XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Sreda, 18 Maj 2016


Fudbal

OFK Bor
Bor
2 : 5
Timočanin
Knjaževac
18.05.2016 17:00
OFK Bor
2 : 5
Timočanin
Sinđelić
Niš
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
18.05.2016 17:00
Sinđelić
1 : 0
Moravac Orion
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
18.05.2016 17:00
Sloga (D)
2 : 0
Jedinstvo (B)
Dunav
Prahovo
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
18.05.2016 17:00
Dunav
3 : 0
Temnić 1924
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Radan
Lebane
18.05.2016 17:00
Trstenik PPT
2 : 0
Radan
Car Konstantin
Niš
4 : 2
Ozren
Sokobanja
18.05.2016 17:00
Car Konstantin
4 : 2
Ozren
Tabane 1970
Jagodina
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
18.05.2016 17:00
Tabane 1970
3 : 0
Radnički (S)
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Timok
Zaječar
18.05.2016 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Timok
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
18.05.2016 16:30
Radnički (Š)
3 : 0
Radnički (NP)
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Banat
Zrenjanin
18.05.2016 16:30
Borac (S)
3 : 1
Banat
Železničar
Pančevo
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
18.05.2016 16:30
Železničar
2 : 0
Dunav
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Odžaci
Odžaci
18.05.2016 16:30
Radnički (SM)
1 : 1
Odžaci
Vršac
Vršac
4 : 0
Sloga
Temerin
18.05.2016 16:30
Vršac
4 : 0
Sloga
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Cement
Beočin
18.05.2016 16:30
Bačka 1901
3 : 1
Cement
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Dolina
Padina
18.05.2016 16:30
Omladinac
3 : 0
Dolina
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Senta
Senta
18.05.2016 16:30
TSC
3 : 0
Senta
Žarkovo
Beograd
2 : 1
IMR
Rakovica
18.05.2016 16:30
Žarkovo
2 : 1
IMR
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
18.05.2016 16:30
Crvena zvezda
0 : 1
Budućnost
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Brodarac 1947
Novi Beograd
18.05.2016 16:30
Radnički (NB)
0 : 1
Brodarac 1947
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Dorćol
Beograd
18.05.2016 16:30
Stepojevac Vaga
2 : 1
Dorćol
GSP Polet
Beograd
2 : 2
Turbina
Vreoci
18.05.2016 16:30
GSP Polet
2 : 2
Turbina
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Srem
Jakovo
18.05.2016 16:30
Radnički (O)
1 : 2
Srem
Teleoptik
Zemun
4 : 1
IMT
Beograd
18.05.2016 16:30
Teleoptik
4 : 1
IMT
Sopot
Sopot
2 : 1
BASK
Beograd
18.05.2016 16:30
Sopot
2 : 1
BASK
Rembas
Resavica
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
18.05.2016 17:00
Rembas
1 : 1
Bošnjane
FUD
Brus
2 : 0
Morava
Ribare
18.05.2016 17:00
FUD
2 : 0
Morava
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
18.05.2016 17:00
SFS Borac
1 : 1
Župa
Žitorađa
Žitorađa
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
18.05.2016 17:00
Žitorađa
1 : 2
Poljoprivrednik
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
18.05.2016 17:00
Jedinstvo (M)
1 : 0
Sloga (Ć)
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
18.05.2016 17:00
Lugomir
0 : 2
Jedinstvo (P)
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Juhor
Obrež
18.05.2016 17:00
Kosanica
1 : 0
Juhor
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
18.05.2016 17:00
Rudar Alpos
3 : 1
Šarbanovac
Radnički (L)
Lubnica
1 : 2
Svrljig
Svrljig
18.05.2016 17:00
Radnički (L)
