XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 661 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2015

Fudbal

Mladost
Lučani
0 : 0
Radnik
Surdulica
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Spartak
Subotica
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
2 : 3
Borac
Čačak
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Sindjelić
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Dinamo
Vranje
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Proleter
Novi Sad
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Napredak
Kruševac
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda
Užice
1 : 2
Inđija
Inđija
Loznica
Loznica
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Borac
Banja Luka
1 : 2
Rudar
Prijedor
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Čelik
Zenica
Vitez
Vitez
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
0 : 1
Travnik
Travnik
Mladost
Doboj - Kakanj
4 : 2
Drina
Zvornik
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Olimpic
Sarajevo
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
Kozara
Gradiška
1 : 0
Borac
Šamac
Sutjeska
Foča
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
Drina HE
Višegrad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 2
Tekstilac
Derventa
Leotar
Trebinje
0 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Željezničar
Doboj
1 : 1
Ozren
Petrovo
Proleter
Teslić
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
BSK
Banja Luka
0 : 2
Sloga (D)
Doboj
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Liješće
Liješće
Župa
Milosavci
0 : 4
Laktaši
Laktaši
Rudar
Ugljevik
3 : 1
Proleter
Dvorovi
Famos
Vojkovići
1 : 0
Sloga Junajted
Bijeljina
Jedinstvo (Bč)
Brčko
2 : 2
Napredak
Donji Šepak
Mladost (G)
Gacko
3 : 2
Ilićka 01
Brčko
Podrinje
Janja
0 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
Karanovac
Karanovac
0 : 0
Dubrave
Dubrave
Progres
Kneževo
2 : 0
Lijevče
Nova Topola
Trebava
Osječani
3 : 3
Mineral
Banja Vrućica
Partizan
Donja Trnova
0 : 0
Guber
Srebrenica
Lokanj
Lokanj
3 : 1
Jedinstvo
Roćević
Borac (Š)
Šibovska
2 : 2
Kozara
Turjak
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Rekreativo
Banja Luka
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
OFK Janja 2009
Janja
2 : 1
Tavna
Banjica
Brodac
Brodac
1 : 0
Kolektiv
Međaši
Napredak
Dijelovi
1 : 1
Čengić
Čengić
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Sinđelić
Niš
2 : 1
Dunav
Prahovo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Radan
Lebane
3 : 0
Timok
Zaječar
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Odžaci
Odžaci
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Sloga
Temerin
1 : 2
Senta
Senta
Cement
Beočin
3 : 1
Dolina
Padina
IMR
Rakovica
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Karađorđe
Topola
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Mačva
Šabac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
FAP
Priboj
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
FUD
Brus
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 1
Levač
Rekovac
Svrljig
Svrljig
5 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Napredak
Aleksinac
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Rtanj
Boljevac
1 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Moravica
Subotinac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Budućnost (O)
Orašje
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Bobište
Bobište
Morava
Vladičin Han
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
5 : 1
Polet
Izbište
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Vršac United
Vršac
4 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 0
Sloga
Plandište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
OFK Mladost APA
Apatin
2 : 1
ŽAK
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Tisa (A)
Adorjan
Veternik
Veternik
4 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 2
Kabel
Novi Sad
Sremac
Vojka
4 : 1
Jugović
Kać
Sloga
Erdevik
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Balkan
Mirijevo
2 : 1
Borac
Ostružnica
Sloga
Batočina
4 : 3
Borac
Žabari
Gruža
Gruža
5 : 0
Morava
Velika Plana
Radnički 1926
Požarevac
3 : 2
Basarac
Mišljenovac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Provo
Provo
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 3
Ovčar
Markovica
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Morava 1918
Ćuprija
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Blagotin
Poljna
6 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Mladost (Batuš.)
