige
0 : 5
Jasenovac
Krepoljin
Zvezda
Izvarica
2 : 5
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
BSK 2015
Velika Bresnica
1 : 1
Sloga
Mustapić
Radenka
Radenka
1 : 2
Budućnost Sena
Sena
Moravac
Krušar
3 : 2
Slavija 1915
Ćuprija
Šumadija
Sipić
1 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Karađorđe 2013
Viševac
3 : 2
Feniks
Rača
Maovi MH
Maovi
2 : 5
Šipurske livade
Šabac
Pocerina
Jevremovac
1 : 4
OFK Varna
Varna
Mladost
Podgorica
0 : 1
Mornar
Bar
Rudar
Pljevlja
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
4 : 1
Lovćen
Cetinje
Dečić
Tuzi
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Cetinje
Cetinje
0 : 0
Brskovo
Mojkovac
Bratstvo
Cijevna
0 : 1
Ibar
Rožaje
Berane
Berane
2 : 2
Kom
Podgorica
Radnički
Berane
5 : 1
Jezero
Plav
Igalo
Herceg Novi
1 : 4
Grafičar
Podgorica
Čukarički
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Veternik
Veternik
0 : 3
Inđija
Inđija
Hajduk Junior
Kula
4 : 2
Radnički (S)
Sombor
Javor
Ivanjica
1 : 2
Budućnost
Konarevo
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
FAP
Priboj
0 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
Zemun
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 6
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Dolina
Padina
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Borac (S)
Sakule
9 : 2
Unirea
Uzdin
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
C.zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Borac (S)
Starčevo
Turbina
Vreoci
4 : 3
Srem
Jakovo
GSP Polet
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska skela
IMT
Beograd
1 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
011
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
6 : 1
Banja
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
7 : 0
Torlak
Beograd
Sloga
Miloševac
7 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Kom
Podgorica
Grbalj
Radanovići
4 : 2
Bokelj
Kotor
Lovćen
Cetinje
3 : 0
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 4
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
14 : 0
Cetinje
Cetinje
Zeta
Golubovci
4 : 1
Ibar
Rožaje
Sutjeska
Nikšić
1 : 3
Bratstvo
Cijevna
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Berane
Berane
Rad MO
Beograd
1 : 1
Internacional MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
2 : 1
Zemun MO
Zemun
011 MO
Beograd
1 : 2
OFK Beograd MO
Beograd
BASK MO
Beograd
3 : 2
Brodarac MO
Beograd
IMT MO
Beograd
4 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
2 : 1
Voždovac MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
1 : 1
Sinđelić MO
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Indeks
Novi sad
3 : 4
Radnički
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
7 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
IM Rakovica
Beograd
1 : 3
Sindjelić
Beograd
Radnički
Novi Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Borča
Borča
Voždovac
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
011
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
IMT
Beograd
0 : 7
Radnički (O)
Obrenovac
Bežanija
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Savacijum
Šabac
2 : 3
Loznica
Loznica
Senta
Senta
8 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
AFK
Ada
0 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
POFK Savacium
Šabac
3 : 2
Rađevac
Krupanj
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Drina
Zvornik
Travnik
Travnik
0 : 4
Olimpic
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Sloboda
Tuzla
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Čelik
Zenica
1 : 3
Velež
Mostar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Vitez
Vitez
Borac
Banja Luka
2 : 2
Radnik
Bijeljina
Grbalj
Kotor
1 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
4 : 1
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
3 : 0
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
5 : 1
Brskovo
Mojkovac
Zeta
Golubovci
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Budućnost
Podgorica
2 : 2
Igalo
Herceg Novi
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Graficar
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Jezero
Plav
Radnicki
Berane
1 : 2
Mornar
Bar
Radnički
Sombor
1 : 6
Spartak
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
1 : 3
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Voždovac
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
6 : 1
BSK
Borca
Zemun
Zemun
11 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Studentski Grad
Beograd
AF Djokić
Velika Plana
1 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
13.maj
Zemun
1 : 2
Institut
Zemun
IMT
Beograd
7 : 0
Borac P.
Progar
Srem J.
Jakovo
10 : 0
Budućnost D.
Dobanovci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 3
Vršac
Vršac
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Subotica
Subotica
Senta
Senta
2 : 1
Spartak
Subotica
Sremčica
Sremcica
3 : 0
Zvezdara
Beograd
Hajduk
Beograd
8 : 5
Dorćol
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Strelac
Mislodjin
Sloga 036
Kraljevo
28.05.2016
Trijumf
Kragujevac
Jerina
Smederevo
28.05.2016
Požarevac
Požarevac
Mašinac
Niš
1 : 1
Radnički 2012
Niš
Kolibri
Kuršumlija
0 : 5
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Levač
Rekovac
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Brodarac
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
Čukarički
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 6
Studentski Grad
Novi Beograd
IMT
Beograd
12 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Bežanija
Beograd
1 : 4
BSK 1925
Beograd
Olimpik
Beograd
6 : 0
Fer Plej 06
Beograd
Ada
Beograd
1 : 4
Balkan
Beograd
Arena SU
Subotica
9 : 0
Subotica '04
Subotica
Subotica '03
Subotica
2 : 1
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Spartak '03
Subotica
Feniks
Zabrezje
0 : 2
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
3 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
0 : 4
Obrenovac 1905
Obrenovac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
82 : 63
FMP
Železnik

