XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 708 utakmica za dan
Subota, 7 Novembar 2015

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
1 : 1
Voždovac
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Mladost
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Inđija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Zemun
Zemun
3 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Sloboda
Užice
Sindjelić
Beograd
0 : 2
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
1 : 0
Borac
Banja Luka
Velež
Mostar
0 : 0
Rudar
Prijedor
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 0
Čelik
Zenica
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Zrinjski
Mostar
Drina
Zvornik
1 : 0
Travnik
Travnik
Vlasenica
Vlasenica
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Leotar
Trebinje
4 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Kozara
Gradiška
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Sutjeska
Foča
Sloga (D)
Doboj
4 : 2
Laktaši
Laktaši
Ljubić
Prnjavor
6 : 2
Župa
Milosavci
Proleter
Teslić
6 : 1
BSK
Banja Luka
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Rudar
Ugljevik
Napredak
Donji Šepak
2 : 2
Podrinje
Janja
Famos
Vojkovići
1 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
Jedinstvo (Bč)
Brčko
2 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Lijevče
Nova Topola
1 : 1
OFK Lauš
Banja Luka
FSA
Prijedor
4 : 0
OFK Ravan
Međeđa
OFK Brdo
Hambarine
3 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
Mladost
Kotor Varoš
0 : 0
Gomjenica
Prijedor
Karanovac
Karanovac
4 : 0
Naprijed
Banja Luka
Polet 1926
Brod
3 : 1
Hajduk
Batkuša
OFK Pridjel
Pridjel
0 : 2
Skugrić
Skugrić
Guber
Srebrenica
2 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
Bratstvo
Bratunac
2 : 0
Milići
Milići
OFK Trnovica
Trnovica
4 : 3
Partizan
Donja Trnova
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 4
Kozara
Turjak
Sloga-Nektar
Potkozarje
1 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Mladost
Zalužani
0 : 1
Omladinac
Banja Luka
Polet
Podnovlje
4 : 0
4. Juli
Pojezna
Borac (K)
Kotorsko
3 : 3
Borac (L)
Lužani
Željezničar
Pridjel Gornji
0 : 3
Hajduk
Kožuhe
Borac 1975
Osinja
1 : 0
27. Juli
Kalenderovci
Vučijak
Majevac
4 : 0
OFK Zborište
Zborište
BSK
Bušletić
1 : 1
Radnički
Brodsko Polje
OFK Batković
Batković
0 : 1
Kolektiv
Međaši
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Tabane 1970
Jagodina
2 : 0
Timok
Zaječar
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
0 : 0
Radan
Lebane
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Sinđelić
Niš
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Dolina
Padina
Vršac
Vršac
0 : 0
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloga
Temerin
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Sopot
Sopot
2 : 0
IMR
Rakovica
Teleoptik
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Srem
Jakovo
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Dorćol
Beograd
FAP
Priboj
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva
Šabac
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Karađorđe
Topola
4 : 0
Zvižd
Kučevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
FUD
Brus
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Morava
Vladičin Han
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
5 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 2
Vršac United
Vršac
Srbobran
Srbobran
7 : 2
Tekstilac
Odžaci
Polet (S)
Sivac
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
ŽAK
Sombor
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Veternik
Veternik
Jugović
Kać
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Sloga
Erdevik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 2
Sremac
Vojka
Morava
Velika Plana
4 : 3
Napredak
Markovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Kostolac
2 : 1
Gruža
Gruža
Sloga
Batočina
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Budućnost
Arilje
1 : 2
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Ovčar