Batušinac
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Jedinstvo (B)
Bobovište
2 : 3
Morava
Žitkovac
Zlot
Zlot
1 : 3
Majdanpek
Majdanpek
BSK
Bogovina
7 : 0
Sloga
Minićevo
Rgotina
Rgotina
3 : 1
Grlište
Grlište
Vratarnica
Vratarnica
2 : 1
Omladinac
Grezna
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Jedinstvo
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Padež
Petrovac
Borac
Barje Čiflik
0 : 0
Zvezda
Blato
Tanasko Rajić
Pirot
9 : 0
Željuša
Željuša
Corrotica
Crnotince
2 : 1
OFK Alakince
Alakince
Samolica
Samoljica
3 : 0
Biljači
Biljača
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Morava
Krušce
3 : 0
Vrtište
Vrtište
OFK Niš
Niš
4 : 1
Proleter
Mezgraja
Aluminjum
Niš
0 : 5
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Borac (S)
Starčevo
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Nakovo
0 : 0
Roham
Nova Crnja
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Napredak
Čestereg
Begej
Žitište
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 1
Banat
Čenta
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Naftagas
Elemir
Polet
Karavukovo
1 : 0
Lipar
Lipar
Graničar (G)
Gakovo
0 : 3
OFK Šikara
Sombor
Mladost
Kruščić
3 : 1
Borac
Bački Gračac
Stanišić
Stanišić
3 : 2
Kula
Kula
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
2 : 4
Preporod
Novi Žednik
Tornjoš
Tornjoš
1 : 4
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Partizan
Vitojevci
1 : 2
OFK Brestač
Brestač
1. Maj Ruma
Ruma
5 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Sloven
Ruma
Proleter
Ravno Selo
5 : 0
Kulpin
Kulpin
Vojvodina
Tovariševo
5 : 6
Borac
Šajkaš
Tvrdjava
Bač
0 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Index
Novi Sad
6 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Futog
Futog
0 : 0
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Proleter
Banoštor
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 0
Susek
Susek
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
TSK
Temerin
Vinogradar
Ledinci
1 : 3
Sofeks
Futog
Šumadija
Šopić
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Budućnost
Zvečka
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Milutinac
Zemun
2 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Policajac
Beograd
0 : 1
13. maj
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
7 : 0
SASK
Saraorci
Polet
Suvi Do
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Karađorđe
Rača
2 : 2
Šumadija
Toponica
Jasen
Brodarevo
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Kolubara
Jabučje
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
10 : 1
Polet
Popučke
Banjani
Banjani
2 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Tulari
Tulari
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
0 : 2
OFK Divci
Divci
Polet
Laplje Selo
5 : 0
Ugljare
Ugljare
Sitnica
Lepina
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Slatina
Slatina
2 : 1
Spartak
Trnava
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Omladinac
Zablace
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Majdan
Majdan
6 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Rudar (P)
Plazane
2 : 1
Hajduk
Čepure
Radnički
Tekija
4 : 2
Supska
Supska
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Kamenorezac 76
Dublje
7 : 0
Polet 57
Milutovac
Borac
Bivolje
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Žabare
Žabare
2 : 2
Sloga
Majdevo
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
BSK
Bela Voda
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 3
OFK Draževac
Draževac
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
Feniks 2012
Beli Breg
Planinac 2015
Podgorac
1 : 1
Jedinstvo GVD
Grejač
Vukašinovac
Vukašinovac
6 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Pobeda
Rusna
1 : 4
Grkinja
Grkinja
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
5 : 0
Toplica
Šarlinac
Graničar
Veliki Izvor
4 : 1
Deli Jovan
Salaš
Nacional
Lukovo
4 : 1
Šljivar
Šljivar
Kosovo
Zvezdan
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
Šljivar
Šljivar
1 : 0
Timok 1928
Trnavac
Deli Jovan
Salaš
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Graničar
Veliki Izvor
7 : 0
Nacional
Lukovo
Sloboda
Rasnica
0 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Napredak
Bogojevce
