XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 363 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2016

Fudbal

Spartak
Subotica
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Radnik
Surdulica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
0 : 2
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Velež
Mostar
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
1 : 3
Sloboda
Tuzla
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
Borac
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
Rudar
Prijedor
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Čelik
Zenica
2 : 2
Zrinjski
Mostar
Vlasenica
Vlasenica
0 : 6
Borac
Šamac
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
4 : 0
Drina HE
Višegrad
Leotar
Trebinje
0 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Jedinstvo (Ž)
Žeravica
Laktaši
Laktaši
1 : 2
Ozren
Petrovo
Modriča
Modriča
1 : 0
Proleter
Teslić
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
BSK
Banja Luka
Ilićka 01
Brčko
0 : 0
Sloga Junajted
Bijeljina
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 2
Famos
Vojkovići
Podrinje
Janja
2 : 0
Jedinstvo (Bč)
Brčko
Mladost (G)
Gacko
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
FSA
Prijedor
1 : 2
Željezničar
Banja Luka
OFK Lauš
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
Polet 1926
Brod
1 : 2
OFK Pridjel
Pridjel
Lokanj
Lokanj
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
Mladost
Zalužani
8 : 1
Džaja
Banja Luka
Borac
Istočni Drvar
0 : 3
Polet-Krajišnik
Dragočaj
OFK Laminci
Laminci
2 : 1
Bratstvo
Orahova
Omladinac
Brestovčina
5 : 0
Jablanica
Jablanica
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sinđelić
Niš
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Odžaci
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Sloga
Temerin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Senta
Senta
Vršac
Vršac
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
IMR
Rakovica
2 : 2
Brodarac 1947
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Teleoptik
Zemun
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Levač
Rekovac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Juhor
Obrež
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Budućnost (O)
Orašje
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 1
Subotica
Subotica
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
ŽAK
Sombor
2 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Polet (S)
Sivac
4 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Veternik
Veternik
2 : 2
Budućnost (SN)
Salaš Noćajski
Sremac
Vojka
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 2
Sloga
Erdevik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Jugović
Kać
0 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Balkan
Mirijevo
0 : 2
Sremčica
Sremčica
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Poreč
Donji milanovac
2 : 3
Sloga
Kobišnica
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Vulturul
Grebenac
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Krajina
Krajišnik
2 : 3
Begej
Žitište
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Graničar (G)
Gakovo
0 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Polet
Karavukovo
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 2
Borac
Bački Gračac
Tornjoš
Tornjoš
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
7 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Partizan
Vitojevci
5 : 3
Hajduk (D)
Divoš
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Rudar
Vrdnik
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Proleter
Ravno Selo
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Radnički
Rudovci
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Strelac
Mislođin
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Policajac
Beograd
2 : 1
Banja
Višnjička banja
Vinča
Vinča
0 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Rudar (P)
Plazane
2 : 1
Napredak Stubica
Stubica
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Supska
Supska
Polet
Radevac
2 : 4
Planinac 2015
Podgorac
Napredak 2012
Krušje
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 5
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga (K)
Korman
1 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
Vitanovac 08
Vitanovac
1 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet
Šavrane
2 : 2
Grkljane
Grkljane
Zmajevac
Belasica
8 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Jablanica
Jablanica
1 : 7
Lipovac
Lipovac
Zdravinje
Zdravinje
7 : 1
Polet
Kobilje
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
Lovćen
Cetinje
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Bokelj
Kotor
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Mladost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Mornar
Bar
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Dečić
Tuzi
Mladost
Nević Polje
0 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Banjaluka
Banjaluka
Modriča
Modriča
2 : 3
Mostar
Mostar
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 5
SFK 2000
Sarajevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
7 : 0
Travnik
Travnik
Čelik
Zenica
2 : 1
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 2
Olimpic
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 5
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
3 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Velež
Mostar
Vitez
Vitez
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
Čelik
Zenica
1 : 11
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
7 : 0
Travnik
Travnik
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Drina
Zvornik
Vitez
Vitez
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 3
Sloboda
Tuzla
Velež
Mostar
1 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Policajac
Beograd
Internacional
Beograd
7 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Balkan
Beograd
6 : 0
PKB
Padinska skela
Turbina
Vreoci
0 : 3
Prva Iskra
Baric
Kom
Podgorica
4 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Berane
Berane
3 : 1
Zeta
Golubovci
Bratstvo
Cijevna
2 : 4
Mladost
Podgorica
Cetinje
Cetinje
0 : 9
Grbalj
Radanovići
IMT MO
Beograd
0 : 2
Sinđelić MO
Beograd
Rad MO
Beograd
0 : 0
BASK MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
2 : 2
Voždovac MO
Beograd
011 MO
Beograd
4 : 2
Brodarac MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
0 : 2
OFK Beograd MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
3 : 2
Lokomotiva MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
1 : 4
Internacional MO
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Lokomotiva
Beograd
Budućnost
Dobanovci
12.03.2016
10:00
Žarkovo
Beograd
PKB
Padinska Skela
1 : 2
Balkan
Beograd
Pinosava
Pinosava
0 : 2
Sremcica
Sremcica
Dorćol
Beograd
4 : 0
Avala
Beograd
Apolon 2010
Beograd
7 : 0
Graficar
Beograd
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Travnik
Travnik
Čelik
Zenica
1 : 1
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
4 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Velež
Mostar
Vitez
Vitez
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Budućnost
Podgorica
Dečić
Tuzi
0 : 1
Mornar
Bar
Radnicki
Berane
1 : 7
Sutjeska
Nikšić
Jezero
Plav
0 : 4
Zeta
Golubovci
Graficar
Podgorica
1 : 9
Mladost
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Brskovo
Mojkovac
0 : 2
Grbalj
Kotor
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Bokelj
Kotor
Radnički
Obrenovac
6 : 1
Prva Iskra
Baric