Markovica
3 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Bane
Raška
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 2
Slavija (K)
Kragujevac
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 5
Malošište
Malošište
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 2
Krivelj
Krivelj
Rudar
Grljan
2 : 1
Osnić
Osnić
Midžor
Kalna
1 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Mladost (S)
Sumrakovac
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Jedinstvo
Bela Palanka
1 : 0
Zvezda
Blato
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Pčinja
Trgovište
10 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Levosoje Talenat
Levosoje
2 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Palilulac
Niš
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
OFK Niš
Niš
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
Polet
Nakovo
Napredak
Čestereg
4 : 3
Banat
Čenta
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
2 : 1
Naftagas
Elemir
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 5
Mladost
Banatski Despotovac
Roham
Nova Crnja
0 : 1
Begej
Žitište
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 0
Krajina
Krajišnik
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Polet
Karavukovo
8 : 1
Mladost
Kruščić
Graničar (G)
Gakovo
0 : 1
Hajduk
Stapar
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Preporod
Novi Žednik
10 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Jadran
Feketić
3 : 0
Proleter
Njegoševo
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 0
Hajduk (D)
Divoš
Proleter
Ravno Selo
0 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
OFK Sirig
Sirig
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
OFK Futog
Futog
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
Index
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Sofeks
Futog
1 : 0
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
1 : 1
Proleter
Banoštor
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Budućnost
Zvečka
Napredak
Medoševac
4 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Progar
2 : 1
13. maj
Zemun
Pionir
Besni Fok
0 : 11
PKB Kovilovo
Kovilovo
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
3 : 1
Komgrap
Beograd
Milutinac
Zemun
6 : 0
Policajac
Beograd
Sindjelić 2012
Ugrinovci
0 : 0
Banja
Višnjička banja
Avala 1939
Beli Potok
5 : 1
Pinosava
Pinosava
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Makce
Makce
Polet
Suvi Do
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Šumadinac
Brzan
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Karađorđe
Rača
1 : 2
Vinča
Vinča
Čajetina
Gostilje
7 : 1
Soko
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Jadar
Stupnica
0 : 3
Sinđelić
Lipnica
Kolubara
Jabučje
1 : 2
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
3 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 5
OFK Divci
Divci
Polet
Popučke
2 : 2
ZSK
Valjevo
Mladost
Dračić
6 : 0
Kačer
Belanovica
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Banjani
Banjani
Maršić
Maršić
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Radnik
Ušće
1 : 1
Ribnica
Jovac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Polet
Ratina
Napredak
Svračkovci
1 : 3
Slatina
Slatina
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Spartak
Trnava
3 : 4
Majdan
Majdan
Mladost
Preljina
1 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Omladinac
Zablace
Supska
Supska
4 : 3
Polet
Zabrega
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
5 : 0
Napredak Stubica
Stubica
Rudar (P)
Plazane
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Sokolovi
Velika Kruševica
2 : 0
BSK
Bela Voda
Borac
Bivolje
2 : 0
Dvorane
Dvorane
Kupci
Kupci
4 : 1
Žabare
Žabare
Sloga
Majdevo
6 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Sebečevac
Sebečevac
5 : 0
Bukovica
Bukovica
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Budućnost
Kaonik
Čarapan
Kruševac
2 : 1
Rasina