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 1
Gradac
Konopnica
Borac
Pločica
4 : 0
Kolonija
Kovin
Omladinac
Deliblato
1 : 3
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Proleter
Mramorak
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Polet
Idvor
Omladinac
Opovo
3 : 4
Spartak
Debeljača
Tempo
Sefkerin
4 : 0
Pobeda
Samoš
Mika Antić
Pančevo
1 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Delija
Mokrin
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 3
Partizan
Kupusina
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Tatra
Kisač
Mladi proleter
Beograd
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Mladost
Jabučki rit
3 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Udarnik
Baničina
Cerovac
Cerovac
5 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Polet (V)
Voluja
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Meteor
Lapovo
3 : 1
Karađorđe Vučić
Vučić
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Mladost (DB)
Donja Borina
3 : 1
Krasava
Krasava
Milicionar
Bogatić
3 : 2
Budućnost (Z)
Zminjak
Crvena Jabuka
Ub
3 : 3
Proleter
Bajevac
Radnik
Ub
3 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Grdica
Grdica
3 : 1
Šumadija
Šumarice
Jedinstvo
Dragosinjci
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Budućnost
Samaila
1 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Partizan
Vrba
4 : 2
Napredak
Gračac
Borac
Adrani
1 : 4
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost
Vrdila
1 : 4
Zvezda
Čukojevac
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Proleter
Pečenog
Ozremica
Beršići
1 : 3
Sparta Grabovica
Grabovica
Sloga
Kaona
3 : 2
Gradina
Rti
Slatina 2
Slatina
03.10.2015
15:00
Zlot2
Zlot
Nemetali 2
Donja Bela Reka
1 : 3
Gornjane
Gornjane
Šarbanovac 2
Šarbanovac
0 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Mladost
Donji Komren
6 : 0
Sloga 1948
Malča
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 4
Delijski Vis
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Durlan siti
Niš
1 : 6
Proleter DV
Donja Vrežina
Supovac
Supovac
0 : 1
AZ Borac 2014
Azbresnica
Čegar 2013
Kamenica
1 : 2
Morava
Čokot
OFK Sikole
Sikole
3 : 0
Ratar
Jasenica
Padina
Padina
4 : 5
Banaćanin
Aleksandrovo
Arbanasce
Arbanasce
0 : 3
Jugovići
Jug Bogdanovac
Baličevac
Baličevac
4 : 3
Borac
Azbresnica
Mladost
Resnik
2 : 1
Bukovik
Vrbovac
Napredak 1976
Jošanica
1 : 5
Hajduk
Rujevica
Njegoš B
Lovćenac
0 : 3
Pobeda
Pobeda
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Bačka B
Pačir
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Lisović
Lisović
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 1
Sloga
Lukavica
OFK Slatina
Slatina
10 : 2
Stojnik
Stojnik
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
3 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
4 : 1
Vihor
Golubovac
Radnik
Davidovac
4 : 1
Jedinstvo
Ratari
Bresje
Bresje
3 : 0
OFK Borac
Lovci
Jedinstvo
Troponje
1 : 5
Sindjelić
Grabovac
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Mladost
Mala Drenova
1 : 3
Morava
Medvedja
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 4
Stragari
Stragari (Trstenik)
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Jugovići
Bogdanje
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 2
Topoljak
Grabovac
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 1
Kostrež
Ćićevac
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Rudar
Rudare
Pomoravlje
Manojlovce
2 : 1
Badince
Badince
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Veternica
Leskovac
4 : 0
Nomanica
Nomanica
Moravac
Pečenjevce
5 : 1
Grdanica 024
Grdanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
1 : 1
Milanovo
Milanovo
Graničar
Miletićevo
2 : 1
Sloga
Margita
Janošik
Janošik
6 : 1
Mladost
Velika Greda
Naša Krajina
Kupinik
2 : 5
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
6 : 1
Dobrica
Dobrica
Udarnik 2015
Ćovdin
3 : 5
Manastirica
Manastirica
Veliko Laole
Veliko Laole
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Mladost
Pretoke
3 : 0
Jedinstvo
Oplanic
Omladinac
Vučkovica
4 : 1
Kotlenik
Guncati
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Bečevica
Bečevica
Plaskovac
Plaskovac
03.10.2015
15:30
ZT Gorovič
Gorovič
Mladost (J)
Jelenac
6 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Venčani