1 : 2
Svrljig
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Pukovac
Pukovac
18.05.2016 17:00
Brodoremont
2 : 1
Pukovac
Bukovik
Razanj
1 : 2
Napredak
Aleksinac
18.05.2016 17:00
Bukovik
1 : 2
Napredak
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Rtanj
Boljevac
18.05.2016 17:00
Hajduk Veljko
1 : 0
Rtanj
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 1
Đerdap
Kladovo
18.05.2016 17:00
Bučje
3 : 1
Đerdap
Kablovi
Zaječar
0 : 3
Moravica
Subotinac
18.05.2016 17:00
Kablovi
0 : 3
Moravica
Rudar (P)
Podvis
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
18.05.2016 17:00
Rudar (P)
0 : 0
Zaplanjac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
18.05.2016 17:00
Pusta Reka
4 : 3
Vranjska Banja
Budućnost (O)
Orašje
0 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
18.05.2016 17:00
Budućnost (O)
0 : 2
Jedinstvo (P)
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
Morava
Vladičin Han
18.05.2016 17:00
Nebeski Andjeli
2 : 1
Morava
Bobište
Bobište
3 : 4
Sloga (L)
Leskovac
18.05.2016 17:00
Bobište
3 : 4
Sloga (L)
Lužnica
Babušnica
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
18.05.2016 17:00
Lužnica
0 : 1
Vlasina
Budućnost (P)
Popovac
10 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
18.05.2016 17:00
Budućnost (P)
10 : 0
Balkanski
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
18.05.2016 17:00
Jablanica
1 : 0
Mladost (M)
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
ŽAK
Kikinda
18.05.2016 16:30
Budućnost
2 : 1
ŽAK
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 2
Slavia
Kovačica
18.05.2016 16:30
Kozara
1 : 2
Slavia
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
18.05.2016 16:30
Radnički (S)
3 : 1
Radnički (K)
Polet
Izbište
1 : 1
Vršac United
Vršac
18.05.2016 16:30
Polet
1 : 1
Vršac United
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 4
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
18.05.2016 16:30
Jedinstvo (BK)
3 : 4
Proleter (BK)
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
18.05.2016 16:30
Radnički Zrenjanin
0 : 0
Jedinstvo (NB)
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
18.05.2016 16:30
Crvena zvezda (RS)
4 : 1
Sloboda
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 5
Sloga
Plandište
18.05.2016 16:30
Mladost (L)
2 : 5
Sloga
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
18.05.2016 16:30
Bečej 1918
3 : 0
Tekstilac
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Mladost (T)
Turija
18.05.2016 16:30
OFK Mladost APA
2 : 1
Mladost (T)
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
18.05.2016 16:30
Sloga (Č)
3 : 1
Bratstvo 1946
ŽAK
Sombor
0 : 0
Bačka (P)
Pačir
18.05.2016 16:30
ŽAK
0 : 0
Bačka (P)
Tavankut
Tavankut
5 : 1
Radnički (S)
Sombor
18.05.2016 16:30
Tavankut
5 : 1
Radnički (S)
Polet (S)
Sivac
2 : 1
Subotica
Subotica
18.05.2016 16:30
Polet (S)
2 : 1
Subotica
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
18.05.2016 16:30
Zadrugar
3 : 0
OFK Vrbas
Srbobran
Srbobran
1 : 2
Tisa (A)
Adorjan
18.05.2016 16:30
Srbobran
1 : 2
Tisa (A)
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Veternik
Veternik
18.05.2016 16:30
Crvena Zvezda
2 : 0
Veternik
Borac
Novi Sad
1 : 1
Sremac
Vojka
18.05.2016 16:30
Borac
1 : 1
Sremac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 1
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
18.05.2016 16:30
Mladost (BJ)
4 : 1