Vitanovac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 5
Polet
Radevac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Tempo
Mozgovo
Sloga (K)
Korman
4 : 6
Planinac 2015
Podgorac
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 3
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Klisura
Klisura
0 : 3
Knežica
Knežica
Omladinac
Vajuga
2 : 0
Pontes
Kostol
Jedinstvo (Š)
Šišava
11 : 2
Moravac
Guberevac
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
OFK Bobište
Bobište
1 : 4
Marjan MB
Mala Biljanica
KFK Kula
Kula
1 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Dušan Silni
Subotica
2 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Kabel - Štrand
Novi Sad
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Napredak (P)
Poljana
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
BSK
Boževac
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Majur
Majur
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Seljak
Cvetojevac
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Drugovac
Drugovac
Petrijevac
Petrijevo
4 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 2
Landol
Landol
Omladinac
Seone
1 : 4
Podunavac
Udovice
Sloga
Kaona
2 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Čoka
Čoka
7 : 0
Šampion
Orom
Banaćanin
Aleksandrovo
1 : 4
Borac
Azbresnica
Naisus
Rožina
4 : 1
Baličevac
Baličevac
Padina
Padina
0 : 1
Arbanasce
Arbanasce
Bukovik
Vrbovac
4 : 1
Hajduk
Rujevica
Mladost
Resnik
1 : 4
Palilulac
Šarbanovac
Sloboda
Stubica
3 : 0
Bistrica
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
6 : 1
Sloga
Lukavica
Sindjelić
Grabovac
3 : 0
Jedinstvo
Troponje
Vinogradar
Crkvenac
0 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Jugovići
Bogdanje
OFK Marenovo
Marenovo
3 : 3
Parcane
Parcane
Kostrež
Ćićevac
1 : 2
OFK Orašje
Orašje
Nomanica
Nomanica
0 : 3
Radnik 2013
Šišince
Veternica
Leskovac
2 : 2
Todorovce
Todorovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 2
Pomoravlje
Manojlovce
Milanovo
Milanovo
0 : 2
Bratstvo
Zlokućane
Turekovac
Turekovac
3 : 4
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 2
Bečevica
Bečevica
Mladost
Pretoke
0 : 3
Omladinac
Vučkovica
ZT Gorovič
Gorovič
07.11.2015
13:30
Mladost (R)
Rajkovac
Borac
Kloka
0 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Bojić
Bojić
0 : 2
Maovi MH
Maovi
Mladost (B)
Brezjak
4 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost (G)
Gradilište
1 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Granit
Radalj
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
Luk
Voćnjak
7 : 0
Sloga
Korenita
Mladost (DD)
Donji Dobrić
5 : 3
Hajduk
Ribarica
Mladost
Vračević
5 : 1
Nepričava
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Sloga
Bogovađa
Borac
Vukovac
4 : 6
OFK Homolje
Žagubica
Best
Sige
4 : 7
OFK Selište
Selište
Mladost
Krupaja
2 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Jedinstvo
Oreovica
1 : 1
Udarnik
Sibnica
Napredak
Simićevo
0 : 0
Mladost
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
BSK
Brzohode
Pek
Kusiće
4 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Sirakovo
Sirakovo
1 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Kumane
Kumane
1 : 1
Radnički
Požeženo
Ram
Ram
2 : 1
Sloga
Topolovnik
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
Lipovac
Lipovac
Jablanica
Jablanica
4 : 2
Mladost 2015
Mala Reka
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Grkljane
Grkljane
Polet
Šavrane
4 : 6
Mudrakovac
Mudrakovac
Borac
Ivankovac
4 : 0
Budućnost
Vlaška
Obilic
Mrmos
07.11.2015
Baštovan
Subotica
Ratajac
Donje Rataje
07.11.2015
Garevina
Garevina
07.11.2015
Mladost
Raklja
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Dečić
Tuzi
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Mladost
Podgorica
2 : 0
Zeta
Golubovci
Bokelj
Kotor
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mačva
Šabac
2 : 5
Mašinac
Niš
Obilić
Herceg Novi
3 : 1
Sjeverna zvijezda
Bijelo Polje
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
3 : 0