Venčani
1 : 3
Brezovac
Brezovac
Pocerina
Jevremovac
0 : 2
Šipurske livade
Šabac
Azbukovica
Crnča
4 : 0
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Donja Ljuboviđa
Donja Ljuboviđa
0 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Jelav
Jelav
Luk
Voćnjak
3 : 3
Granit
Radalj
Mladost (DD)
Donji Dobrić
8 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Sloga
Korenita
1 : 5
TE Gučevo
Trbušnica
Rudar
Brasina
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 3
Tolisavac - VT
Tolisavac
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Bratstvo
Krupanj
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 0
Mladost
Očage
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
2 : 0
Napredak (BP)
Banovo Polje
Metaloplastika
Šabac
0 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
2 : 4
Sloga
Bogosavac
Napredak
Ševarice
0 : 4
Culjković
Culjković
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 1
OFK Šabac
Šabac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Studen Vitez
Studenica
Best
Sige
2 : 4
Zvezda
Izvarica
Mladost
Krupaja
2 : 0
Borac
Vukovac
OFK Selište
Selište
2 : 4
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Udarnik
Sibnica
2 : 2
Napredak
Simićevo
Pomoravlje
Vlaški Do
9 : 5
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
3 : 3
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
2 : 0
Mladost
Svinjarevo
Sloga
Mustapić
2 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
Budućnost Sena
Sena
3 : 0
Radenka
Radenka
Pobeda
Ševica
0 : 4
Neresnica
Neresnica
Zvižd Omladinac
Kučevo
3 : 0
Homolje
Bukovska
Vitanovac 08
Vitanovac
4 : 2
Jablanica
Jablanica
Zmajevac
Belasica
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Mladost 2015
Mala Reka
3 : 4
Modrica
Modrica
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Padež
Padež
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Dušan Ristić
Kukljin
03.10.2015
15:30
Dedina
Dedina
Proleter
Karađorđevo
4 : 1
Borac
Vizić
Borac
Ivankovac
1 : 0
Moravac
Krušar
Baštovan
Subotica
7 : 2
Obilic
Mrmos
Feniks
Rača
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Draževac-Tornado
Drazevac
0 : 4
Proleter
Jasenak
Baljevac
Baljevac
4 : 0
Skela
Skela
Zadrugar
Orašac
3 : 4
Rekreativo
Zabrežje
Barič-Munja
Baric
0 : 3
Sloga
Ratari
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Mačva
Šabac
0 : 1
Sloga Radnički
Zemun
Mašinac
Niš
3 : 0
Napredak
Kruševac
Obilić
Beograd
1 : 0
Trijumf
Kragujevac
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Polet
Sivac
Lavice-Dubočica
Leskovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Šabac
Šabac
0 : 3
Požega
Požega
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 14
Rad
Beograd
Sremice
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bistrica 021
Novi Sad
Knjaževac 2015
Knjaževac
4 : 3
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Levač
Rekovac
Ekonomist
Nikšić
1 : 0
Obilić
Herceg Novi
Banjaluka
Banjaluka
3 : 0
Mladost
Nević Polje
Mostar
Mostar
4 : 5
Radnik Bumerang
Bijeljina
SFK 2000
Sarajevo
12 : 0
Gradina
Srebrenik
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 2
Modriča
Modriča
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
3 : 0
Sokolac
Sokolac
Proleter
Teslić
1 : 1
Čelik
Doboj
Partizan
Beograd
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Donji Kakanj
0 : 4
Olimpic
Sarajevo
Velež
Mostar
4 : 0
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Travnik
Travnik
Vitez
Vitez
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Zrinjski
Mostar
Borac
Banja Luka
3 : 1
Čelik
Zenica
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Javor
Ivanjica
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
5 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Mladost
Lučani
2 : 0
Polet
Ljubić
FAP
Priboj
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Sloboda (U)
Užice
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Bežanija
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Omladinac
Opovo
1 : 7
Borac (S)
Sakule
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Slavija
Kovačica
Strela
Ivanovo
3 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Partizan (U)
Uljma
C.zvezda
Pavliš
1 : 3
Borac (S)
Starčevo
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Turbina