Budućnost (SN)
ŽSK
Žabalj
3 : 4
Kupinovo
Kupinovo
18.05.2016 16:30
ŽSK
3 : 4
Kupinovo
Kabel
Novi Sad
1 : 3
Sloga
Erdevik
18.05.2016 10:00
Kabel
1 : 3
Sloga
Jugović
Kać
1 : 4
LSK Laćarak
Laćarak
18.05.2016 16:30
Jugović
1 : 4
LSK Laćarak
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
18.05.2016 16:30
Budućnost (G)
1 : 3
Hajduk (B)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Slavija
Novi Sad
18.05.2016 16:30
Jedinstvo (SP)
3 : 0
Slavija
Čitluk
Čitluk
0 : 2
Sloga
Dašnica
18.05.2016
Čitluk
0 : 2
Sloga
Gradina
Pejovac
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
18.05.2016
Gradina
3 : 0
Vinogradar
Mladi radnik
Bačina
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
18.05.2016
Mladi radnik
2 : 2
Mačkovac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Mladost
Makrešane
18.05.2016
Ribnik
2 : 0
Mladost
Naupare
Naupare
5 : 2
Blagotin
Poljna
18.05.2016
Naupare
5 : 2
Blagotin
Šanac
Šanac
8 : 1
Parunovac
Parunovac
18.05.2016
Šanac
8 : 1
Parunovac
Trajal
Kruševac
5 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
18.05.2016
Trajal
5 : 0
Jastrebac
13. April
Lomnica
2 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
18.05.2016
13. April
2 : 3
Gornji Stepoš
Čubra
Čubra
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
18.05.2016 17:00
Čubra
1 : 1
Deli Jovan
Rudar
Grljan
3 : 1
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
18.05.2016 17:00
Rudar
3 : 1
Svrljiška Topla
Polet
Jablanica
1 : 5
BSK
Bogovina
18.05.2016
Polet
1 : 5
BSK
ŠSK
Štipina
1 : 0
Rgotina
Rgotina
18.05.2016 17:00
ŠSK
1 : 0
Rgotina
Mladost (S)
Sumrakovac
3 : 0
Trebič
Sokobanja
18.05.2016
Mladost (S)
3 : 0
Trebič
Midžor
Kalna
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
18.05.2016
Midžor
3 : 1
OFK Knjaz
Sloga
Minićevo
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
18.05.2016
Sloga
3 : 0
Vratarnica
Grlište
Grlište
4 : 2
Omladinac
Grezna
18.05.2016
Grlište
4 : 2
Omladinac
Osnić
Osnić
2 : 1
Malinik
Podgorac
18.05.2016
Osnić
2 : 1
Malinik
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
18.05.2016
Ternoci
1 : 1
Pčinja
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
18.05.2016 17:00
Partizan
2 : 1
Podrinje
Sloven
Ruma
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
18.05.2016 17:00
Sloven
3 : 1
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Ljukovo
Ljukovo
18.05.2016 17:00
Rudar
3 : 1
Ljukovo
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
18.05.2016 17:00
Napredak (P)
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 0
Graničar 1924
Adaševci
18.05.2016 17:00
Jedinstvo (M)
1 : 0
Graničar 1924
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
18.05.2016 17:00
Hajduk (D)
1 : 0
Donji Petrovci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
4 : 1
OFK Brestač
Brestač
18.05.2016 17:00
Hajduk 1925 Podunavac
4 : 1
OFK Brestač
Jadran
Golubinci
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
18.05.2016 17:00
Jadran
2 : 0
1. Maj Ruma
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Hajduk
Čurug
18.05.2016 17:00
Hercegovac
0 : 1
Hajduk
TSK
Temerin
6 : 0
Susek
Susek
18.05.2016 17:30
TSK
6 : 0
Susek
Sofeks
Futog
9 : 0
Proleter
Banoštor
18.05.2016 17:30
Sofeks
9 : 0
Proleter
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
Mladost
Novi Sad
18.05.2016 17:30
Vinogradar
2 : 0
Mladost
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
18.05.2016 17:30