Vitez
Vitez
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
2 : 1
Mladost
Donji Kakanj
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Olimpic
Sarajevo
Travnik
Travnik
2 : 2
Drina
Zvornik
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Veternik
Veternik
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
3 : 2
Sloga
Plandište
Vršac
Vršac
1 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk Junior
Kula
5 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Spartak
Subotica
4 : 0
TSC
Bačka Topola
Homoljac
Žagubica
3 : 4
Karadjordje
Topola
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Javor
Ivanjica
Polet
Ljubić
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
FAP
Priboj
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mladost
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Internacional
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Jedinstvo
Surcin
0 : 2
Zemun
Zemun
Dolina
Padina
6 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Sakule
6 : 1
Omladinac
Opovo
Slavija
Kovačica
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Turbina
Vreoci
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Balkan
Beograd
IMT
Beograd
0 : 2
Studentski Grad
Beograd
Banja
Beograd
3 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Torlak
Beograd
0 : 2
Dunavac Grocka
Grocka
Buducnost
Dobanovci
8 : 0
Seceranac Ada
Beograd
011
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Beograd
Berane
Berane
0 : 4
Kom
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
6 : 0
Cetinje
Cetinje
BSK Borča MO
Borča
1 : 1
Lokomotiva MO
Beograd
Brodarac MO
Beograd
2 : 0
Zemun MO
Zemun
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
3 : 1
Voždovac MO
Beograd
IMT MO
Beograd
1 : 5
Bežanija MO
Beograd
BASK MO
Beograd
3 : 1
Internacional MO
Beograd
Rad MO
Beograd
0 : 2
OFK Beograd MO
Beograd
011 MO
Beograd
5 : 0
Sinđelić MO
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Vrbas
Vrbas
011
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Borča
Borča
BSK 1925
Beograd
14 : 0
IM Rakovica
Beograd
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Nacional
Novi Pazar
0 : 6
Apolon 4
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
2 : 3
Junior
Kraljevo
Bežanija
Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
PKB
Padinska Skela
4 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac 1947
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Drina
Ljubovija
1 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Loznica
Loznica
3 : 3
Savacium
Šabac
Petlić 2006
Smederevo
2 : 2
Zvižd
Kučevo
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
6 : 1
Sloga (B)
Batočina
AF Duljaj
Topola
3 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
3 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
AFK
Ada
1 : 3
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Subotica
Subotica
0 : 0
Senta
Senta
Borac
Ostruznica
1 : 2
Vinca
Vinca
Avala
Beograd
0 : 4
Apolon 2010
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 3
Pinosava
Pinosava
Dolina
Padina
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Izbište
0 : 2
Vršac United
Vršac
Vojvodina
Crepaja
3 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Posavina
Stubline
2 : 2
Jedinstvo
Dren
POFK Savacium
Šabac
7 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Karađorđe
Mišar
3 : 6
Rađevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
0 : 4
Donjošorac
Šabac
Radnički
Koceljeva
1 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
6 : 0
Vitez
Vitez
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
2 : 0
Mladost
Donji Kakanj
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
Travnik
Travnik
1 : 3
Drina
Zvornik
Mladost (G)
Gacko
1 : 2
Velež
Nevesinje
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Rudo
Rudo
Lovćen
Cetinje
0 : 3
Grbalj
Kotor
Radnicki
Berane
1 : 0
Graficar
Podgorica
Jezero
Plav
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Iskra
Danilovgrad