Vreoci
Vrcin
Vrcin
4 : 0
Prva Iskra
Baric
Studentski Grad
Beograd
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Trudbenik
Trudbenik
2 : 2
Srem
Jakovo
PKB
Padinska skela
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Milenium
Beograd
5 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Torlak
Beograd
0 : 5
Buducnost
Dobanovci
Sopot
Sopot
2 : 0
Banja
Beograd
SASK
Saraorci
0 : 1
Sloboda
Lipe
7. Juli
Vodanj
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik 1940
Radinac
8 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Šumadija
Azanja
0 : 3
Pobeda
Golobok
Kom
Podgorica
3 : 1
Rudar
Pljevlja
Ibar
Rožaje
3 : 4
Dečić
Tuzi
Bratstvo
Cijevna
2 : 3
Bokelj
Kotor
Berane
Berane
1 : 0
Mornar
Bar
Voždovac MO
Beograd
3 : 0
Internacional MO
Beograd
Lokomotiva MO
Beograd
5 : 2
Brodarac MO
Beograd
Sinđelić MO
Beograd
3 : 5
OFK Beograd MO
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Nacional
Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Tutin
Tutin
Kiker
Kraljevo
7 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Junior
Kraljevo
2 : 1
Bane
Raška
Brodarac 1947
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Senjak
Valjevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Šampion
Valjevo
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Savacium
Šabac
4 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Petlić 2006
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Obilić
Živica
4 : 1
Zvižd
Kučevo
AF Duljaj
Topola
0 : 1
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Senta
Senta
3 : 1
AFK
Ada
Subotica
Subotica
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Pinosava
Pinosava
0 : 4
Zuce
Beograd
Hajduk
Beograd
6 : 0
Borac
Ostruznica
Graficar
Beograd
5 : 1
Avala
Beograd
Vršac United
Vršac
3 : 0
Dolina
Padina
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
4 : 2
Polet
Izbište
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Tabane 1970
Jagodina
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Morava
Ribare
Mladi Radnik
Novo Lanište
3 : 1
Levač
Rekovac
Zadrugar
Orasac
1 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
9 : 0
Posavina
Stubline
Mačva 2005
Bogatić
2 : 2
POFK Savacium
Šabac
Radnički
Koceljeva
2 : 3
OFK Atletiko
Šabac
Rađevac
Krupanj
7 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Sloboda
Tuzla
3 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Donji Kakanj
0 : 4
Olimpic
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 2
Drina
Zvornik
Željezničar
Sarajevo
6 : 0
Travnik
Travnik
Vitez
Vitez
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Borac
Banja Luka
0 : 0
Čelik
Zenica
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Romanija
Pale
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Hercegovac
Bileća
Rudo
Rudo
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
slobodan tim
03.10.2015
AS
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
0 : 0
Bane
Raška
Kiker
Kraljevo
7 : 0
Tutin
Tutin
Apolon
Kraljevo
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
BSK
Borca
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Dominus
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
011
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Internacional
Beograd
Proleter
Vranovo
6 : 0
Borac 1932
Ralja
SASK
Saraorci
2 : 0
Sloboda
Lipe
7. Juli
Vodanj
0 : 12
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik 1940
Radinac
13 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Šumadija
Azanja
1 : 5
Pobeda
Golobok
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
5 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 4
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
11 : 0
Omladinac
Rakinac
Napredak
Markovac
8 : 2
Sloga
Miloševac
Radnički
Valjevo
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Presing
Požarevac
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Plana
Velika Plana
3 : 2
Petlić 2006
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
0 : 5
Smederevo 1924
Smederevo
Bačinac
Bačinac
0 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Obilić
Živica
OŠ Karađorđe 2009
Rača
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Borac P.
Progar
0 : 16
Institut
Zemun
Borac O.
Ostruznica
0 : 3
13.maj
Zemun
Budućnost D.
