XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 16 April 2016

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Radnički
Niš
Voždovac
Beograd
1 : 2
Radnik
Surdulica
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Spartak
Subotica
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Jagodina
Jagodina
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Loznica
Loznica
Sloboda
Užice
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Napredak
Kruševac
1 : 1
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
1 : 2
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 0
Olimpic
Sarajevo
Velež
Mostar
0 : 1
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Travnik
Travnik
Vitez
Vitez
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Borac
Banja Luka
1 : 1
Čelik
Zenica
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar
Prijedor
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Borac
Šamac
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Drina HE
Višegrad
Leotar
Trebinje
1 : 0
Sutjeska
Foča
Željezničar
Doboj
3 : 2
Mladost (DS)
Donja Slatina
Župa
Milosavci
1 : 1
Modriča
Modriča
Sloga (S)
Srbac
0 : 0
Laktaši
Laktaši
BSK
Banja Luka
2 : 0
Liješće
Liješće
Proleter
Teslić
1 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Ozren
Petrovo
4 : 2
Ljubić
Prnjavor
Rudar
Ugljevik
1 : 1
Podrinje
Janja
Mladost (G)
Gacko
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
Jedinstvo (Bč)
Brčko
2 : 3
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Famos
Vojkovići
2 : 0
Napredak
Donji Šepak
Željezničar
Banja Luka
7 : 1
Budućnost
Banja Luka
Naprijed
Banja Luka
5 : 0
Lijevče
Nova Topola
Karanovac
Karanovac
3 : 0
FSA
Prijedor
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
OFK Brdo
Hambarine
Trebava
Osječani
4 : 4
Polet 1926
Brod
Lokanj
Lokanj
7 : 0
OFK Šekovići
Šekovići
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Jedinstvo
Roćević
Torpedo
Cerovljani
1 : 0
Bratstvo
Kozinci
Borac
Istočni Drvar
1 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
Sloga
Gornje Crnjelovo
5 : 0
Priboj
Priboj
13 Skojevki
Grbavci
6 : 1
Vilusi
Vilusi
Bratstvo
Orahova
2 : 5
Kalemi
Trebovljani
OFK Janja 2009
Janja
1 : 3
Kolektiv
Međaši
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Sinđelić
Niš
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Dunav
Prahovo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Cement
Beočin
Sloga
Temerin
1 : 0
Dolina
Padina
Odžaci
Odžaci
2 : 1
Senta
Senta
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
IMR
Rakovica
0 : 0
Srem
Jakovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Mačva
Šabac
FUD
Brus
1 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
4 : 1
Moravica
Subotinac
Svrljig
Svrljig
6 : 0
Kablovi
Zaječar
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Budućnost (O)
Orašje
4 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Vršac United
Vršac
3 : 1
Sloga
Plandište
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 3
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (S)
Sutjeska
6 : 1
Polet
Izbište
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Bratstvo 1946
Prigrevica
6 : 0
Srbobran
Srbobran
Bečej 1918
Bečej
7 : 1
Polet (S)
Sivac
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
ŽAK
Sombor
Veternik
Veternik
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sloga
Erdevik
1 : 2
Hajduk (B)
Beška
Sremac
Vojka
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Crvena Zvezda
Novi Sad
5 : 0
Jugović
Kać
Mladost (BJ)
Bački Jarak
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Baćevac
Baćevac
Gruža
Gruža
2 : 0
Radnički 1926
Požarevac
Rudar
Kostolac
1 : 3
Šapine
Šapine
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
4 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 3
Brezovica
Brezovica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Jošanica
Novi Pazar
3 : 2
Polet (T)
Trbušani
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Dragačevo
Guča
Morava 1918
Ćuprija
6 : 1
Budućnost
Miliva
Trbunje
Trbunje
0 : 3
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
2 : 4
Mladost 1982
Donji Drenovac
Jedinstvo (B)
Bobovište
1 : 5
Malošište
Malošište
Radnički 1924
Kočane
1 : 1
Morava
Žitkovac
Koprijan 1975
Gradište
1 : 0
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Zlot
Zlot
3 : 2
Polom
Leskovo
Rudar
Grljan
3 : 3
Mladost (S)
Sumrakovac
Midžor
Kalna
1 : 3
ŠSK
Štipina
Vratarnica
Vratarnica
3 : 5
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Jedinstvo
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
6 : 0
Napredak
Izvor
Mladost
Poljska Ržana
2 : 4
Padež
Petrovac
GFK Dubočica
Leskovac
7 : 0
Mladost V
Vinarce
OFK Niš
Niš
3 : 1
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 3
Polet
Nakovo
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Roham
Nova Crnja
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
4 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Banat
Čenta
1 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
2 : 1
Begej
Žitište
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 2
Polet
Karavukovo
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Sloven
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Titel
Titel
OFK Sirig
Sirig
0 : 3
Susek
Susek
OFK Futog
Futog
1 : 0
Proleter
Banoštor
Železničar
Novi Sad
0 : 5
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Zabrežje
Zabrežje
6 : 5
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Šumadija
Šopić
2 : 2
Borac
Lazarevac
Policajac
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Milutinac
Zemun
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Vinča
Vinča
Sloboda
Lipe
1 : 1
Železničar
Kusadak
Polet
Suvi Do
1 : 0
Mlava
Malo Laole
Šumadinac
Brzan
3 : 0
Šatornja
Šatornja
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Sinđelić
Lipnica
Jadar
Stupnica
2 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
Radnički
Kovači
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Brezovica
Štrpce
0 : 6
Polet
Laplje Selo
Slatina
Slatina
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Radnički
Tekija
1 : 1
Omladinski
Paraćin
Rudar (P)
Plazane
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Vinorača
Vinorača
2 : 3
Mladost (G)
Gložane
Varvarin
Varvarin
7 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Sokolovi
Velika Kruševica
0 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Feniks 2012
Beli Breg
4 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 4
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Borac
Trnjane
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 2
Kosovo
Zvezdan
Kastrum
Gamzigrad
1 : 3
Timok 1928
Trnavac
Nacional
Lukovo
1 : 1
Lovac
Mali Izvor
Graničar
Veliki Izvor
5 : 0
Šljivar
Šljivar
Rongo Siti
Pirot
5 : 3
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost
Mali Suvodol
4 : 2
Temac
Temska
Sušica 2012
Kukulovce
5 : 2
OFK Morava
Leskovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Hajduk Junior
Kula
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
KFK Kula
Kula
1 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Omladinac
Molovin
10 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14 : 0
Sremac
Čerević
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
Sveti Stefan
Slanci
Sparta
Beograd
2 : 0
Minel
Ripanj
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Dedinje
Beograd
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
7 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Rade Milošević
Dubočka
0 : 5
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički
Koceljeva
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 1
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Sloga
Duvanište
Crvena Jabuka
Ub
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Radnik
Ub
6 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Grdica
Grdica
0 : 1
Mladost
Vrdila
Partizan
Vrba
0 : 2
Proleter
Pečenog
Sparta Grabovica
Grabovica
0 : 2
Jablanica
Jablanica
Ozremica
Beršići
2 : 3
Šumadija
Brdjani
Čoka
Čoka
0 : 3
Graničar
Đala
OFK Sikole
Sikole
3 : 3
Urovica
Urovica
Naisus
Rožina
5 : 3
Banaćanin
Aleksandrovo
Vranić
Vranić
0 : 3
Beljina
Beljina
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Guncate
Guncati
Lisović
Lisović
0 : 2
Velika Mostanica
Velika Mostanica
Vreoci
Vreoci
4 : 5
Bistrica
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
3 : 1
Rudar
Zeoke
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Popović
Popović
Sindjelić
Vojnik
2 : 2
Beljanica
Strmosten
Bresje
Bresje
3 : 1
Morava
Rajkinac
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 3
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
1 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Veternica
Leskovac
0 : 3
Atletiko
Donja Jajina
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 3
Badince
Badince
Pomoravlje
Manojlovce
7 : 1
Rudar
Rudare
Todorovce
Todorovce
2 : 1
Radnik 2013
Šišince
Jedinstvo
Donja Lokošnica
5 : 0
Grdanica 024
Grdanica
Moravac
Pečenjevce
6 : 0
Bratstvo
Zlokućane
Mladost
Velika Greda
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Gaj
Veliki Gaj
2 : 3
Graničar
Miletićevo
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Omladinac B
Šetonje
2 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Mladost (R)
Ranovac
5 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
Dobrnje
Dobrnje
0 : 5
7. juli
Lopušnik
Jedinstvo
Oplanic
4 : 2
Polet
Ljubić kod Knića
Kotlenik
Guncati
1 : 5
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mladi Radnik
Dragušica
5 : 3
Omladinac
Vučkovica
Gorski Car
Garaši
1 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maovi MH
Maovi
1 : 0
Bojić
Bojić
OFK Varna
Varna
0 : 3
Grušić
Grušić
Grabovica
Gornja Bukovica
3 : 3
Azbukovica
Crnča
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 1
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 2
Jelav
Jelav
Napredak (BP)
Banovo Polje
9 : 0
Mladost
Očage
Stojan Lazarac
Sovljak
4 : 2
Omladinac
Bogatic
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 0
Premijer
Badovinci
Ratkovac
Ratkovac
0 : 5
Mladost
Vračević
Bogutovačka Banja
Bogutovac
6 : 1
Bane 1931
Raška
Zvezda
Izvarica
1 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 0
Mladost
Krupaja
OFK Selište
Selište
1 : 5
Jasenovac
Krepoljin
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Meševo
Meševo
Borac
Ivankovac
3 : 1
Polet
Senje
Bakionica
Bakionica
1 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Feniks
Rača
1 : 1
Udarnik
Trska
Skela
Skela
6 : 2
Roma-Iverić
Dren
Rekreativo
Zabrežje
5 : 2
Draževac-Tornado
Drazevac
Sloga
Ratari
3 : 1
Baljevac
Baljevac
Barič-Munja
Baric
0 : 2
Zadrugar
Orašac
Mladost
Bukovče
4 : 0
Oniks
Lozovik
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Lipar
Donji Račnik
5 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mornar
Bar
2 : 2
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
1 : 0
Lovćen
Cetinje
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Dečić
Tuzi
Bokelj
Kotor
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Mašinac
Niš
Obilić
Beograd
3 : 0
Lavice-Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 7
Polet
Sivac
Trijumf
Kragujevac
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Požega
Požega
4 : 0
Šabac
Šabac
Karađorđe
Topola
8 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Levač
Rekovac
Obilić
Herceg Novi
4 : 0
Lovćen
Cetinje
Modriča
Modriča
0 : 0
Gradina
Srebrenik
SFK 2000
Sarajevo
6 : 0
Banjaluka
Banjaluka
Mostar
Mostar
1 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Radnik Bumerang
Bijeljina
3 : 2
Mladost
Nević Polje
Mladost Poljavnice
Novi Grad
8 : 0
Sokolac
Sokolac
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Napredak
Kruševac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 2
Olimpic
Sarajevo
Drina
Zvornik
1 : 2
Sloboda
Tuzla
Travnik
Travnik
1 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Sarajevo
Sarajevo
8 : 0
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
Čelik
Zenica
3 : 0
Vitez
Vitez
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 5
Jedinstvo
Ub
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 2
Begej
Žitište
Vršac
Vršac
0 : 3
Banat
Zrenjanin
FAP
Priboj
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Zemun
Zemun
10 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Jedinstvo
Surcin
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Dolina
Padina
3 : 6
Borac (S)
Sakule
Slavija
Kovačica
12 : 0
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
1 : 3
Omladinac
Opovo
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Strela
Ivanovo
Borac (S)
Starčevo
0 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
C.zvezda
Pavliš
1 : 5
Borac (P)
Pločica
Zvezdara
Beograd
2 : 6
Balkan
Beograd
BSK 1925
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
3 : 4
Seceranac Ada
Beograd
SASK
Saraorci
3 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Grbalj
Radanovići
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
