XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 113 utakmica za dan
Sreda, 20 April 2016


Fudbal

Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Javor
Ivanjica
20.04.2016 18:30
Borac (Č)
1 : 1
Javor
Spartak
Subotica
0 : 3
Partizan
Beograd
20.04.2016 16:30
Spartak
0 : 3
Partizan
Inđija
Inđija
1 : 0
Bežanija
Beograd
20.04.2016 16:00
Inđija
1 : 0
Bežanija
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
20.04.2016 16:00
Radnički (NB)
2 : 0
Radnički (O)
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
20.04.2016 16:00
Jedinstvo Putevi
4 : 2
Polet (LJ)
Mačva
Šabac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
20.04.2016 16:00
Mačva
2 : 1
Sloga (P)
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Karađorđe
Topola
20.04.2016 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Karađorđe
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
20.04.2016 16:00
Mokra Gora
1 : 2
Mihajlovac 1934
FAP
Priboj
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
20.04.2016 16:00
FAP
2 : 1
Šumadija 1903
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Zvižd
Kučevo
20.04.2016 16:00
Smederevo 1924
4 : 0
Zvižd
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
20.04.2016 16:00
Šumadija (A)
2 : 0
Sloga (K)
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
20.04.2016 16:00
Železničar
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Napredak
Markovac
20.04.2016 16:00
GFK Jasenica 1911
3 : 1
Napredak
Borac
Žabari
3 : 2
Rudar
Kostolac
20.04.2016 16:00
Borac
3 : 2
Rudar
Šapine
Šapine
2 : 2
Proleter
Vranovo
20.04.2016 16:00
Šapine
2 : 2
Proleter
Homoljac
Žagubica
3 : 4
Sloga
Batočina
20.04.2016 16:00
Homoljac
3 : 4
Sloga
Morava
Velika Plana
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
20.04.2016 16:00
Morava
3 : 1
Omladinac
Basarac
Mišljenovac
2 : 3
Gruža
Gruža
20.04.2016 16:00
Basarac
2 : 3
Gruža
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
20.04.2016 16:00
Radnički 1926
1 : 1
VGSK
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
20.04.2016 16:00
Radnički (V)
1 : 0
Sloga 1940 (BB)
Rađevac
Krupanj
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
20.04.2016 16:00
Rađevac
0 : 0
Zadrugar
Provo
Provo
1 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
20.04.2016 16:00
Provo
1 : 1
Jedinstvo 1945
Brezovica
Brezovica
0 : 1
OFK Osečina
Osečina
20.04.2016 16:00
Brezovica
0 : 1
OFK Osečina
Budućnost
Arilje
4 : 2
Spartak 1924
Ljig
20.04.2016 16:00
Budućnost
4 : 2
Spartak 1924
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
20.04.2016 16:00
Radnički Stobex
2 : 1
Zlatar
Zlatibor
Čajetina
4 : 2
Ribnica
Mionica
20.04.2016 16:00
Zlatibor
4 : 2
Ribnica
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
20.04.2016 16:00
Sloga (S)
0 : 0
Polimlje
Ovčar
Markovica
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
20.04.2016 16:00
Ovčar
0 : 2
Takovo
Dragačevo
Guča
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
20.04.2016 16:00
Dragačevo
3 : 0
Trepča
Orlovac
Mrčajevci
5 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
20.04.2016 16:00
Orlovac
5 : 0
Omladinac (NS)
Tutin
Tutin
1 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
20.04.2016 16:00
Tutin
1 : 1
Slavija (K)
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Bane
Raška
20.04.2016 16:00
Arsenal
2 : 1
Bane
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
20.04.2016 16:00
Braća Vuković
0 : 1
Karađorđe
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
20.04.2016 16:00
Sloboda (Č)
3 : 1
Polet (T)
Vratarnica
Vratarnica
0 : 6
Rudar
Grljan
20.04.2016
Vratarnica
0 : 6
Rudar
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Omladinac
Grezna
20.04.2016
OFK Knjaz
2 : 0
Omladinac
Trebič
Sokobanja
0 : 3
Malinik
Podgorac
20.04.2016
Trebič
0 : 3
Malinik
Rgotina
Rgotina
3 : 0
Osnić
Osnić
20.04.2016
Rgotina
3 : 0
Osnić
BSK
Bogovina
5 : 2
Grlište
Grlište
20.04.2016
BSK
5 : 2
Grlište
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
1 : 5
Sloga
Minićevo
20.04.2016
Svrljiška Topla
1 : 5
Sloga
Polet
Jablanica
4 : 1
Midžor
Kalna
20.04.2016
Polet
4 : 1
Midžor
ŠSK
Štipina
5 : 0
Mladost (S)
Sumrakovac
20.04.2016
ŠSK
5 : 0
Mladost (S)
Proleter
Mezgraja
1 : 2
Radnički
Trupale
20.04.2016 16:30
Proleter
1 : 2
Radnički
Mramor
Mramor
3 : 0
Palilulac
Niš
20.04.2016 16:30
Mramor
3 : 0
Palilulac
Budućnost
Prva Kutina
2 : 1
OFK Niš
Niš
20.04.2016 16:30
Budućnost
2 : 1
OFK Niš
Morava
Krušce
2 : 2
Mladost
Lalinac
20.04.2016 16:30
Morava
2 : 2
Mladost
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Vrtište
Vrtište
20.04.2016 16:30
Brzi Brod
3 : 0
Vrtište
Vulkan
Brenica
2 : 1
Crvena zastava
Hum
20.04.2016 16:30
Vulkan
2 : 1
Crvena zastava
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
20.04.2016 16:30
Jedinstvo (GM)
3 : 1
Sloboda
Aluminjum
Niš
5 : 4
Rudar
Jelašnica
20.04.2016 16:30
Aluminjum
5 : 4
Rudar
Napredak
Čestereg
2 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
20.04.2016 16:00
Napredak
2 : 3
Vojvodina 1928
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Železničar
Novi Sad
20.04.2016 17:00
Omladinac
2 : 0
Železničar
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Index
Novi Sad
20.04.2016 17:00
Šajkaš 1908
2 : 1
Index
Mladost
Novi Sad
6 : 2
OFK Futog
Futog
20.04.2016 17:00
Mladost
6 : 2
OFK Futog
Proleter
Banoštor
3 : 1
OFK Sirig
Sirig
20.04.2016 17:00
Proleter
3 : 1
OFK Sirig
Susek
Susek
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
20.04.2016 17:00
Susek
1 : 1
Fruškogorski partizan
TSK
Temerin
3 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
20.04.2016 17:00
TSK
3 : 1
Petrovaradin
Sofeks
Futog
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
20.04.2016 17:00
Sofeks
3 : 1
Vinogradar
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Omladinac
Rakinac
20.04.2016 15:30
Osipaonica
2 : 1
Omladinac
Bačinac
Bačinac
3 : 3
Sloboda
Lipe
20.04.2016 15:30
Bačinac
3 : 3
Sloboda
Železničar
Kusadak
2 : 2
Sloga
Miloševac
20.04.2016 15:30
Železničar
2 : 2
Sloga
Udarnik
Lozovik
3 : 0
7. Juli
Vodanj
20.04.2016 15:30
Udarnik
3 : 0
7. Juli
Borac (R)
Ralja
3 : 1
Budućnost
Ratari
20.04.2016 15:30
Borac (R)
3 : 1
Budućnost
SASK
Saraorci
5 : 2
Šumadija
Azanja
20.04.2016 15:30
SASK
5 : 2
Šumadija
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Pobeda
Golobok
20.04.2016 15:30
Bresje Superior
1 : 1
Pobeda
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
20.04.2016 15:30
Mladi radnik
3 : 0
Mladi borac
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Sušica
Kragujevac
20.04.2016 16:00
Jadran
1 : 1
Sušica
Gračanica
Gračanica
0 : 0
Gracko
Staro Gracko
20.04.2016
Gračanica
0 : 0
Gracko
Budućnost
Đurinac
0 : 2
Resavac
Subotica
20.04.2016 17:00
Budućnost
0 : 2
Resavac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
20.04.2016 16:30
Borac
0 : 3
OFK Sloga
Tempo
Mozgovo
2 : 4
Ratar
Gornja Peščanica
20.04.2016 16:30
Tempo
2 : 4
Ratar
Planinac 2015
Podgorac
5 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
20.04.2016 16:30
Planinac 2015
5 : 0
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 6
OFK Draževac
Draževac
20.04.2016 16:30
Pobeda 1976
3 : 6
OFK Draževac
Sloga (K)
Korman
5 : 0
Gredetin
Gredetin
20.04.2016 16:30
Sloga (K)
5 : 0
Gredetin
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Pobeda
Rusna
20.04.2016 17:00
Toplica
3 : 1
Pobeda
Majur
Majur
5 : 1
Partizan
Drenovac
20.04.2016 17:00
Majur
5 : 1
Partizan
Brskovo
Mojkovac
2 : 1
Kom
Podgorica
20.04.2016 16:00
Brskovo
2 : 1
Kom
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Jezero
Plav
20.04.2016 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Jezero
Cetinje
Cetinje
2 : 0
Grafičar
Podgorica
20.04.2016 16:00
Cetinje
2 : 0
Grafičar
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
20.04.2016 16:00
Bratstvo
1 : 0
Igalo
Berane
Berane
0 : 3
Radnički
Berane
20.04.2016 16:00
Berane
0 : 3
Radnički
Hajduk Junior
Kula
0 : 0
TSC
Bačka Topola
20.04.2016 10:00
Hajduk Junior
0 : 0
TSC
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
20.04.2016 11:00
OFK Beograd
2 : 2
Vojvodina
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Partizan
Beograd
20.04.2016 11:00
Jagodina
0 : 1
Partizan
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
20.04.2016 12:00
Radnički (SM)
4 : 0
Radnički (NP)
Brodarac 1947
Beograd
0 : 5
Radnički (O)
Obrenovac
20.04.2016 12:00
Brodarac 1947
0 : 5
Radnički (O)
OFK Šabac
Šabac
0 : 0
Senjak
Valjevo
20.04.2016 12:00
OFK Šabac
0 : 0
Senjak
Loznica
Loznica
1 : 2
Šampion
Valjevo
20.04.2016 12:00
Loznica
1 : 2
Šampion
Drina
Ljubovija
1 : 4
Železničar
Lajkovac
20.04.2016 12:00
Drina
1 : 4
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
20.04.2016 12:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
Jedinstvo
Mačva
Šabac
1 : 1
Savacium
Šabac
20.04.2016 14:00
Mačva
1 : 1
Savacium
Budućnost
Zvecka
3 : 0
Posavina
Stubline
20.04.2016 16:00
Budućnost
3 : 0
Posavina
Crvena zastava
Obrenovac
6 : 2
Zadrugar
Orasac
20.04.2016 16:00
Crvena zastava
6 : 2
Zadrugar
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
20.04.2016 16:00
Zeta
1 : 1
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Lovćen
Cetinje
20.04.2016 16:00
Budućnost
3 : 1
Lovćen
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Grbalj
Kotor
20.04.2016 16:00
Sutjeska
2 : 0
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Mornar
Bar
20.04.2016 16:00
Iskra
0 : 3
Mornar
Graficar
Podgorica
1 : 2
Rudar
Pljevlja
20.04.2016 16:00
Graficar
1 : 2
Rudar
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Dečić
Tuzi
20.04.2016 16:00
Igalo
0 : 1
Dečić
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
20.04.2016 10:00
Radnički (SM)
1 : 0
Radnički (NP)
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Sloga
Miloševac
20.04.2016 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Sloga
Loznica
Loznica
2 : 0
Radnički
Valjevo
20.04.2016 10:00
Loznica
2 : 0
Radnički
Drina
Ljubovija
1 : 3
Železničar
Lajkovac
20.04.2016 10:00
Drina
1 : 3
Železničar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
20.04.2016 10:00
Budućnost Krušik 2014
2 : 1
Jedinstvo
Mačva
Šabac
0 : 0
Savacijum
Šabac
20.04.2016 12:00
Mačva
0 : 0
Savacijum
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Donjošorac
Šabac
20.04.2016 10:00
OFK Osečina
2 : 0
Donjošorac
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Napredak
Medosevac
20.04.2016 10:00
Lokomotiva
0 : 0
Napredak

Košarka

Žarkovo
Beograd
74 : 69
Milan Trivić
Beograd
20.04.2016 21:20
Žarkovo
74 : 69
Milan Trivić
Stara Pazova
Stara Pazova
62 : 68
Radnički
Kovin
20.04.2016 19:30
Stara Pazova
62 : 68
Radnički

Odbojka

Vizura
Beograd
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
20.04.2016 17:30
Vizura
3 : 0
Jedinstvo (SP)
1:0

Rukomet

Štrpce
Štrpce
20.04.2016
13:30
Bane
Raška
20.04.2016 13:30
Štrpce
:
Bane

Vaterpolo

Nais
Niš
10 : 18
BVK Crvena zvezda
Beograd
20.04.2016
Nais
10 : 18
BVK Crvena zvezda
0:2
Šabac
Šabac
11 : 12
Vojvodina
Novi Sad
20.04.2016
Šabac
11 : 12
Vojvodina
1:1