Petrovaradin
3 : 1
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Rumenka
0 : 1
Železničar
Novi Sad
18.05.2016 17:30
Jedinstvo
0 : 1
Železničar
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Index
Novi Sad
18.05.2016 17:30
Fruškogorski partizan
3 : 0
Index
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
OFK Futog
Futog
18.05.2016 17:30
OFK Sirig
0 : 0
OFK Futog
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Borac
Pajsijević
18.05.2016 17:00
ŽSK
3 : 0
Borac
Mladost (P)
Prnjavor
5 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
18.05.2016 17:30
Mladost (P)
5 : 0
Jedinstvo (Z)
Mladost
Donji Katun
1 : 1
OFK Gnjila
Igroš
18.05.2016 17:00
Mladost
1 : 1
OFK Gnjila
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
18.05.2016 17:00
Trudbenik
3 : 0
Rubin (DS)
Omladinac
Pojate
1 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
18.05.2016 17:00
Omladinac
1 : 0
Kamenorezac 76
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 1
14. Oktobar
Izbenica
18.05.2016 17:00
Rubin (Z)
0 : 1
14. Oktobar
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
Varvarin
18.05.2016 17:00
Stari Trstenik
1 : 1
Varvarin
Sloga
Lozna
0 : 2
Polet 57
Milutovac
18.05.2016 17:00
Sloga
0 : 2
Polet 57
Borac
Trnjane
0 : 8
OFK Rutevac 1908
Rutevac
18.05.2016 16:30
Borac
0 : 8
OFK Rutevac 1908
Palić
Palić
1 : 10
Dušan Silni
Subotica
18.05.2016 17:30
Palić
1 : 10
Dušan Silni
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
18.05.2016 17:30
Čantavir
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Borac (M)
Martinci
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
18.05.2016 17:00
Borac (M)
3 : 1
PSK Putinci
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 0
Borac (S)
Stejanovci
18.05.2016 17:00
Obilić 1993
3 : 0
Borac (S)
Omladinac
Molovin
1 : 3
Graničar
Kuzmin
18.05.2016 17:00
Omladinac
1 : 3
Graničar
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Napredak
Žarkovac
18.05.2016 17:00
Hajduk 1932
0 : 3
Napredak
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Radnički
Irig
18.05.2016 17:00
Fruškogorac
3 : 0
Radnički
Borac (K)
Klenak
6 : 0
Sloga
Maradik
18.05.2016 17:00
Borac (K)
6 : 0
Sloga
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
18.05.2016 17:00
Sloboda
1 : 1
Mitros
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Noćaj
Noćaj
18.05.2016 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Noćaj
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
18.05.2016 17:30
Soko
0 : 0
Bački Hajduk
Borac
Azbresnica
3 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
18.05.2016 17:30
Borac
3 : 0
Banaćanin
Arbanasce
Arbanasce
2 : 1
Padina
Padina
18.05.2016 17:30
Arbanasce
2 : 1
Padina
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Vukićevica
Vukićevica
18.05.2016 17:30
Krtinska
2 : 2
Vukićevica
Polet
Mirosaljci
0 : 3
Vreoci
Vreoci
18.05.2016 17:30
Polet
0 : 3
Vreoci
Polet
Senje
3 : 0
Budućnost
Vlaška
18.05.2016 17:30
Polet
3 : 0
Budućnost
Lazarica
Prilipac
8 : 0
Bakionica
Bakionica
18.05.2016 15:00
Lazarica
8 : 0
Bakionica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 2
Borac
Šamac
18.05.2016 14:00
Zvijezda 09
4 : 2
Borac
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Kozara
Gradiška
18.05.2016 17:00
Tekstilac
1 : 1
Kozara
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
18.05.2016 17:00
Mladost (VO)
1 : 5
Krupa
Sutjeska
Foča
3 : 1