Košarka

Beovuk 72
Beograd
67 : 77
Spartak
Subotica
Sloga
Kraljevo
81 : 79
Borac
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
65 : 66
Vršac
Vršac
Zlatibor
Čajetina
95 : 80
Dynamic BG
Beograd
Niš
Niš
73 : 80
Vojvodina
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
99 : 69
Sloboda
Užice
Plana
Velika Plana
83 : 85
Napredak
Aleksinac
Mladost
Smederevska Palanka
82 : 94
Srem
Sremska Mitrovica
Igokea
Aleksandrovac
68 : 52
Široki
Široki Brijeg
Kakanj
Kakanj
80 : 66
Spars
Sarajevo
Student
Mostar
61 : 70
Radnik BN Basket
Bijeljina
Bošnjak
Hadžići
70 : 74
Zrinjski
Mostar
Građanski
Bijeljina
70 : 78
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
78 : 64
Teslić
Teslić
HEO
Bileća
73 : 57
Sutjeska
Foča
Prijedor
Prijedor
78 : 87
Student
Banja Luka
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
59 : 79
Rogatica
Rogatica
Drina Birač
Zvornik
66 : 62
Kozara
Gradiška
OKK Junior
Niš
83 : 89
Sokobanja
Sokobanja
Prokuplje
Prokuplje
77 : 66
Zone Boys
Blace
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
93 : 61
Kuršumlija
Kuršumlija
Prva Petoletka
Trstenik
57 : 73
Novi Pazar
Novi Pazar
Crnokosa
Kosjerić
101 : 100
Priboj
Priboj
Šabac
Šabac
93 : 77
Klik
Arilje
Svilajnac Kompo
Svilajnac
63 : 77
Student BB
Bajina Bašta
Zvezdara
Beograd
90 : 71
Milan Trivić
Beograd
Slodes
Beograd
77 : 65
BKK Radnički
Beograd
Kolubara LA 2003
Lazarevac
69 : 60
Torlak Aboca
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
74 : 80
Topola
Bačka Topola
Akademik
Srbobran
89 : 65
Vrbas
Vrbas
Kris Kros
Pančevo
78 : 62
Železničar
Inđija
Futog Tehnomer
Futog
97 : 81
Jedinstvo
Novi Becej
Radnički VA
Valjevo
101 : 76
Loznica
Loznica
Morava
Zablaće
84 : 50
Mladost
Čačak
Čačak 94
Čačak
60 : 78
Ivanjica
Ivanjica
Play Off
Užice
53 : 38
Železničar
Lajkovac
Duga
Šabac
84 : 89
Šabac
Šabac
Mileševac
Prijepolje
95 : 63
Užice
Užice
Loznica
Loznica
68 : 81
Ljubovija
Ljubovija
Student 2
Niš
77 : 31
Topličanin 2012
Prokuplje
Actavis academy
Leskovac
35 : 73
Pazar
Novi Pazar
Gimnazijalac
Pirot
72 : 28
Radnik
Surdulica
Budućnost
Podgorica
70 : 57
Kvarner
Rijeka
Radivoj Korać
Beograd
61 : 63
Medveščak
Zagreb
Železničar
Lajkovac
89 : 53
M-015
Šabac
Mladost
Ub
55 : 65
MIX
Šabac
LA Basket
Lazarevac
44 : 86
Lazarevac
Lazarevac
Šabac
Šabac
12.03.2016
00:00
Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
66 : 48
MIX
Šabac
Student
Valjevo
39 : 74
Mladost 014
Ub

Odbojka

Inđija
Inđija
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Spartak
Ljig
3 : 0
Partizan
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Železničar
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Borac
Starčevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
VA 014
Valjevo
Mladost
Vranje
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Pirot
Pirot
Milenijum
Niš
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Užice
Užice
3 : 0
Gračac
Gračac
Drina
Bajina Bašta
0 : 3
Antena
Kruševac
Partizan 2012
Vraneši
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Partizan
Lipljan
3 : 0
Putevi
Ivanjica
Kulpin
Kulpin
0 : 3
Bečej
Bečej
Futog
Futog
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Karađorđe
Topola
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Lucky Star
Beograd
3 : 2
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Zaslon
Šabac
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Loznica
Loznica
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Baljevac
0 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Surdulica
Surdulica
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
Vranje
Vranje
3 : 0
Radan
Lebane
Majevica
Lopare
0 : 3
Jahorina
Pale
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Modriča Optima
Modriča
Tempo
Ražljevo
3 : 0
Gradiška
Gradiška
Drina
Zvornik
0 : 3
Maglić
Foča
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Putevi Trendteks
Prijepolje
Vizura
Beograd
3 : 1
Kraguj Volejform
Kragujevac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
NIS Spartak
Subotica
3 : 2
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Jedinstvo (U)
Užice
2 : 3
Dinamo
Pančevo
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 2
Milenijum
Niš
AS
Beograd
3 : 0
Student
Niš
Žabalj Volej
Žabalj
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Vrbas
Vrbas
3 : 2
NIS Spartak 2
Subotica
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Mladost
Inđija
Vršac
Vršac
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Ruma
Ruma
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Borac
Čačak
0 : 3
Tutin Dalas
Tutin
Ekonomac
Kraljevo
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Sterija
Beograd
Roda
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Zaslon
Šabac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Ub
Ub
3 : 0
Srbijanka 014
Valjevo
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Paraćin
Paraćin
Vranje
Vranje
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Leskovac 98
Leskovac
3 : 1
Majdanpek FBC
Majdanpek
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Leposavić
Leposavić
Mokra Gora 2
Zubin Potok
1 : 3
Bane
Raška
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Raška
Raška
Koteks
Novi Pazar
1 : 3
Zvečan
Zvečan
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Timok
Zaječar
Senta
Senta
0 : 3
NIS Spartak 3
Subotica
Vollejstar
Subotica
3 : 1
Čoka
Čoka
Panonija
Panonija
0 : 3
KI 0230
Kikinda
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Balkana
Mrkonjić Grad
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Jahorina
Pale
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
HE Drini
Višegrad
Laktaši
Laktaši
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Maglić
Foča

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
28 : 44
Zagreb
Zagreb
Tatran
Prešov
25 : 26
MKB-MVM Veszprém
Veszprém
Morava
Velika Plana
26 : 28
Rudar
Kostolac
Radnički
Kragujevac
31 : 23
Sloga
Požega
Crvenka
Crvenka
18 : 16
Topličanin
Prokuplje
Zlatar
Nova Varoš
23 : 33
Dinamo
Pancevo
Obilić
Beograd
25 : 22
Šamot 65
Arenđelovac
Crvena zvezda
Mokrin
32 : 31
Jabuka
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
23 : 23
Apatin
Apatin
Metalac
Futog
25 : 30
Jedinstvo
Novi Bečej
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 37
ŽSK
Žabalj
Inđija
Inđija
38 : 28
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jastrebac
Blace
31 : 30
ORK Bor
Bor
Planinka PV
Kuršumlija
32 : 25
Jagodina
Jagodina
BSK Heba
Bujanovac
26 : 28
Vranje 1957
Vranje
Mladost 1949
Zaječar
21 : 29
Aleksinac
Aleksinac
Lokomotiva
Lapovo
29 : 27
Župa 54
Aleksandrovac
Mladost
Vršac
19 : 32
Radnički 1958
Šid
Beočin
Beočin
29 : 25
Crvenka 2
Crvenka
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 23
Mladost TSK
Bački Jarak
Slavija
Novi Sad
35 : 18
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Hajduk
Čurug
24 : 33
Kljajićevo
Kljajićevo
Potisje Pleteks
Ada
19 : 20
Srem SM
Sremska Mitrovica
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29 : 29
Sivac
Sivac
Sloga
Doboj
26 : 26
Maglaj
Maglaj
Bosna
Sarajevo
20 : 26
Izviđač
Ljubuški
Čelik
Zenica
40 : 29
Krajina
Cazin
Igman
Ilidža
0 : 10
Prijedor
Prijedor
Gračanica
Gračanica
24 : 24
Bosna
Visoko
Sloboda
Tuzla
24 : 33
Derventa
Derventa
Hercegovac
Bileća
22 : 22
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Leotar
Trebinje
29 : 22
Mladost
Banja Luka
Kotor Varoš
Kotor Varoš
33 : 39
Golić Šarić
Banja Luka
Slavija
Istočno Sarajevo
29 : 32
Drina
Zvornik
Hercegovina
Nevesinje
38 : 28
Lokomotiva
Brčko
Halas Jožef
Ada
29 : 14
Laki
Crvenka
Radnički
Bajmok
24 : 19
Temerin
Temerin
Jadran
Feketić
21 : 22
Srem
Sremska Mitrovica
Bihać
Bihać
24 : 24
Mira
Prijedor
Krivaja
Zavidovići
31 : 23
Rogatica
Rogatica
Grude
Grude
33 : 13
Zrinjski
Mostar
Izviđač
Ljubuški
26 : 15
Goražde
Goražde
Katarina
Mostar
15 : 22
Lokomotiva
Mostar
Jedinstvo
Tuzla
28 : 23
Ilidža
Ilidža

Vaterpolo

Budva
Budva
12 : 6
OVK POŠK
Split
Beograd
Beograd
10 : 10
Stari Grad
Beograd
Šabac
Šabac
15 : 0
Taš
Beograd
ŽAK
Kikinda
8 : 10
Dunav
Novi Sad
Zemun
Zemun
7 : 9
Banjica
Beograd
Partizan 2
Beograd
33 : 5
Valis
Valjevo
Bečej
Bečej
8 : 5
Novi Beograd 011
Beograd
Dorćol
Beograd
6 : 7
Valis 93
Valjevo
Singidunum
Beograd
13 : 12
Rasina
Kruševac
Vračar
Beograd
15 : 13
Vojvodina
Novi Sad
Senta Yordo
Senta
6 : 4
Novi Beograd 011
Novi Beograd
Taš 2000
Beograd
2 : 22
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Smederevo
Smederevo
2 : 5
Deus
Sremska Mitrovica
Kopernikus
Niš
5 : 2
Vranje
Vranje
Apa Futsal
Apatin
3 : 1
Hajduk
Kula
Pirot
Pirot
2 : 1
Banjica
Bela Palanka
Dolap
Prokuplje
1 : 6
As
Bujanovac
Intelektualac
Beograd
1 : 5
TMF
Beograd
Handy United
Beograd
1 : 5
Ekonomist
Beograd
Seljak
Livno
2 : 3
Centar
Sarajevo
Kaskada
Gračanica
5 : 2
Čelinac
Čelinac
Bosna Kompred
Tuzla
5 : 2
Sofić Konjic
Buturović Polje
Mladost
Teslić
4 : 4
Doboj
Doboj

Hokej

Slavija
Sofija
3 : 5
Spartak
Subotica
Metalurg
Skoplje
5 : 4
Vukovi Stari Grad
Sarajevo