Dobanovci
0 : 13
BASK
Beograd
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 10
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Spartak
Debeljača
BSK
Bavanište
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Borac
Starčevo
6 : 1
BAK
Bela Crkva
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 5
Pavliš
Pavliš
Banat
Vršac
2 : 3
Polet
Izbište
Vršac
Vršac
8 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Vulturul
Grebenac
7 : 2
Ševac
Kusić
CFK
Vrbas
4 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Senta
Senta
1 : 5
Spartak
Subotica
Vojvodina (S)
Seleuš
3 : 5
Karlsdorf
Ban.Karlovac
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Torlak
Beograd
2 : 3
PKB PS
Padinska Skela
Sremčica
Sremcica
2 : 0
Hajduk
Beograd
MIP Majdan
Požarevac
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 3
Petar Urošev
Pančevo
Tempo
Sefkerin
8 : 0
Slavija
Kovačica
Polet
Idvor
0 : 21
Mika Antić
Pančevo
Tisa
Adorjan
0 : 6
Bačka
Mol
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
OFK Šabac
Šabac
6 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 7
Mačva 2005
Bogatić
Glasinac
Sokolac
2 : 1
Hercegovac
Bileća
Stakorina
Čajniče
2 : 2
Romanija
Pale
Rudo
Rudo
0 : 4
Mladost (G)
Gacko
Han Pijesak
Han Pijesak
4 : 3
Velež
Nevesinje
Studentski Grad MK
Beograd
5 : 1
Institut MK
Zemun
Tempo
Beograd
0 : 2
13. Maj MK
Zemun
BSK 1925 MK
Batajnica
20 : 0
Šumadinac
Bečmen
Požarevac
Požarevac
0 : 3
Požega
Požega
Jerina
Smederevo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mačva
Šabac
6 : 0
Užice
Užice
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 2
Radnički 2012
Niš
Sremice
Sremska Mitrovica
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Stajićevo
Stajićevo
0 : 13
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
15 : 0
Polet
Sivac
Karađorđe
Mišar
03.10.2015
10:00
Akademija RAĐ
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
0 : 4
POFK Savacium
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
03.10.2015
10:00
OFK Atletiko
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 15
OFK Šabac
Šabac
Donjošorac
Šabac
2 : 0
Mačva (Š)
Šabac
Brodarac
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Čukarički
Beograd
1 : 0
Radnički Obrenovac
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 1
Srem Jakovo
Jakovo
Studentski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Fer Plej 06
Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
DIF
Beograd
0 : 1
Balkan
Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
3 : 0
Dorćol
Beograd
Internacional
Beograd
8 : 0
BASK
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 9
Ada
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Sećeranac Ada
Beograd
Napredak
Medosevac
11 : 0
Baćevac
Bacevac
OFK Beograd (B)
Beograd
4 : 0
Hajduk
Beograd
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Subotica '04
Subotica
Subotica '03
Subotica
0 : 2
Spartak '04
Subotica
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Arena SU
Subotica
Plana
Velika Plana
3 : 2
Kolonija
Smederevska Palanka
Stari Grad
Golubac
2 : 1
Bambi
Požarevac
Petlić
Smederevo
03.10.2015
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Presing
Požarevac
1 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 2