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Sutjeska
Nikšić
7 : 0
Brskovo
Mojkovac
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Mladost
Podgorica
6 : 1
Bokelj
Kotor
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Mornar
Bar
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
0 : 8
Petar Puača
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Vrbas
Vrbas
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Tutin
Tutin
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Bane
Raška
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
slobodan tim
07.11.2015
Kiker
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
FSFV
Beograd
2 : 1
Dominus
Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
BSK 1925
Beograd
3 : 0
Internacional
Beograd
Drina
Ljubovija
1 : 4
Donjošorac
Šabac
Loznica
Loznica
3 : 1
Savacijum
Šabac
Obilić
Živica
3 : 0
Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
6 : 0
Bačinac
Bačinac
Cepelin 026
Smederevo
3 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
OFK Zabrežje
Obrenovac
5 : 2
Borac O.
Ostruznica
Borac P.
Progar
1 : 2
IMT
Beograd
Budućnost D.
Dobanovci
3 : 0
Srem J.
Jakovo
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Spartak
Debeljača
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac
Starčevo
3 : 0
BSK
Bavanište
Subotica
Subotica
0 : 2
Senta
Senta
Proleter (M)
Mramorak
9 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
8 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (P)
Pločica
1 : 5
Vladimirovac
Vladimirovac
PKB PS
Padinska Skela
2 : 2
Pionir
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
Hajduk
Beograd
Torlak
Beograd
4 : 0
Trudbenik
Beograd
Petar Urošev
Pančevo
5 : 0
Slavija
Kovačica
Borac
Sakule
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Mika Antić
Pančevo
1 : 3
Tempo
Sefkerin
Radnički
Obrenovac
10 : 1
Polet
Grabovac
Jedinstvo (Š)
Štitar
07.11.2015
10:00
Karađorđe
Mišar
OFK Šabac
Šabac
6 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost (G)
Gacko
4 : 0
Velež
Nevesinje
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Rudo
Rudo
Trijumf
Kragujevac
8 : 0
Požarevac
Požarevac
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Milutinac
Beograd
07.11.2015
Crvena zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
07.11.2015
Sloga Radnički
Beograd
Akademija RAĐ
Krupanj
0 : 6
OFK Šabac
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
07.11.2015
10:00
Mačva (Š)
Šabac
Karađorđe
Mišar
07.11.2015
10:00
Rađevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
0 : 1
Donjošorac
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
07.11.2015
10:00
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 5
IMT
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
0 : 4
Olimpik
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Sindjelić 2012
Beograd
Spartak '03
Subotica
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Arena SU
Subotica
3 : 0
Subotica '03
Subotica
Presing
Požarevac
6 : 0
Stari Grad
Golubac
Petlić
Smederevo
07.11.2015
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 2
Plana
Velika Plana
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Kolonija
Smederevska Palanka
Đokić
Velika Plana
2 : 1
Bambi
Požarevac
Presing
Požarevac
6 : 0
Stari Grad
Golubac
Petlić
Smederevo
07.11.2015
10:00
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 10
Plana
Velika Plana
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
07.11.2015
10:00
Kolonija
Smederevska Palanka
Đokić
Velika Plana
2 : 1
Bambi
Požarevac
Rad
Banjica
2 : 1
Ada
Beograd
OLE
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd

Košarka

Partizan NIS
Beograd
86 : 77
Budućnost VOLI
Podgorica
Igokea
Aleksandrovac
54 : 65
Krka
Novo Mesto
Sutjeska
Niksic
68 : 80
Cibona
Zagreb
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
79 : 82
Beovuk 72
Beograd
Sloga
Kraljevo
51 : 68
FMP
Železnik
Spartak
Subotica
73 : 67
Napredak Rubin
Kruševac
Borac
Čačak
67 : 61
OKK Beograd
Beograd
Konstantin
Niš
