18.04
16:00
DorÄol
BASK
2
1
|
18.04.2016 16:00 | DorÄol | 2 : 1 | BASK |
18.04
Klisura
Marina Kutina
2
2
|
18.04.2016 | Klisura | 2 : 2 | Marina Kutina | |||||
18.04
16:30
Grkinja
4. Juli
0
2
|
18.04.2016 16:30 | Grkinja | 0 : 2 | 4. Juli | |||||
18.04
16:30
Knežica
DuŔnik
3
3
|
18.04.2016 16:30 | Knežica | 3 : 3 | DuŔnik |
18.04
12:00
Bistrica 021
Sremice
13
1
|
18.04.2016 12:00 | Bistrica 021 | 13 : 1 | Sremice |
18.04
12:30
Breznica
Sjeverna zvijezda
15
0
|
18.04.2016 12:30 | Breznica | 15 : 0 | Sjeverna zvijezda |
18.04
10:00
Sloga (K)
BuduÄnost
2
0
|
18.04.2016 10:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | BuduÄnost |
18.04
10:00
BASK
BSK BorÄa
1
1
|
18.04.2016 10:00 | BASK | 1 : 1 | BSK BorÄa |
18.04
12:00
Brodarac 1947
Studentski Grad
1
3
|
18.04.2016 12:00 | Brodarac 1947 | 1 : 3 | Studentski Grad |
18.04
18:00
DeÄiÄ
Ibar
4
1
|
18.04.2016 18:00 | DeÄiÄ | 4 : 1 | Ibar |
18.04
17:00
Vojvodina
Polet
1
1
|
18.04.2016 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Polet | |||||
18.04
17:00
Dinamo 1945
VrŔac United
8
3
|
18.04.2016 17:00 | Dinamo 1945 | 8 : 3 | VrŔac United |
18.04
17:00
Napredak
Morava
6
0
|
18.04.2016 17:00 | Napredak | 6 : 0 | Morava |
18.04
17:00
Kosovo i Metohija
Srem
3
1
|
18.04.2016 17:00 | Kosovo i Metohija | 3 : 1 | Srem | |||||
18.04
17:00
Mladenovac
VinÄa
0
2
|
18.04.2016 17:00 | Mladenovac | 0 : 2 | VinÄa | |||||
18.04
17:00
Matiko
Jedinstvo
7
2
|
18.04.2016 17:00 | Matiko | 7 : 2 | Jedinstvo | |||||
18.04
17:00
Policajac
GSP Polet
3
1
|
18.04.2016 17:00 | Policajac | 3 : 1 | GSP Polet | |||||
18.04
17:00
Resnik
BuduÄnost
7
4
|
18.04.2016 17:00 | Resnik | 7 : 4 | BuduÄnost |
18.04
17:00
Dunavac
TENT 1994
3
0
|
18.04.2016 17:00 | Dunavac | 3 : 0 | TENT 1994 | |||||
18.04
17:00
Institut
Beograd
2
0
|
18.04.2016 17:00 | Institut | 2 : 0 | Beograd | |||||
18.04
17:00
BSK BorÄa
Borac O
4
3
|
18.04.2016 17:00 | BSK BorÄa | 4 : 3 | Borac O | |||||
18.04
17:00
Stefan Brown
Lokomotiva
5
1
|
18.04.2016 17:00 | Stefan Brown | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.04
17:00
BUSK
Duga
0
0
|
18.04.2016 17:00 | BUSK | 0 : 0 | Duga | |||||
18.04
17:00
SinÄeliÄ U
Barajevo
3
1
|
18.04.2016 17:00 | SinÄeliÄ U | 3 : 1 | Barajevo |
18.04
17:00
Å eÄeranac
Belo Polje
3
6
|
18.04.2016 17:00 | Å eÄeranac | 3 : 6 | Belo Polje | |||||
18.04
17:00
Mladost JR
Dunav VS
0
3
|
18.04.2016 17:00 | Mladost JR | 0 : 3 | Dunav VS | |||||
18.04
17:00
Strelac
Torlak
2
4
|