Đokić
Velika Plana
Tisa
Adorjan
0 : 7
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
3 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Potisje
Kanjiža
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Feniks
Zabrezje
1 : 1
Radnički
Obrenovac
Sloga
Ratari
0 : 6
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
0 : 10
Obrenovac 1905
Obrenovac
Plana
Velika Plana
6 : 0
Kolonija
Smederevska Palanka
Stari Grad
Golubac
0 : 4
Bambi
Požarevac
Petlić
Smederevo
03.10.2015
10:00
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Presing
Požarevac
6 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Kostolac 2008
Kostolac
2 : 4
Đokić
Velika Plana
BSK 1925
Beograd
1 : 1
Crveni Orao
Beograd
Fair Play 06
Beograd
0 : 3
Klub 11
Beograd
OLE
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun

Košarka

Krka
Novo Mesto
77 : 66
Zadar
Zadar
Crvena zvezda Telekom
Beograd
83 : 62
Budućnost VOLI
Podgorica
OKK Beograd
Beograd
72 : 80
Beovuk 72
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
78 : 62
Tamiš
Pančevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
76 : 77
Smederevo
Smederevo
Sloga
Kraljevo
76 : 73
Vršac
Vršac
Borac
Čačak
106 : 90
Konstantin
Niš
Sloboda
Užice
83 : 79
Pirot
Pirot
Mladost
Smederevska Palanka
75 : 93
Zlatibor
Čajetina
Proleter
Zrenjanin
99 : 77
Niš
Niš
Plana
Velika Plana
78 : 77
Dunav
Stari Banovci
Prokuplje
Prokuplje
66 : 59
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
OKK Junior
Niš
77 : 58
Radan
Lebane
Knjaževac
Knjaževac
116 : 80
Mladost Vesna
Bela Palanka
Šabac
Šabac
80 : 92
Prva Petoletka
Trstenik
Crnokosa
Kosjerić
80 : 52
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Vitez
Beograd
78 : 72
Grocka
Grocka
Kolubara LA 2003
Lazarevac
76 : 48
Barajevo
Barajevo
Sloven
Ruma
95 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Sveti Đorđe
Žitište
105 : 66
Hajduk
Kula
Akademik
Srbobran
83 : 80
Kris Kros
Pančevo
Topola
Bačka Topola
44 : 69
Futog Tehnomer
Futog
Vrbas
Vrbas
95 : 78
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost Veternik
Veternik
100 : 80
Kadet
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
68 : 104
Budućnost
Novi Sad
Star Beočin
Novi Ledinci
84 : 78
Velika Kikinda
Kikinda
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
77 : 59
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Sloboda NS
Novi Sad
91 : 49
SO Koš
Sombor
Sport Key Plus
Novi Sad
150 : 90
Sivac
Sivac
Stara Pazova
Stara Pazova
66 : 70
Srbobran
Srbobran
Partizan
Beograd
86 : 35
Proleter 023
Zrenjanin
Čelarevo
Čelarevo
67 : 54
Sivac
Sivac

Odbojka

Majevica
Lopare
0 : 3
Tempo
Ražljevo
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 3
Drina
Zvornik
Jahorina
Pale
1 : 3
Maglić
Foča
Modriča Optima
Modriča
3 : 0
Gradiška
Gradiška
Balkana
Mrkonjić Grad
1 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
Hercegovac
Bileća
2 : 3
Laktaši
Laktaši
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Glasinac
Sokolac
Jahorina
Pale
2 : 3
Maglić
Foča
HE Drini
Višegrad
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo

Rukomet

Partizan
Beograd
34 : 22
Jugović
Kać
Sloga
Požega
24 : 20
Rudar
Kostolac
Radnički
Kragujevac
19 : 22
Metaloplastika
Šabac
Obilić
Beograd
30 : 24
Topličanin
Prokuplje
Metalac
Valjevo
21 : 26