84 : 77
Tamiš
Pančevo
Zdravlje Leskovac
Leskovac
88 : 48
Niš
Niš
Dynamic BG
Beograd
74 : 65
Dunav
Stari Banovci
Vojvodina
Novi Sad
68 : 73
Plana
Velika Plana
Sloboda
Užice
82 : 71
Proleter
Zrenjanin
Napredak
Aleksinac
106 : 75
Mladost
Smederevska Palanka
Široki
Široki Brijeg
88 : 83
Kakanj
Kakanj
Sloboda
Tuzla
89 : 68
Građanski
Bijeljina
Mladost
Mrkonjić Grad
86 : 81
Zrinjski
Mostar
Bošnjak
Hadžići
63 : 70
Spars
Sarajevo
Student
Mostar
96 : 60
Varda HE
Višegrad
Drina Birač
Zvornik
71 : 69
Sutjeska
Foča
HEO
Bileća
69 : 57
Borac
Banja Luka
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
78 : 82
Teslić
Teslić
Mladost Vesna
Bela Palanka
80 : 72
Jastrebac
Aleksinac
Prokuplje
Prokuplje
71 : 73
Sokobanja
Sokobanja
OKK Junior
Niš
71 : 65
Knjaževac
Knjaževac
Zlatar
Nova Varoš
73 : 78
Student BB
Bajina Bašta
Svilajnac Kompo
Svilajnac
81 : 80
Klik
Arilje
Šabac
Šabac
77 : 87
Priboj
Priboj
Crnokosa
Kosjerić
79 : 70
Radnički 1950
Kragujevac
BKK Radnički
Beograd
68 : 96
Slodes
Beograd
Torlak Aboca
Beograd
78 : 84
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Stara Pazova
Stara Pazova
83 : 80
Jedinstvo
Novi Becej
Futog Tehnomer
Futog
97 : 74
Železničar
Inđija
Kris Kros
Pančevo
97 : 64
Odžaci
Odžaci
Sloven
Ruma
90 : 70
Crvenka
Crvenka
Sveti Đorđe
Žitište
84 : 77
Vrbas
Vrbas
Student 014
Valjevo
77 : 67
Loznica
Loznica
M015
Šabac
78 : 68
Vladimirci
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
105 : 102
Mladost 2014
Ub
Morava
Zablaće
89 : 61
Play Off
Užice
Zvezdara 2
Beograd
46 : 79
Ras
Beograd
Novi Beograd 7
Beograd
68 : 49
Viva
Beograd
Kadet
Novi Sad
48 : 88
Dunav 2014
Apatin
Vojvodina NM
Novo Mileševo
83 : 76
SO Koš
Sombor
Mladost Veternik
Veternik
82 : 77
Sloboda NS
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
92 : 74
Feniks
Bačka Palanka
Star Beočin
Novi Ledinci
105 : 65
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Omladinac
Novi Banovci
101 : 54
Vojka
Vojka
Partizan
Šid
93 : 79
Pink
Šimanovci
Jadran
Golubinci
95 : 82
Jedinstvo
Kačarevo
Nova Pazova
Nova Pazova
73 : 84
Dinamo
Pančevo
Temnić
Varvarin
0 : 20
Kopaonik
Leposavić
Paraćin
Paraćin
75 : 66
Trepča
Kosovska Mitrovica
KKK Radnički
Kragujevac
84 : 55
Sloga (D)
Despotovac
BSK Junior
Bujanovac
79 : 87
Zicer
Bor
Vlasotince
Vlasotince
73 : 57
Jug
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
91 : 86
Đerdap
Kladovo
Bor
Bor
72 : 128
Vojvodina
Novi Sad
Vrbas Medela
Vrbas
82 : 68
Kraljevo
Kraljevo
Spartak
Subotica
69 : 56
Radnički
Kragujevac
Novosadska ŽKA
Novi Sad
46 : 72
Radivoj Korać
Beograd
Šumadija
Kragujevac
58 : 68
Crvena zvezda
Beograd
Student
Niš
74 : 67
Vršac
Vršac
Bežanija
Beograd
69 : 50
Proleter
Novi Sad
Titel
Titel
88 : 54
Srem
Sremska Mitrovica
Loznica
Loznica
101 : 59
Železničar
Lajkovac
Rudar Sport
Ugljevik
57 : 86
Play Off
Sarajevo
RMU Banovići
Banovići
84 : 53
Brčanka
Brčko
Željezničar
Sarajevo
81 : 44
Impuls
Ilidža

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Inđija
Inđija
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Partizan
Beograd
Železničar
Beograd
3 : 2
Spartak
Subotica
VA 014
Valjevo
1 : 3
Borac
Starčevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Milenijum
Niš
Gračac
Gračac
3 : 1
Užice
Užice
Antena
Kruševac
2 : 3
Drina
Bajina Bašta
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Partizan 2012
Vraneši
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 1
Lotus
Čačak
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Partizan
Lipljan
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Mladost-Expans
Nova Pazova
Bečej
Bečej
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Karađorđe
Topola
2 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Rudar
Kostolac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
BMR Petlovača 1947
Petlovača
0 : 3
Lucky Star
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Loznica
Loznica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Knez Lazar
Kruševac
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Mladost