18.04.2016 17:00 | Strelac | 2 : 4 | Torlak | |||||
18.04
17:00
Železnik
SremÄica
3
2
|
18.04.2016 17:00 | Železnik | 3 : 2 | SremÄica | |||||
18.04
17:00
Bubamara 2010
Taurunum
3
2
|
18.04.2016 17:00 | Bubamara 2010 | 3 : 2 | Taurunum |
18.04
17:00
Kovilovo
Rekreativo
4
0
|
18.04.2016 17:00 | Kovilovo | 4 : 0 | Rekreativo | |||||
18.04
17:00
Rosenborg
BoleÄ
0
2
|
18.04.2016 17:00 | Rosenborg | 0 : 2 | BoleÄ | |||||
18.04
17:00
Zvezdara
Sveti Stefan
5
4
|
18.04.2016 17:00 | Zvezdara | 5 : 4 | Sveti Stefan | |||||
18.04
17:00
Crvenka
Banja
7
4
|
18.04.2016 17:00 | Crvenka | 7 : 4 | Banja |
18.04
17:00
SLAVIJA
RUÅ ANJ
7
3
|
18.04.2016 17:00 | SLAVIJA | 7 : 3 | RUÅ ANJ | |||||
18.04
17:00
VETERANI 78
LAVIRINT Company
2
0
|
18.04.2016 17:00 | VETERANI 78 | 2 : 0 | LAVIRINT Company | |||||
18.04
17:00
REPUBLIÄKI ORGANI
KRAJIÅ NIK
0
2
|
18.04.2016 17:00 | REPUBLIÄKI ORGANI | 0 : 2 | KRAJIÅ NIK | |||||
18.04
17:00
SINÄELIÄ
13. Maj
3
1
|
18.04.2016 17:00 | SINÄELIÄ | 3 : 1 | 13. Maj | |||||
18.04
17:00
OBRENOVAC
BSK 1925
6
4
|
18.04.2016 17:00 | OBRENOVAC | 6 : 4 | BSK 1925 |
18.04
17:00
ŽelezniÄar
Omladinac
3
3
|
18.04.2016 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 3 | Omladinac | |||||
18.04
17:00
Mihajlovac
Podunavac
4
7
|
18.04.2016 17:00 | Mihajlovac | 4 : 7 | Podunavac | |||||
18.04
17:00
RadniÄki-Vojska
Smederevo
1
3
|
18.04.2016 17:00 | RadniÄki-Vojska | 1 : 3 | Smederevo | |||||
18.04
17:00
Mladi Radnik
VuÄak
3
2
|
18.04.2016 17:00 | Mladi Radnik | 3 : 2 | VuÄak | |||||
18.04
17:00
Borac
Selevac
4
3
|
18.04.2016 17:00 | Borac | 4 : 3 | Selevac |
18.04
17:00
Crvena Zvezda
Dunav Osiguranje
2
3
|
18.04.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 2 : 3 | Dunav Osiguranje | |||||
18.04
17:00
Drugovac
Sloboda
0
3
|
18.04.2016 17:00 | Drugovac | 0 : 3 | Sloboda | |||||
18.04
17:00
Vig Dunav
Jezava
3
1
|
18.04.2016 17:00 | Vig Dunav | 3 : 1 | Jezava | |||||
18.04
17:00
Osipaonica
BSK
6
2
|
18.04.2016 17:00 | Osipaonica | 6 : 2 | BSK |
18.04
18:00
BKK RadniÄki
Grocka
80
87
|
18.04.2016 18:00 | BKK RadniÄki | 80 : 87 | Grocka |
18.04
20:00
Proleter
Dunav
76
82
|
18.04.2016 20:00 | Proleter | 76 : 82 | Dunav |
18.04
18:00
Crvena Zvezda
Partizan
3
0
|
18.04.2016 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Partizan | 3:2 |
18.04
16:00
Kruna
Sombor
1
7
|
18.04.2016 16:00 | Kruna | 1 : 7 | Sombor |
18.04
21:00
BabuŔnica 2011
Akademac
4
3
|
18.04.2016 21:00 | BabuŔnica 2011 | 4 : 3 | Akademac |