XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 241 utakmica za dan
Subota, 5 Mart 2016

Fudbal

Voždovac
Beograd
4 : 1
Mladost
Lučani
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Dinamo
Vranje
1 : 2
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
1 : 1
Sloboda
Užice
BSK Borča
Borča
1 : 1
Loznica
Loznica
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Inđija
Inđija
Zemun
Zemun
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 4
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Čelik
Zenica
Travnik
Travnik
0 : 0
Rudar
Prijedor
Drina
Zvornik
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Borac
Banja Luka
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Mladost
Doboj - Kakanj
0 : 0
Vitez
Vitez
Velež
Mostar
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
4 : 0
Vlasenica
Vlasenica
Drina HE
Višegrad
0 : 1
Leotar
Trebinje
Sutjeska
Foča
0 : 3
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Kozara
Gradiška
3 : 1
Tekstilac
Derventa
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
Borac
Šamac
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Željezničar
Doboj
1 : 0
BSK
Banja Luka
Proleter
Teslić
1 : 1
Mladost (DS)
Donja Slatina
Ljubić
Prnjavor
4 : 1
Laktaši
Laktaši
Rudar
Ugljevik
2 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
Famos
Vojkovići
0 : 1
Podrinje
Janja
Napredak
Donji Šepak
5 : 2
Ilićka 01
Brčko
Naprijed
Banja Luka
3 : 1
Gomjenica
Prijedor
Karanovac
Karanovac
3 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
OFK Brdo
Hambarine
3 : 1
OFK Lauš
Banja Luka
FSA
Prijedor
0 : 0
Lijevče
Nova Topola
OFK Pridjel
Pridjel
2 : 1
Ozren
Paklenica
Bratstvo
Bratunac
5 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Guber
Srebrenica
5 : 0
Jedinstvo
Roćević
Budućnost
Podgorica
0 : 0
Lovćen
Cetinje
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
3 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Mladost
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 0
Mornar
Bar
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Mladost 2015
Podgorica
SFK 2000
Sarajevo
8 : 0
Mladost
Nević Polje
Mostar
Mostar
1 : 2
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Banjaluka
Banjaluka
0 : 1
Modriča
Modriča
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 2
Gradina
Srebrenik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 0
Vitez
Vitez
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Radnik
Bijeljina
Velež
Mostar
0 : 1
Borac
Banja Luka
Mladost
Donji Kakanj
3 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloboda
Tuzla
4 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Čelik
Zenica
Drina
Zvornik
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Travnik
Travnik
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
VGSK
Veliko Gradište
10 : 1
Sloga (B)
Batočina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Vitez
Vitez
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Radnik
Bijeljina
Velež
Mostar
0 : 2
Borac
Banja Luka
Mladost
Donji Kakanj
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Čelik
Zenica
Drina
Zvornik
3 : 1
Zrinjski
Mostar
Travnik
Travnik
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo

Košarka

Beovuk 72
Beograd
110 : 84
Sloga
Kraljevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
70 : 80
Spartak
Subotica
FMP
Železnik
88 : 62
Borac
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
94 : 86
Konstantin
Niš
Tamiš
Pančevo
93 : 90
Vršac
Vršac
Mladost
Zemun
69 : 65
Smederevo
Smederevo
Pirot
Pirot
78 : 70
Srem
Sremska Mitrovica
Napredak
Aleksinac
80 : 86
Proleter
Zrenjanin
Sloboda
Užice
83 : 73
Plana
Velika Plana
Zdravlje Leskovac
Leskovac
75 : 81
Zlatibor
Čajetina
Kakanj
Kakanj
79 : 80
Bošnjak
Hadžići
Mladost
Mrkonjić Grad
82 : 79
Student
Mostar
Sloboda
Tuzla
100 : 82
Radnik BN Basket
Bijeljina
Široki
Široki Brijeg
83 : 78
Leotar Swisslion
Trebinje
Građanski
Bijeljina
76 : 67
Varda HE
Višegrad
Zrinjski
Mostar
72 : 65
Spars
Sarajevo
Rogatica
Rogatica
79 : 59
Drina Birač
Zvornik
Student
Banja Luka
77 : 56
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
Sutjeska
Foča
64 : 69
Prijedor
Prijedor
Teslić
Teslić
80 : 90
HEO
Bileća
Bratunac
Bratunac
83 : 62
Borac
Banja Luka
Jastrebac
Aleksinac
79 : 62
Mladost Vesna
Bela Palanka
Kuršumlija
Kuršumlija
81 : 77
Radan
Lebane
Zone Boys
Blace
86 : 72
Radnik
Surdulica
Sokobanja
Sokobanja
85 : 64
Prokuplje
Prokuplje
Zekas 75
Rača
84 : 78
Prva Petoletka
Trstenik
Student BB
Bajina Bašta
77 : 82
Zlatar
Nova Varoš
Klik
Arilje
96 : 87
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Železničar
Inđija
70 : 76
Futog Tehnomer
Futog
Odžaci
Odžaci
75 : 78
Kris Kros
Pančevo
Radnički
Kovin
72 : 73
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
73 : 93
Sloven
Ruma
Loznica
Loznica
70 : 67
M015
Šabac
Vladimirci
Vladimirci
85 : 71
Rađevac
Krupanj
Radnički VA
Valjevo
92 : 82
Mladost 2014
Ub
Ivanjica
Ivanjica
79 : 59
GM-032
Gornji Milanovac
Hisar
Leskovac
90 : 79
Vukovi Merošina
Merošina
Bor RTB
Bor
85 : 51
BSK Junior
Bujanovac
Crvena zvezda
Beograd
81 : 62
Radnički
Kragujevac
Student
Niš
89 : 51
Bor
Bor
Šumadija
Kragujevac
54 : 76
Vrbas Medela
Vrbas
Njegoš
Lovćenac
50 : 41
Srbobran
Srbobran
Karaburma
Beograd
143 : 46
Proleter
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Bečej
55 : 43
Banat
Kikinda
Topolčanka
Bačka Topola
69 : 31
Bežanija
Beograd
Mileševac
Prijepolje
20 : 0
Loznica
Loznica
Šabac
Šabac
115 : 64
Mileševac
Prijepolje
Hajduk Veljko
Negotin
36 : 73
Gimnazijalac
Pirot
Pazar
Novi Pazar
20 : 0
Paraćin
Paraćin
Kozara
Gradiška
96 : 75
Trebinje 03
Trebinje
Igman
Istočna Ilidža
72 : 67
Mladost Basket Una
Prijedor
LA Basket
Lazarevac
75 : 92
Železničar
Lajkovac
Lazarevac
Lazarevac
88 : 83
Mladost
Ub
MIX
Šabac
30 : 22
M-015
Šabac
Student
Valjevo
05.03.2016
00:00
Šabac
Šabac
Mladost 014
Ub
71 : 70
Železničar
Lajkovac
MIX
Šabac
36 : 35
Osečina
Osečina

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Niš
Niš
VA 014
Valjevo
3 : 0
Železničar
Beograd
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Bavanište
Bavanište
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 3
Dubočica
Leskovac
Desetka
Niš
3 : 0
Mladost
Vranje
Gračac
Gračac
3 : 0
Putevi
Ivanjica
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Partizan
Lipljan
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Lotus
Čačak
Antena
Kruševac
3 : 1
Partizan 2012
Vraneši
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Vrbas
Vrbas
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Futog
Futog
Bečej
Bečej
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost-Expans
Nova Pazova
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Karađorđe
Topola
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Loznica
Loznica
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Zaslon
Šabac
Rudar
Kostolac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Ribnica 2
Kraljevo
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Rudar
Baljevac
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Drina
Zvornik
Modriča Optima
Modriča
2 : 3
Tempo
Ražljevo
Jahorina
Pale
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 1
Majevica
Lopare
TENT
Obrenovac
2 : 3
Vizura
Beograd
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Student
Niš
0 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
1 : 3
AS
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Futog
Futog
Srem Eaton Tempo
Sremska Mitrovica
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
FOK
Futog
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Ruma
Ruma
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Mladost
Inđija
3 : 0
Vršac
Vršac
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 1
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 2
Vrbas
Vrbas
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Tara
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
3 : 2
Zlatibor
Čajetina
Tutin Dalas
Tutin
3 : 0
Ekonomac
Kraljevo
Trstenik
Trstenik
3 : 2
Borac
Čačak
Sterija
Beograd
3 : 0
Srbijanka 014
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Ub
Ub
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 2
Zaslon
Šabac
Spartak
Ljig
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Roda
Beograd
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Bor
Bor
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Pirot
Pirot
Desetka
Niš
1 : 3
Vranje
Vranje
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Volej stars junior
Novi Pazar
Raška
Raška
0 : 3
Koteks
Novi Pazar
Bane
Raška
05.03.2016
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Ozren
Sokobanja
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 0
Panonija
Panonija
Vollejstar
Subotica
3 : 1
KI 0230
Kikinda
Senta
Senta
3 : 2
Čoka
Čoka
Balkana
Mrkonjić Grad
0 : 3
Maglić
Foča
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Glasinac
Sokolac
HE Drini
Višegrad
3 : 0
Laktaši
Laktaši
Jahorina
Pale
3 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
Stakorina
Čajniče
3 : 2
Hercegovac
Bileća

Rukomet

Jugović
Kać
32 : 22
Požarevac
Požarevac
Sloga
Požega
25 : 21
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
40 : 31
Radnički
Kragujevac
Rudar
Kostolac
20 : 21
Metaloplastika
Šabac
Železničar 1949
Niš
26 : 29
Morava
Velika Plana
Vrbas
Vrbas
21 : 21
Obilić
Beograd
Dinamo
Pancevo
36 : 19
Metalac
Valjevo
Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Crvenka
Crvenka
28 : 23
Dubočica 54
Leskovac
Radnički 1958
Šid
30 : 24
Sivac
Sivac
Srem SM
Sremska Mitrovica
38 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Kljajićevo
Kljajićevo
23 : 19
Potisje Pleteks
Ada
Radnički (JT)
Jaša Tomić
27 : 25
Hajduk
Čurug
Mladost TSK
Bački Jarak
24 : 24
Slavija
Novi Sad
Crvenka 2
Crvenka
21 : 28
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost
Vršac
33 : 25
Beočin
Beočin
Sloga
Doboj
29 : 28
Vogošća
Vogošća
Bosna
Sarajevo
21 : 19
Zrinjski
Mostar
Čelik
Zenica
35 : 36
Maglaj
Maglaj
Gračanica
Gračanica
35 : 31
Prijedor
Prijedor
Derventa
Derventa
33 : 19
Bosna
Visoko
Petrovac
Petrovac na Mlavi
24 : 15
Radnički BG
Beograd
Mačva
šabac
20 : 34
Voždovac 1955
Beograd
Mira
Prijedor
25 : 23
Ilidža
Ilidža
Lokomotiva
Mostar
16 : 28
Jedinstvo
Tuzla
Goražde
Goražde
28 : 23
Katarina
Mostar
Zrinjski
Mostar
24 : 26
Izviđač
Ljubuški
Rogatica
Rogatica
0 : 10
Grude
Grude
Bihać
Bihać
34 : 29
Krivaja
Zavidovići

Vaterpolo

Nais
Niš
11 : 10
Medveščak
Zagreb
Jadran ST
Split
11 : 6
Solaris
Šibenik
Budva
Budva
11 : 10
VA Cattaro
Kotor
Dunav
Novi Sad
12 : 10
Zemun
Zemun
Taš
Beograd
16 : 8
ŽAK
Kikinda
Beograd
Beograd
12 : 10
Šabac
Šabac
Novi Beograd 011
Beograd
8 : 7
Dorćol
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
7 : 17
Partizan 2
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
14 : 11
Taš 2000
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
15 : 3
Novi Beograd 011
Novi Beograd
Senta Yordo
Senta
6 : 12
Vračar
Beograd

Futsal

Deus
Sremska Mitrovica
6 : 1
Flash Bečej
Valjevo
FON
Beograd
4 : 4
Kalča Memoris
Niš
Mašinac
Kragujevac
4 : 5
Ekonomac
Kragujevac
Euromotus
Beograd
6 : 0
Ekonomist
Beograd
Intelektualac
Beograd
2 : 1
Handy United
Beograd
TMF
Beograd
20 : 2
Samo pravo
Beograd
Rota
Bujanovac
4 : 8
Miners
Majdanpek
Seljak
Livno
2 : 5
Mostar SG
Mostar
Bosna Kompred
Tuzla
5 : 4
Čelinac
Čelinac
Brod
Brod
4 : 1
Derventa
Derventa
Starčevica
Banja Luka
7 : 8
Kotor Varoš
Kotor Varoš

Ragbi 15

Partizan
Beograd
05.03.2016
14:00
BRK Crvena zvezda
Beograd