Bosilegrad
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
1 : 3
Topličanin 2
Prokuplje
Vranje
Vranje
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Knjaževac
Knjaževac
1 : 3
Timok 2
Zaječar
Partizan
Bač
3 : 0
Dunav Voley 2
Novi Sad
Šid
Šid
3 : 1
Novi Sad 2
Novi Sad
Banat
Vršac
3 : 0
Borac 2
Starčevo
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Mladost
Turija
Jahorina
Pale
3 : 0
Majevica
Lopare
Modriča Optima
Modriča
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Gradiška
Gradiška
1 : 3
Tempo
Ražljevo
Maglić
Foča
3 : 0
Drina
Zvornik
Vizura
Beograd
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 0
Kraguj Volejform
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Futog
Futog
3 : 0
FOK
Futog
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Milenijum
Niš
Mladost
Inđija
0 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Ruma
Ruma
3 : 0
Odbojka 013
Pančevo
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Tutin Dalas
Tutin
2 : 3
Borac
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sterija
Beograd
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Spartak
Ljig
1 : 3
Roda
Beograd
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Srbijanka 014
Valjevo
0 : 3
Ub
Ub
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Bor
Bor
3 : 0
Pirot
Pirot
Arilje
Arilje
0 : 3
Tajm
Užice
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Leposavić
Leposavić
Koteks
Novi Pazar
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Panda
Vranje
Radan
Lebane
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Knjaževac
Knjaževac
2 : 3
ŽOK 030
Bor
Volejstars
Sombor
3 : 0
Hajduk
Kula
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
CVS
Sombor
Žitište
Žitište
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Volejstars
Zrenjanin
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Banat
Vršac
1 : 3
Radnički
Kovin
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Jedinstvo 3
Stara Pazova
3 : 1
Beočin Metal
Beočin
Lavovi 07
Novi Sad
3 : 0
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
Star
Novi Sad
1 : 3
FOK 2
Futog
Maks
Šid
0 : 3
Mladost
Nova Pazova
VST
Novi Sad
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 1
Grbić
Temerin
Futog vest
Futog
2 : 3
Slavija
Novi Sad
BiT
Novi Sad
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Železnik 2012
Beograd
3 : 2
As Batajnica
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Obilić
Beograd
1 : 3
Kralj
Beograd
Volleyland
Beograd
3 : 0
Vizura 2
Beograd
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Osečina
Osečina
0 : 3
Proleter
Loznica
Panonija
Panonija
0 : 3
Senta
Senta
KI 0230
Kikinda
1 : 3
Čoka
Čoka
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Futog 2
Futog
Partizan
Bač
3 : 0
Goks In 2
Bački Gračac
Voriors
Bačka Palanka
3 : 0
Volfland
Karavukovo
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mladost 07
Pećinci
3 : 1
Sremac
Vojka
Rudar
Kostolac
2 : 3
Carina
Smederevo
Fenix Čukarički
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
21. maj
Beograd
0 : 3
Roda 2
Beograd
Balkana
Mrkonjić Grad
0 : 3
Stakorina
Čajniče
Jahorina
Pale
3 : 2
Hercegovac
Bileća
HE Drini
Višegrad
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Laktaši
Laktaši
Maglić
Foča
3 : 1
Glasinac
Sokolac

Rukomet

Hercegovina
Sečanj
28 : 24
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 23
Lavovi BP
Bačka Palanka
ŽSK
Žabalj
28 : 21
Kikinda
Kikinda
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 24
Jastrebac
Blace
Mladost 1949
Zaječar
16 : 28
ORK Bor
Bor
Žitorađa
Žitorađa
28 : 44
Planinka PV
Kuršumlija
Bela Palanka
Bela Palanka
40 : 23
BSK Heba
Bujanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
31 : 28
Mladost
Čačak
Lokomotiva
Lapovo
30 : 21
Arilje
Arilje
Župa 54
Aleksandrovac
31 : 27
Napredak
Kruševac
Radnički 2
Kragujevac
40 : 30
Metalac
Kraljevo
Studentski grad
Beograd
16 : 18
PKB
Padinska Skela
Sindjelić
Beograd
21 : 27
Loznica
Loznica
Novi Beograd