Internacional MO
Beograd
3 : 1
Voždovac MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
3 : 2
Zemun MO
Zemun
Brodarac MO
Beograd
3 : 0
Lokomotiva MO
Beograd
OFK Beograd MO
Beograd
3 : 2
Sinđelić MO
Beograd
011 MO
Beograd
0 : 3
BSK Borča MO
Borča
Rad MO
Beograd
1 : 1
IMT MO
Beograd
BASK MO
Beograd
4 : 0
Bežanija MO
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
5 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 3
Partizan
Beograd
Indeks
Novi sad
4 : 0
Hajduk junior
Kula
Inđija
Inđija
6 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
1 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Voždovac
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
3 : 0
IM Rakovica
Beograd
BASK
Beograd
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Kiker
Kraljevo
5 : 0
Tutin
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Milenium
Beograd
IMT
Beograd
2 : 2
Brodarac 1947
Beograd
Senjak
Valjevo
3 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Šampion
Valjevo
4 : 1
Drina
Ljubovija
Borac
Ostruznica
2 : 3
Hajduk
Beograd
Avala
Beograd
4 : 0
Graficar
Beograd
Banja
Beograd
0 : 5
Apolon 2010
Beograd
Zuce
Beograd
4 : 0
Pinosava
Pinosava
Posavina
Stubline
2 : 4
Jedinstvo
Dren
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Velež
Mostar
Olimpic
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Drina
Zvornik
6 : 1
Vitez
Vitez
Travnik
Travnik
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
7 : 1
Borac
Banja Luka
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Romanija
Pale
7 : 0
Stakorina
Čajniče
Brskovo
Mojkovac
4 : 0
Radnicki
Berane
Grbalj
Kotor
3 : 0
Iskra
Danilovgrad
Mladost
Podgorica
1 : 2
Zeta
Golubovci
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bane
Raška
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Čukarički
Beograd
4 : 0
Dominus
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Proleter
Vranovo
2 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 9
Pobeda
Golobok
Savacijum
Šabac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
IMT
Beograd
1 : 4
Institut
Zemun
Budućnost D.
Dobanovci
3 : 0
Vranić
Vranić
Borac
Starčevo
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
BSK
Bavanište
7 : 0
Spartak
Debeljača
Polet
Izbište
3 : 4
Sloga (P)
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
6 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Ševac
Kusić
1 : 4
Banat
Vršac
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Vršac
Vršac
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 9
Vladimirovac
Vladimirovac
Palilulac
Beograd
0 : 14
PKB PS
Padinska Skela
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremcica
3 : 0
Beograd 1929
Beograd
Petar Urošev
Pančevo
0 : 4
Tempo
Sefkerin
Čoka
Čoka
3 : 2
Potisje
Kanjiža
Radnički
Obrenovac
13 : 0
Pobeda
Piroman
Prva Iskra
Baric
1 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Romanija
Pale
3 : 1
Stakorina
Čajniče
Velež
Nevesinje
2 : 4
Han Pijesak
Han Pijesak
Zmaj 1953
Beograd
7 : 0
Šumadinac
Bečmen
Studentski Grad MK
Beograd
1 : 0
Zemun B
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Trijumf
Kragujevac
16.04.2016
Požega
Požega
AS-07
Kalenić
16.04.2016
Užice
Užice
Radnički 2012
Niš
4 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Rad
Banjica
8 : 1
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Dominus
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 1
Fer Plej 06
Beograd
IMT
Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 14
Srem Jakovo
Jakovo
Sindjelić
Beograd
0 : 5
BASK
Beograd
OLE
Borča
2 : 2
Ada
Beograd
Napredak
Medosevac
3 : 0
Sećeranac Ada
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Sremčica
Sremcica
Spartak '04
Subotica
1 : 4
Spartak '03
Subotica
Arena SU
Subotica
5 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Subotica '03
Subotica
Zabrezje
Zabrezje
2 : 1
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Mostanica
0 : 6
Belo Polje
Belo Polje
Radnicki Obrenovac
Obrenovac
8 : 0
Urovci
Urovci
Polet
Grabovac
2 : 0
Sloga
Ratari
Pobeda
Piroman
0 : 0
Posavina
Stubline
Zadrugar
Orasac
1 : 1
Skela
Skela
Omladinac
Veliko Polje
6 : 0
Ljubinic
Ljubinic
Feniks
Zabrezje
0 : 1
Sloga
Ratari
Radnički
Obrenovac
1 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 3
Duboko
Mala Mostanica
Teleoptik
Zemun
1 : 1
BSK
Borca

Košarka

Mladost
Smederevska Palanka
66 : 57
Niš
Niš
Srem
Sremska Mitrovica
99 : 87
Zlatibor
Čajetina
Napredak
Aleksinac
76 : 87
Dynamic BG
Beograd
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
56 : 70
HEO
Bileća
Drina Birač
Zvornik
76 : 61
Borac
Banja Luka
Kozara
Gradiška
81 : 78
Bratunac
Bratunac
Rogatica
Rogatica
77 : 64
Teslić
Teslić
Student
Banja Luka
68 : 52
Sutjeska
Foča
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
89 : 70
Jablanica
Medveđa
Radan
Lebane
71 : 69
Radnik
Surdulica
Jastrebac
Aleksinac
82 : 80
Knjaževac
Knjaževac
Kuršumlija
Kuršumlija
103 : 78
Sokobanja
Sokobanja
Zlatar
Nova Varoš
61 : 73
Šabac
Šabac
Student BB
Bajina Bašta
89 : 105
Radnički 1950
Kragujevac
Zemun
Zemun
49 : 80
Vitez
Beograd
Milan Trivić
Beograd
64 : 72
Torlak Aboca
Beograd
Zvezdara
Beograd
92 : 73
Žitko Basket
Beograd
Astra
Beograd
72 : 92
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Hajduk
Kula
88 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Futog Tehnomer
Futog
77 : 80
Sveti Đorđe
Žitište
Železničar
Inđija
68 : 67
Topola
Bačka Topola
Radivoj Korać
Beograd
73 : 63
Crvena zvezda
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
57 : 76
Duga
Šabac
Šabac
Šabac
101 : 65
Paraćin
Paraćin
M-015
Šabac
44 : 34
Železničar
Lajkovac
MIX
Šabac
72 : 79
Mladost
Ub
Lazarevac
Lazarevac
80 : 55
LA Basket
Lazarevac
Osečina
Osečina
16.04.2016
00:00
Šabac
Šabac
MIX
Šabac
26 : 31
Železničar
Lajkovac
Mladost 014
Ub
16.04.2016
00:00
Student
Valjevo

Odbojka

Milenijum
Niš
3 : 2
Timok
Zaječar
Gračac
Gračac
3 : 1
Partizan 2012
Vraneši
Lotus
Čačak
3 : 1
Drina
Bajina Bašta
Partizan
Lipljan
3 : 2
Užice
Užice
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Antena
Kruševac
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Mladost-Expans
Nova Pazova
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bečej
Bečej
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Karađorđe
Topola
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Zaslon
Šabac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Loznica
Loznica
1 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Rudar
Kostolac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Morava
Vladičin Han
2 : 3
Mladost
Bosilegrad
Topličanin 2
Prokuplje
3 : 2
Surdulica
Surdulica
Vranje
Vranje
3 : 1
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vizura
Beograd
3 : 2
NIS Spartak
Subotica
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Vršac
Vršac
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Ruma
Ruma
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Mladost
Inđija
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Borac
Čačak
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Sterija
Beograd
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Zaslon
Šabac
0 : 3
Roda
Beograd
Ub
Ub
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Spartak
Ljig
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Vranje
Vranje
Bor
Bor
3 : 0
Desetka
Niš