Vlasenica
Vlasenica
18.05.2016 17:00
Sutjeska
3 : 1
Vlasenica
Leotar
Trebinje
3 : 0
Drina HE
Višegrad
18.05.2016 17:00
Leotar
3 : 0
Drina HE
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
18.05.2016 17:00
Sloboda (NG)
2 : 2
Sloboda (MG)
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
0 : 1
Župa
Milosavci
18.05.2016 16:30
Jedinstvo (Ž)
0 : 1
Župa
Bratstvo
Kozinci
3 : 0
Ratar
Stara Topola
18.05.2016 17:00
Bratstvo
3 : 0
Ratar
Blatna
Blatna
2 : 3
Rasavci
Rasavci
18.05.2016 17:30
Blatna
2 : 3
Rasavci
Borac
Čačak
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
18.05.2016 17:00
Borac
1 : 5
Crvena zvezda
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Napredak
Kruševac
18.05.2016 11:00
OFK Beograd
2 : 2
Napredak
Radnički
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
18.05.2016 16:30
Radnički
2 : 1
Jedinstvo
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Polet
Ljubić
18.05.2016 16:30
Jedinstvo Putevi
4 : 0
Polet
FAP
Priboj
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
18.05.2016 16:30
FAP
0 : 3
Metalac (GM)
Mladost
Lučani
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
18.05.2016 16:30
Mladost
4 : 1
Rudar
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
18.05.2016 11:00
Šumadija 1903
4 : 1
Sloboda (Č)
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloga (P)
Požega
18.05.2016 10:00
Sloga (K)
2 : 1
Sloga (P)
GSP Polet
Beograd
2 : 4
Studentski Grad
Beograd
18.05.2016 10:00
GSP Polet
2 : 4
Studentski Grad
Seceranac Ada
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
18.05.2016 15:00
Seceranac Ada
2 : 1
Grafičar
Mladost
Podgorica
2 : 1
Mornar
Bar
18.05.2016 19:30
Mladost
2 : 1
Mornar
Budućnost
Podgorica
8 : 0
Rudar
Pljevlja
18.05.2016 19:30
Budućnost
8 : 0
Rudar
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
18.05.2016 17:30
Igalo
0 : 1
Sutjeska
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
18.05.2016 14:00
Novi Pazar
3 : 1
OFK Hajduk
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
18.05.2016 14:00
OFK Beograd
3 : 0
Napredak
Internacional
Beograd
1 : 5
Sindjelić
Beograd
18.05.2016 13:00
Internacional
1 : 5
Sindjelić
Bežanija
Beograd
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
18.05.2016 13:00
Bežanija
0 : 1
Mladenovac
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
18.05.2016 16:30
Sloga
0 : 0
Apolon 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Kosmet
Leposavić
18.05.2016 13:00
Pazar Juniors
3 : 0
Kosmet
Potisje
Kanjiža
2 : 3
Bačka
Mol
18.05.2016 17:00
Potisje
2 : 3
Bačka
Subotica '03
Subotica
2 : 3
Subotica '04
Subotica
18.05.2016 17:00
Subotica '03
2 : 3
Subotica '04

Košarka

Tamiš
Pančevo
57 : 94
Crvena zvezda
Beograd
18.05.2016 19:30
Tamiš
57 : 94
Crvena zvezda

Rukomet

Smederevo
Smederevo
28 : 28
Metaloplastika 2
Šabac
18.05.2016 19:00
Smederevo
28 : 28
Metaloplastika 2
Sloga
Kraljevo
30 : 34
Šamot 2
Aranđelovac
18.05.2016 17:00
Sloga
30 : 34
Šamot 2
Spartak Vojput
Subotica
24 : 25
Metaloplastika
Šabac
18.05.2016 18:45
Spartak Vojput
24 : 25
Metaloplastika
Železničar 1949
Niš
26 : 29
Požarevac
Požarevac
18.05.2016
Železničar 1949
26 : 29
Požarevac
Jugović
Kać
28 : 28
Morava
Velika Plana
18.05.2016
Jugović
28 : 28
Morava
Radnički
Kragujevac
28 : 27
Rudar
Kostolac
18.05.2016
Radnički
28 : 27
Rudar
Remesiana
Bela Palanka
17 : 20
Dubočica
Leskovac
18.05.2016 20:00
Remesiana
17 : 20
Dubočica