Beograd
26 : 29
Rekreativo
Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
32 : 27
Mačva
Bogatić
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 22
Partizan 2
Beograd
Beočin
Beočin
34 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Mladost
Vršac
34 : 24
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Crvenka 2
Crvenka
30 : 28
Sivac
Sivac
Mladost TSK
Bački Jarak
25 : 24
Srem SM
Sremska Mitrovica
Gučevo
Banja Koviljača
17 : 33
Metaloplastika 2
Šabac
Zemun 1957
Beograd
30 : 22
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Prva Iskra Barič
Barič
27 : 25
Dorćol
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
20 : 25
Radnički
Obrenovac
Radnički
Ćuprija
55 : 17
Brestovac
Brestovac
Knjaževac
Knjaževac
35 : 25
Rudar
Majdanpek
Bane
Raška
07.11.2015
19:00
Štrpce
Štrpce
Karađorđe
Topola
33 : 21
Šamot 2
Aranđelovac
Partizan
Budisava
28 : 26
Radnički
Novi Sad
Gaj
Gaj
28 : 38
Omladinac (D)
Deliblato
Crepaja
Crepaja
38 : 22
Radnički
Kovin
Unirea
Uzdin
31 : 43
Dolovo
Dolovo
Somborelektro
Sombor
26 : 31
Graničar
Gakovo
Rusin
Ruski Krstur
29 : 22
Borac
Bački Gračac
Vojput 2
Subotica
40 : 25
Sombor
Sombor
Dalmatinac
Riđica
26 : 26
Grafičar
Bezdan
Morava 2
Velika Plana
25 : 34
Požarevac 2
Požarevac
Drina
Zvornik
29 : 28
Mladost
Banja Luka
Lokomotiva
Brčko
27 : 21
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Hercegovina
Nevesinje
39 : 27
Bijeljina
Bijeljina
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
26 : 30
Železničar
Inđija
Naisa
Niš
31 : 29
Kučevo
Kučevo
Jagodina
Jagodina
27 : 23
Medicinar
Šabac
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 30
Radnički
Kragujevac
Radnički (S)
Svilajnac
19 : 49
Proleter SP
Zrenjanin
Pirot
Pirot
22 : 25
Pančevo
Pančevo
Voždovac 1955
Beograd
34 : 24
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Avala
Vrčin
34 : 22
Metalac 2015
Valjevo
Mladost
Smederevska Palanka
15 : 36
Radnički BG
Beograd
Prijepolje
Prijepolje
24 : 28
Župa
Aleksandrovac
Metalac AD
Gornji Milanovac
30 : 15
Napredak 12
Kruševac
Izvor Bukovička Banja 2
Aranđelovac
37 : 24
Čačak
Čačak
Radan
Lebane
22 : 32
Vranje
Vranje
Đerdap
Kladovo
24 : 30
Naisa 2
Niš
Rtanj
Boljevac
18 : 29
Knjaževac
Knjaževac
Senta
Senta
21 : 34
Dolovo
Dolovo
Apatin
Apatin
28 : 20
Deronje
Deronje
Jastrebac
Blace
54 : 12
Paraćin
Paraćin
Niška Banja
Niška Banja
16 : 17
Dubočica
Leskovac
Rusin
Ruski Krstur
23 : 21
Miletić
Mošorin
Mira
Prijedor
29 : 24
Zrinjski
Mostar
Goražde
Goražde
30 : 25
Rogatica
Rogatica
Lokomotiva
Mostar
26 : 27
Bihać
Bihać
Ilidža
Ilidža
30 : 29
Krivaja
Zavidovići
Katarina
Mostar
26 : 23
Izviđač
Ljubuški
Borja
Teslić
22 : 26
Knežopoljka
Kozarska Dubica
Doboj
Doboj
27 : 26
Jedinstvo
Brčko
Radnik
Bijeljina
18 : 21
Nestro grupa Brod
Brod

Vaterpolo

Nais
Niš
8 : 9
Solaris
Šibenik
Budva
Budva
14 : 7
Medveščak
Zagreb
Jadran ST
Split
15 : 8
Primorac
Kotor
Taš
Beograd
10 : 17
Stari Grad
Beograd
Dunav
Novi Sad
8 : 15
Beograd
Beograd
Banjica
Beograd
9 : 10
Šabac
Šabac
Zemun
Zemun
22 : 3
ŽAK
Kikinda
Novi Beograd 011
Beograd
15 : 12
Banja Luka
Banja Luka
Valis 93
Valjevo
6 : 5
Partizan 2
Beograd
Rasina
Kruševac
9 : 9
Bečej
Bečej
Singidunum
Beograd
16 : 6
Dorćol
Beograd

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
8 : 1
Kikinda
Kikinda
Telep
Novi Sad
6 : 1
Srbobran
Srbobran
Viking
Ruma
3 : 4
Hajduk
Kula
RB-Radio 014
Valjevo
0 : 3
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Ekonomac 2
Kragujevac
2 : 4
Krčagovo
Krčagovo
Jastrebac
Blace
12 : 7
BSK
Bujanovac
Prokuplje
Prokuplje
4 : 4
Vinter sport
Niš
SAS
Zrenjanin
6 : 4
Bečej
Bečej
Kosjerić
Kosjerić
2 : 3
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Gurgusovac
Knjaževac
3 : 5
Ozren
Sokobanja
Mostar SG
Mostar
6 : 3
Sofić Konjic
Buturović Polje
Čelinac
Čelinac
2 : 4
Seljak
Livno
Tango
Istočno Sarajevo
4 : 6
Bosna Kompred
Tuzla
Ugljevik
Ugljevik
8 : 3
Ljubić
Prnjavor
Obilić
Prnjavor
4 : 4
Sokrates
Banjaluka
Ljubinje
Ljubinje
8 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo