XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 100 utakmica za dan
Četvrtak, 28 April 2016

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Radnički
Niš
5 : 1
Radnik
Surdulica
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Rad
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Mladost
Lučani
0 : 0
Spartak
Subotica
Sloboda
Užice
5 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
BSK Borča
Borča
2 : 1
Sindjelić
Beograd
LSK Laćarak
Laćarak
5 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Index
Novi Sad
Spartak
Subotica
0 : 0
Mašinac
Niš
Sloga Radnički
Zemun
7 : 1
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Borac
Čačak
Radnički
Valjevo
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Spartak
Subotica
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Policajac
Beograd
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Bežanija
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Beograd
3 : 0
Vrcin
Vrcin
Torlak
Beograd
0 : 4
011
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Cetinje
Cetinje
3 : 7
Kom
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Berane
Berane
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Zeta
Golubovci
Brodarac MO
Beograd
2 : 3
Sinđelić MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
2 : 1
Zemun MO
Zemun
Rad MO
Beograd
0 : 0
Lokomotiva MO
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 1
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Borča
Borča
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Tutin
Tutin
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 2
Milenium
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Brodarac 1947
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Drina
Ljubovija
0 : 3
Savacium
Šabac
Dorćol
Beograd
5 : 3
Pinosava
Pinosava
Glasinac
Sokolac
2 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Hercegovac
Bileća
7 : 3
Mladost (G)
Gacko
Jezero
Plav
1 : 1
Dečić
Tuzi
Bane
Raška
4 : 1
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Rad
Beograd
10 : 0
Dominus
Beograd
Drina
Ljubovija
0 : 3
Savacijum
Šabac
OFK Zabrežje
Obrenovac
1 : 2
BASK
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 3
PKB PS
Padinska Skela
Torlak
Beograd
2 : 0
Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremcica
3 : 1
Pionir
Beograd
Posavina
Stubline
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Radnički
Obrenovac
6 : 2
Skela
Skela
Prva Iskra
Baric
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zadrugar
Orasac
1 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Strelac
Mislodjin
10 : 0
Polet
Grabovac
Glasinac
Sokolac
1 : 9
Mladost (R)
Rogatica
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Mladost (G)
Gacko
Radnički MK
Novi Beograd
2 : 0
Institut MK
Zemun
Milutinac MK
Zemun
1 : 2
13. Maj MK
Zemun
Mašinac
Niš
0 : 0
Krstarica
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
2 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Levač
Rekovac
2 : 4
Morava
Žitkovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Napredak
Kruševac
5 : 0
Radnički 2012
Niš
Rad
Banjica
9 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Fer Plej 06
Beograd
Bežanija
Beograd
7 : 2
Srem Jakovo
Jakovo
IMT
Beograd
4 : 4
Olimpik
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
Sremčica
Sremcica
4 : 1
Borac
Ostruznica
Poštar
Zvezdara
14 : 1
Dunav (VS)
Veliko Selo
Matiko
BEOGRAD
2 : 1
Kosovo i Metohija
BEOGRAD
Resnik
BEOGRAD
2 : 4
Jedinstvo
SURČIN
BASK
BEOGRAD
7 : 2
Srem
JAKOVO
Mladenovac
MLADENOVAC
3 : 0
Budućnost
DOBANOVCI
Policajac
BEOGRAD
5 : 5
Plavi 2000
BEOGRAD
Sinđelić U
UGRINOVCI
5 : 1
Lokomotiva
BEOGRAD
BSK Borča
BORČA
7 : 2
TENT 1994
OBRENOVAC
Institut
ZEMUN POLJE
3 : 1
Barajevo
BARAJEVO
BUSK
BEOGRAD
2 : 1
Borac O
Ostružnica
Strelac
MISLOĐIN
3 : 5
Šećeranac
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 2
Leštane
BEOGRAD
Bubamara 2010
Beograd
4 : 1
Torlak
BEOGRAD
Mladost JR
Jabučki rit
5 : 1
Belo Polje
OBRENOVAC
Zuce
ZUCE
2 : 1
Taurunum
BEOGRAD
Železnik
BEOGRAD
7 : 1
Dunav VS
Veliko selo
Kovilovo
Beograd
6 : 0
Vlaška
Vlaška
Zvezdara
Beograd
2 : 5
Peks
Beograd
RUŠANJ
RUŠANJ
1 : 3
LAVIRINT Company
RESNIK
SLAVIJA
BEOGRAD
5 : 1
13. Maj
Zemun
REPUBLIČKI ORGANI
BEOGRAD
4 : 0
OBRENOVAC
OBRENOVAC
POSAVINA
Stubline
2 : 3
KRAJIŠNIK
BEOGRAD

Košarka

Crvena zvezda Telekom
Beograd
95 : 88
Mega Leks
Beograd

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

Prva Petoletka
Trstenik
35 : 30
Župa 54
Aleksandrovac
Sloven
Ruma
26 : 23
Srem
Sremska Mitrovica

Futsal

Kalča Memoris
Niš
12 : 2
Flash Bečej
Valjevo
Pirot
Pirot
2 : 4
BSK
Bujanovac