Vrbas
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
32 : 26
Kolubara
Lazarevac
Dubočica 54
Leskovac
21 : 20
Dinamo
Pancevo
Crvenka
Crvenka
29 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo
Novi Bečej
30 : 25
Jabuka
Jabuka
ŽSK
Žabalj
37 : 23
Hercegovina
Sečanj
Lavovi BP
Bačka Palanka
27 : 29
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jastrebac
Blace
42 : 30
Mladost 1949
Zaječar
Bela Palanka
Bela Palanka
44 : 17
Rembas
Resavica
ORK Bor
Bor
29 : 22
Jagodina
Jagodina
Župa 54
Aleksandrovac
35 : 29
Trepča
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
24 : 24
Lokomotiva
Lapovo
Metalac
Kraljevo
30 : 32
Arilje
Arilje
PKB
Padinska Skela
31 : 30
Ub
Ub
Sindjelić
Beograd
26 : 23
Partizan 2
Beograd
Mladost TSK
Bački Jarak
32 : 35
Mladost
Vršac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
32 : 32
Beočin
Beočin
Prva Iskra Barič
Barič
46 : 20
Gučevo
Banja Koviljača
Lazarevac
Lazarevac
23 : 29
Umčari
Umčari
Radnički
Obrenovac
31 : 24
Metaloplastika 2
Šabac
Vlasotince
Vlasotince
34 : 23
Topličanin 2
Prokuplje
Progres
Svrljig
16 : 39
Radan
Lebane
ŽSK 2
Žabalj
34 : 28
Radnički
Novi Sad
Gaj
Gaj
25 : 40
Omladinac (I)
Ilandža
Jabuka 2
Jabuka
30 : 25
Unirea
Uzdin
Dolovo
Dolovo
32 : 23
Glogonj
Glogonj
Radnički
Kovin
23 : 27
Omladinac (D)
Deliblato
Grafičar
Bezdan
25 : 28
Borac
Bački Gračac
Sloga
Doboj
34 : 30
Čelik
Zenica
Maglaj
Maglaj
30 : 23
Gradačac
Gradačac
Izviđač
Ljubuški
44 : 31
Gračanica
Gračanica
Krajina
Cazin
42 : 40
Sloboda
Tuzla
Prijedor
Prijedor
27 : 27
Derventa
Derventa
Konjuh
Živinice
26 : 27
Bosna
Visoko
Slavija
Istočno Sarajevo
26 : 24
Lokomotiva
Brčko
Kotor Varoš
Kotor Varoš
30 : 25
Drina
Zvornik
Leotar
Trebinje
28 : 24
Golić Šarić
Banja Luka
Bijeljina
Bijeljina
36 : 28
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
21 : 22
Kikinda
Kikinda
Kučevo
Kučevo
31 : 22
Medicinar
Šabac
Železničar
Inđija
26 : 26
Radnički
Kragujevac
Naisa
Niš
26 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
38 : 28
Jagodina
Jagodina
Junior
Beograd
32 : 26
Proleter SP
Zrenjanin
Mladi Radnik
Radinac
30 : 21
Avala
Vrčin
Mačva
šabac
45 : 17
Rudar
Kostolac
Sloven
Ruma
29 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
Spartak
Debeljača
29 : 23
Radnički
Bajmok
Vrbas
Vrbas
23 : 18
Jadran
Feketić
Izvor Bukovička Banja 2
Aranđelovac
31 : 20
Prijepolje
Prijepolje
Košutnjak
Čačak
03.10.2015
Sočanica
Sočanica
Đerdap
Kladovo
23 : 17
Žitorađa
Žitorađa
Knjaževac
Knjaževac
22 : 31
Naisa 2
Niš
Naftagas
Elemir
28 : 20
Senta
Senta
Apatin
Apatin
22 : 24
Partizan
Iđoš
Aleksandrovo
Aleksandrovo
0 : 10
Mladost
Opovo
Aleksandrovo
Aleksandrovo
22 : 26
Jedinstvo
Kačarevo
Ilidža
Ilidža
26 : 23
Mira
Prijedor
Jedinstvo
Tuzla
38 : 26
Lokomotiva
Mostar
Katarina
Mostar
27 : 32
Goražde
Goražde
Izviđač
Ljubuški
27 : 26
Zrinjski
Mostar
Grude
Grude
43 : 15
Rogatica
Rogatica
Krivaja
Zavidovići
25 : 20
Bihać
Bihać

Futsal

Kalča Memoris
Niš
2 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Vranje
Vranje
Mostar SG
Mostar
8 : 2
Jošavka
Čelinac
Centar
Sarajevo
5 : 4
Seljak
Livno
Sofić Konjic
Buturović Polje
5 : 2
Bosna Kompred
Tuzla
Kaskada
Gračanica
3 : 3
Zrinjski
Mostar
Brotnjo Premier SK
Čitluk
4 : 2
Leotar
Trebinje
Čelinac
Čelinac
0 : 0
Tango
Istočno Sarajevo