Rukomet

Železničar 1949
Niš
27 : 31
Radnički
Kragujevac
Jugović
Kać
27 : 27
Rudar
Kostolac
Požarevac
Požarevac
25 : 20
Morava
Velika Plana
Dinamo
Pancevo
31 : 31
Topličanin
Prokuplje
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 25
Kolubara
Lazarevac
Zlatar
Nova Varoš
25 : 23
Obilić
Beograd
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
39 : 35
Crvena zvezda
Mokrin
Inđija
Inđija
35 : 30
Hercegovina
Sečanj
Kikinda
Kikinda
44 : 19
Apatin
Apatin
ŽSK
Žabalj
26 : 17
Jedinstvo
Novi Bečej
Bela Palanka
Bela Palanka
45 : 27
Jastrebac
Blace
Mladost 1949
Zaječar
31 : 41
Planinka PV
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
28 : 28
Vranje 1957
Vranje
Napredak
Kruševac
32 : 33
Lokomotiva
Lapovo
Novi Pazar
Novi Pazar
40 : 25
Radnički 2
Kragujevac
Radnički 1958
Šid
42 : 30
Hajduk
Čurug
Potisje Pleteks
Ada
35 : 24
Slavija
Novi Sad
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
28 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Sivac
Sivac
31 : 20
Beočin
Beočin
Srem SM
Sremska Mitrovica
27 : 24
Mladost
Vršac
Kljajićevo
Kljajićevo
32 : 29
Crvenka 2
Crvenka
Radnički (JT)
Jaša Tomić
30 : 25
Mladost TSK
Bački Jarak
Gučevo
Banja Koviljača
17 : 42
Prva Iskra Barič
Barič
Metaloplastika 2
Šabac
23 : 27
Radnički
Obrenovac
Topličanin 2
Prokuplje
34 : 16
Progres
Svrljig
Hisar
Leskovac
36 : 24
Pirot
Pirot
Šamot 2
Aranđelovac
28 : 31
Karađorđe
Topola
Gaj
Gaj
20 : 36
Budućnost
Alibunar
Crepaja
Crepaja
32 : 21
Jabuka 2
Jabuka
Unirea
Uzdin
31 : 33
Glogonj
Glogonj
Dolovo
Dolovo
35 : 24
Omladinac (D)
Deliblato
Požarevac 2
Požarevac
26 : 21
Smederevo 2
Smederevo
Morava 2
Velika Plana
26 : 26
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Vrbas
Vrbas
19 : 18
Halas Jožef
Ada
Spartak
Debeljača
37 : 28
Petrovaradin
Petrovaradin
Mira
Prijedor
24 : 20
Izviđač
Ljubuški
Katarina
Mostar
16 : 41
Grude
Grude
Jedinstvo
Tuzla
31 : 26
Krivaja
Zavidovići
Ilidža
Ilidža
23 : 23
Bihać
Bihać
Lokomotiva
Mostar
29 : 18
Rogatica
Rogatica
Goražde
Goražde
38 : 25
Zrinjski
Mostar

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
22 : 5
Nais
Niš
Partizan Raiffeisen
Beograd
16 : 4
Banjica
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 12
Šabac
Šabac

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Ekonomac
Kragujevac
FON
Beograd
2 : 8
Kopernikus
Niš
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 6
Forum
Vršac
Prokuplje
Prokuplje
1 : 4
Jastrebac
Blace
Euromotus
Beograd
9 : 3
Handy United
Beograd
TMF
Beograd
8 : 2
Grocanski
Beograd
Intelektualac
Beograd
7 : 2
Samo pravo
Beograd
TFK
Temerin
7 : 3
Bečej
Bečej
Put-inženjering
Niš
4 : 3
Gurgusovac
Knjaževac

Ragbi 13

Tašmajdan
Beograd
16.04.2016
Dorćol
Beograd
Novi Beograd
Beograd
16.04.2016
Vojna akademija
Beograd
Zemun
Beograd
16.04.2016
Voždovac
Beograd