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
19 : 25
Vojvodina
Novi Sad
Spartak Vojput
Subotica
30 : 28
Sloga
Požega
Železničar 1949
Niš
28.05.2016
Morava
Velika Plana
Požarevac
Požarevac
28.05.2016
Rudar
Kostolac
Jugović
Kać
28.05.2016
Radnički
Kragujevac
Crvena zvezda
Mokrin
37 : 33
Lavovi BP
Bačka Palanka
Kikinda
Kikinda
24 : 27
Inđija
Inđija
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Apatin
Apatin
29 : 27
Metalac
Futog
Jabuka
Jabuka
31 : 26
Hercegovina
Sečanj
Jastrebac
Blace
41 : 36
Aleksinac
Aleksinac
Jagodina
Jagodina
30 : 25
BSK Heba
Bujanovac
Srem SM
Sremska Mitrovica
30 : 30
Radnički 1958
Šid
Kljajićevo
Kljajićevo
26 : 28
Sivac
Sivac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
31 : 22
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Mladost TSK
Bački Jarak
27 : 27
Potisje Pleteks
Ada
Crvenka 2
Crvenka
33 : 34
Hajduk
Čurug
Mladost
Vršac
29 : 18
Slavija
Novi Sad
Beočin
Beočin
30 : 30
Nova Pazova
Nova Pazova
Dorćol
Beograd
39 : 33
Prva Iskra Barič
Barič
Sjenica
Sjenica
32 : 24
Užice
Užice
Glogonj
Glogonj
19 : 39
Budućnost
Alibunar
Omladinac (D)
Deliblato
36 : 16
Gaj
Gaj
Radnički
Kovin
20 : 39
Crepaja
Crepaja
Dolovo
Dolovo
43 : 19
Unirea
Uzdin
Omladinac (I)
Ilandža
30 : 23
Jabuka 2
Jabuka
Drina
Zvornik
38 : 35
Hercegovina
Nevesinje
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
25 : 31
Leotar
Trebinje
Laki
Crvenka
40 : 27
Ravangrad
Sombor

Vaterpolo

Novi Beograd 011
Novi Beograd
8 : 7
Taš 2000
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
14 : 8
Vračar
Beograd

Futsal

Handy United
Beograd
16 : 1
Kolubara
Lazarevac
Intelektualac
Beograd
4 : 5
Ekonomist
Beograd
Samo pravo
Beograd
7 : 7
Grocanski
Beograd
TMF
Beograd
3 : 5
Euromotus
Beograd

Ragbi 13

Voždovac
Beograd
28.05.2016
Novi Beograd
Beograd
Soko
Vranje
28.05.2016
Vojna akademija
Beograd

Američki fudbal

Knights
Klek
38 : 0
Hawks
Obrenovac